pakilti

6 savaičių

Pasitikėjimo savimi stiprinimo grupė

 

DRĄSI!

 

Grupės pradžia birželio 07 d.

Grupė renkama tik 2 kartus per metus

KAIP LIAUTIS ATIDĖLIOTI TAI, KAS TAU SVARBU,

IR REALIZUOTI DRĄSIAUSIAS MINTIS?

"Aš pagalvosiu apie tai rytoj!", - kartodavo pagrindinė romano "Vėjo nublokšti" herojė. Bet visai nebūtina tapti papuliaraus romano heroje, kad savo gyvenimo knygą galėtum aprašyti panašiomis frazėmis. "Nuo pirmadienio...dabar dar ne laikas...būtinai tai pradėsiu daryti, kai pakeisiu darbą (įsigysiu butą, perskaitysiu dar tris knygas, užaugs vaikai, daugiau sužinosiu, labiau pasiruošiu...)" 

 

KAI...VĖLIAU...NUO...

 

Viena mano giminaitė visą laiką tikėjo, kad patys svarbiausi ir geriausi jos biografijos faktai dar ateityje. Ir prestižinis darbas, ir pats nuostabiausias vyras, ir fantastiška šeima. O kol kas ji dirbo daržovių sandėlio vedėja, kalnuose dulkių ir skersvėjų. Kad nebūtų viena, gyveno su “kolega iš cecho”, kraunančiu dėžes tame pačiame sandėlyje. Ar ją tai tenkino? Ne, bet ji atkakliai ir nuoširdžiai galvojo, kad vieną dieną viskas kažkaip pasikeis, o sandėlys ir krovikas – tai tik atsitiktiniai ir laikini jos gyvenimo faktai. Kai kas nors jos paklausdavo, kada gi bus tas naujas darbas, ji visuomet rasdavo paaiškinimų, kodėl dar ne dabar. "Dar reikia šiek tiek pasimokyti, kokius kursus pabaigti, o tada jau tikrai..." O kada santykius norimus kursi? "Kai susirasiu naują darbą, bus daugiau pinigų, atnaujinsiu garderobą, dar tas rinkes nuo šonų nubrauksiu, ir tada tikrai". O kol kas ji nuoširdžiai tikėjo, kad tai - tik repeticija, pasiruošimas. Dar ne tikras gyvenimas.

 

Dar viena moteris. Tuo metu, kai bendravome, didžiausias jos gyvenimo rūpestis buvo sūnus ir vyras "netikėlis". Nors dažnai padejuodavo, kad jau ir jėgų nebėra, ir sau visiškai laiko neranda, bet lyg maldą kartodavo: “Na, pastatysiu sūnų ant kojų ir tada apie save pradėsiu galvoti...”. Jeigu kas nors į skundus apie "vyras netikėlis, visiškai nepadeda, niekas jam nerūpi..." išdrįsdavo pasiūlyti "Tai gal laikas skirtis?", ji aštrokai atšaudavo "Aha, skirtis, o ką savo pagyvenusiems tėvams pasakysiu? Sūnų be tėvo palikti? Kaip giminaičiai, draugai ir pažįstami į mane žiūrės? Nieko, dar pakentėsiu. Vat sūnus užaugs ir tada..." Ar bus išgirsta malda “Pastatysiu sūnų ant kojų ir tada pradėsiu rengtis gražiais drabužiais, pradėsiu savimi rūpintis, išvažiuosiu pailsėti, o  tada gal dar ir vyrą kitą susirasiu...”?

 

Ir dar viena mergina, prieš keletą metų baigusi universitetą. Ji graudžai raudojo pasakodama, kaip jai blogai: gyvena su savo tėvais nedideliame bute ir dėl to niekaip negali skirti laiko savo pomėgiams, profesijai, niekaip negali susirasti vaikino. Jai atrodė, kad tai, kaip ji gyvena dabar – visiška katastrofa ir nesibaigianti neviltis. Kai jos kas nors paklausdavo “O kada pradėsi gyventi taip, kaip norėtum?”, ji neabejodama atsakydavo “Kai įsigysiu savo būstą!” Ir visiems buvo aišku, kad dirbdama tokiame darbe, būstui ji taupys šimtą penkiasdešimt metų. Tuomet jos klausdavo “O kodėl dabar negali išsinuomoti kambario, buto, rasti draugę, su kuria kartu nuomotumėtės?” Į tai ji rasdavo dešimtis argumentų, kodėl tai neįmanoma, kiekvienam sprendimui, galinčiam pakeisti jos gyvenimą, ji rasdavo šimtus priežasčių, kodėl ji negali to padaryti.

MOTERYS SU "ATIDĖTAIS" GYVENIMAIS

 

Tai, kas vyksta šią akimirką, joms nėra taip svarbu. Juk dabar dar tik juodraštis, generalinė repeticija, o visi svarbiausi dalykai - ateityje. Tol, kol jos ruošiasi "tikram" gyvenimui, atsisako savo poreikių ir to, kas joms svarbu dabar. Bet praeina metai ir, atsisukusios atgal, jos su kartėliu suvokia, kad didelė gyvenimo atkarpa tiesiog praėjo pro šalį. 

 

Tol, kol jos atidėliojo svarbius dalykus, kol kažko tikėjosi ir laukė, gyvenimas ėjo... tik-tak-tik-tak-tik-tak... kažkur, tik ne ten, kur norėjosi.

 

Laukdamos jos nemato to, ką jau turi. Jos gyvena trapiame lūkesčių pasaulyje, kuris sugriūna nuo menkiausio vėjo pūstelėjimo, ne laiku ištarto žodžio ar atsitiktinai pagauto praeivio žvilgsnio... "Atidėtas" gyvenimas – kupinas nerimo, įtampos, nusivylimų ir amžino pojūčio, kad kažkas “ne taip”. Kažkas negerai su manimi, kažkas negerai su gyvenimu, su žmonėm, su aplinkybėm... Laukimas įpainioja mus į klastingą žaidimą “tu palauk...pakentėk...ir tada tikrai bus viskas kitaip”. Deja, kitaip nebūna ir niekas nesikeičia...

 

TODĖL, JEIGU NORITE, KAD BŪTŲ KITAIP

SUSIPAŽINKITE SU PROGRAMA, KURIOS DALYVĖS PRADĖS ĮGYVENDINTI TAI, KAS JOMS SVARBU, IR LIAUSIS ATIDĖLIOTI SAVO GYVENIMUS!

Viena iš priežasčių, kodėl mes atidėliojame svarbius mums dalykus yra ta, kad mes žiūrime į gyvenimą, kaip į kažką fatališko ir galvojame, kad negalime nieko pakeisti. Mums atrodo, kad neturime tam nei jėgų, nei vidinių resursų, kad ir ką bedarytumėm, vis tiek negausime norimo rezultato. Tai panašu į “išmoktą bejėgiškumą”: žmogus jaučiasi taip, lyg negebėtų valdyti savo gyveimo. O šie du “banginiai” – pojūtis, kad negali nieko pakeisti ir negali valdyti savo gyvenimo – ir yra “atidėto” gyvenimo šaltinis.

Todėl programoje skirsime daug dėmesio atsakomybės klausimams, šalinsime įsitikinimus, sukeliančius bejėgiškumo būseną, ir laisvinsimės iš kitų aspektų, darančių įtaką mūsų sprendimams ir veiksmams. Aiškiai pamatysite, kas priklauso nuo jūsų, o kas – kitų žmonių atsakomybės ribose. Iš bejėgiškumo būsenos pereisite į ryžto ir drąsos būseną.

 

Atidėliojimui taip pat daro įtaką toks aspektas: iš vienos pusės, mes esame susikūrusios kažin kokį idealų, beveik kosminį AŠ paveikslą, ir tuo pat metu mumyse gyvena gilus tikėjimas, kad esame menkos, nepasitikinčios, pasimetusios, galimybių neturinčios būtybės. Ir tarp šių kraštutinumų – bedugnė, kurios niekaip negalime įveikti.

Todėl programoje pažinsusios save, iš kraštutinumų pasaulio, kuriame svarbiausias klausimas “kokia aš esu?”, pereisite į vidurio pasaulį, kuriame pagrindinis klausimas “kas aš esu?”. O čia ir gyvena tiesa apie jus – jūs nei idealios, nei beviltiškos. Kas jūs? Ir tai išlaisvins didžiulį energijos kiekį tam, kas jums iš tiesų yra svarbu.

 

Mes ką nors darome ar nedarome dažniausiai dėl dviejų priežasčių: arba todėl, kad norime kažko pasiekti, arba todėl, kad norime kažko išvengti. Kai atidėliojame tai, ko norėtumėm, mes pasirenkame antrąjį variantą ir realiu mūsų tikslu tampa išvengti nesėkmės. Taip, niekas negali garantuoti, kad viskas pavyks ir bus taip, kaip suplanuota, todėl mes geriau pasirenkame nieko nedaryti, nei padaryti ir patirti nesėkmę. Kurdamos galvoje visas įmanoma, neįmanomas, galimas ir tariamai įvyksiančias katastrofas, mes trypčiojame vietoje ir ateičiai atidedame tai, kas mums svarbu dabar.

Todėl programoje išsilaisvinsite iš pagrindinių stabdančių emocijų gniaužtų ir atsisveikinsite su reikšmingumu – drakonu, sunaudojančiu didžiausią jūsų energijos kiekį. Suvoksite, kaip reikšmingumas kuria visas katastrofas, ir į pagalbą pasitelkdamas baimę, gėdą bei kaltę, stabdo jus nuo malonumo ir tikro gyvenimo.

 

Net priėmusios sprendimą nebeatidėlioti svarbių dalykų, dažnai mes delsiame ir nedrįstame žengti pirmojo žingsnio, nes nesijaučiame stiprios ir laukiame palaikymo. Seni įpročiai ir automatiniai mechanizmai mus laiko ten, kur mes esame. Protas, atliekantis asmens sargybinio funkciją, stengiasi įtikinti mus, kad nereikia jokių pokyčių, o kam, ir taip viskas gerai. Gal ir nepatinka, bet tariamai saugu ir pažįstama iki skausmo. Mes tiesiog mokame gyventi taip, bet dar nemokame kitaip, o išmokti kitaip – reikės šiek tiek laiko ir kantrybės.

Sunkiausi yra pirmieji žingsniai ir todėl programa parengta taip, kad juos žengiant, jūs turėtumėte nuolatinį vedančiosios ir bendraminčių palaikymą. Naujų įpročių formavimasis – tai procesas, trunkantis tikrai ne 21 dieną. Pakeisti įsisenėjusius dalykus dažnai reikia ilgesnio laiko ir daugiau disciplinos. Ir daug lengviau tai daryti, kai šalia yra tos, kurios tave supranta, palaiko ir siekia to paties tikslo - liautis atidėlioti savo gyvenimą ir būti ta Moterim, kuria nori būti.

ŠTAI KĄ APIE MANO DARBĄ SAKO ŽMONĖS:

 

Visą savaitę nuo įstojimo į šią programą su didžiuliu džiaugsmu ir dėkingumu Ilonai klausiausi paskaitų, dariau užduotis. Būdavo, kad labai pavargdavau, nes per dienas kasdavau kasdavau kasdavau ir galų gale atkasdavau atsakymus. Tas "puzzlas" neįtikėtinai dėliojasi. Su nekantrumu laukiu kiekvienos naujos pamokos.  Ačiū Jums Ilona! Ačiū, kad esate. / Vilė

 

Ši programa man labai patinka ir padeda. Jaučiasi dideli vidiniai pokyčiai. Džiaugiuosi, kad nusprendžiau prie jos prisijungti. Į viską labai įsigilinu, klausausi susikaupusi, kai ką pasižymiu sąsiuvinyje, atlieku visus pratimus. Medžiagos labai daug ir ji įdomi, įtraukianti ir, svarbiausia, naudinga bei efektyvi. Ačiū Jums 🙂 / Deimantė

 

Visų pirma, labai džiaugiuosi, kad teko susipažinti su nuostabiu žmogumi, programos mokytoja Ilona prieš pat prasidedant programai. Buvau įstrigus giliai savo jausmuose, emocijose, kurios mane valdė ir su kuriomis nemokėjau susitvarkyti pati. Kai Ilona pasiūlė dalyvauti programoje labai apsidžiaugiau, kad pagaliau galėsiu kažką pakeisti, bet net neįsivaizdavau, kad tai padės tiek pasistūmėti į priekį. Ar norėčiau vėl dalyvauti programoje? Net nesuabejojus galiu pasakyti TAIP. Per visus praėjusius mėnesius programoje niekada nesuabejojau tuo ir nepamąsčiau, kad tas tris valandas, skirtas programai, galėčiau skirti kažkam naudingesniam ar įdomesniam. / Lina

 

Ši programa – tai viena geriausių mano patirtų investicijų į save. Gilus vidinės tvarkos įvedinėjimas per nuoseklų darbą su savimi. Sluoksnis po sluoksnio lukštenausi iš aukos vaidmens, atradau tikrąsias savo vertybes, kurių net neįtariau esant, ravėjau, regis, neišravimus įsitikinimus, tirpinau emocines sankaupas – darbavausi tarsi speleologė savo pačios viduje. Penkis mėnesius trukusioje kelionėje žingsnis po žingsnio, užduotis po užduotis, praktika po praktikos lengvėjo mintys, aiškėjo sprendimai ir (netgi!) stebuklingai greitai pildėsi norai. / Eglė M.

 

Mane ši programa labai išlaisvina – pirmiausia nuo savęs pačios. Išblukina ribas, atpalaiduoja nuo stereotipų ir normų. Kiek tai įmanoma, kai viskas giliai užcementuota ir įsisenėję. Būna dienų, kai gyvenu be griežtų reikalavimų sau ir tuo pačiu kitiems, kai galiu ramiai ir paprastai priimti tai kas vyksta be nuostatų, reikalavimų ar kontrolės poreikio. Tai dar ne nuolatinė būsena, bet jau žinau – kad ir aš galiu taip gyventi. Ačiū už viską. / Ieva J.

 

Programa buvo geriausia mano dovana sau. Tie penki mėnesiai prabėgo nejučia, lauktas kiekvienas susitikimas, kupinas įdomios ir naudingos informacijos, patirties, įžvalgų, praktikų, atsakymų. Viskas suprantamai ir paprastai, be jokių burtų, mistikų. Iki programos atrodė, lyg gyvenčiau tarp dangaus ir bedugnės, nesijaučiau esanti tvirta. Programos metu atsirado ir žemė po kojomis, ir dangų žydrą pamačiau. Be jokių drastiškų priemonių ar kardinalių sprendimų, ir tam neteko nei darbo keisti, nei vyro, namų ar draugų. Pasikeičiau aš. Nelabai įmanoma keliais sakiniais parašyti, kas įvyko mano gyvenime, bet tikrai įvyko kažkas TOKIO. Programa tikrai verta didelio dėmesio. / Kristina Z.

 

Programos metu išmokau ne tik nusiraminti, atpažinti tinkamiausią, širdžiai patraukliausią sprendimą, bet ir išryškinti tikrąsias SAVO gyvenimo vertybes, “paleidau” ir “tebepaleidinėju” įsižeidimus, nuoskaudas, liūdesį, kurie veda tik prie galvos skausmo. (Ypač ilgai “virškintas” faktas, kad niekas nieko neprivalo man buvo svarbus atradimas, keitęs požiūrį į aplinką, savo pačios veiksmus.) Dar supratau, kokia noriu-turiu (“privalau”??? :D) būti, kaip atrodo širdies, kūno ir proto dialogas. Išvada paprasta: kursai duos daug naudos, keis gyvenimą iš esmės, bus veiksmingi, jei yra užsispyrimo dirbti su savimi ir drąsos pamatyti save tokį, koks esi. Ačiū Tau, Ilona, už tavo laiką, individualiai taikytas ir įrašytas meditacijas ir, žinoma, gerą spyrį į ten, kur jo reikia. / Aura 

 

Esu išbandžiusi keletą savęs pažinimo programų / užsiėmimų, bet jūs pranokstate juos visus ir mano lūkesčius. Informatyvu, tikslu ir aišku. Logiška taip pat. Ačiū. / Ieva

Screen Shot 2018-04-17 at 00.11.20
atsiliepimas-Dalia
atsiliepimas-Evelina
Screen Shot 2018-04-17 at 00.11.43

PROGRAMOS EIGOJE JŪS:

Susikursite aiškų paveikslą tos Moters, kuria norite būti, ir to gyvenimo, kurį norite gyventi. Kasdieninė vizija apie tai jums padės eiti pirmyn ir pakeliui nenuleisti rankų.

 

Sukursite veiksmų planą ir pradėsite juos įgyvendinti. Aptiksite tuos veiksmus, kurie jums trukdo jaustis pakankama ar vertinti save. Ir būtinai juos pradėsite keisti.

 

Išmesite iš galvos kvailas mintis "su manim kažkas negerai, man nepavyks, aš nepakankamai..., esu neverta" ir panašias. Nutrauksite ryšį su jomis ir kursite naujas.

 

Atsisveikinsite su savo reikšmingumu - drakonu, siurbiančiu iš jūsų energiją ir neleidžiančiu realizuoti pačių smagiausių norų.

 

Išsilaisvinsite iš slegiančių emocinių būsenų ir jausite daugiau vidinės ramybės bei atsipalaidavimo.

 

Iškelsite į paviršių savo didžiausias baimes ir atsisveikindamos pamojuosite joms ranka.

 

Atlaisvinsite gėdos pančius ir leisite sau jausti malonumą, nebijodamos, kaip tai įvertins kiti. Vis rečiau dairystės į kitus ir tapsite atsparesnės tam, kaip reaguoja į jus aplinkiniai.

 

Susitaikysite su savimi, priimsite tai, ką kažkada atmetėte, ir pajausite bundančią vidinę galią.

 Nutrauksite kaltės ratą ir nuolat galvoje bambantis kritikas palengva išmoks jus vertinti adekvačiai. Lengviau priimsite kritiką ir išmoksite ją išsakyti.

 

Susipažinsite su įvairiomis "AŠ" koncepcijomis ir suvoksite, kur dingsta jūsų savivertė, o tai leis iš gyvenimo išmesti "žemos savivertės" idėją. 

 

Sužinosite pagrindinius kūno, vardo bei ego dėsnius ir pradėsite jais remtis gyvenime. 

 

Sustiprinsite vidinę atramą ir jums vis mažiau reikės kitų įvertinimo ar pritarimo. Jūs pati žinosite, kas esate ir ko esate verta. O tai į gyvenimą atneš daugiau spalvų, spontaniškumo, tikrumo ir nuoširdumo.

 

Atliksite paprastas užduotis, kurios padės geriau suvokti save ir kitus žmones. Gausite kasdieninių praktikų ir vizualizacijų, padėsiančių sukurti ir išlaikyti lengvus vaizdinius bei būsenas.  

 

Turėsite nuolatinį palaikymą, supratimą ir priėmimą. Išmoksite saugiai atsiverti, nuoširdžiai bendrauti, laisvai išsakyti savo mintis ir dalintis įžvalgomis.

 

Veidu atsisuksite į pasaulį ir tvirtai žingsniuosite savo keliu, išjausdamos kiekvieną šio nuostabaus gyvenimo akimirką!

PROGRAMOS PLANAI IR EIGA

GRUPĖ RENKAMA TIK 2 KARTUS PER METUS!

 

DRĄSI / SILVER

16 

UŽSIĖMIMŲ

MOKYMŲ PLATFORMOJE

6 

INTERNETINIAI SEMINARAI

PROGRAMOS EIGOJE
68 Eur

20 VIETŲ

DRĄSI / GOLD

16 

UŽSIĖMIMŲ

MOKYMŲ PLATFORMOJE


6 

INTERNETINIAI SEMINARAI

PROGRAMOS EIGOJE

4 

PALAIKOMIEJI INTERNETINIAI SEMINARAI PASIBAIGUS PROGRAMAI

1  

ASMENINĖ KONSULTACIJA


128 Eur

10 VIETŲ

DRĄSI / DIAMOND

16 

UŽSIĖMIMŲ

MOKYMŲ PLATFORMOJE

6  

INTERNETINIAI SEMINARAI

PROGRAMOS EIGOJE

4 

PALAIKOMIEJI INTERNETINIAI SEMINARAI PASIBAIGUS PROGRAMAI

6  

ASMENINĖS KONSULTACIJOS

+

ASMENINIS POKALBIS PROGRAMOS PRADŽIOJE IR PAGALBA SPRENDŽIANT RŪPIMĄ KLAUSIMĄ

278 Eur

5 VIETOS

RENKUOSI SILVER PLANĄ

 

Jūsų vardas, pavardė (*)

El.paštas (*)

Telefono numeris (*)

*Privalomi laukai

RENKUOSI GOLD PLANĄ

 

Jūsų vardas, pavardė (*)

El.paštas (*)

Telefono numeris (*)

*Privalomi laukai

RENKUOSI DIAMOND PLANĄ

 

Jūsų vardas, pavardė (*)

El.paštas (*)

Telefono numeris (*)

PASIRINKITE APMOKĖJIMO VARIANTĄ

*Privalomi laukai

VISIEMS PLANAMS:

 • Birželio 07 d. iki 19:00 val. į savo el.pašto dėžutę gausite nuorodą į mokymų platformą, kurioje rasite pirmojo užsiėmimo medžiagą.
 • Nauji užsiėmimai bus įkeliami kas 3 d., o priminimą apie tai gausite el.paštu.
 • Programa prasidės pirmuoju internetiniu seminaru, kuriame aptarsime programos detales, eigą ir pirmąją užduotį. Susitikimas vyks birželio 07 d. 20:00 val.
 • Kievieną savaitę vyks internetiniai seminarai, kurių metu dar pagilinsime savaitės temas. Тaip pat vyks klausimų - atsakymų sesijos.

Įsigijusioms GOLD planą / PAPILDOMAI:

 

 • Turėsite 1 asmeninę konsultaciją (telefonu arba internetu), kurią galėsite išnaudoti per 2 mėnesius nuo programos pradžios (t.y. iki rugpjūčio 07 d.). Laiką suderinsime asmeniškai.
 • Pasibaigus programai vyks dar 4 palaikomieji internetiniai seminarai, kurių metu aptarsime jūsų pasiekimus, atsakinėsiu į jums iškilusius klausimus.
 • Internetiniai seminarai vyks kiekvieną ketvirtadienį 20:00 val. Jeigu tą dieną dalyvauti negalėsite, atskiru laišku gausite seminaro įrašą. 

Įsigijusioms DIAMOND planą / PAPILDOMAI:

 

 • Programos pradžioje turėsite papildomą įvadinį pokalbį, kuriame aptarsime tai, ką norėtumėte pasiekti programos metu.
 • Turėsite 6 asmenines konsultacijas, kurias galėsite išnaudoti per 3 mėnesius nuo programos pradžios (t.y. iki rugpjūčio 30 d.).
 • Konsultacijos gali vykti tiek internetu, tiek ir gyvai (Vilniuje). Konsultacijų laiką derinsime individualiai.

Su mokymų platformoje patalpinta užsiėmimų medžiaga pirmiausiai dirbsite savarankiškai. / Iškilus klausimams ar neaiškumams, galėsite kreiptis el.paštu. Į jūsų laišką atsakysiu paros bėgyje. / Visa mokymų platformoje patalpinta medžiaga bus pasiekiama iki rugsėjo 30 d.

 

DĖMESIO! AKTYVIAUSIŲ DALYVIŲ PROGRAMOS PABAIGOJE LAUKIA APDOVANOJIMAI!

APTARKIME KELIS ASPEKTUS, KURIE GALI KELTI ABEJONES:

 

Ar man tiks ši programa? Jeigu esate čia, greičiausiai, kažko ieškote – žinių, sprendimų, variantų pagerinti gyvenimą, jūsų gyvenime yra tai, ką jūs atidėliojate ateičiai ir nedrįstate padaryti. Jūs jau suvokiate, kad reikia kažko imtis, nes kitaip įkrisite į dar didesnę “pelkę”, pilkumą, nuobodulį, o savaime niekas nepasikeis. Kiti pasieks tikslus, įgyvendins svajones, o jūs taip ir liksite ten, kur esate. Ir jūs šito nenorite. Bet gali būti, kad programos eigoje jūs suprasite, kad ji jums netinka, nepatinka, neduoda jokio rezultato. Tuomet jums tereikės parašyti laišką be jokių paaiškinimų, tik su sakiniu "nenoriu tęsti programos", ir aš be jokių papildomų klausimų grąžinsiu jums sumokėtus pinigus. Net jeigu praeisite visą programą, atliksite visas užduotis ir laikysitės rekomendacijų, bet pabaigoje suprasite, kad tai jums nieko nedavė, taip pat be jokių papildomų klausimų grąžinsiu jums mokėjimą.

 

O jeigu aš neturėsiu laiko užsiėmimams? Jeigu ieškote priežasčių, kodėl nereikia nieko daryti ir keisti, ši priežastis yra labai tinkama. Realybėje nerasti sau 2-3 valandų per savaitę tiesiog neįmanoma. Juo labiau, kad tai valandos, kurios gali padaryti didelę teigiamą įtaką jūsų būsenai, savijautai ir gyvenimui. O tol, kol neatrasite laiko sau ir tiems dalykams, kurie jums svarbūs, niekas nesikeis. Na, nebent jūsų gyvenime yra svarbesnių dalykų, nei jūsų gyvenimas.

 

Man nejauku dalyvauti grupėje, atvirauti ir dalintis išgyvenimais. Jeigu taip yra, sprendimas dalyvauti grupėje bus pirmasis svarbus žingsnis į  stipresnį pasitikėjimą savimi. Juo labiau, tam, kad pradžioje būtų paprasčiau, jūs galėsite susikurti pseudonimą ir juo prisistatyti, niekas nereikalaus atskleisti kitų asmeninių duomenų ar parodyti nuotraukų. Niekas nevers jūsų kalbėti, reikšti nuomonę, užduoti klausimus ar dalintis įžvalgomis. Dalinsitės tik tuo, kuo norėsite ir išdrįsite. O programos eigoje, pajutusi bendrą draugišką atmosferą, supratimą ir palaikymą, atsiskleisite labiau ir išlaisvėsite. O iš kitos pusės - jeigu gyvenime sunku atsiverti, ši grupė gali tapti saugia eksperimentų ir naujo gebėjimo lavinimo erdve.

 

Aš nieko nežinau apie vedančiąją. Ar galiu pasitikėti?  Išsamiau apie mane rasite šiame puslapyje, kiek žemiau, o čia - trumpai. Esu praktikė, todėl abstrakčios teorijos mane domina tik tiek, kiek jos yra pritaikomos tikrame tikro žmogaus gyvenime. Mano kuriamos programos – tai 20-ies metų domėjimosi žmogaus psichologija ir 10-ies metų intensyvaus mokymosi, tyrinėjimo bei darbo rezultatas. Kaip dėlionę sudėliojau iš įvairių praktikų, metodų, patyrimų. Visas programos turinys – asmeniškai išgyventas, išmėgintas, patirtas ir veikiantis. Su azartu ir atsidavimu tyrinėju gyvenimą, žmogų, ieškau atsakymų, o juos radusi – tikrinu, testuoju, nagrinėju, kaip tai veikia realiame gyvenime. Kai tai atrandu, tuomet ir dalinuos su jumis. Programoje pateikiu konkrečias metodikas, patikrintas ir veikiančias praktikas. Moterys, kurios dalyvavo ar dalyvauja programoje šiuo metu – džiaugiasi, kad programa VEIKIA ir duoda REZULTATĄ. O jeigu artimiau susipažinusi su manim vis dėlto nuspręsite, kad aš jums netinku - ne bėda, parašysite man vieną sakinį "nebenoriu dalyvauti programoje" ir aš grąžinsiu jums visus sumokėtus pinigus. 

 

Ar efektyvus yra darbas internetu? Vienareikšmiškai - TAIP. Ir efektyvus, ir patogus. Šiuolaikiniame technologijų amžiuje būtų neteisinga nesinaudoti jų teikiamais privalumais. Dalyvaujant užsiėmimuose internetu tauposi laikas, nereikia niekur važiuoti, skubėti, strigti kamščiuose. Įsisavinti pateiktą medžiagą galite bet kuriuo jums patogiu laiku ir būdami bet kurioje pasaulio vietoje.  Be to, stiprėja savarankiškumas, disciplina, įgūdis darbuotis nuosekliai ir sistemingai – įgūdžiai, kurie labai pasitarnaus bendrai gyvenime. O programoje pateikiamų metodų ir praktikų efektyvumas niekaip nepriklauso nuo jų pateikimo būdo. Ir dar - visos programos metu ir mėnesį po jos jūs turėsite palaikymą ir tomis akimirkomis, kai norėsis “nusiplauti”, jums tereikės brūkštelt žinutę į palaikymo grupę ar man asmeniškai – ir vėl pirmyn.

 

Galėčiau pinigus išleisti ir kitoms reikmėms. Kas jūsų gyvenime yra naudingesnio ir svarbesnio, nei jūs?  Pamėginkite įvertinti tą kainą, kurią jūs mokate už atidėliojimą, baimes, delsimą, už tai, kad nepasitikite savimi ir savęs nevertinate. Kokia suma galėtumėte tai įvertinti? Sudėtinga, nes kaina, kurią jūs už tai mokate yra jūsų gyvenimas. O ši programa yra skirta būtent jums ir yra apie jus. Joje sudėtos žinios, metodai, technikos padėjo išspręsti rūpimus klausimus tiek man asmeniškai, tiek ir daugeliui programoje dalyvavusių žmonių. Čia jūs gausite aiškius, praktiškai išmėgintus žingsnius ir įrankius, padėsiančius jums augti ir keisti tai, kas netenkina. Nes tik augindami save, mes galime išauginti gyvenimą. Pasirinkimas labai paprastas.

KAS AŠ ESU IR KODĖL TAI DARAU?

 

Esu Ilona Tamošiūnienė. Asmeninių pokyčių, savęs pažinimo konsultantė, sertifikuota koučingo specialistė (Professional Coach ICU), rašytoja, knygos “Drąsa gyventi” autorė, lektorė, identiteto instituto „iGrow“ dėstytoja, transformacijos kurso moterims „Drąsa gyventi“ autorė.

 

Gyvenime esu mama, moteris, žmogus, draugė, sesuo, dukra, bičiulė. Mano savęs pažinimo kelionė prasidėjo jau senokai. Psichologija pradėjau domėtis beveik prieš 20 metų. Nagrinėju, gilinuos, domiuosi, mokausi ir tikrinu gyvenime. Visas naudingas ir rezultatus duodančias žinias, metodikas, technikas sudedu į kuriamas programas tam, kad ir kiekviena moteris galėtų jomis pasinaudoti per gerokai trumpesnį laiką ir už dešimtis kartų mažesnes sumas, nei skyriau aš.

 

Mano gyvenimo istorija panaši į daugelio moterų istoriją, kurioje buvo daug “negalima”, dar daugiau “reikia” ir tik vienas kitas “noriu”. Žodžiu, gyvenimas buvo toks, kaip „turi būti“, viską dariau taip „kaip reikia“, nepaisydama savo jausmų ir širdies šauksmo. Bet vieną dieną įvyko taip, kad turėjau apsispręsti – nuleisti rankas ir atsiduoti bėdoms, skausmui, nesėkmėms, ar vis dėlto mėginti pakelti savo gyvenimą iš pelenų ir surizikuoti kardinaliai pasukant gyvenimo kryptį. Surizikavau. Ilgi metai mokymosi, darbo su savimi, ir kažkada gyvenimo nuskriausta mergaitė, patyrusi daugybę patyčių, ne vieną gyvenimo dramą, kitų žmonių pasmerkimą ir atstūmimą, padarė tai, apie ką žaisdavo vaikystėje. Tiesa, tuose žaidimuose dalyvavo tik trys lėlės ir pliušinis meškinas, po daugybės metų virtę šimtais žmonių…

 

2014 metais skaičiau pranešimą konferencijoje „Veikli“ 500 konferencijos dalyvių.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 metais skaičiau pranešimą konferencijoje „NoLimits“ 9000 žmonių auditorijai.

 

 

 

 

 

 

 

2016 metais leidykla „AlmaLittera“ išleido mano parašytą knygą „Drąsa gyventi“, o jos atsiradimo istorija tik patvirtino, kaip viskas dėliojasi, kai eini savo keliu.

 

 

 

 

 

 

Dalyvauju radijo ir televizijos laidose, straipsnius skelbiu didžiuosiuose Lietuvos portaluose 15min.lt, delfi.lt, balarama.lt, psichika.eu ir kituose.

 

 

 

 

 

 

 

Ar galėjau aš – baikšti, nelaiminga, norinti nuo pasaulio pasislėpti mergaitė suaugusios moters kūne – kada patikėti, kad tai padarysiu? Ne, aš tiesiog surizikavau ir nusekiau paskui savo širdies šauksmą. Daug mokiausi, daug dirbau, daug domėjausi, tyrinėjau ir tikrinau gyvenime.

 

Esu praktikė, todėl abstrakčios teorijos mane domina tik tiek, kiek jos yra pritaikomos tikrame tikro žmogaus gyvenime. Mano kuriamos programos – tai 20-ies metų domėjimosi žmogaus psichologija ir 10-ies metų intensyvaus mokymosi, tyrinėjimo bei darbo rezultatas. Kaip dėlionę sudėliojau iš įvairių praktikų, metodų, patyrimų. Visas programos turinys – asmeniškai išgyventas, išmėgintas, patirtas ir veikiantis. Su azartu ir atsidavimu tyrinėju gyvenimą, žmogų, ieškau atsakymų, o juos radusi – tikrinu, testuoju, nagrinėju, kaip tai veikia realiame gyvenime. Kai tai atrandu, tuomet ir dalinuos su jumis.

 

Programoje pateikiu konkrečias metodikas, patikrintas ir veikiančias praktikas. Moterys, kurios dalyvavo ar dalyvauja programoje šiuo metu – džiaugiasi, kad programa VEIKIA ir duoda REZULTATĄ.

 

Aš suprantu Tavo baimes, abejones ir nepasitikėjimą. Kažkada ir pati ėjau tuo keliu, bet išdrįsusi pasukti gyvenimo vairą savo svajonių link, dabar noriu ir galiu padėti padaryti tai ir Tau.

JUMS REIKIA ŠIOS PROGRAMOS, NES:

Jums nusibodo murkdytis "žemos savivertės" baloje.

 

Jūs norite pagaliau jaustis tvirtai ir žinoti, ko esate verta.

 

Jūs pavargote nuo atidėliojimo ir ketinate siekti savo svajonių. 

 

Jūs norite drąsiai deklaruoti savo interesus, apibrėžti asmenines ribas ir konstruktyviai apginti savo poziciją.

 

Jūs norite geriau pažinti ir suprasti save, jūsų gyvenime vykstančius įvykius ir tuos žmones, kurie yra greta jūsų. 

 

Jūs nebenorite taikytis su tuo tariamai saugiu gyvenimu, kuris neteikia nei pasitenkinimo, nei džiaugsmo.

Jums nusibodo pataikauti seniems ir neteikiantiems naudos įpročiams.

 

Jums nusibodo iš baimės trypčioti vietoje ir vis atidėlioti savo gyvenimą ateičiai.

 

Jūs norite atsiverti pasauliui ir įsileisti į savo gyvenimą daugiau jo siūlomų galimybių.

 

Jūs pavargote nešiotis senas nuoskaudas, kaltinti kitus ir žeminti save.

 

Jūs norite išsilaisvinti iš stabdančių emocijų (baimės, gėdos, kaltės), ribojančių įsitikinimų ir atverti savo tikrumą.

 

Jūs norite eiti savo keliu ir gyventi savo gyvenimą žinodamos, kad jums būtinai viskas pavyks! 

PROGRAMOS PLANAI IR EIGA

GRUPĖ RENKAMA TIK 2 KARTUS PER METUS!

 

DRĄSI / SILVER

16 

UŽSIĖMIMŲ

MOKYMŲ PLATFORMOJE

6 

INTERNETINIAI SEMINARAI

PROGRAMOS EIGOJE
68 Eur

20 VIETŲ

DRĄSI / GOLD

16 

UŽSIĖMIMŲ

MOKYMŲ PLATFORMOJE


6 

INTERNETINIAI SEMINARAI

PROGRAMOS EIGOJE

4 

PALAIKOMIEJI INTERNETINIAI SEMINARAI PASIBAIGUS PROGRAMAI

1  

ASMENINĖ KONSULTACIJA


128 Eur

10 VIETŲ

DRĄSI / DIAMOND

16 

UŽSIĖMIMŲ

MOKYMŲ PLATFORMOJE

6  

INTERNETINIAI SEMINARAI

PROGRAMOS EIGOJE

4 

PALAIKOMIEJI INTERNETINIAI SEMINARAI PASIBAIGUS PROGRAMAI

6  

ASMENINĖS KONSULTACIJOS

+

ASMENINIS POKALBIS PROGRAMOS PRADŽIOJE IR PAGALBA SPRENDŽIANT RŪPIMĄ KLAUSIMĄ

278 Eur

5 VIETOS

RENKUOSI SILVER PLANĄ

 

Jūsų vardas, pavardė (*)

El.paštas (*)

Telefono numeris (*)

*Privalomi laukai

RENKUOSI GOLD PLANĄ

 

Jūsų vardas, pavardė (*)

El.paštas (*)

Telefono numeris (*)

*Privalomi laukai

RENKUOSI DIAMOND PLANĄ

 

Jūsų vardas, pavardė (*)

El.paštas (*)

Telefono numeris (*)

PASIRINKITE APMOKĖJIMO VARIANTĄ

*Privalomi laukai

VISIEMS PLANAMS:

 • Birželio 07 d. iki 19:00 val. į savo el.pašto dėžutę gausite nuorodą į mokymų platformą, kurioje rasite pirmojo užsiėmimo medžiagą.
 • Nauji užsiėmimai bus įkeliami kas 3 d., o priminimą apie tai gausite el.paštu.
 • Programa prasidės pirmuoju internetiniu seminaru, kuriame aptarsime programos detales, eigą ir pirmąją užduotį. Susitikimas vyks birželio 07 d. 20:00 val.
 • Kievieną savaitę vyks internetiniai seminarai, kurių metu dar pagilinsime savaitės temas. Тaip pat vyks klausimų - atsakymų sesijos.

Įsigijusioms GOLD planą / PAPILDOMAI:

 

 • Turėsite 1 asmeninę konsultaciją (telefonu arba internetu), kurią galėsite išnaudoti per 2 mėnesius nuo programos pradžios (t.y. iki rugpjūčio 07 d.). Laiką suderinsime asmeniškai.
 • Pasibaigus programai vyks dar 4 palaikomieji internetiniai seminarai, kurių metu aptarsime jūsų pasiekimus, atsakinėsiu į jums iškilusius klausimus.
 • Internetiniai seminarai vyks kiekvieną ketvirtadienį 20:00 val. Jeigu tą dieną dalyvauti negalėsite, atskiru laišku gausite seminaro įrašą. 

Įsigijusioms DIAMOND planą / PAPILDOMAI:

 

 • Programos pradžioje turėsite papildomą įvadinį pokalbį, kuriame aptarsime tai, ką norėtumėte pasiekti programos metu.
 • Turėsite 6 asmenines konsultacijas, kurias galėsite išnaudoti per 3 mėnesius nuo programos pradžios (t.y. iki rugpjūčio 30 d.).
 • Konsultacijos gali vykti tiek internetu, tiek ir gyvai (Vilniuje). Konsultacijų laiką derinsime individualiai.

Su mokymų platformoje patalpinta užsiėmimų medžiaga pirmiausiai dirbsite savarankiškai. / Iškilus klausimams ar neaiškumams, galėsite kreiptis el.paštu. Į jūsų laišką atsakysiu paros bėgyje. / Visa mokymų platformoje patalpinta medžiaga bus pasiekiama iki rugsėjo 30 d.

 

DĖMESIO! AKTYVIAUSIŲ DALYVIŲ PROGRAMOS PABAIGOJE LAUKIA APDOVANOJIMAI!