Dėmesio lavinimo praktika „Dėmesys gyvenimui“

demesys-gyvenimui

Neturinti atitikmenų 3 savaičių SMS praktika

DĖMESYS GYVENIMUI

 

| Nuo balandžio 29 d. |

 

 

Pagrindinė praktikos idėja:

KUR JŪSŲ MINTYS - TEN JŪSŲ DĖMESYS, KUR DĖMESYS - TEN ENERGIJA, O KUR ENERGIJA - TEN IR REZULTATAI!

 

Arba vienu sakiniu:

į ką sutelktas jūsų dėmesys, tą turite ir gyvenime.

 

O dėmesys dažnai būna visai ne ten, kur reikėtų. Jis arba blaškosi ateities miražuose ir bėga pirmyn vis nerimaudamas “O kas bus? Ar man pavyks? O jeigu ne? O kas bus, jeigu…?” bei kurdamas visas įmanomas, neįmanomas, tikėtinas, teoriškai galimas katastrofas, bėdas ir nelaimes. Arba su liūdesiu ir apgailestavimu žvelgia atgal “Ech, galėjau padaryti geriau…o jeigu kitaip būčiau pasakiusi…jeigu tada nebūčiau šitaip pasielgusi, dabar viskas būtų kitaip…o ką dabar apie mane pagalvos…” Ir tik retkarčiais stabteli ties realybe, norais, tikslais ir svajonėmis.

 

Tik retkarčiais būna ČIA ir DABAR - vienintelėje akimirkoje, kuri yra TIKRA.

 

Todėl neverta stebėtis, jog kartais aplanko pojūtis, lyg tu ir gyvenimas būtų visiškai atskiri dalykai. Tu eini vienu keliu, o gyvenimas - “pro šalį”, norėjau kaip geriau, o gavosi kaip visada... . O, kaip žinia, į ką nukreipiamas dėmesys, tai dažniausiai ir nutinka. Bijai, kad nepavyks? Puiku, nepavyksta. Prieš metus kažkas įskaudino ir negali pamiršti? Gerai, pakartosim dar kartą. Gyvenimas atrodo sunkus ir liūdnas? Prašau, turėkis sunkumus ir liūdesį. Juk negaila, jeigu tik nori...

 

Gera žinia yra ta, kad savo dėmesį mes galime "treniruoti" - visai kaip pilvo presą 🙂 Ir tai yra vienas iš pamatinių ir labai svarbių įgūdžių, reikalingų savęs pažinimo, saviugdos kelyje, norint atrasti ramybės oazę savo viduje, įgyvendinti teigiamus pokyčius ar pasiekiti išsikeltus tikslus.

 

Todėl kviečiu nelaukiant jokių palankesnių sąlygų ar aplinkybių, užsiimti savo dėmesiu ir pradėti jį "treniruoti" tam, kad sustiprėtų gebėjimas būti čia ir dabar, viduje būtų daugiau ramybės, pasitikėjimo ir vidinių resursų, taip reikalingų kelionėje pavadinimu GYVENIMAS.

 

O tam ir yra skirta nuotolinė 3 savaičių praktika

DĖMESYS GYVENIMUI

 

 

Kaip praktika vyksta?

 

Praktiką sudaro:

 

1 dalis: kiekvieną dieną į mobiliuosius telefonus gausite 5 SMS žinutes su tam tikrais klausimais, mintimis, įžvalgomis. Žinutės padės stabtelėti, nukreipti dėmesį į save, aiškiau suvokti save, gyvenimą, aplinką, norus, bei stiprins dėmesio koncentracijos įgūdį. Bus ir "netikėtų" klausimų, kuriuos užduoti sau, vargu, ar sugalvotumėm, todėl jie padės praplėsti suvokimo ribas bei geriau pažinti save.

Šiems klausimams reikės skirti 2-3 minutes. Užduotis bus paprasta: gaunam klausimą, atsitraukiam nuo darbų (kai galime tai padaryti), atsakom sau į tą klausimą ir tęsiam darbus toliau. O sujungus žinutes su specialiais pratimais - stiprės įgūdis mėgautis buvimu čia ir dabar. Žinutės siunčiamos į visas šalis!

 

2 dalis: kiekvieną rytą iki 06:00 val. į jūsų pašto dėžutę įkris laiškas su dienai skirtu pratimu-praktika. Tai bus pratimai, skirti nerimui mažinti, atsipalaiduoti, atgauti jėgas ir energiją, suvaldyti stresą, lavinti įgūdį koncentruoti ir išlaikyti dėmesį ties norimais dalykais, gilinti savęs pažinimo erdvę, pagerinti bendrą savijautą ir pan.

Šiuo metu į praktiką yra įtraukta 21 paprastas, bet veiksmingas ir lengvai gyvenime pritaikomas pratimas. Daugumai šių pratimų jūs sugaišite apie 10-15 min., kurios palengva išaugs į didžiulį gėrį. 

 

Praktika patogi ir naudinga tuo, kad jums nereikės niekur eiti, siųsti ataskaitų ar klausytis patarimų. Visą praktikos laiką skirsite tik sau, savo mintims, stiprinsite naujus įgūdžius ir tikrai - turėsite įrankius bendrai savijautai pagerinti. O tai būtinai padės jums nurimti, susitelkti į svarbius dalykus ir tęsti savo kelionę nepriklausomai nuo išorėje siaučiančių audrų.

 

JŪSŲ GYVENIMUI TRŪKSTA JŪSŲ DĖMESIO? JUNKITĖS PRIE PRAKTIKOS IR GYVENIMAS JUMS UŽ TAI ATSIDĖKOS!

Praktikos kaina tik

33 Eur*

*siunčiant žinutes į bet kurią užsienio šalį, praktikos kaina 38 Еur

 

Visoms, užsiregistravusioms į praktiką balandžio 24-25 dienomis

+ DOVANA

1 valandos trukmės ASMENINĖ konsultacija!

 

Kaip dalyvauti praktikoje?

 

Užpildykite žemiau pateiktą formą ir kelių valandų bėgyje atsiųsiu visą su programa susijusią informaciją. Jeigu laiško negausite, būtinai patikrinkite kitus el.pašto aplankus (spam, reklama, naujiniai).

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]