pakilti
drasi-baneris

Turite idėjų, sumanymų, norų, bet galvojate, kad įgyvendinsite juos vėliau, kada nors, kai...?

 

O gal svarstote, kad visa tai ne jums? Bijote, kad nepavyks, tad kam iš viso kažką pradėti?

 

Jūsų gyvenime yra situacijos, kurios jau ne vieną dieną laukia sprendimų, bet vis nepasiryžtate jų priimti? Bijote, kad galite suklysti ir kas bus tada?

 

O dabar nuoširdžiai atsakykite...

 

Ar gyventumėte taip pat, jeigu kiekvieną akimirką prisimintumėt, kad gyvenimas yra vienas ir jūsų laikas ribotas?

 

Dirbtumėte tą patį darbą?

Būtumėte tuose pačiuose santykiuose?

Bendrautumėte su tais pačiais žmonėmis?

Taip pat leistumėte laisvalaikį?

 

O jeigu tvirtai žinotumėte, kad esate verta visko, ko norite, ir visa tai, ko imsitės, jums būtinai pavyks?

 

Ar ir toliau darytumėte tai, ką darote dabar?

Toliau taikytumėtės su darbu, kuriame nesate vertinama ir nerealizuojate savo gebėjimų?

Toliau leistumėte kitiems peržengti jūsų ribas ir nepaisyti jūsų poreikių?

Ir toliau klausytumėte tų, kurie sako "gyvenk kaip visi normalūs žmonės...nenorėk daugiau, nei turi...nesvaik, tai ne tau..."?

 

Ar ir toliau sutiktumėte nustumti savo siekius, norus, svajones į nežinia kada įvyksiančią ateitį?

 

Jeigu bent į vieną klausimą atsakėte NE, jūs NENORITE kada nors papasakoti istorijos apie savo atidėtą gyvenimą...

Štai viena mano giminaitė visą laiką tikėjo, kad patys svarbiausi ir geriausi jos biografijos faktai dar ateityje. Ir prestižinis darbas, ir pats nuostabiausias vyras, ir fantastiška šeima. O kol kas ji dirbo daržovių sandėlio vedėja, kalnuose dulkių ir skersvėjų. Kad nebūtų viena, gyveno su “kolega iš cecho”, kraunančiu dėžes tame pačiame sandėlyje. Ar ją tai tenkino? Ne, bet ji atkakliai ir nuoširdžiai galvojo, kad vieną dieną viskas kažkaip pasikeis, o sandėlys ir krovikas – tai tik atsitiktiniai ir laikini jos gyvenimo faktai. Kai kas nors jos paklausdavo, kada gi bus tas naujas darbas, ji visuomet rasdavo paaiškinimų, kodėl dar ne dabar.

"Dar reikia šiek tiek pasimokyti, kokius kursus pabaigti, o tada jau tikrai..." O kada santykius norimus kursi? "Kai susirasiu naują darbą, bus daugiau pinigų, atnaujinsiu garderobą, dar tas rinkes nuo šonų nubrauksiu, ir tada tikrai". O kol kas ji nuoširdžiai tikėjo, kad tai - tik repeticija, pasiruošimas, dar ne tikras gyvenimas. Tačiau ji net napajuto, kaip istoriją "vėliau...kai" pakeitė istorija "jau per vėlu". Jos svajonės ir planai taip ir liko tik mintyse, o realybėje - tas pats sandėlys su skersvėjais ir tas pats "kolega iš cecho", tingiai leidžiantis laisvalaikį patogios sofutės prieglobstyje...

Dar viena moteris. Tuo metu, kai bendravome, didžiausias jos gyvenimo rūpestis buvo sūnus ir vyras "netikėlis". Nors dažnai padejuodavo, kad jau ir jėgų nebėra, ir sau visiškai laiko neranda, bet lyg maldą kartodavo: “Na, pastatysiu sūnų ant kojų ir tada apie save pradėsiu galvoti...”. Jeigu kas nors į skundus apie "vyras netikėlis, visiškai nepadeda, niekas jam nerūpi..." išdrįsdavo pasiūlyti "Tai gal laikas skirtis?", ji aštrokai atšaudavo "Aha, skirtis, o ką savo pagyvenusiems tėvams pasakysiu? Sūnų be tėvo palikti? Kaip giminaičiai, draugai ir pažįstami į mane žiūrės? Nieko, dar pakentėsiu. Vat sūnus užaugs ir tada..."

Ji taip buvo susitelkusi į savo artimųjų tikslus ir norus, kad savo svajones vis atidėdavo ateičiai. Mama, numojusi ranka į save ir apsiginklavusi devizu “Viskas dėl vaiko”. Žmona, nuolat besitaikanti su vyro sofute ir jo nenoru ką nors keisti, vardan mistinio "geros žmonos" paveikslo ir tariamos vaiko gerovės. Jos malda “Pastatysiu sūnų ant kojų ir tada pradėsiu rengtis gražiais drabužiais, pradėsiu savimi rūpintis, išvažiuosiu pailsėti, o  tada gal dar ir vyrą kitą susirasiu...” taip ir nebuvo išgirsta, nes tą dieną, kai ji galėjo pasakyti "Va, pastačiau sūnų ant kojų", jam buvo telikę metai iki pensijos. Tad, numojusi ranka ir nusprendusi, kad dabar jau per vėlu, ir toliau leido dienas ten pat, su tuo pačiu ir vis ieškodama progų pasirūpinti kitais. O svajonės kaip? Kaip gražūs drabužiai, poilsis ir naujas vyras? Na, ką dabar padarysi, matyt nelemta man būti laiminga...

Dar viena moteris, graudžai raudanti dėl savo nenusisekusio gyvenimo: gyveno nedideliame bute, dirbo nemielą darbą, laisvalaikio neturėjo su kuo leisti ir niekaip nesutiko išsvajotojo princo. Jai atrodė, kad tai, kaip ji gyvena – visiška katastrofa ir nesibaigianti neviltis. Bet kai jos kas nors paklausdavo “O kada pradėsi gyventi taip, kaip norėtum?”, ji neabejodama atsakydavo “Tikriausiai niekada, toks jau sunkus mano likimas! ” Ir visiems buvo aišku, kad jos pasaulyje yra daugybė problemų ir nei vieno sprendimo. Tuomet jai pasiūlydavo: "Gal tu ten nueik? O gal čia apsilankyk? Žinau specialistą labai gerą..."

"Na, gal ir taip, bet...", - bejėgiškai atsakydavo ji. Kiekvienam pasiūlymui ar patarimui ji pateikdavo dešimtis argumentų, kodėl tai neįmanoma, kiekvienam sprendimui, galinčiam pakeisti jos gyvenimą, ji rasdavo šimtus priežasčių, kodėl ji negali to padaryti, kodėl tai ne jai, kodėl ne...ne...ne...Ji lengvai atrasdavo dešimtis "kodėl NE", bet negalėjo pamatyti to vienintelio "kodėl TAIP". Ir nors tai niekaip negalėjo pakeisti gyvenimo, bet ji iš visų jėgų laikėsi įsikibusi į tokį pasaulio suvokimą, ir tyliai vylėsi, kad viskas įvyks kažkaip savaime, be jos įsikišimo. Ir jeigu ji bus to verta (o verta ji tikrai nesijautė...), vieną dieną ji gyvens kitaip...

 

"Atidėtas" gyvenimas – kupinas nerimo, įtampos, nusivylimų ir amžino pojūčio, kad kažkas “ne taip”. Kažkas negerai su manimi, kažkas negerai su gyvenimu, su žmonėmis, su aplinkybėmis...

 

Ir jūs taip NENORITE!

Tik šiandien jums trūksta drąsos ir pasitikėjimo savimi pradėti tai keisti.

 

Bet giliai viduje jūs NORITE išsipainioti iš klastingo atidėliojimo žaidimo, svetimų nuomonių ir reikalavimų voratinklio, kaustančių abejonių ir baimių. Jūs norite tikėti savimi ir savo jėgomis, ir liautis meluoti sau, kad rytoj viskas bus kitaip.

 

Nes jūs jau žinote, kad dažniausiai kitaip nebūna, ir kiekvienas neįgyvendintas "nuo rytojaus" kuria ne visada labai malonias pasekmes:

 • didėja nepasitenkinimas savimi ir gyvenimu,
 • vis labiau nusiviliate savimi, vis mažiau vertinate ir mylite save,
 • vis dažniau apninka slegiančios būsenos,
 • vis rečiau jaučiate vidinę ramybę bei pilnatvę,
 • gyvenimas vis labiau praranda skonį ir spalvas,
 • vis dažniau darosi nuobodu ir liūdna,
 • vis sunkiau gaunasi svajoti ir norai su kiekviena diena mažėja,
 • vis dažniau aplanko pojūtis, kad gyvenate kažkieno kito gyvenimą...

 

O jūs NORITE gyventi SAVO gyvenimą!

 

Todėl kviečiu susipažinti su internetine pasitikėjimo savimi stiprinimo programa "DRĄSI!", kuri taps jūsų bendrakeleive ir palaikymo komanda kelyje į teigiamus pokyčius!

AURELIJA

Esu labai patenkinta programa: tiek teorinėmis žiniomis, kurias gavau, tiek praktika, kai bendraudavome internetiniuose susitikimuose. Patiko užduodami klausimai, kurie motyvuodavo gilintis į viską, kas ilgą laiką buvo skaudu, tik labai neaišku. Programa man primena prabangų darbui su savim įrankių rinkinį ir visą šį laiką aš mokiausi kaip jais naudotis, kad galėčiau klausytis savo vidaus ir jį išgirsti. Kai kurie įrankiai skirti atpažinti savo dalis, kurios buvo apklotos storu sluoksniu nežinojimo, baimių, pretenzijų, nuoskaudų ir kitų dalykų, į kuriuos taip nesmagu žiūrėti, todėl jie kaupėsi metų metus viduje, kaip sunkus balastas, neleidžiantis lengvai eiti pirmyn. Kiti įrankiai skirti valyti tai, kas maišo ir atkurti tas tikrąsias dalis, kurios yra manyje, bet ilgą laiką buvo nenaudotos. Treti įrankiai yra tam, kad sukurčiau naujas dalis, kurių reikia, kad gyvenčiau laimingą ir įvairų gyvenimą, kuriuo galiu džiaugtis ir dalintis su man artimais žmonėmis. Visa visuma įrankių yra tam, kad išmokčiau būti laiminga čia ir dabar <3

Gavau žinių, kurias taikant atpažįstu savo tikruosius motyvus ir emocijų priežastis, įrankių ir būdų, kaip valyti, tvarkyti ir atkurti ar naujai sukurti reikiamus įpročius ar įgūdžius, kurių reikia laimingam ir visokeriopai turtingam gyvenimui.

Visa programa sukurta taip, kad duotų efektyviausią rezultatą, todėl man patiko tas derinys. Be teorijos pradžioje, vargu ar būtų pavykę suprasti save ir kitus svarbius gyvenimo aspektus jos pabaigoje. Mano mėgstamiausi dalykai buvo internetiniai susitikimai, kur praktiškai aptardavome viską, kas pavyko ar dar nepavyko, išgirsti kaip sekasi kitoms ir suvokti vidumi, kad viskas yra tik požiūrio klausimas.

Rekomenduoju visoms, kurios nori pačios paimti gyvenimą į savo rankas.

Noriu padėkoti už programą, kuri suteikė žinių ir priminė svarbią informaciją, kurios reikia kiekvieną dieną, norint gyventi laimingą gyvenimą lengva širdimi. Žinant praktikas, kurios padeda greičiau atpažinti nuoskaudas, pretenzijas ar baimes, sumažėja noras murgdytis tame visame ir jaustis nelaiminga. Aiškumas rodo kitas galimybes ir pasirinkimus, vedančius į gyvenimą, kurio aš noriu. Atsiranda ir įsitvirtina suvokimas, kad visi mokytojai man suteikia įrankius, o pokyčius gyvenime įvykdau aš pati, tada esu laisva ir laiminga, nes gebu lanksčiai ir kūrybiškai žvelgti į gyvenimą ir kurti jį tokį, kuriame gera man pačiai.

RENATA

Programa man suteikė išlaisvinimą, atsivėrimą pačiai sau. Patiko viskas, užduotys, pateikimo forma, vizualizacijos, vebinarai. Jokio spaudimo, esi pats prieš save atsakingas.

Bendravimo formatas per vebinarus - nori bendrauji su kamera, nori - ne. Pasirinkimo laisvė, kad jaustumeisi gerai. 

Atrandi laiko tik sau. O svarbiausias dalykas - geriau susipažįsti su pačia savim, savo emocijomis, nebūtinai tik geromis, ir išmoksti ką su jomis daryti gyvenime.

Palinkėčiau būsimoms programos dalyvėms - pasiimti informacijos ne po trupinuką, pasiimti viską ir daug. Bandyti, analizuoti, klausytis, išgirsti, taikyti praktikoje. Tai taip smagu - susipažinti su savimi tarsi iš naujo.

LAURA

Programa nuosekli ir išsami, profesionali mokytoja. Jau programos pradžioje radau atsakymus, kurių ieškojau! Žodžiai ir įžvalgos buvo taiklios!

Tai veikia!

Linkiu ir toliau padėti žmonėms surasti save! Nuo to pasaulis taps tik gražesnis! Ir tariu nuoširdų ačiū už žodžius, kurie man padėjo atrasti save ir dabar aš jauciuosi viduje rami ir saugi, kokia visada norėjau būti, ir visada žinojau kad būsiu, tik va protas gesino širdies balsą ir trukdė būti savimi. O mano vyras, nors ir negalėdamas įvardinti kodėl, bet pasakė, kad aš labai pasikeičiau ir kad pati nuo to kaifuoju, o taip ir yra!!!!

RAMUNĖ

Programa man davė supratimą savęs ir savo emocijų, daugiau pasitikėjimo ir drąsos. Labai patiko meditacijos ir vizualizacijos, patiko kaip buvo pateikta medžiaga ir malonu buvo klausyti visu jūsų įrašų, Ilona.

Nuoširdžiai labai rekomenduoju šią programą, nes tai neįtikėtinas savęs pažinimas ir kelionė į save, suteikianti supratimą apie save ir savo emocijas, analizuojant save, įgyjant pasitikėjimo ir drąsos bei vidinės laisvės.

Didelis nuoširdus ačiū, Ilona, kad esate, dalinatės, įkvėpiate, motyvuojate ir padedate dvasiškai iš vidaus augti ir stiprėti. Esate nuostabi, linkiu jums didžiulės sėkmės šiame kelyje ir tikiuosi kad jūsų pasekėjų ratas tik didės. Aš jame visada būsiu 🙂 Be galo džiaugiuosi, kad dalyvavau jūsų programoje 🙂

Kodėl verta dalyvauti programoje "DRĄSI!" ir stiprinti pasitikėjimą savimi?

Nes nuo to, kaip mes save vertiname ir kiek savimi pasitikime priklauso tai, ką mes darome ir kaip gyvename!

Paprastesnis gyvenimas.

Kai pasitikime savimi, mažiau abejojame, greičiau ir lengviau randame sprendimus bet kokiai situacijai.

Mažiau nerimo.

Kai pasitikime savimi, lengviau reaguojame į kitų nuomones ir mažiau galvojame apie tai, ką pasakys kiti.

Nuoširdesni santykiai.

Kai pasitikime savimi, lengviau kuriame santykius su kitais, labiau priimame save ir kitus, kitiems gera būti su mumis.

Lengvesnis bendravimas.

Kai pasitikime savimi, drąsiau išsakome savo nuomonę ir geriau suvokiame kitus žmones.

Daugiau ramybės.

Pasitikėjimas savimi padeda jaustis tvirčiau, susidūrus su baimę keliančiomis situacijomis ir nežinomybe.

Geresnė nuotaika.

Kai pasitikime savimi, mažiau save graužiame, lengviau sprendžiame konfliktus ir dažniau mėgaujamės akimirkomis.

Daugiau veiksmų.

Pasitikėdamos savimi mes drąsiau imamės įgyvendinti svajones, norus ir siekti tikslų. Sumažėja abejonės ir baimė priimti sprendimus. Drąsiau imamės naujų dalykų.

Stipresnė motyvacija.

Pasitikėjimas savimi stiprina entuziazmą, norą veikti ir motyvuoja siekti norimų dalykų. Kuo daugiau padarome, tuo labiau stiprėja motyvacija eiti pirmyn.

Geresni rezulatai.

Kai pasitikime savimi, savo dėmesį nukreipiame į tai, ko norime, daugiau padarome nei tada, kai savimi abejojame ir išgyvename dėl kitų nuomonės.

Pasitikėjimo savimi programa "DRĄSI!" – tai 20-ies metų gilinimosi į žmogaus psichologiją ir 10-ies metų intensyvaus mokymosi, tyrinėjimo bei darbo rezultatas.

 

Kaip dėlionė sudėliota iš įvairių praktikų, metodų, patyrimų. Visas programos turinys – asmeniškai išgyventas, išmėgintas, patirtas ir veikiantis. Tai patvirtina ir programos dalyvės! Visas naudingas ir rezultatus duodančias žinios, metodikos, technikos sudėtos į šią programą tam, kad kiekviena moteris galėtų jomis pasinaudoti per gerokai trumpesnį laiką ir už dešimtis kartų mažesnes sumas, nei tai kainuotų ieškant ir įsigyjant atskirai.

Ko gero, girdėjote, kad stiprinti pasitikėjimą savimi padeda iššūkiai, tačiau ilgametė praktika rodo, kad dažnai to nepakanka, nes pasitikėjimas savimi apima kur kas daugiau žmogaus psichologijos aspektų.

 

Todėl programoje "DRĄSI!":

 

Daug dėmesio skirsite tikrosioms vertybėms - išanalizuosite, apčiuopsite, išjausite ir įsileisite į savo gyvenimą. O tada pradėsite labiau remtis savimi, nes tik jūs pati žinote, kas jums svarbu šiame gyvenime. Tik jūs žinote, ko jums reikia. Ir kai nuspręsite siekti savo švyturio, taps nebesvarbu, ar jūsų sportiniai batai atitinka kitų reikalavimus, skonį ir “teisingumo” suvokimą. Svarbu bus tik tai, kiek žingsnių jūs nueisite iki savo švyturio. Ir jeigu norite jį pasiekti, vienintelis būdas tai padaryti – eiti, neatidėliojant ir nelaukiant palankesnių aplinkybių, sąlygų ar stebuklų. Ir jūs tai pradėsite daryti!

 

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

 

Geriau pažinusios save, iš kraštutinumų pasaulio, kuriame svarbiausias klausimas “kokia aš esu?”, pereisite į vidurio pasaulį, kuriame pagrindinis klausimas yra “kas aš esu?”. O čia ir gyvena tiesa apie mus – moteris. Mes nei idealios, nei beviltiškos. Dalyvės po programos dalinosi įspūdžiais, kaip šis suvokimas joms išlaisvino didžiulį energijos kiekį ir leido realizuoti tai, kas joms iš tiesų buvo svarbu.

 

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

 

Išsilaisvinsite iš pagrindinių slegiančių emocinių gniaužtų, nutrauksite ryšį su senomis istorijomis ir tiesomis, kurios jus stabdo ir verčia vėl ir vėl atidėlioti bei įrodinėti sau baimės tiesas, kaip kad ”va, sakiau tau, kad nepavyks…”. Jūs pradėsite labiau pasitikėti savimi, o gal, kaip teigė jau dalyvavusios programoje moterys, tapsite net akiplėšiškai drąsios!

 

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

 

Atsisveikinsite su reikšmingumu – drakonu, sunaudojančiu didžiausią jūsų energijos kiekį. Suvoksite, kaip reikšmingumas jūsų gyvenime kuria visas įmanomas, neįmanomas, tikėtinas ir galimai įvyksiančias katastrofas ir į pagalbą pasitelkdamas baimę, gėdą bei kaltę, stabdo jus nuo malonumo ir tikro gyvenimo. Moterys teigia, kad atsikračiusios reikšmingumo, pajuto vidinį palengvėjimą ir jėgų antplūdį.

 

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

 

Susikursite JŪSŲ TIKROSIOMIS VERTYBĖMIS paremtą paveikslą tos Moters, kuria norite būti, ir to gyvenimo, kurį norite gyventi. Kasdieninė vizija apie tai jums padės eiti pirmyn ir pakeliui nenuleisti rankų. IŠMESITE iš galvos kvailas mintis, kad "su manim kažkas negerai, man nepavyks, aš nepakankamai..., esu neverta" ir panašias. Nutrauksite ryšį su jomis ir kursite naujas. Pajutusios SAVO gyvenimo spalvas, moterys džiaugėsi vidine laisve ir bundančia jėga.

 

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

 

ATLAISVINSITE gėdos pančius ir leisite sau jausti malonumą, nebijodamos, kaip tai įvertins kiti. Vis rečiau dairystės į kitas, mažiau lyginsite save su kitomis ir tapsite atsparesnės tam, kaip reaguoja į jus aplinkiniai. NUTRAUKSITE kaltės ratą ir nuolat galvoje bambantis kritikas palengva išmoks jus vertinti adekvačiai. Lengviau priimsite kritiką ir išmoksite ją išsakyti. Tai padariusios moterys teigė, kad gyvenimas pasidarė daug lengvesnis ir paprastesnis.

 

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

 

SUSITAIKYSITE SU SAVIMI, priimsite tai, ką kažkada atmetėte, ir pajausite bundančią vidinę galią. Sustiprinsite vidinę atramą ir jums vis mažiau reikės kitų įvertinimo ar pritarimo. Jūs pati žinosite, kas esate ir ko esate verta. O tai į gyvenimą atneš daugiau spalvų, spontaniškumo, tikrumo ir nuoširdumo. Ne teoriškai, o praktiškai sustiprinsite pasitikėjimą savimi, pradėsite save labiau vertinti ir imsitės to, kas jums svarbu.

 

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

 

Turėsite palaikymą.  Nes dažnai moterys, net ir priėmusios sprendimą, nesijaučia stiprios ir laukia palaikymo. Seni įpročiai ir automatiniai mechanizmai jus stengsis  išlaikyti ten, kur esate. Protas, atliekantis asmens sargybinio funkciją, stengsis įtikinti jus, kad nereikia jokių pokyčių - “O kam? Ir taip viskas gerai! Gal ir nepatinka, bet tariamai saugu ir pažįstama iki skausmo…” Sunkiausi būna pirmieji žingsniai, tačiau programos konstrukcija, t.y. vedančiosios ir bendraminčių palaikymas kaip tik ir sukurta tam, kad pasitikėjimo stiprinimo procesas būtų kuo sklandesnis. Juk keičiant įsisenėjusius dalykus reikia ilgesnio laiko ir daugiau disciplinos, o programos metu šalia esant toms, kurios tave supranta, palaiko ir siekia to paties tikslo -

 

liautis atidėlioti savo gyvenimą ir būti ta Moterimi, kuria norisi būti, padės pralaužti ledus ir pradėti kelionę pirmyn!

DAIVA

Daug įdomios medžiagos. Stengiausi, dariau pagal savo galimybes. Pradėjau save stebėti ir jausti. Į kai kuriuos dalykus jau žiūriu kitaip. Patiko meditacijos, aiškumas ir daug naudingos medžiagos. Darydama užduotis ir meditacijas išmokau skirti laiko sau. Ir skiriu dabar.

Rekomenduoju. Daugiau ar mažiau rezultatą pajusime, viskas priklauso nuo žmogaus, kuris daro užduotis.

Džiaugiuosi, kad dalyvavau šioje programoje, malonu buvo klausytis, stebėti ir daryti. Ačiū už kantrybę ir gerus žodžius. Linkiu Jums malonių akimirkų čia ir dabar.☺

DANGUOLĖ

Viskas labai taiklu, tiesiai į širdį, į protą - viskas tarsi apie mane. Ir be galo įdomu. Daug atradimų apie save, kurie nustebino.

Programoje gavau žinojimą, kad yra raktas, kuriuo galiu atrakinti duris į savo vidinį aš. Man patiko ši programa apskritai kaip reiškinys, nes tiek daug informacijos, tokios gilios ir taiklios. Ir akivaizdu, kad ją pritaikant galima transformuotis ir pradėti gyventi tokį gyvenimą, kokio nori apie kokį svajoji, o kokį tau primeta kiti.

Rekomenduoju, labai įdomu. Ir linkiu Jums sėkmės:)

JELENA

Tinkamos temos, pakankamai giliai gvildenamos, įdomios vizualizacijos bei kiti pratimai, adekvatus ir šiltas Ilonos bendravimas. Pastebimai sumažėjo nerimastingumas, beveik nebejaučiu nerimo. Jaučiuosi dar labiau pasitikinti savimi bei pasauliu, ramesnė, tvirtesnė, atlaidesnė. Įtraukiau į savo darbotvarkę užsiėmimus SAU. Absoliučiai išsigrynino suvokimas, jog reikia gyventi ir džiaugtis ČIA ir DABAR. Tapo ne tik lengva, bet ir džiugu dalintis gyvenimo džiaugsmais.

Pavadinimas „užkabino” ir programos eigoje manyje išsiskleidė tarsi gėlė. Patiko vizualizacijos ir kiti pratimai, bei šiltas, padrąsinantis, draugiškas Ilonos bendravimas. Miela Ilona, linkiu Jums stiprybės, atkaklumo, kūrybiškumo - tęsiant ir plečiant šią teisingą Jūsų veiklą, darnos su savimi ir pasauliu - siekiant Jūsų tikslų.

Jos jau pakeliui į SAVO švyturį! O jeigu to norite ir jūs, nebeatidėliokite ir priimkite teisingą sprendimą dabar!

Registruokitės į grupę "DRĄSI!", kuri darbuotis pradės lapkričio 08 d.

PROGRAMOS PLANAI IR EIGA

 

DRĄSI / SIDABRINIS


PLANO APIMTIS:

20


UŽSIĖMIMŲ MOKYMŲ 

PLATFORMOJE

14 video paskaitų

(bendra trukmė ~10 val.)

6 audio paskaitos

(bendra trukmė ~3 val.)

10 meditacinių

praktikų / vizualizacijų

20 praktinių užduočių

kasdieninių užduočių dienoraštis su konkrečiomis technikomis, instrukcijomis

10 

INTERNETINIŲ SEMINARŲ

PROGRAMOS EIGOJE


97 Eur


GRUPĖJE IKI 20 DALYVIŲ

DRĄSI / AUKSINIS


PLANO APIMTIS:

20


UŽSIĖMIMŲ MOKYMŲ 

PLATFORMOJE

14 video paskaitų

(bendra trukmė ~10 val.)

6 audio paskaitos

(bendra trukmė ~3 val.)

10 meditacinių

praktikų / vizualizacijų

20 praktinių užduočių

kasdieninių užduočių dienoraštis su konkrečiomis technikomis, instrukcijomis

10

INTERNETINIŲ SEMINARŲ

PROGRAMOS EIGOJE

5

ASMENINĖS KONSULTACIJOS

(vienos konsultacijos trukmė 1-1.5 val.)


247 Eur*

*Galima mokėti dalimis

TIK 3 VIETOS

NAUJA PROGRAMOS GRUPĖ DARBĄ PRADEDA LAPKRIČIO 08 d. 

 

PROGRAMOS EIGA:

 • VISIEMS PLANAMS: programa vyksta internetu. Programos trukmė - 10 savaičių.
 • Lapkričio 08 d. iki 12:00 val. į savo el.pašto dėžutę gausite nuorodą į mokymų platformą, kurioje rasite pirmojo užsiėmimo medžiagą.
 • Nauji užsiėmimai bus įkeliami 2 kartus per savaitę, o priminimą apie tai gausite el.paštu. Visa užsiėmimų medžiaga jums bus pasiekiama neribotą laiką.
 • Užduotis, praktikas, vizualizacijas jūs galėsite išsisaugoti savo kompiuteryje ar telefone ir naudoti neribotą laiką.
 • SIDABRINIAM IR AUKSINIAM PLANAMS: programa prasidės pirmuoju internetiniu seminaru, kuriame aptarsime programos detales, eigą ir pirmąją užduotį. Susitikimas vyks lapkričio 08 d. (antradienį) 20:00 val.
 • Kievieną savaitę (ketvirtadieniais 20:00 val.) vyks internetiniai seminarai, kurių metu dar pagilinsime savaitės temas, vyks klausimų - atsakymų sesijos. Jeigu tą dieną seminare dalyvauti negalėsite, įrašas bus įkeltas į mokymų platformą.
 • AUKSINIAM PLANUI: asmeninių sesijų laiką derinsime asmeniškai, priklausomai nuo jūsų poreikio. Asmenines sesijas galėsite išnaudoti per 3 mėnesius nuo programos pradžios, t.y. iki 2019 m. vasario 08 d.

KAS SUKŪRĖ IR VEDA ŠIĄ PROGRAMĄ?

 

Moterų pasitikėjimo stirpinimo grupėje “DRĄSI!” naudojamos efektyvios savipagalbos technikos, analizuojamos realios situacijos ir duodami praktiniai patarimai, paremti ne visada malonia ir lengva mano asmenine patirtimi bei išgyvenimais, sužinotais ne iš knygų ar pasakojimų…

Aš puikiai suprantu, kas su jumis vyksta, ir žinau, kad galiu padėti.

Esu Ilona Tamošiūnienė. Asmeninių pokyčių, savęs pažinimo konsultantė, sertifikuota koučingo specialistė (Professional Coach ICU), rašytoja, knygos “Drąsa gyventi” autorė, lektorė, identiteto instituto „iGrow“ dėstytoja, transformacijos kurso moterims „Drąsa gyventi“ autorė.

Dabar aš žinau, kad įdomiausi ir skaniausi momentai įvyksta tik ČIA ir DABAR, bet anksčiau gyvenau taip, kaip dauguma žmonių, vis atidėliodama gyvenimą ateičiai ir nežinia ko laukdama. Girdėjau gražiai skambančius žodžius “būk čia ir dabar, gyvenk šioje akimirkoje”, bet man vis nepavykdavo. Protas nepasidavė įkalbinėjimams ir arė įprastą vagą "Palauk, pakentėk, ir viskas kaip nors susitvarkys". Bet nesitvarkė ir kol laukiau palankesnių aplinkybių, kad nutiks kažkas tokio ir tada…, kad reikia labiau pasiruošti, va, dar vieni mokslai ir tada jau tikrai, kai… - visiška tuštuma ir jokio skonio. Apatija ir sąstingis...

 

Atsipeikėjau tik tada, kai gyvenimas iš visų jėgų vožtelėjo per galvą.

 

Ir tada aš supratau, kad ateitis – tai ne efemeriškas rojus. Tai - atspirties taškas, padedantis planuoti dabartį. Todėl, jeigu kažką noriu turėti, padaryti, kažko pasiekti, reikia nutraukti proto pasakojimus “va, kai tai turėsiu, kai tai padarysiu, kai tai įgyvendinsiu...” ir liautis atidėlioti ateičiai tai, kas man svarbu.

 

Viskas prasideda šiandien. Čia ir dabar. Tai – vienintelis realus momentas, kai aš galiu kažką padaryti ir pakeisti. Daugiau jokio kito nėra. Tik čia ir dabar. Nėra jokių palankesnių aplinkybių, geresnių sąlygų tinkamesnio laiko. Niekada nebuvo ir niekada nebus. O klausimas “Kas, jeigu ne aš? Kada, jeigu ne dabar?” tapo kasdienine mantra.

 

Ne taip retai atidėliodavau, nes "apsirgdavau" labai populiaria liga “trūksta motyvacijos”. Kiek vėliau suvokiau, kad motyvaciją iš sapno gali pažadinti tik žodžių “dabar” ir “daryti” derinys. DABAR + DARYTI = MOTYVACIJA. Kitaip niekas man negalėjo įpūsti jokios motyvacijos. 

 

Pakeliui suvokiau, kad aš niekada nežinojau savo tikrųjų, giluminių vertybių, kurios lyg švyturys, ves mane ten, kur noriu būti. Ko aš noriu iš šio gyvenimo? Kur noriu nueiti? Atrasti ir užsiimti mylima veikla? Jausti šilumą ir pasitikėjimą šeimoje? Turėti artimą žmogų ir gyventi su juo meilėje? Palikti po savęs kažką vertingo? Pasiekti kažko ypatingo? Klausinėjau savęs “Kas man svarbu?” tol, kol išgirdau SAVO atsakymą.

 

Pradėjau remtis savimi, o ne svetimomis tiesomis, nes aiškiai suvokiau, kad tai, kas gerai kitiems, nebūtinai bus gerai man. Pasiunčiau po velnių pakelių rėksnius su būgnais, visada geriau žinančius, koks žmogus aš esu, kas mane prakeikė, kokią karma atidirbinėju, ko man reikia ir kokia aš turiu būti, kad būčiau laiminga. Ir esu visokia. Verkšlenu. Neverkšlenu. Bijau. Nebijau. Būnu herojė. Bet būnu ir pralaimėtoja. Verkiu ir juokiuos. Dainuoju ir tyliu. Tik aš pati žinau, kas man svarbu šiame gyvenime. Tik aš žinau, ko man reikia.

 

Ir kai nusprendžiau siekti savo švyturio, tapo nebesvarbu, ar mano sportiniai batai atitinka kitų reikalavimus, skonį ir “teisingumo” suvokimą.

Svarbu tapo tik tai, kiek žingsnių aš nueisiu iki savo švyturio. Ir jeigu noriu jį pasiekti, vienintelis būdas tai padaryti – eiti, neatidėliojant ir nelaukiant palankesnių aplinkybių, sąlygų ar stebuklų.

Gali būti, kad mano gyvenimo istorija kažkuo panaši ir į jūsų. 

Istorija, kurioje buvo daug “negalima”, dar daugiau “reikia” ir tik vienas kitas “noriu”.

 

Gyvenimas buvo toks, kaip „turi būti“, viską dariau taip „kaip reikia“, nepaisydama savo jausmų ir širdies šauksmo. Bet vieną dieną įvyko taip, kad turėjau apsispręsti – nuleisti rankas ir atsiduoti bėdoms, skausmui, nesėkmėms, ar vis dėlto mėginti pakelti savo gyvenimą iš pelenų ir surizikuoti kardinaliai pasukant gyvenimo kryptį. Surizikavau. Ilgi metai mokymosi, darbo su savimi, ir

 

 

kažkada gyvenimo nuskriausta mergaitė, patyrusi daugybę patyčių, ne vieną gyvenimo dramą, kitų žmonių pasmerkimą ir atstūmimą, padarė tai, apie ką žaisdavo vaikystėje.

 

 

Tiesa, tuose žaidimuose dalyvavo tik trys lėlės ir pliušinis meškinas, po daugybės metų virtę šimtais žmonių…

 

2014 metais skaičiau pranešimą konferencijoje „Veikli“ 500 konferencijos dalyvių.

 

2016 metais skaičiau pranešimą konferencijoje „NoLimits“ 9000 žmonių auditorijai.

 

2016 metais leidykla „AlmaLittera“ išleido mano parašytą knygą „Drąsa gyventi“, o jos atsiradimo istorija tik patvirtino, kaip viskas dėliojasi, kai eini savo keliu.

 

Dalyvauju radijo ir televizijos laidose, straipsnius skelbiu didžiuosiuose Lietuvos portaluose 15min.lt, delfi.lt, balarama.lt, psichika.eu ir kituose.

 

 

Ar galėjau aš – baikšti, nelaiminga, norinti nuo pasaulio pasislėpti mergaitė suaugusios moters kūne – kada patikėti, kad man pavyks tai padaryti?

 

Ne, aš tiesiog surizikavau ir nusekiau paskui savo širdies šauksmą. Daug mokiausi, daug dirbau, daug domėjausi, tyrinėjau ir tikrinau gyvenime.

 

Esu praktikė, todėl abstrakčios teorijos mane domina tik tiek, kiek jos yra pritaikomos tikrame tikro žmogaus gyvenime. Mano kuriamos programos – tai 20-ies metų domėjimosi žmogaus psichologija ir 10-ies metų intensyvaus mokymosi, tyrinėjimo bei darbo rezultatas. Kaip dėlionę sudėliojau iš įvairių praktikų, metodų, patyrimų. Visas programos turinys – asmeniškai išgyventas, išmėgintas, patirtas ir veikiantis. Su azartu ir atsidavimu tyrinėju gyvenimą, žmogų, ieškau atsakymų, o juos radusi – tikrinu, testuoju, nagrinėju, kaip tai veikia realiame gyvenime. Kai tai atrandu, tuomet ir dalinuos su jumis. Visas naudingas ir rezultatus duodančias žinias, metodikas, technikas sudedu į kuriamas programas tam, kad ir kiekviena moteris galėtų jomis pasinaudoti per gerokai trumpesnį laiką ir už dešimtis kartų mažesnes sumas, nei skyriau aš.

 

Programoje pateikiu konkrečias metodikas, patikrintas ir veikiančias praktikas. Moterys, kurios dalyvavo ir dalyvauja programose šiuo metu, džiaugiasi teigiamais pokyčiais, o tai reiškia, kad programa VEIKIA ir duoda REZULTATĄ.

Vis dar turite abejonių, ar ši programa yra jums?

Išsklaidykime jas!

 

Ar man tiks ši programa? 

Jeigu esate čia, greičiausiai, kažko ieškote – žinių, sprendimų, variantų pagerinti gyvenimą, jūsų gyvenime yra tai, ką jūs atidėliojate ateičiai ir nedrįstate padaryti. Jūs jau suvokiate, kad reikia kažko imtis, nes kitaip įkrisite į dar didesnę “pelkę”, pilkumą, nuobodulį, o savaime niekas nepasikeis. Kiti pasieks tikslus, įgyvendins svajones, o jūs taip ir liksite ten, kur esate. Ir jūs šito nenorite. Bet gali būti, kad programos eigoje jūs suprasite, kad ji jums netinka, nepatinka, neduoda jokio rezultato. Tuomet jums tereikės parašyti laišką be jokių paaiškinimų, tik su sakiniu "nenoriu tęsti programos", ir aš be jokių papildomų klausimų grąžinsiu jums sumokėtus pinigus. Net jeigu praeisite visą programą, atliksite visas užduotis ir laikysitės rekomendacijų, bet pabaigoje suprasite, kad tai jums nieko nedavė, taip pat be jokių papildomų klausimų grąžinsiu jums mokėjimą.

 

O jeigu aš neturėsiu laiko užsiėmimams? 

Jeigu ieškote priežasčių, kodėl nereikia nieko daryti ir keisti, ši priežastis yra labai tinkama. Realybėje nerasti sau 2-3 valandų per savaitę tiesiog neįmanoma. Juo labiau, kad tai valandos, kurios gali padaryti didelę teigiamą įtaką jūsų būsenai, savijautai ir gyvenimui. O tol, kol neatrasite laiko sau ir tiems dalykams, kurie jums svarbūs, niekas nesikeis. Na, nebent jūsų gyvenime yra svarbesnių dalykų, nei jūsų gyvenimas.

 

Man nejauku dalyvauti grupėje, atvirauti ir dalintis išgyvenimais. 

Jeigu taip yra, sprendimas dalyvauti grupėje bus pirmasis svarbus žingsnis į  stipresnį pasitikėjimą savimi. Juo labiau, tam, kad pradžioje būtų paprasčiau, jūs galėsite susikurti pseudonimą ir juo prisistatyti, niekas nereikalaus atskleisti kitų asmeninių duomenų ar parodyti nuotraukų. Niekas nevers jūsų kalbėti, reikšti nuomonę, užduoti klausimus ar dalintis įžvalgomis. Dalinsitės tik tuo, kuo norėsite ir išdrįsite. O programos eigoje, pajutusi bendrą draugišką atmosferą, supratimą ir palaikymą, atsiskleisite labiau ir išlaisvėsite. O iš kitos pusės - jeigu gyvenime sunku atsiverti, ši grupė gali tapti saugia eksperimentų ir naujo gebėjimo lavinimo erdve.

 

Ar efektyvus yra darbas internetu? 

Vienareikšmiškai - TAIP. Ir efektyvus, ir patogus. Šiuolaikiniame technologijų amžiuje būtų neteisinga nesinaudoti jų teikiamais privalumais. Dalyvaujant užsiėmimuose internetu tauposi laikas, nereikia niekur važiuoti, skubėti, strigti kamščiuose. Įsisavinti pateiktą medžiagą galite bet kuriuo jums patogiu laiku ir būdami bet kurioje pasaulio vietoje.  Be to, stiprėja savarankiškumas, disciplina, įgūdis darbuotis nuosekliai ir sistemingai – įgūdžiai, kurie labai pasitarnaus bendrai gyvenime. O programoje pateikiamų metodų ir praktikų efektyvumas niekaip nepriklauso nuo jų pateikimo būdo. Ir dar - visos programos metu ir mėnesį po jos jūs turėsite palaikymą ir tomis akimirkomis, kai norėsis “nusiplauti”, jums tereikės brūkštelt žinutę į palaikymo grupę ar man asmeniškai – ir vėl pirmyn.

 

Galėčiau pinigus išleisti ir kitoms reikmėms. 

Kas jūsų gyvenime yra naudingesnio ir svarbesnio, nei jūs?  Pamėginkite įvertinti tą kainą, kurią jūs mokate už atidėliojimą, baimes, delsimą, už tai, kad nepasitikite savimi ir savęs nevertinate. Kokia suma galėtumėte tai įvertinti? Sudėtinga, nes kaina, kurią jūs už tai mokate yra jūsų gyvenimas. O ši programa yra skirta būtent jums ir yra apie jus. Joje sudėtos žinios, metodai, technikos padėjo išspręsti rūpimus klausimus tiek man asmeniškai, tiek ir daugeliui programoje dalyvavusių žmonių. Čia jūs gausite aiškius, praktiškai išmėgintus žingsnius ir įrankius, padėsiančius jums augti ir keisti tai, kas netenkina. Nes tik augindami save, mes galime išauginti gyvenimą. Pasirinkimas labai paprastas.

Dar šiek tiek pasitikėjimo savimi stiprinimo programos įvertinimų:

 

Visą savaitę nuo įstojimo į šią programą su didžiuliu džiaugsmu ir dėkingumu Ilonai klausiausi paskaitų, dariau užduotis. Būdavo, kad labai pavargdavau, nes per dienas kasdavau kasdavau kasdavau ir galų gale atkasdavau atsakymus. Tas "puzzlas" neįtikėtinai dėliojasi. Su nekantrumu laukiu kiekvienos naujos pamokos.  Ačiū Jums Ilona! Ačiū, kad esate. / Vilė

 

Ši programa man labai patinka ir padeda. Jaučiasi dideli vidiniai pokyčiai. Džiaugiuosi, kad nusprendžiau prie jos prisijungti. Į viską labai įsigilinu, klausausi susikaupusi, kai ką pasižymiu sąsiuvinyje, atlieku visus pratimus. Medžiagos labai daug ir ji įdomi, įtraukianti ir, svarbiausia, naudinga bei efektyvi. Ačiū Jums 🙂 / Deimantė

 

Visų pirma, labai džiaugiuosi, kad teko susipažinti su nuostabiu žmogumi, programos mokytoja Ilona prieš pat prasidedant programai. Buvau įstrigus giliai savo jausmuose, emocijose, kurios mane valdė ir su kuriomis nemokėjau susitvarkyti pati. Kai Ilona pasiūlė dalyvauti programoje labai apsidžiaugiau, kad pagaliau galėsiu kažką pakeisti, bet net neįsivaizdavau, kad tai padės tiek pasistūmėti į priekį. Ar norėčiau vėl dalyvauti programoje? Net nesuabejojus galiu pasakyti TAIP. Per visus praėjusius mėnesius programoje niekada nesuabejojau tuo ir nepamąsčiau, kad tas tris valandas, skirtas programai, galėčiau skirti kažkam naudingesniam ar įdomesniam. / Lina

 

Ši programa – tai viena geriausių mano patirtų investicijų į save. Gilus vidinės tvarkos įvedinėjimas per nuoseklų darbą su savimi. Sluoksnis po sluoksnio lukštenausi iš aukos vaidmens, atradau tikrąsias savo vertybes, kurių net neįtariau esant, ravėjau, regis, neišravimus įsitikinimus, tirpinau emocines sankaupas – darbavausi tarsi speleologė savo pačios viduje. Penkis mėnesius trukusioje kelionėje žingsnis po žingsnio, užduotis po užduotis, praktika po praktikos lengvėjo mintys, aiškėjo sprendimai ir (netgi!) stebuklingai greitai pildėsi norai. / Eglė M.

 

Mane ši programa labai išlaisvina – pirmiausia nuo savęs pačios. Išblukina ribas, atpalaiduoja nuo stereotipų ir normų. Kiek tai įmanoma, kai viskas giliai užcementuota ir įsisenėję. Būna dienų, kai gyvenu be griežtų reikalavimų sau ir tuo pačiu kitiems, kai galiu ramiai ir paprastai priimti tai kas vyksta be nuostatų, reikalavimų ar kontrolės poreikio. Tai dar ne nuolatinė būsena, bet jau žinau – kad ir aš galiu taip gyventi. Ačiū už viską. / Ieva J.

 

Programa buvo geriausia mano dovana sau. Tie penki mėnesiai prabėgo nejučia, lauktas kiekvienas susitikimas, kupinas įdomios ir naudingos informacijos, patirties, įžvalgų, praktikų, atsakymų. Viskas suprantamai ir paprastai, be jokių burtų, mistikų. Iki programos atrodė, lyg gyvenčiau tarp dangaus ir bedugnės, nesijaučiau esanti tvirta. Programos metu atsirado ir žemė po kojomis, ir dangų žydrą pamačiau. Be jokių drastiškų priemonių ar kardinalių sprendimų, ir tam neteko nei darbo keisti, nei vyro, namų ar draugų. Pasikeičiau aš. Nelabai įmanoma keliais sakiniais parašyti, kas įvyko mano gyvenime, bet tikrai įvyko kažkas TOKIO. Programa tikrai verta didelio dėmesio. / Kristina Z.

 

Programos metu išmokau ne tik nusiraminti, atpažinti tinkamiausią, širdžiai patraukliausią sprendimą, bet ir išryškinti tikrąsias SAVO gyvenimo vertybes, “paleidau” ir “tebepaleidinėju” įsižeidimus, nuoskaudas, liūdesį, kurie veda tik prie galvos skausmo. (Ypač ilgai “virškintas” faktas, kad niekas nieko neprivalo man buvo svarbus atradimas, keitęs požiūrį į aplinką, savo pačios veiksmus.) Dar supratau, kokia noriu-turiu (“privalau”??? :D) būti, kaip atrodo širdies, kūno ir proto dialogas. Išvada paprasta: kursai duos daug naudos, keis gyvenimą iš esmės, bus veiksmingi, jei yra užsispyrimo dirbti su savimi ir drąsos pamatyti save tokį, koks esi. Ačiū Tau, Ilona, už tavo laiką, individualiai taikytas ir įrašytas meditacijas ir, žinoma, gerą spyrį į ten, kur jo reikia. / Aura 

 

Esu išbandžiusi keletą savęs pažinimo programų / užsiėmimų, bet jūs pranokstate juos visus ir mano lūkesčius. Informatyvu, tikslu ir aišku. Logiška taip pat. Ačiū. / Ieva

Registruokitės į programą, jeigu:

 

♥  ♥  ♥

Jūs jau suprantate, kad už kiekvieno ateičiai atidėto noro (svajonės, tikslo) slepiasi proto sukurta istorija, siekianti išlaikyti jus ten, kur esate, verčianti jus "štampuoti" tuos pačius scenarijus vėl ir vėl. O JŪS KETINATE SUSIKURTI NAUJĄ SCENARIJŲ IR PAKEISTI TAI, KAS NETENKINA!

♥  ♥  ♥

Jums nusibodo slėptis už "žemos savivertės" ir pasitikėjimo savimi trūkumo, jūs norite liautis atidėlioti, esate pasiryžusi pradėti vykdyti pažadus sau ir JUMS REIKIA POSTŪMIO SAVĘS IR SAVO GALIMYBIŲ PAŽINIMUI!

♥  ♥  ♥

Jūs norite pagaliau JAUSTIS TVIRTAI IR ŽINOTI, ko esate verta, atsikratyti savo baimių ir drąsiai deklaruoti savo interesus, apibrėžti asmenines ribas ir konstruktyviai apginti savo poziciją.

♥  ♥  ♥

Jūs norite LENGVIAU BENDRAUTI su žmonėmis, "užčiaupti" nuolat bambantį vidinį kritiką, liautis lyginti save su kitomis ir keliauti per gyvenimą lengvais žingsniais.

♥  ♥  ♥

Užuot kūrusios visas įmanomas, neįmanomas, tikėtinas ir galimai įvyksiančias katastrofas, jūs norite PRADĖTI MATYTI GALIMYBES. Vietoje daugybės "kodėl NE?", jūs norite pamatyti tą vienintelį "kodėl TAIP?"

♥  ♥  ♥

Jūs norite geriau pažinti ir suprasti save, jūsų gyvenime vykstančius įvykius ir tuos žmones, kurie yra greta jūsų, ir NEBENORITE TAIKYTIS su tuo tariamai saugiu gyvenimu, kuris neteikia nei pasitenkinimo, nei džiaugsmo.

♥  ♥  ♥

Jums NUSIBODO PATAIKAUTI seniems ir neteikiantiems naudos įpročiams, nebenorite iš baimės trypčioti vietoje ir vis atidėlioti savo gyvenimą ateičiai. Jūs norite atsiverti pasauliui ir įsileisti į savo gyvenimą daugiau jo siūlomų galimybių!

♥  ♥  ♥

 

Jūs puikiai žinote sprendimą, kuris būtų naudingas jums, bet gali būti, kad jūs vėl pradėjote abejoti - programos efektyvumu, lektorės kompetencija, savo galimybėmis…

 

Pasirinkimas paprastas - arba eilinį kartą leisti  protui vesti jus kuo toliau nuo pokyčių ir jums svarbių dalykų, arba liautis atidėlioti ir žengti į savo gyvenimą!

PROGRAMOS PLANAI IR EIGA

 

DRĄSI / SIDABRINIS


PLANO APIMTIS:

20


UŽSIĖMIMŲ MOKYMŲ 

PLATFORMOJE

14 video paskaitų

(bendra trukmė ~10 val.)

6 audio paskaitos

(bendra trukmė ~3 val.)

10 meditacinių

praktikų / vizualizacijų

20 praktinių užduočių

kasdieninių užduočių dienoraštis su konkrečiomis technikomis, instrukcijomis

10 

INTERNETINIŲ SEMINARŲ

PROGRAMOS EIGOJE


97 Eur


GRUPĖJE IKI 20 DALYVIŲ

DRĄSI / AUKSINIS


PLANO APIMTIS:

20


UŽSIĖMIMŲ MOKYMŲ 

PLATFORMOJE

14 video paskaitų

(bendra trukmė ~10 val.)

6 audio paskaitos

(bendra trukmė ~3 val.)

10 meditacinių

praktikų / vizualizacijų

20 praktinių užduočių

kasdieninių užduočių dienoraštis su konkrečiomis technikomis, instrukcijomis

10

INTERNETINIŲ SEMINARŲ

PROGRAMOS EIGOJE

5

ASMENINĖS KONSULTACIJOS

(vienos konsultacijos trukmė 1-1.5 val.)


247 Eur*

*Galima mokėti dalimis

TIK 3 VIETOS

NAUJA PROGRAMOS GRUPĖ DARBĄ PRADEDA LAPKRIČIO 08 d. 

 

PROGRAMOS EIGA:

 • VISIEMS PLANAMS: programa vyksta internetu. Programos trukmė - 10 savaičių.
 • Lapkričio 08 d. iki 12:00 val. į savo el.pašto dėžutę gausite nuorodą į mokymų platformą, kurioje rasite pirmojo užsiėmimo medžiagą.
 • Nauji užsiėmimai bus įkeliami 2 kartus per savaitę, o priminimą apie tai gausite el.paštu. Visa užsiėmimų medžiaga jums bus pasiekiama neribotą laiką.
 • Užduotis, praktikas, vizualizacijas jūs galėsite išsisaugoti savo kompiuteryje ar telefone ir naudoti neribotą laiką.
 • SIDABRINIAM IR AUKSINIAM PLANAMS: programa prasidės pirmuoju internetiniu seminaru, kuriame aptarsime programos detales, eigą ir pirmąją užduotį. Susitikimas vyks lapkričio 08 d. (antradienį) 20:00 val.
 • Kievieną savaitę (ketvirtadieniais 20:00 val.) vyks internetiniai seminarai, kurių metu dar pagilinsime savaitės temas, vyks klausimų - atsakymų sesijos. Jeigu tą dieną seminare dalyvauti negalėsite, įrašas bus įkeltas į mokymų platformą.
 • AUKSINIAM PLANUI: asmeninių sesijų laiką derinsime asmeniškai, priklausomai nuo jūsų poreikio. Asmenines sesijas galėsite išnaudoti per 3 mėnesius nuo programos pradžios, t.y. iki 2019 m. vasario 08 d.

Jeigu perskaitėte iki šios vietos ir vis dar abejojate,

ir norite dalyvauti pasitikėjimo stiprinimo grupėje “DRĄSI!”,

tai reiškia, kad atidėliojimo scenarijus jus vėl nori atitraukti nuo to, kas jums svarbu...

 

Todėl kviečiu drąsiai registruotis į grupę ir paskambinti man jau dabar, artimiau susipažinti bei išsiaiškinti tai, kas kelia klausimų!

Mano telefono numeris +370 624 66482

Iki susitikimo!