pakilti
Copy of angelica gomez

Turite idėjų, sumanymų, norų?

Jūsų gyvenime yra tai, ką norėtumėte keisti?

Tačiau vis kažkuo abejojate ir atidedate ateičiai?

 

Ši programa - tai stiprus impulsas ir

palaikymas kelyje į teigiamus pokyčius!

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ ♥  ♥  ♥  ♥  ♥    

Visos mes šiek tiek "atidėliotojos".

 

Tik atidėliojame skirtingus dalykus. Tai gali būti paprasti reikalai, na, pavyzdžiui, pradėti sportuoti. Nuo rytojaus. Bet šiandien dar ne, rytoj. Sveikai maitintis, bet kitą savaitę. Šiandien dar gabalėlis pyrago ir viskas, tada jau tikrai. Tik šiandien, o rytoj jau kitaip. Pasimokyti anglų kalbos, bet šiandien dar ne, dar kitų reikalų yra...

 

Ne kitaip atidėliojami ir svarbūs sprendimai. Tai gali būti netenkinantis darbas, kurio niekaip nepasiryžtate pakeisti. Tai gali būti emociniu šantažu ir manipuliacijomis pagrįsti santykiai, kuriuose jūs kenčiate, bet neišdrįstate iš jų pasitraukti. Tai gali būti ir nuostabiai graži svajonė, į kurią jūs nežengiate žingsnio ir paliekate ją ateičiai...gal kada nors.

 

 

Tačiau visi tie "rytoj, kada nors, vėliau" dažniausiai reiškia NIEKADA...

Viena mano giminaitė visą laiką tikėjo, kad patys svarbiausi ir geriausi jos biografijos faktai dar ateityje. Ir prestižinis darbas, ir pats nuostabiausias vyras, ir fantastiška šeima. O kol kas ji dirbo daržovių sandėlio vedėja, kalnuose dulkių ir skersvėjų. Kad nebūtų viena, gyveno su “kolega iš cecho”, kraunančiu dėžes tame pačiame sandėlyje. Ar ją tai tenkino? Ne, bet ji atkakliai ir nuoširdžiai galvojo, kad vieną dieną viskas kažkaip pasikeis, o sandėlys ir krovikas – tai tik atsitiktiniai ir laikini jos gyvenimo faktai. Kai kas nors jos paklausdavo, kada gi bus tas naujas darbas, ji visuomet rasdavo paaiškinimų, kodėl dar ne dabar.

"Dar reikia šiek tiek pasimokyti, kokius kursus pabaigti, o tada jau tikrai..." O kada santykius norimus kursi? "Kai susirasiu naują darbą, bus daugiau pinigų, atnaujinsiu garderobą, dar tas rinkes nuo šonų nubrauksiu, ir tada tikrai". O kol kas ji nuoširdžiai tikėjo, kad tai - tik repeticija, pasiruošimas, dar ne tikras gyvenimas.

Tačiau ji net nepajuto, kaip baigėsi etapas "vėliau....kai"  

ir prasidėjo  "jau per vėlu..."

Dar viena moteris. Tuo metu, kai bendravome, didžiausias jos gyvenimo rūpestis buvo sūnus ir vyras "netikėlis". Nors dažnai padejuodavo, kad jau ir jėgų nebėra, ir sau visiškai laiko neranda, bet lyg maldą kartodavo: “Na, pastatysiu sūnų ant kojų ir tada apie save pradėsiu galvoti...”. Jeigu kas nors į skundus apie "vyras netikėlis, visiškai nepadeda, niekas jam nerūpi..." išdrįsdavo pasiūlyti "Tai gal laikas skirtis?", ji aštrokai atšaudavo "Aha, skirtis, o ką savo pagyvenusiems tėvams pasakysiu? Sūnų be tėvo palikti? Kaip giminaičiai, draugai ir pažįstami į mane žiūrės? Nieko, dar pakentėsiu. Vat sūnus užaugs ir tada..."

Ji taip buvo susitelkusi į savo artimųjų tikslus ir norus, kad savo svajones vis atidėdavo ateičiai. Mama, numojusi ranka į save ir apsiginklavusi devizu “Viskas dėl vaiko”. Žmona, nuolat besitaikanti su vyro sofute ir jo nenoru ką nors keisti, vardan mistinio "geros žmonos" paveikslo ir tariamos vaiko gerovės.

 

Tad ar bus išgirsta jos malda “Pastatysiu sūnų ant kojų ir tada pradėsiu rengtis gražiais drabužiais, pradėsiu savimi rūpintis, išvažiuosiu pailsėti, o  tada gal dar ir vyrą kitą susirasiu...”?

Dar viena moteris, graudžai raudanti dėl savo nenusisekusio gyvenimo: gyvena nedideliame bute, dirba nemielą darbą, laisvalaikio neturi su kuo leisti ir niekaip nesutinka išsvajotojo princo. Jai atrodė, kad tai, kaip ji gyvena dabar – visiška katastrofa ir nesibaigianti neviltis. Kai jos kas nors paklausdavo “O kada pradėsi gyventi taip, kaip norėtum?”, ji neabejodama atsakydavo “Tikriausiai niekada, toks jau sunkus mano likimas! ” Ir visiems buvo aišku, kad jos pasaulyje yra daugybė problemų ir nei vieno sprendimo. Tuomet jai pasiūlydavo: "Gal tu ten nueik? O gal čia apsilankyk? Žinau specialistą labai gerą..."

"Na, gal ir taip, bet...", - griežtai atsakydavo ji. Kiekvienam pasiūlymui ar patarimui ji pateikdavo dešimtis argumentų, kodėl tai neįmanoma, kiekvienam sprendimui, galinčiam pakeisti jos gyvenimą, ji rasdavo šimtus priežasčių, kodėl ji negali to padaryti, kodėl tai ne jai, kodėl ne...ne...ne...

 

Ji lengvai atrasdavo dešimtis "kodėl NE", bet negalėjo pamatyti to vienintelio "kodėl TAIP". Ir tai niekaip negalėjo pakeisti jos gyvenimo...

Tai, kas vyko konkrečią akimirką, šioms moterims nebuvo taip svarbu. Juk dabar dar tik juodraštis, generalinė repeticija, o visi svarbiausi dalykai - ateityje. Tol, kol jos ruošėsi "tikram" gyvenimui, atsisakė savo poreikių ir to, kas joms svarbu dabar. Bet laikas ėjo ir, atsisukusios atgal, jos su kartėliu suvokė, kad didelė gyvenimo atkarpa tiesiog praėjo pro šalį. 

 

Tol, kol jos atidėliojo svarbius dalykus, kol kažko tikėjosi ir laukė, gyvenimas ėjo... tik-tak-tik-tak-tik-tak... kažkur, tik ne ten, kur norėjosi.

 

Laukdamos jos nematė to, ką jau turi. Jos gyveno trapiame lūkesčių pasaulyje, kuris griūdavo nuo menkiausio vėjo pūstelėjimo, ne laiku ištarto žodžio ar atsitiktinai pagauto praeivio žvilgsnio...

"Atidėtas" gyvenimas – kupinas nerimo, įtampos, nusivylimų ir amžino pojūčio, kad kažkas “ne taip”. Kažkas negerai su manimi, kažkas negerai su gyvenimu, su žmonėm, su aplinkybėm...

 

Moterys, įsipainiojusios į klastingą atidėliojimo žaidimą “tu palauk...pakentėk...ir viskas kaip nors išsispręs”. Deja, savaime niekas nesisprendė.

 

Ir tame nebūtų nieko baisaus, jeigu ne pasekmės:

 • didėja nepasitenkinimas savimi ir gyvenimu,
 • vis labiau šlubuoja savivertė,
 • vis dažniau apninka slegiančios būsenos,
 • vis rečiau juntama vidinė ramybė bei pilnatvė,
 • gyvenimas vis labiau praranda skonį ir spalvas…

 

Visi tie kartai, kai jos pamelavo sau ir atsisakė tikrųjų savo poreikių, visi ateičiai atidėti smulkūs reikalai, nepriimti ir "ore pakibę” svarbūs sprendimai palengva griovė jas iš vidaus, eikvojo be galo daug energijos, sekino jėgas ir atėmė gyvenimo džiaugsmą. O gyvenimas pradėjo panašėti į pasakojimą:

“Gulėdamas mirties patale, senis prašo artimųjų, kad paruoštų jam puodelį arbatos su dviem gabalėliais cukraus. Artimieji nustemba: “Juk tu visada arbatą gerdavai su vienu gabalėliu cukraus”. “Taip, namie aš gerdavau su vienu, svečiuose – su trim, o iš tikrųjų man patinka su dviem”.

Jeigu jums pažįstamos ATIDĖLIOJIMO istorijos ir jūs norite jas pabaigti, kviečiu jungtis prie programos “DRĄSI!” bendruomenės ir susikurti asmeninį proveržį!

 

Artimiausia grupė startuoja rugpjūčio 16 d.

Susipažinkite su programa, kurios dalyvės pradeda įgyvendinti tai, kas joms svarbu, ir liaujasi ATIDĖLIOTI savo gyvenimą!

 

Jūs atidėliojate svarbius jums dalykus todėl, kad žiūrite į gyvenimą, kaip į kažką fatališko ir galvojate, kad negalite nieko pakeisti. Jums atrodo, kad neturite tam nei jėgų, nei vidinių resursų, kad ir ką bedarytumėt, vis tiek negausite norimo rezultato. Tai panašu į “išmoktą bejėgiškumą”: žmogus jaučiasi taip, lyg negebėtų valdyti savo gyveimo. O šie du “banginiai” – pojūtis, kad negali nieko pakeisti ir negali valdyti savo gyvenimo – ir yra “atidėto” gyvenimo šaltinis.

Todėl programoje skirsite daug dėmesio atsakomybės klausimams, šalinsite įsitikinimus, sukeliančius bejėgiškumo būseną, ir laisvinsitės iš kitų aspektų, darančių įtaką jūsų sprendimams bei veiksmams. Aiškiai pamatysite, kas priklauso nuo jūsų, o kas – kitų žmonių atsakomybės ribose.

Iš bejėgiškumo būsenos pereisite į ryžto ir drąsos būseną.

 

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

 

Atidėliojimui taip pat daro įtaką toks aspektas: iš vienos pusės, jūs esate susikūrusios kažin kokį idealų, beveik kosminį AŠ paveikslą, ir tuo pat metu jumyse gyvena gilus tikėjimas, kad esate menkos, nepasitikinčios, pasimetusios, galimybių neturinčios būtybės. Ir tarp šių kraštutinumų – bedugnė, kurios niekaip negalite įveikti.

Todėl, programoje pažinsusios save, iš kraštutinumų pasaulio, kuriame svarbiausias klausimas “kokia aš esu?”, pereisite į vidurio pasaulį, kuriame pagrindinis klausimas “kas aš esu?”. O čia ir gyvena tiesa apie jus – jūs nei idealios, nei beviltiškos. Kas jūs?

 

Tai išlaisvins didelį energijos kiekį tam, kas jums iš tiesų yra svarbu.

 

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

 

Galite atidėlioti ir todėl, kad nežinote savo tikrųjų, giluminių vertybių, kurios lyg švyturys, ves jus ten, kur norite būti. Taip, jūs žinote tai, ką jums sakė kiti, tai, "kaip turi būti", tai, ko jums turi reikėti, kokia jūs turėtumėte būti ir kaip gyventi. Tačiau tai, kad yra gerai kitiems, nebūtinai bus gerai jums. Ir nuolatinis konfliktas tarp svetimų stereotipų, šablonų, reikalavimų ir jūsų tikrųjų, giluminių poreikių verčia jus atidėlioti ir neleidžia jums žengti to taip svarbaus žingsnio. 

Todėl programoje daug dėmesio skirsite tikrosioms vertybėms - išanalizuosit, apčiuopsit, išjausit ir įsileisite į savo gyvenimą. O tada pradėsite labiau remtis savimi, nes tik jūs pati žinote, kas jums svarbu šiame gyvenime. Tik jūs žinote, ko jums reikia.

 

Ir kai nuspręsite siekti savo švyturio, taps nebesvarbu, ar jūsų sportiniai batai atitinka kitų reikalavimus, skonį ir “teisingumo” suvokimą. Svarbu bus tik tai, kiek žingsnių jūs nueisite iki savo švyturio. Ir jeigu norite jį pasiekti, vienintelis būdas tai padaryti – eiti, neatidėliojant ir nelaukiant palankesnių aplinkybių, sąlygų ar stebuklų.

 

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

 

Jūs ką nors darote ar nedarote dažniausiai dėl dviejų priežasčių: arba todėl, kad norite kažko pasiekti, arba todėl, kad norite kažko išvengti. Kai atidėliojate tai, ko norėtumėt, jūs pasirenkate antrąjį variantą ir realiu jūsų tikslu tampa išvengti nesėkmės. Taip, niekas negali garantuoti, kad viskas pavyks ir bus taip, kaip suplanuota, todėl jūs geriau pasirenkate nieko nedaryti, nei padaryti ir patirti nesėkmę. Kurdamos galvoje visas įmanoma, neįmanomas, galimas ir tariamai įvyksiančias katastrofas, trypčiojate vietoje ir ateičiai atidedate tai, kas jums svarbu dabar.

Todėl programoje išsilaisvinsite iš pagrindinių stabdančių emocijų gniaužtų ir atsisveikinsite su reikšmingumu – drakonu, sunaudojančiu didžiausią jūsų energijos kiekį. Suvoksite, kaip reikšmingumas kuria visas katastrofas, ir į pagalbą pasitelkdamas baimę, gėdą bei kaltę, stabdo jus nuo malonumo ir tikro gyvenimo.

 

Padariusios tai, jūs pajusite daugiau vidinės ramybės ir lengvumo!

 

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

 

Net priėmusios sprendimą nebeatidėlioti svarbių dalykų, galite delsti ir nedrįstate žengti pirmojo žingsnio, nes nesijaučiate pakankamai stiprios ir laukiate palaikymo. Seni įpročiai ir automatiniai mechanizmai jus laiko ten, kur esate. Protas, atliekantis asmens sargybinio funkciją, stengiasi įtikinti jus, kad nereikia jokių pokyčių "O kam? Ir taip viskas gerai!" Gal ir nepatinka, bet tariamai saugu ir pažįstama iki skausmo. Ir sunkiausi būna pirmieji žingsniai, tačiau programos konstrukcija, t.y. vedančiosios ir bendraminčių palaikymas kaip tik ir sukurta tam, kad procesas būtų kuo sklandesnis.

Juk keičiant įsisenėjusius dalykus reikia ilgesnio laiko ir daugiau disciplinos, o programos metu šalia esant toms, kurios tave supranta, palaiko ir siekia to paties tikslo -

 

liautis atidėlioti savo gyvenimą ir būti ta Moterimi, kuria norisi būti - padės pralaužti ledus ir pradėti kelionę pirmyn!

Moterys, prisijungusios prie programos "DRĄSI!" kalba:

 

Visą savaitę nuo įstojimo į šią programą su didžiuliu džiaugsmu ir dėkingumu Ilonai klausiausi paskaitų, dariau užduotis. Būdavo, kad labai pavargdavau, nes per dienas kasdavau kasdavau kasdavau ir galų gale atkasdavau atsakymus. Tas "puzzlas" neįtikėtinai dėliojasi. Su nekantrumu laukiu kiekvienos naujos pamokos.  Ačiū Jums Ilona! Ačiū, kad esate. / Vilė

 

Ši programa man labai patinka ir padeda. Jaučiasi dideli vidiniai pokyčiai. Džiaugiuosi, kad nusprendžiau prie jos prisijungti. Į viską labai įsigilinu, klausausi susikaupusi, kai ką pasižymiu sąsiuvinyje, atlieku visus pratimus. Medžiagos labai daug ir ji įdomi, įtraukianti ir, svarbiausia, naudinga bei efektyvi. Ačiū Jums 🙂 / Deimantė

 

Visų pirma, labai džiaugiuosi, kad teko susipažinti su nuostabiu žmogumi, programos mokytoja Ilona prieš pat prasidedant programai. Buvau įstrigus giliai savo jausmuose, emocijose, kurios mane valdė ir su kuriomis nemokėjau susitvarkyti pati. Kai Ilona pasiūlė dalyvauti programoje labai apsidžiaugiau, kad pagaliau galėsiu kažką pakeisti, bet net neįsivaizdavau, kad tai padės tiek pasistūmėti į priekį. Ar norėčiau vėl dalyvauti programoje? Net nesuabejojus galiu pasakyti TAIP. Per visus praėjusius mėnesius programoje niekada nesuabejojau tuo ir nepamąsčiau, kad tas tris valandas, skirtas programai, galėčiau skirti kažkam naudingesniam ar įdomesniam. / Lina

 

Ši programa – tai viena geriausių mano patirtų investicijų į save. Gilus vidinės tvarkos įvedinėjimas per nuoseklų darbą su savimi. Sluoksnis po sluoksnio lukštenausi iš aukos vaidmens, atradau tikrąsias savo vertybes, kurių net neįtariau esant, ravėjau, regis, neišravimus įsitikinimus, tirpinau emocines sankaupas – darbavausi tarsi speleologė savo pačios viduje. Penkis mėnesius trukusioje kelionėje žingsnis po žingsnio, užduotis po užduotis, praktika po praktikos lengvėjo mintys, aiškėjo sprendimai ir (netgi!) stebuklingai greitai pildėsi norai. / Eglė M.

 

Mane ši programa labai išlaisvina – pirmiausia nuo savęs pačios. Išblukina ribas, atpalaiduoja nuo stereotipų ir normų. Kiek tai įmanoma, kai viskas giliai užcementuota ir įsisenėję. Būna dienų, kai gyvenu be griežtų reikalavimų sau ir tuo pačiu kitiems, kai galiu ramiai ir paprastai priimti tai kas vyksta be nuostatų, reikalavimų ar kontrolės poreikio. Tai dar ne nuolatinė būsena, bet jau žinau – kad ir aš galiu taip gyventi. Ačiū už viską. / Ieva J.

 

Programa buvo geriausia mano dovana sau. Tie penki mėnesiai prabėgo nejučia, lauktas kiekvienas susitikimas, kupinas įdomios ir naudingos informacijos, patirties, įžvalgų, praktikų, atsakymų. Viskas suprantamai ir paprastai, be jokių burtų, mistikų. Iki programos atrodė, lyg gyvenčiau tarp dangaus ir bedugnės, nesijaučiau esanti tvirta. Programos metu atsirado ir žemė po kojomis, ir dangų žydrą pamačiau. Be jokių drastiškų priemonių ar kardinalių sprendimų, ir tam neteko nei darbo keisti, nei vyro, namų ar draugų. Pasikeičiau aš. Nelabai įmanoma keliais sakiniais parašyti, kas įvyko mano gyvenime, bet tikrai įvyko kažkas TOKIO. Programa tikrai verta didelio dėmesio. / Kristina Z.

 

Programos metu išmokau ne tik nusiraminti, atpažinti tinkamiausią, širdžiai patraukliausią sprendimą, bet ir išryškinti tikrąsias SAVO gyvenimo vertybes, “paleidau” ir “tebepaleidinėju” įsižeidimus, nuoskaudas, liūdesį, kurie veda tik prie galvos skausmo. (Ypač ilgai “virškintas” faktas, kad niekas nieko neprivalo man buvo svarbus atradimas, keitęs požiūrį į aplinką, savo pačios veiksmus.) Dar supratau, kokia noriu-turiu (“privalau”??? :D) būti, kaip atrodo širdies, kūno ir proto dialogas. Išvada paprasta: kursai duos daug naudos, keis gyvenimą iš esmės, bus veiksmingi, jei yra užsispyrimo dirbti su savimi ir drąsos pamatyti save tokį, koks esi. Ačiū Tau, Ilona, už tavo laiką, individualiai taikytas ir įrašytas meditacijas ir, žinoma, gerą spyrį į ten, kur jo reikia. / Aura 

 

Esu išbandžiusi keletą savęs pažinimo programų / užsiėmimų, bet jūs pranokstate juos visus ir mano lūkesčius. Informatyvu, tikslu ir aišku. Logiška taip pat. Ačiū. / Ieva

Jos jau pakeliui į SAVO švyturį! O jeigu to norite ir jūs,

nebeatidėliokite ir priimkite teisingą sprendimą dabar!

Registruokitės į grupę "DRĄSI!"

PROGRAMOS PLANAI IR EIGA

 

DRĄSI / SIDABRINIS


PLANO APIMTIS:

16


UŽSIĖMIMŲ MOKYMŲ

PLATFORMOJE


10 video paskaitų

(bendra trukmė ~8 val.)

6 audio paskaitos

(bendra trukmė ~3 val.)

10 meditacinių

praktikų / vizualizacijų

16 praktinių užduočių

kasdieninių užduočių dienoraštis su konkrečiomis technikomis, instrukcijomis

8

INTERNETINIAI SEMINARAI

PROGRAMOS EIGOJE


68 Eur


DRĄSI / AUKSINIS


PLANO APIMTIS:

16


UŽSIĖMIMŲ MOKYMŲ 

PLATFORMOJE

10 video paskaitų

(bendra trukmė ~8 val.)

6 audio paskaitos

(bendra trukmė ~3 val.)

10 meditacinių

praktikų / vizualizacijų

16 praktinių užduočių

kasdieninių užduočių dienoraštis su konkrečiomis technikomis, instrukcijomis

8 

INTERNETINIAI SEMINARAI

PROGRAMOS EIGOJE

4 

PALAIKOMIEJI SEMINARAI

PASIBAIGUS PROGRAMAI

30

DIENŲ PALAIKYMO PRAKTIKOS PASIBAIGUS PROGRAMAI

1

ASMENINĖ KONSULTACIJA

(vienos konsultacijos trukmė 1-1.5 val.)PLANĄ GALITE PAPILDYTI ASMENINĖMIS KONSULTACIJOMIS

(konsultacijų skaičių pasirinkite

registracijos formoje)

128 Eur*

*galima mokėti dalimis

DRĄSI / VIP


PLANO APIMTIS:

16


UŽSIĖMIMŲ MOKYMŲ 

PLATFORMOJE

10 video paskaitų

(bendra trukmė ~8 val.)

6 audio paskaitos

(bendra trukmė ~3 val.)

10 meditacinių

praktikų / vizualizacijų

16 praktinių užduočių

kasdieninių užduočių dienoraštis su konkrečiomis technikomis, instrukcijomis

8

INTERNETINIAI SEMINARAI

PROGRAMOS EIGOJE

4

PALAIKOMIEJI SEMINARAI

PASIBAIGUS PROGRAMAI

30

DIENŲ PALAIKYMO PRAKTIKOS PASIBAIGUS PROGRAMAI

5

ASMENINĖS KONSULTACIJOS

(vienos konsultacijos trukmė 1-1.5 val.)


4

UŽSIĖMIMAI  "ASMENINĖ ISTORIJA / TIKRIEJI TIKSLAI / TRANSFORMACIJA"

(bendra užsiėmimų trukmė ~6 val.)


ASMENINIŲ KONSULTACIJŲ SKAIČIŲ

GALITE PAPILDYTI

(konsultacijų skaičių pasirinkite

registracijos formoje)

328 Eur*

*galima mokėti dalimis

PASITIKĖJIMO SAVIMI STIPRINIMO GRUPĖ DARBĄ PRADEDA RUGPJŪČIO 16 d. 

 

PROGRAMOS EIGA:

 • VISIEMS PLANAMS: programa vyksta internetu. Bazinės programos trukmė 8 savaitės.
 • Rugpjūčio 16 d. iki 19:00 val. į savo el.pašto dėžutę gausite nuorodą į mokymų platformą, kurioje rasite pirmojo užsiėmimo medžiagą.
 • Nauji užsiėmimai bus įkeliami 2 kartus per savaitę, o priminimą apie tai gausite el.paštu. Visa užsiėmimų medžiaga jums bus pasiekiama 3 mėn. nuo programos pradžios, t.y. iki lapkričio 16 d.
 • Užduotis, praktikas, vizualizacijas jūs galėsite išsisaugoti savo kompiuteryje ar telefone ir naudoti neribotą laiką.
 • Programa prasidės pirmuoju internetiniu seminaru, kuriame aptarsime programos detales, eigą ir pirmąją užduotį. Susitikimas vyks rugpjūčio 16 d. 20:00 val.
 • Kievieną savaitę (ketvirtadieniais 20:00 val.) vyks internetiniai seminarai, kurių metu dar pagilinsime savaitės temas, vyks klausimų - atsakymų sesijos. Jeigu tą dieną seminare dalyvauti negalėsite, įrašas bus įkeltas į mokymų platformą.
 • AUKSINIAM IR VIP PLANAMS PAPILDOMAI: pasibaigus programai dar 30 dienų į savo el.pašto dėžutę gausite trumpas įžvalgas, priminimą apie tai, į ką verta atkreipti dėmesį, papildomų klausimų ir paprastų praktikų gyvenimui.
 • Asmeninių sesijų laiką derinsime asmeniškai, priklausomai nuo jūsų poreikio. Asmenines sesijas galėsite išnaudoti per 3 mėnesius nuo programos pradžios, t.y. iki š.m. lapkričio 16 d.

Moterų pasitikėjimo stirpinimo grupėje “DRĄSI!” naudojamos

efektyvios savipagalbos technikos, analizuojamos realios

situacijos ir duodami praktiniai patarimai, paremti ne visada

malonia ir lengva mano asmenine patirtimi bei išgyvenimais,

sužinotais ne iš knygų ar pasakojimų… Aš puikiai suprantu, kas

su jumis vyksta, ir žinau, kad galiu padėti.

Esu Ilona Tamošiūnienė. Asmeninių pokyčių, savęs pažinimo konsultantė, sertifikuota koučingo specialistė (Professional Coach ICU), rašytoja, knygos “Drąsa gyventi” autorė, lektorė, identiteto instituto „iGrow“ dėstytoja, transformacijos kurso moterims „Drąsa gyventi“ autorė.

Dabar aš žinau, kad įdomiausi ir skaniausi momentai įvyksta tik ČIA ir DABAR, bet anksčiau gyvenau taip, kaip dauguma žmonių, vis atidėliodama gyvenimą ateičiai ir nežinia ko laukdama. Girdėjau gražiai skambančius žodžius “būk čia ir dabar, gyvenk šioje akimirkoje”, bet man vis nepavykdavo. Protas nepasidavė įkalbinėjimams ir arė įprastą vagą "Palauk, pakentėk, ir viskas kaip nors susitvarkys". Bet nesitvarkė ir kol laukiau palankesnių aplinkybių, kad nutiks kažkas tokio ir tada…, kad reikia labiau pasiruošti, va, dar vieni mokslai ir tada jau tikrai, kai… - visiška tuštuma ir jokio skonio. Apatija ir sąstingis...

 

Atsipeikėjau tik tada, kai gyvenimas iš visų jėgų

vožtelėjo per galvą.

 

Ir tada aš supratau, kad ateitis – tai ne efemeriškas rojus. Tai - atspirties taškas, padedantis planuoti dabartį. Todėl, jeigu kažką noriu turėti, padaryti, kažko pasiekti, reikia nutraukti proto pasakojimus “va, kai tai turėsiu, kai tai padarysiu, kai tai įgyvendinsiu...” ir liautis atidėlioti ateičiai tai, kas man svarbu.

 

Viskas prasideda šiandien. Čia ir dabar. Tai – vienintelis realus momentas, kai aš galiu kažką padaryti ir pakeisti. Daugiau jokio kito nėra. Tik čia ir dabar. Nėra jokių palankesnių aplinkybių, geresnių sąlygų tinkamesnio laiko. Niekada nebuvo ir niekada nebus. O klausimas “Kas, jeigu ne aš? Kada, jeigu ne dabar?” tapo kasdienine mantra.

 

Ne taip retai atidėliodavau, nes "apsirgdavau" labai populiaria liga “trūksta motyvacijos”. Kiek vėliau suvokiau, kad motyvaciją iš sapno gali pažadinti tik žodžių “dabar” ir “daryti” derinys. DABAR + DARYTI = MOTYVACIJA. Kitaip niekas man negalėjo įpūsti jokios motyvacijos. 

 

Pakeliui suvokiau, kad aš niekada nežinojau savo tikrųjų, giluminių vertybių, kurios lyg švyturys, ves mane ten, kur noriu būti. Ko aš noriu iš šio gyvenimo? Kur noriu nueiti? Atrasti ir užsiimti mylima veikla? Jausti šilumą ir pasitikėjimą šeimoje? Turėti artimą žmogų ir gyventi su juo meilėje? Palikti po savęs kažką vertingo? Pasiekti kažko ypatingo? Klausinėjau savęs “Kas man svarbu?” tol, kol išgirdau SAVO atsakymą.

 

Pradėjau remtis savimi, o ne svetimomis tiesomis, nes aiškiai suvokiau, kad tai, kas gerai kitiems, nebūtinai bus gerai man. Pasiunčiau po velnių pakelių rėksnius su būgnais, visada geriau žinančius, koks žmogus aš esu, kas mane prakeikė, kokią karma atidirbinėju, ko man reikia ir kokia aš turiu būti, kad būčiau laiminga. Ir esu visokia. Verkšlenu. Neverkšlenu. Bijau. Nebijau. Būnu herojė. Bet būnu ir pralaimėtoja. Verkiu ir juokiuos. Dainuoju ir tyliu. Tik aš pati žinau, kas man svarbu šiame gyvenime. Tik aš žinau, ko man reikia.

 

Ir kai nusprendžiau siekti savo švyturio, tapo nebesvarbu, ar mano sportiniai batai atitinka kitų reikalavimus, skonį ir “teisingumo” suvokimą.

Svarbu tapo tik tai, kiek žingsnių aš nueisiu iki savo švyturio. Ir jeigu noriu jį pasiekti, vienintelis būdas tai padaryti – eiti, neatidėliojant ir nelaukiant palankesnių aplinkybių, sąlygų ar stebuklų.

Mano gyvenimo istorija kažkuo panaši ir į jūsų.

Istorija, kurioje buvo daug “negalima”, dar daugiau “reikia”

ir tik vienas kitas “noriu”.

 

Gyvenimas buvo toks, kaip „turi būti“, viską dariau taip „kaip reikia“, nepaisydama savo jausmų ir širdies šauksmo. Bet vieną dieną įvyko taip, kad turėjau apsispręsti – nuleisti rankas ir atsiduoti bėdoms, skausmui, nesėkmėms, ar vis dėlto mėginti pakelti savo gyvenimą iš pelenų ir surizikuoti kardinaliai pasukant gyvenimo kryptį. Surizikavau. Ilgi metai mokymosi, darbo su savimi, ir

 

 

kažkada gyvenimo nuskriausta mergaitė, patyrusi daugybę

patyčių, ne vieną gyvenimo dramą, kitų žmonių pasmerkimą

ir atstūmimą, padarė tai, apie ką žaisdavo vaikystėje.

 

 

Tiesa, tuose žaidimuose dalyvavo tik trys lėlės ir pliušinis meškinas, po daugybės metų virtę šimtais žmonių…

 

2014 metais skaičiau pranešimą konferencijoje „Veikli“ 500 konferencijos dalyvių.

 

2016 metais skaičiau pranešimą konferencijoje „NoLimits“ 9000 žmonių auditorijai.

 

2016 metais leidykla „AlmaLittera“ išleido mano parašytą knygą „Drąsa gyventi“, o jos atsiradimo istorija tik patvirtino, kaip viskas dėliojasi, kai eini savo keliu.

 

Dalyvauju radijo ir televizijos laidose, straipsnius skelbiu didžiuosiuose Lietuvos portaluose 15min.lt, delfi.lt, balarama.lt, psichika.eu ir kituose.

 

 

Ar galėjau aš – baikšti, nelaiminga, norinti nuo pasaulio

pasislėpti mergaitė suaugusios moters kūne –

kada patikėti, kad man pavyks tai padaryti?

 

Ne, aš tiesiog surizikavau ir nusekiau paskui savo širdies šauksmą. Daug mokiausi, daug dirbau, daug domėjausi, tyrinėjau ir tikrinau gyvenime.

 

Esu praktikė, todėl abstrakčios teorijos mane domina tik tiek, kiek jos yra pritaikomos tikrame tikro žmogaus gyvenime. Mano kuriamos programos – tai 20-ies metų domėjimosi žmogaus psichologija ir 10-ies metų intensyvaus mokymosi, tyrinėjimo bei darbo rezultatas. Kaip dėlionę sudėliojau iš įvairių praktikų, metodų, patyrimų. Visas programos turinys – asmeniškai išgyventas, išmėgintas, patirtas ir veikiantis. Su azartu ir atsidavimu tyrinėju gyvenimą, žmogų, ieškau atsakymų, o juos radusi – tikrinu, testuoju, nagrinėju, kaip tai veikia realiame gyvenime. Kai tai atrandu, tuomet ir dalinuos su jumis. Visas naudingas ir rezultatus duodančias žinias, metodikas, technikas sudedu į kuriamas programas tam, kad ir kiekviena moteris galėtų jomis pasinaudoti per gerokai trumpesnį laiką ir už dešimtis kartų mažesnes sumas, nei skyriau aš.

 

Programoje pateikiu konkrečias metodikas, patikrintas ir veikiančias praktikas. Moterys, kurios dalyvavo ir dalyvauja programose šiuo metu, džiaugiasi teigiamais pokyčiais, o tai reiškia, kad programa VEIKIA ir duoda REZULTATĄ.

Vis dar turite abejonių, ar ši programa yra jums?

Išsklaidykime jas!

 

Ar man tiks ši programa? 

Jeigu esate čia, greičiausiai, kažko ieškote – žinių, sprendimų, variantų pagerinti gyvenimą, jūsų gyvenime yra tai, ką jūs atidėliojate ateičiai ir nedrįstate padaryti. Jūs jau suvokiate, kad reikia kažko imtis, nes kitaip įkrisite į dar didesnę “pelkę”, pilkumą, nuobodulį, o savaime niekas nepasikeis. Kiti pasieks tikslus, įgyvendins svajones, o jūs taip ir liksite ten, kur esate. Ir jūs šito nenorite. Bet gali būti, kad programos eigoje jūs suprasite, kad ji jums netinka, nepatinka, neduoda jokio rezultato. Tuomet jums tereikės parašyti laišką be jokių paaiškinimų, tik su sakiniu "nenoriu tęsti programos", ir aš be jokių papildomų klausimų grąžinsiu jums sumokėtus pinigus. Net jeigu praeisite visą programą, atliksite visas užduotis ir laikysitės rekomendacijų, bet pabaigoje suprasite, kad tai jums nieko nedavė, taip pat be jokių papildomų klausimų grąžinsiu jums mokėjimą.

 

O jeigu aš neturėsiu laiko užsiėmimams? 

Jeigu ieškote priežasčių, kodėl nereikia nieko daryti ir keisti, ši priežastis yra labai tinkama. Realybėje nerasti sau 2-3 valandų per savaitę tiesiog neįmanoma. Juo labiau, kad tai valandos, kurios gali padaryti didelę teigiamą įtaką jūsų būsenai, savijautai ir gyvenimui. O tol, kol neatrasite laiko sau ir tiems dalykams, kurie jums svarbūs, niekas nesikeis. Na, nebent jūsų gyvenime yra svarbesnių dalykų, nei jūsų gyvenimas.

 

Man nejauku dalyvauti grupėje, atvirauti ir dalintis išgyvenimais. 

Jeigu taip yra, sprendimas dalyvauti grupėje bus pirmasis svarbus žingsnis į  stipresnį pasitikėjimą savimi. Juo labiau, tam, kad pradžioje būtų paprasčiau, jūs galėsite susikurti pseudonimą ir juo prisistatyti, niekas nereikalaus atskleisti kitų asmeninių duomenų ar parodyti nuotraukų. Niekas nevers jūsų kalbėti, reikšti nuomonę, užduoti klausimus ar dalintis įžvalgomis. Dalinsitės tik tuo, kuo norėsite ir išdrįsite. O programos eigoje, pajutusi bendrą draugišką atmosferą, supratimą ir palaikymą, atsiskleisite labiau ir išlaisvėsite. O iš kitos pusės - jeigu gyvenime sunku atsiverti, ši grupė gali tapti saugia eksperimentų ir naujo gebėjimo lavinimo erdve.

 

Ar efektyvus yra darbas internetu? 

Vienareikšmiškai - TAIP. Ir efektyvus, ir patogus. Šiuolaikiniame technologijų amžiuje būtų neteisinga nesinaudoti jų teikiamais privalumais. Dalyvaujant užsiėmimuose internetu tauposi laikas, nereikia niekur važiuoti, skubėti, strigti kamščiuose. Įsisavinti pateiktą medžiagą galite bet kuriuo jums patogiu laiku ir būdami bet kurioje pasaulio vietoje.  Be to, stiprėja savarankiškumas, disciplina, įgūdis darbuotis nuosekliai ir sistemingai – įgūdžiai, kurie labai pasitarnaus bendrai gyvenime. O programoje pateikiamų metodų ir praktikų efektyvumas niekaip nepriklauso nuo jų pateikimo būdo. Ir dar - visos programos metu ir mėnesį po jos jūs turėsite palaikymą ir tomis akimirkomis, kai norėsis “nusiplauti”, jums tereikės brūkštelt žinutę į palaikymo grupę ar man asmeniškai – ir vėl pirmyn.

 

Galėčiau pinigus išleisti ir kitoms reikmėms. 

Kas jūsų gyvenime yra naudingesnio ir svarbesnio, nei jūs?  Pamėginkite įvertinti tą kainą, kurią jūs mokate už atidėliojimą, baimes, delsimą, už tai, kad nepasitikite savimi ir savęs nevertinate. Kokia suma galėtumėte tai įvertinti? Sudėtinga, nes kaina, kurią jūs už tai mokate yra jūsų gyvenimas. O ši programa yra skirta būtent jums ir yra apie jus. Joje sudėtos žinios, metodai, technikos padėjo išspręsti rūpimus klausimus tiek man asmeniškai, tiek ir daugeliui programoje dalyvavusių žmonių. Čia jūs gausite aiškius, praktiškai išmėgintus žingsnius ir įrankius, padėsiančius jums augti ir keisti tai, kas netenkina. Nes tik augindami save, mes galime išauginti gyvenimą. Pasirinkimas labai paprastas.

Dar šiek tiek pasitikėjimo savimi stiprinimo

programos įvertinimų:

Screen Shot 2018-04-17 at 00.11.20
atsiliepimas-Dalia
atsiliepimas-Evelina
Screen Shot 2018-04-17 at 00.11.43

Registruokitės į programą, jeigu:

 

♥  ♥  ♥

Jūs jau suprantate, kad už kiekvieno ateičiai atidėto noro (svajonės, tikslo) slepiasi proto sukurta istorija, siekianti išlaikyti jus ten, kur esate, verčianti jus "štampuoti" tuos pačius scenarijus vėl ir vėl. O JŪS KETINATE SUSIKURTI NAUJĄ SCENARIJŲ IR PAKEISTI TAI, KAS NETENKINA!

♥  ♥  ♥

Jums nusibodo slėptis už "žemos savivertės" ir pasitikėjimo savimi trūkumo, jūs norite liautis atidėlioti, esate pasiryžusi pradėti vykdyti pažadus sau ir JUMS REIKIA POSTŪMIO SAVĘS IR SAVO GALIMYBIŲ PAŽINIMUI!

♥  ♥  ♥

Jūs norite pagaliau JAUSTIS TVIRTAI IR ŽINOTI, ko esate verta, atsikratyti savo baimių ir drąsiai deklaruoti savo interesus, apibrėžti asmenines ribas ir konstruktyviai apginti savo poziciją.

♥  ♥  ♥

Jūs norite LENGVIAU BENDRAUTI su žmonėmis, "užčiaupti" nuolat bambantį vidinį kritiką, liautis lyginti save su kitomis ir keliauti per gyvenimą lengvais žingsniais.

♥  ♥  ♥

Užuot kūrusios visas įmanomas, neįmanomas, tikėtinas ir galimai įvyksiančias katastrofas, jūs norite PRADĖTI MATYTI GALIMYBES. Vietoje daugybės "kodėl NE?", jūs norite pamatyti tą vienintelį "kodėl TAIP?"

♥  ♥  ♥

Jūs norite geriau pažinti ir suprasti save, jūsų gyvenime vykstančius įvykius ir tuos žmones, kurie yra greta jūsų, ir NEBENORITE TAIKYTIS su tuo tariamai saugiu gyvenimu, kuris neteikia nei pasitenkinimo, nei džiaugsmo.

♥  ♥  ♥

Jums NUSIBODO PATAIKAUTI seniems ir neteikiantiems naudos įpročiams, nebenorite iš baimės trypčioti vietoje ir vis atidėlioti savo gyvenimą ateičiai. Jūs norite atsiverti pasauliui ir įsileisti į savo gyvenimą daugiau jo siūlomų galimybių!

♥  ♥  ♥

 

Jūs puikiai žinote sprendimą, kuris būtų naudingas jums, bet gali būti, kad jūs vėl pradėjote abejoti - programos efektyvumu, lektorės kompetencija, savo galimybėmis…

 

Pasirinkimas paprastas - arba eilinį kartą leisti

protui vesti jus kuo toliau nuo pokyčių ir jums svarbių dalykų,

arba liautis atidėlioti ir žengti į savo gyvenimą!

PROGRAMOS PLANAI IR EIGA

 

DRĄSI / SIDABRINIS


PLANO APIMTIS:

16


UŽSIĖMIMŲ MOKYMŲ

PLATFORMOJE


10 video paskaitų

(bendra trukmė ~8 val.)

6 audio paskaitos

(bendra trukmė ~3 val.)

10 meditacinių

praktikų / vizualizacijų

16 praktinių užduočių

kasdieninių užduočių dienoraštis su konkrečiomis technikomis, instrukcijomis

8

INTERNETINIAI SEMINARAI

PROGRAMOS EIGOJE


68 Eur


DRĄSI / AUKSINIS


PLANO APIMTIS:

16


UŽSIĖMIMŲ MOKYMŲ 

PLATFORMOJE

10 video paskaitų

(bendra trukmė ~8 val.)

6 audio paskaitos

(bendra trukmė ~3 val.)

10 meditacinių

praktikų / vizualizacijų

16 praktinių užduočių

kasdieninių užduočių dienoraštis su konkrečiomis technikomis, instrukcijomis

8 

INTERNETINIAI SEMINARAI

PROGRAMOS EIGOJE

4 

PALAIKOMIEJI SEMINARAI

PASIBAIGUS PROGRAMAI

30

DIENŲ PALAIKYMO PRAKTIKOS PASIBAIGUS PROGRAMAI

1

ASMENINĖ KONSULTACIJA

(vienos konsultacijos trukmė 1-1.5 val.)PLANĄ GALITE PAPILDYTI ASMENINĖMIS KONSULTACIJOMIS

(konsultacijų skaičių pasirinkite

registracijos formoje)

128 Eur*

*galima mokėti dalimis

DRĄSI / VIP


PLANO APIMTIS:

16


UŽSIĖMIMŲ MOKYMŲ 

PLATFORMOJE

10 video paskaitų

(bendra trukmė ~8 val.)

6 audio paskaitos

(bendra trukmė ~3 val.)

10 meditacinių

praktikų / vizualizacijų

16 praktinių užduočių

kasdieninių užduočių dienoraštis su konkrečiomis technikomis, instrukcijomis

8

INTERNETINIAI SEMINARAI

PROGRAMOS EIGOJE

4

PALAIKOMIEJI SEMINARAI

PASIBAIGUS PROGRAMAI

30

DIENŲ PALAIKYMO PRAKTIKOS PASIBAIGUS PROGRAMAI

5

ASMENINĖS KONSULTACIJOS

(vienos konsultacijos trukmė 1-1.5 val.)


4

UŽSIĖMIMAI  "ASMENINĖ ISTORIJA / TIKRIEJI TIKSLAI / TRANSFORMACIJA"

(bendra užsiėmimų trukmė ~6 val.)


ASMENINIŲ KONSULTACIJŲ SKAIČIŲ

GALITE PAPILDYTI

(konsultacijų skaičių pasirinkite

registracijos formoje)

328 Eur*

*galima mokėti dalimis

PASITIKĖJIMO SAVIMI STIPRINIMO GRUPĖ DARBĄ PRADEDA RUGPJŪČIO 16 d. 

 

PROGRAMOS EIGA:

 • VISIEMS PLANAMS: programa vyksta internetu. Bazinės programos trukmė 8 savaitės.
 • Rugpjūčio 16 d. iki 19:00 val. į savo el.pašto dėžutę gausite nuorodą į mokymų platformą, kurioje rasite pirmojo užsiėmimo medžiagą.
 • Nauji užsiėmimai bus įkeliami 2 kartus per savaitę, o priminimą apie tai gausite el.paštu. Visa užsiėmimų medžiaga jums bus pasiekiama 3 mėn. nuo programos pradžios, t.y. iki lapkričio 16 d.
 • Užduotis, praktikas, vizualizacijas jūs galėsite išsisaugoti savo kompiuteryje ar telefone ir naudoti neribotą laiką.
 • Programa prasidės pirmuoju internetiniu seminaru, kuriame aptarsime programos detales, eigą ir pirmąją užduotį. Susitikimas vyks rugpjūčio 16 d. 20:00 val.
 • Kievieną savaitę (ketvirtadieniais 20:00 val.) vyks internetiniai seminarai, kurių metu dar pagilinsime savaitės temas, vyks klausimų - atsakymų sesijos. Jeigu tą dieną seminare dalyvauti negalėsite, įrašas bus įkeltas į mokymų platformą.
 • AUKSINIAM IR VIP PLANAMS PAPILDOMAI: pasibaigus programai dar 30 dienų į savo el.pašto dėžutę gausite trumpas įžvalgas, priminimą apie tai, į ką verta atkreipti dėmesį, papildomų klausimų ir paprastų praktikų gyvenimui.
 • Asmeninių sesijų laiką derinsime asmeniškai, priklausomai nuo jūsų poreikio. Asmenines sesijas galėsite išnaudoti per 3 mėnesius nuo programos pradžios, t.y. iki š.m. lapkričio 16 d.

Jeigu perskaitėte iki šios vietos ir vis dar abejojate,

ir norite dalyvauti pasitikėjimo stiprinimo grupėje “DRĄSI!”,

tai reiškia, kad atidėliojimo scenarijus jus vėl nori atitraukti nuo to, kas jums svarbu...

 

Todėl kviečiu drąsiai registruotis į grupę ir paskambinti man jau dabar, artimiau susipažinti bei išsiaiškinti tai, kas kelia klausimų!

Mano telefono numeris +370 624 66482

Iki susitikimo!