pakilti
drasi-spalis

Turite idėjų, sumanymų, norų?

Jūsų gyvenime yra tai, ką norėtumėte keisti?

Tačiau vis kažkuo abejojate ir atidedate ateičiai?

 

Ši programa - tai stiprus impulsas ir

palaikymas kelyje į teigiamus pokyčius!

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ ♥  ♥  ♥  ♥  ♥    

Visos mes šiek tiek "atidėliotojos".

 

Tik atidėliojame skirtingus dalykus. Tai gali būti paprasti reikalai. Na, pavyzdžiui, pradėti sportuoti. Nuo rytojaus. Bet šiandien dar ne. Sveikai maitintis, bet kitą savaitę. Šiandien dar gabalėlis pyrago ir viskas, tada jau tikrai. Tik šiandien, o rytoj jau kitaip.

 

Ne kitaip atidėliojame ir svarbius sprendimus. Tai gali būti netenkinantis darbas, kurio niekaip nepasiryžtame pakeisti. Tai gali būti santykiai, kuriuose kamuojamės, bet neišdrįstame ką nors keisti ar iš jų pasitraukti. Tai gali būti ir nuostabiai graži svajonė, į kurią nežengiame žingsnio ir paliekame ją ateičiai...Gal kada nors.

 

Tačiau visi "kada nors" dažniausiai taip ir lieka "kada nors"... 

 

Mes atidėliojame, nes mums atrodo, kad dabar dar tik juodraštis, generalinė repeticija, o visi svarbiausi dalykai - ateityje. Ir tol, kol ruošiamės "tikram" gyvenimui, atsisakome tikrųjų savo poreikių ir to, kas mums svarbu DABAR. Mums atrodo, kad dar turime labai daug laiko, kad dar viską suspėsime, tačiau laikas praeis nepastebimai ir vieną dieną su kartėliu suvoksime, kad didelė gyvenimo atkarpa tiesiog praėjo pro šalį. 

 

Tol, kol mes atidėliojame svarbius dalykus, kol kažko tikimės ir laukiame, gyvenimas eina... tik-tak-tik-tak-tik-tak... kažkur, tik ne ten, kur norėjome. 

 

Visi tie kartai, kai pameluojame sau ir atsisakome tikrųjų savo poreikių, visi ateičiai atidėti smulkūs reikalai, nepriimti ir "ore pakibę” svarbūs sprendimai niekur nedingsta. Jie kaupiasi, vis labiau slegia ir palengva griauna mus iš vidaus.

 

Kiekvienas nepadarytas dalykas, kiekvienas atidėtas noras tik dar labiau mažina mūsų pasitikėjimą savimi, menkina savivertę ir mes vis giliau grimztame į nepasitenkinimo, bejėgiškumo, įtampos, pretenzijų sau ir pasauliui liūną. Ir vis graudžiau pasakojame atidėto gyvenimo istorijas...

Štai viena mano giminaitė visą laiką tikėjo, kad patys svarbiausi ir geriausi jos biografijos faktai dar ateityje. Ir prestižinis darbas, ir pats nuostabiausias vyras, ir fantastiška šeima. O kol kas ji dirbo daržovių sandėlio vedėja, kalnuose dulkių ir skersvėjų. Kad nebūtų viena, gyveno su “kolega iš cecho”, kraunančiu dėžes tame pačiame sandėlyje. Ar ją tai tenkino? Ne, bet ji atkakliai ir nuoširdžiai galvojo, kad vieną dieną viskas kažkaip pasikeis, o sandėlys ir krovikas – tai tik atsitiktiniai ir laikini jos gyvenimo faktai. Kai kas nors jos paklausdavo, kada gi bus tas naujas darbas, ji visuomet rasdavo paaiškinimų, kodėl dar ne dabar.

"Dar reikia šiek tiek pasimokyti, kokius kursus pabaigti, o tada jau tikrai..." O kada santykius norimus kursi? "Kai susirasiu naują darbą, bus daugiau pinigų, atnaujinsiu garderobą, dar tas rinkes nuo šonų nubrauksiu, ir tada tikrai". O kol kas ji nuoširdžiai tikėjo, kad tai - tik repeticija, pasiruošimas, dar ne tikras gyvenimas. Tačiau ji net napajuto, kaip istoriją "vėliau...kai" pakeitė istorija "jau per vėlu". Jos svajonės ir planai taip ir liko tik mintyse, o realybėje - tas pats sandėlys su skersvėjais ir tas pats "kolega iš cecho", tingiai leidžiantis laisvalaikį patogios sofutės prieglobstyje...

Dar viena moteris. Tuo metu, kai bendravome, didžiausias jos gyvenimo rūpestis buvo sūnus ir vyras "netikėlis". Nors dažnai padejuodavo, kad jau ir jėgų nebėra, ir sau visiškai laiko neranda, bet lyg maldą kartodavo: “Na, pastatysiu sūnų ant kojų ir tada apie save pradėsiu galvoti...”. Jeigu kas nors į skundus apie "vyras netikėlis, visiškai nepadeda, niekas jam nerūpi..." išdrįsdavo pasiūlyti "Tai gal laikas skirtis?", ji aštrokai atšaudavo "Aha, skirtis, o ką savo pagyvenusiems tėvams pasakysiu? Sūnų be tėvo palikti? Kaip giminaičiai, draugai ir pažįstami į mane žiūrės? Nieko, dar pakentėsiu. Vat sūnus užaugs ir tada..."

Ji taip buvo susitelkusi į savo artimųjų tikslus ir norus, kad savo svajones vis atidėdavo ateičiai. Mama, numojusi ranka į save ir apsiginklavusi devizu “Viskas dėl vaiko”. Žmona, nuolat besitaikanti su vyro sofute ir jo nenoru ką nors keisti, vardan mistinio "geros žmonos" paveikslo ir tariamos vaiko gerovės. Jos malda “Pastatysiu sūnų ant kojų ir tada pradėsiu rengtis gražiais drabužiais, pradėsiu savimi rūpintis, išvažiuosiu pailsėti, o  tada gal dar ir vyrą kitą susirasiu...” taip ir nebuvo išgirsta, nes tą dieną, kai ji galėjo pasakyti "Va, pastačiau sūnų ant kojų", jam buvo telikę metai iki pensijos. Tad, numojusi ranka ir nusprendusi, kad dabar jau per vėlu, ir toliau leido dienas ten pat, su tuo pačiu ir vis ieškodama progų pasirūpinti kitais. O svajonės kaip? Kaip gražūs drabužiai, poilsis ir naujas vyras? Na, ką dabar padarysi, matyt nelemta man būti laiminga...

Dar viena moteris, graudžai raudanti dėl savo nenusisekusio gyvenimo: gyveno nedideliame bute, dirbo nemielą darbą, laisvalaikio neturėjo su kuo leisti ir niekaip nesutiko išsvajotojo princo. Jai atrodė, kad tai, kaip ji gyvena – visiška katastrofa ir nesibaigianti neviltis. Bet kai jos kas nors paklausdavo “O kada pradėsi gyventi taip, kaip norėtum?”, ji neabejodama atsakydavo “Tikriausiai niekada, toks jau sunkus mano likimas! ” Ir visiems buvo aišku, kad jos pasaulyje yra daugybė problemų ir nei vieno sprendimo. Tuomet jai pasiūlydavo: "Gal tu ten nueik? O gal čia apsilankyk? Žinau specialistą labai gerą..."

"Na, gal ir taip, bet...", - bejėgiškai atsakydavo ji. Kiekvienam pasiūlymui ar patarimui ji pateikdavo dešimtis argumentų, kodėl tai neįmanoma, kiekvienam sprendimui, galinčiam pakeisti jos gyvenimą, ji rasdavo šimtus priežasčių, kodėl ji negali to padaryti, kodėl tai ne jai, kodėl ne...ne...ne...Ji lengvai atrasdavo dešimtis "kodėl NE", bet negalėjo pamatyti to vienintelio "kodėl TAIP". Ir nors tai niekaip negalėjo pakeisti gyvenimo, bet ji iš visų jėgų laikėsi įsikibusi į tokį pasaulio suvokimą, ir tyliai vylėsi, kad viskas įvyks kažkaip savaime, be jos įsikišimo. Ir jeigu ji bus to verta (o verta ji tikrai nesijautė...), vieną dieną ji gyvens kitaip...

 

"Atidėtas" gyvenimas – kupinas nerimo, įtampos, nusivylimų ir amžino pojūčio, kad kažkas “ne taip”. Kažkas negerai su manimi, kažkas negerai su gyvenimu, su žmonėmis, su aplinkybėmis...

 

Moterys, įsipainiojusios į klastingą atidėliojimo žaidimą, svetimų nuomonių ir reikalavimų voratinklį, kaustomos abejonių ir baimių, netinkinčios savimi ir savo jėgomis, ir vis meluojančios sau, kad rytoj viskas bus kitaip. Bet dažniausiai nebūna, o kiekvienas neįgyvendintas "nuo rytojaus" kuria ne visada labai malonias pasekmes:

 • didėja nepasitenkinimas savimi ir gyvenimu,
 • vis labiau šlubuoja savivertė,
 • vis dažniau apninka slegiančios būsenos,
 • vis rečiau juntama vidinė ramybė bei pilnatvė,
 • gyvenimas vis labiau praranda skonį ir spalvas,
 • pradeda šlubuoti fizinė sveikata ir t.t.

Kodėl taip yra?

 

Jeigu jums pažįstamos atidėliojimo istorijos ir jūs norite jas pabaigti, būtinai susipažinkite su dažniausiai sutinkamomis priežastimis, dėl kurių jūs atidėliojate ir neleidžiate sau gyventi taip, kaip norėtumėte!

 

Atidėlioti galite todėl, kad nežinote savo tikrųjų, giluminių vertybių, kurios lyg švyturys, veda jus ten, kur norite būti. Taip, jūs žinote tai, ką jums sakė kiti, tai, "kaip turi būti", tai, ko jums turi reikėti, kokia jūs turėtumėte būti ir kaip gyventi. Tačiau tai, kas yra gerai kitiems, nebūtinai bus gerai jums. Ir nuolatinis konfliktas tarp svetimų stereotipų, šablonų, reikalavimų ir jūsų tikrųjų, giluminių poreikių verčia jus atidėlioti ir neleidžia jums žengti to taip svarbaus žingsnio. 

 

Atidėliojate, nes netikite, kad jums pavyks. Galbūt šią mintį nuolat kartodavo jums svarbūs žmonės, galbūt kai kurie gyvenimo įvykiai buvo nesėkmingi ir jūs patikėjote, kad tai, ko jūs norite, yra nepasiekiama. Gyvenimo eigoje susikaupę ribojantys įsitikinimai, tokie kaip "man nepavyks...aš neverta geresnio...aš negaliu kažko pasiekti be kitų palaikymo...toks mano likimas...kitos yra pranašesnės už mane...būk kaip visos, neišsiskirk" ir panašūs, įkalina jus tame scenarijuje, kuriame gyvenate, ir neleidžia žengti žingsnio pokyčių keliu.

 

Atidėliojimui taip pat daro įtaką jūsų susikurtas AŠ paveikslas. Jūs nuolat savęs klausiate "Kokia aš esu? Kaip mane mato kiti?" ir kai tik protas įžvelgia grėsmę, kad tai, ko jūs norite, gali neatitikti susikurto paveikslo, jis tuoj pat pradeda jus stabdyti, pasakodamas pačias baisiausias pasakas ir pateikdamas daugybę argumentų, kodėl jums nereikia to daryti. Saugodamas tą tobulą ir beveik kosminį paveikslą, jis saugo jus nuo bet kokių pokyčių ir to gyvenimo, kurį jūs norėtumėte gyventi. Nes jūsų protui nerūpi nei jūsų svajonės, nei jūsų laimė.

 

Jūs atidėliojate todėl, kad nesutampa realūs ir deklaruojami tikslai. Sakote, kad norite vieno, o realybėje siekiate visiškai kito, bet pamatyti šį konfliktą ne visada lengva. Taip elgiatės ne todėl, kad su jumis kažkas blogai, o dažniausiai todėl, kad neįsisąmoninate tikrųjų tikslų, į kuriuos jūs iškeičiate tai, ko nori jūsų širdis. Ir tol, kol nematote skirtumo tarp to, ką jūs galvojate apie tai, ką darote, ir to, ką darote iš tikrųjų, ištrūkti iš senų scenarijų beveik neįmanoma.

 

! Ką nors darote ar nedarote dažniausiai dėl dviejų priežasčių: arba todėl, kad norite kažko pasiekti, arba todėl, kad norite kažko išvengti. Kai atidėliojate tai, ko norėtumėt, jūs pasirenkate antrąjį variantą ir realiu jūsų tikslu tampa išvengti nesėkmės. Taip, niekas negali garantuoti, kad viskas pavyks ir bus taip, kaip suplanuota, todėl jūs geriau pasirenkate nieko nedaryti, nei padaryti ir patirti nesėkmę, nes taip nutikus, subyrės taip ilgai puoselėtas reišmingumas. Iš jo kylanti neįsisąmoninta gėda ir dešimtys baimių stabdo jus ir tuomet net nemėginate žengti ten, kur norėtumėte būti.

 

! Atidėliojate ir tada, kai įkliūnate į "kaltės ratą". Kiekvienas atidėtas sprendimas, kiekvienas neįgyvendintas noras sukelia jumyse itin nemalonų kaltės jausmą, kurį nuolat stengiatės nuslopinti. Bet ten, kur yra kaltė, ten turi būti ir bausmė. Ir tampate budeliu pačios sau. Baudžiate save už tai, kad kažko nepadarėte ir toliau nieko nedarydamos. Kaltė vis stiprėja ir vis mažiau jėgų lieka tam, kad pradėtumėte kažką daryti. 

 

! Jūs atidėliojate svarbius dalykus ir todėl, kad galvojate, jog tai galėsite padaryti ir vėliau. Taip, jūs galėsite padaryti tai ir vėliau, bet greičiausiai, jūs jau taip sakėte ne vieną kartą ir vis dar nepadarėte, todėl tikimybė, kad vieną dieną įvyks kažkoks stebuklas ir jūs nubusite kitu žmogumi, yra itin menkas. Realybė rodo, kad dauguma "vėliau" pavirsta "niekada". 

 

Kaip išsilaisvinti iš atidėliojimo istorijos?

 

Atsakymas paprastas - pašalinti aukščiau išvardintas priežastis!

 

Ir tai jūs galite padaryti savarankiškai. Galite aplankyti daugybę seminarų, perskaityti dešimtis knygų, išklausyti visus su tema susijusius vaizdo įrašus ir paskyrus tam šimtus valandų, suprasti, kad visiškai neaišku, kaip dabar visas sukauptas žinias pritaikyti praktikoje. Ir tuomet arba nusivilti ir viską mesti, arba pradėti žygį į pokyčius dar kartą. Ir jeigu užteks kantrybės, jūs po daugelio metų padarysite tai, ką norėjote padaryti.

Dar galite nuspręsti, kad padarysite tai vėliau. Tuomet verta sugrįžti į aprašymo pradžią ir dar kartą atidžiai perskaityti galimus gyvenimo tęsinius. Klausimas tik vienas - ar jūs tikrai to norite?

 

O galite prisijungti prie pasitikėjimo savimi stirpinimo grupės “DRĄSI!”, kurioje pateikiamas neįkainojamas efektyvių savipagalbos technikų rinkinys, sukauptas per dešimtmetį, ištestuotas ir padėjęs jau ne vienai dešimčiai moterų!

Štai kaip programą "DRĄSI!" vertina joje dalyvavusios Moterys:

AURELIJA

Kokiu balu įvertintumėte bendrą pasitenkinimą programa? (0 - visiškai nepatenkinta, 10 - labai patenkinta) Kas padarė didžiausią įtaką tokiam įvertinimui?

10, nes esu labai patenkinta programa: tiek teorinėmis žiniomis, kurias gavau, tiek praktika, kai bendraudavome internetiniuose susitikimuose. Patiko užduodami klausimai, kurie motyvuodavo gilintis į viską, kas ilgą laiką buvo skaudu, tik labai neaišku. Programa man primena prabangų darbui su savim įrankių rinkinį ir visą šį laiką aš mokiausi kaip jais naudotis, kad galėčiau klausytis savo vidaus ir jį išgirsti. Kai kurie įrankiai skirti atpažinti savo dalis, kurios buvo apklotos storu sluoksniu nežinojimo, baimių, pretenzijų, nuoskaudų ir kitų dalykų, į kuriuos taip nesmagu žiūrėti, todėl jie kaupėsi metų metus viduje, kaip sunkus balastas, neleidžiantis lengvai eiti pirmyn. Kiti įrankiai skirti valyti tai, kas maišo ir atkurti tas tikrąsias dalis, kurios yra manyje, bet ilgą laiką buvo nenaudotos. Treti įrankiai yra tam, kad sukurčiau naujas dalis, kurių reikia, kad gyvenčiau laimingą ir įvairų gyvenimą, kuriuo galiu džiaugtis ir dalintis su man artimais žmonėmis. Visa visuma įrankių yra tam, kad išmokčiau būti laiminga čia ir dabar <3

Kokiu balu įvertintumėte pasitenkinimą SAVO dalyvavimu programoje? (0 - visiškai nepatenkinta, 10 - dalyvavau aktyviai ir esu labai patenkinta savimi) Kas padarė didžiausią įtaką tokiam įvertinimui?

Vertinu savo bendrą dalyvavimą 10, nes jaučiu, kad atlikinėjau namų darbus geriausiai kaip galėjau ir supratau. Dalyvaudavau internetiniuose susitikimuose taip aktyviai, kaip tik jaučiau, kad galiu. Noriai dalinausi savo klausimais, nes atsakymai tiek jūsų, tiek kitų dalyvių motyvuodavo kastis giliau, kad suvokčiau, įsisąmoninčiau ir užfiksuočiau tai savo viduje.

Ką Jums davė dalyvavimas programoje "DRĄSI!"?

Žinių, kurias taikant atpažįstu savo tikruosius motyvus ir emocijų priežastis, įrankių ir būdų, kaip valyti, tvarkyti ir atkurti ar naujai sukurti reikiamus įpročius ar įgūdžius, kurių reikia laimingam ir visokeriopai turtingam gyvenimui.

Kas Jums labiausiai patiko šioje programoje?

Visa programa sukurta taip, kad duotų efektyviausią rezultatą, todėl man patiko tas derinys. Be teorijos pradžioje, vargu ar būtų pavykę suprasti save ir kitus svarbius gyvenimo aspektus jos pabaigoje. Mano mėgstamiausi dalykai buvo internetiniai susitikimai, kur praktiškai aptardavome viską, kas pavyko ar dar nepavyko, išgirsti kaip sekasi kitoms ir suvokti vidumi, kad viskas yra tik požiūrio klausimas.

Įvardinkite 3 šios programos ypatumus, kurie buvo Jums naudingiausi.

1.Tiksli ir koncentruota bei labai reikalinga teorija. 2. Naudinga praktika (užduotys), kur čia ir dabar tą teoriją naudoti. 3. Įtvirtinimas ir sujungimas teorijos su praktika, aptarus visko, kas domina, kas neaišku, kas užkabino ar kas iškilo internetiniuose susitikimuose.

Ar rekomenduotumėte šią programą kitoms? Jeigu taip, kodėl?

Taip, rekomenduoju visoms, kurios nori pačios paimti gyvenimą į savo rankas.

Ko Jums pritrūko programoje?

Man programa pasirodė plati ir turtinga. Reikėjo stengtis viską atlikti laiku, todėl nemanau, kad joje kažko trūko.

Kaip Jums atrodo, ar už programą sumokėta kaina atitinka tą vertę, kurią gavote jos eigoje?

Taip. Su kaupu!

Kokių dar turėtumėte pastabų, komentarų, palinkėjimų?

Noriu padėkoti už programą, kuri suteikė žinių ir priminė svarbią informaciją, kurios reikia kiekvieną dieną, norint gyventi laimingą gyvenimą lengva širdimi. Žinant praktikas, kurios padeda greičiau atpažinti nuoskaudas, pretenzijas ar baimes, sumažėja noras murgdytis tame visame ir jaustis nelaiminga. Aiškumas rodo kitas galimybes ir pasirinkimus, vedančius į gyvenimą, kurio aš noriu. Atsiranda ir įsitvirtina suvokimas, kad visi mokytojai man suteikia įrankius, o pokyčius gyvenime įvykdau aš pati, tada esu laisva ir laiminga, nes gebu lanksčiai ir kūrybiškai žvelgti į gyvenimą ir kurti jį tokį, kuriame gera man pačiai.

RENATA

Kokiu balu įvertintumėte bendrą pasitenkinimą programa? (0 - visiškai nepatenkinta, 10 - labai patenkinta) Kas padarė didžiausią įtaką tokiam įvertinimui?

10, patiko santykis su dalyviais, atvirumas ir paprastumas.

Kokiu balu įvertintumėte pasitenkinimą SAVO dalyvavimu programoje? (0 - visiškai nepatenkinta, 10 - dalyvavau aktyviai ir esu labai patenkinta savimi) Kas padarė didžiausią įtaką tokiam įvertinimui?

10, kiek savęs idėjau, tiek ir turiu. Stengiausi klausytis, išgirsti, mokytis, o toliau belieka taikyti praktikoje.

Ką Jums davė dalyvavimas programoje "DRĄSI!"?

Išlaisvinimą, atsivėrimą pačiai sau.

Kas Jums labiausiai patiko šioje programoje?

Patiko viskas, užduotys, pateikimo forma, vizualizacijos, vebinarai.

Įvardinkite 3 šios programos ypatumus, kurie buvo Jums naudingiausi.

Jokio spaudimo, esi pats prieš save atsakingas. Bendravimo formatas per vebinarus - nori bendrauji su kamera, nori - ne. Pasirinkimo laisvė, kad jaustųmeisi gerai.

Ar rekomenduotumėte šią programą kitoms? Jeigu taip, kodėl?

Taip. Visų pirma - atrandi laiko tik sau. O svarbiausias dalykas - geriau susipažįsti su pačia savim, savo emocijomis, nebūtinai tik geromis, ir išmoksti ką su jomis daryti gyvenime.

Ko Jums pritrūko programoje?

Man asmeniškai nieko, gal daugiau drąsos nuo pat programos pradžios.

Kaip Jums atrodo, ar už programą sumokėta kaina atitinka tą vertę, kurią gavote jos eigoje.

Taip.

Kokių dar turėtumėte pastabų, komentarų, palinkėjimų?

Palinkėčiau būsimoms programos dalyvėms - pasiimti informacijos ne po trupinuką, pasiimti viską ir daug. Bandyti, analizuoti, klausytis, išgirsti, taikyti praktikoje. Tai taip smagu - susipažinti su savimi tarsi iš naujo.

 

 

 

A

LAURA

Kokiu balu įvertintumėte bendrą pasitenkinimą programa? (0 - visiškai nepatenkinta, 10 - labai patenkinta) Kas padarė didžiausią įtaką tokiam įvertinimui?

9 balai. Programa nuosekli ir išsami, profesionali mokytoja.

Kokiu balu įvertintumėte pasitenkinimą SAVO dalyvavimu programoje? (0 - visiškai nepatenkinta, 10 - dalyvavau aktyviai ir esu labai patenkinta savimi) Kas padarė didžiausią įtaką tokiam įvertinimui?

9 balai. Jau programos pradžioje radau atsakymus, kurių ieškojau!

Ką Jums davė dalyvavimas programoje "DRĄSI!"?

Radau save ir vidinę ramybę!

Kas Jums labiausiai patiko šioje programoje?

Kokybė.

Įvardinkite 3 šios programos ypatumus, kurie buvo Jums naudingiausi.

Sunku išskirti kažką konkrečiai, bet žodžiai ir įžvalgos buvo taiklios!

Ar rekomenduotumėte šią programą kitoms? Jeigu taip, kodėl?

Taip, nes tai veikia.

Ko Jums pritrūko programoje?

Nieko.

Kaip Jums atrodo, ar už programą sumokėta kaina atitinka tą vertę, kurią gavote jos eigoje.

Mokėčiau ir daugiau.

Kokių dar turėtumėte pastabų, komentarų, palinkėjimų?

Ir toliau padėti žmonėms surasti save! Nuo to pasaulis taps tik gražesnis! Ir tariu nuoširdų ačiū už žodžius, kurie man padėjo atrasti save ir dabar aš jauciuosi viduje rami ir saugi, kokia visada norėjau būti, ir visada žinojau kad būsiu, tik va protas gesino širdies balsą ir trukdė būti savimi. O mano vyras, nors ir negalėdamas įvardinti kodėl, bet pasakė, kad aš labai pasikeičiau ir kad pati nuo to kaifuoju, o taip ir yra!!!!

RAMUNĖ

Kokiu balu įvertintumėte bendrą pasitenkinimą programa? (0 - visiškai nepatenkinta, 10 - labai patenkinta) Kas padarė didžiausią įtaką tokiam įvertinimui?

10.

Kokiu balu įvertintumėte pasitenkinimą SAVO dalyvavimu programoje? (0 - visiškai nepatenkinta, 10 - dalyvavau aktyviai ir esu labai patenkinta savimi) Kas padarė didžiausią įtaką tokiam įvertinimui?

Dalyvavau programoje lėtesniu tempu ir vis dar dirbu bei sugrįžinėju prie užduočių, nes taip labiau galiu įsisavinti ir suprasti visas užduotis bei skirti daugiau laiko savistabai, ir visą suteiktą informaciją pritaikyti realybėje.

Ką Jums davė dalyvavimas programoje "DRĄSI!"?

Supratimą savęs ir savo emocijų, daugiau pasitikėjimo ir drąsos.

Kas Jums labiausiai patiko šioje programoje?

Meditacijos ir vizualizacijos labai patiko, patiko kaip buvo pateikta medžiaga ir malonu buvo klausyti visu jūsų įrašų, Ilona.

Įvardinkite 3 šios programos ypatumus, kurie buvo Jums naudingiausi.

Vizualizacijos, savistabos užduotys, meditacijos.

Ar rekomenduotumėte šią programą kitoms? Jeigu taip, kodėl?

Nuoširdžiai labai rekomenduoju šią programą, nes tai neįtikėtinas savęs pažinimas ir kelionė į save, suteikianti supratimą apie save ir savo emocijas, analizuojant save, įgyjant pasitikėjimo ir drąsos bei vidinės laisvės.

Ko Jums pritrūko programoje?

Užteko informacijos, gal laiko reikėtų daugiau įsigilinti, suprasti ir padirbėti su informacija. Bet gavom neribotą prieigą prie užduočių ir informacijos, tai dirbsiu toliau. Šaunu, ačiū!

Kaip Jums atrodo, ar už programą sumokėta kaina atitinka tą vertę, kurią gavote jos eigoje.

Tikrai taip. 

Kokių dar turėtumėte pastabų, komentarų, palinkėjimų?

Didelis nuoširdus ačiū, Ilona, kad esate, dalinatės, įkvėpiate, motyvuojate ir padedate dvasiškai iš vidaus augti ir stiprėti. Esate nuostabi, linkiu jums didžiulės sėkmės šiame kelyje ir tikiuosi kad jūsų pasekėjų ratas tik didės. Aš jame visada būsiu 🙂 Be galo džiaugiuosi, kad dalyvavau jūsų programoje 🙂

DAIVA

Kokiu balu įvertintumėte bendrą pasitenkinimą programa? (0 - visiškai nepatenkinta, 10 - labai patenkinta) Kas padarė didžiausią įtaką tokiam įvertinimui?

10. Daug įdomios medžiagos.

Kokiu balu įvertintumėte pasitenkinimą SAVO dalyvavimu programoje? (0 - visiškai nepatenkinta, 10 - dalyvavau aktyviai ir esu labai patenkinta savimi) Kas padarė didžiausią įtaką tokiam įvertinimui?

9. Stengiausi, dariau pagal savo galimybes.

Ką Jums davė dalyvavimas programoje "DRĄSI!"?

Pradėjau save stebėti ir jausti. Į kai kuriuos dalykus jau žiūriu kitaip.

Kas Jums labiausiai patiko šioje programoje?

Patiko meditacijos, aiškumas ir daug naudingos medžiagos.

Įvardinkite 3 šios programos ypatumus, kurie buvo Jums naudingiausi.

Darydama užduotis ir meditacijas skyriau laiko sau. Ir skiriu dabar.

Ar rekomenduotumėte šią programą kitoms? Jeigu taip, kodėl?

Rekomenduočiau. Daugiau ar mažiau rezultatą pajusime, viskas priklauso nuo žmogaus, kuris daro užduotis.

Ko Jums pritrūko programoje?

Nieko netrūko.

Kaip Jums atrodo, ar už programą sumokėta kaina atitinka tą vertę, kurią gavote jos eigoje.

Už skirtą laiką ir informacijos kiekį kaina verta būti didesnė.

Kokių dar turėtumėte pastabų, komentarų, palinkėjimų?

Džiaugiuosi, kad dalyvavau šioje programoje, malonu buvo klausytis, stebėti ir daryti. Ačiū už kantrybę ir gerus žodžius. Linkiu Jums malonių akimirkų čia ir dabar.☺

DANGUOLĖ

Kokiu balu įvertintumėte bendrą pasitenkinimą programa? (0 - visiškai nepatenkinta, 10 - labai patenkinta) Kas padarė didžiausią įtaką tokiam įvertinimui?

10-viskas labai taiklu, tiesiai į širdį, į protą - viskas tarsi apie mane. Ir be galo įdomu. Daug atradimų apie save, kurie nustebino.

Kokiu balu įvertintumėte pasitenkinimą SAVO dalyvavimu programoje? (0 - visiškai nepatenkinta, 10 - dalyvavau aktyviai ir esu labai patenkinta savimi) Kas padarė didžiausią įtaką tokiam įvertinimui?

0-nes nesugebėjau rasti laiko sau ir dalyvauti programoje. Perklausiau ir peržiūrėjau tik dalį įrašų.

Ką Jums davė dalyvavimas programoje "DRĄSI!"?

Žinojimą, kad yra raktas, kuriuo galiu atrakinti duris į savo vidinį aš.

Kas Jums labiausiai patiko šioje programoje?

Negaliu įvardinti konkrečiai, bet man patiko ši programa apskritai kaip reiškinys, nes tiek daug informacijos, tokios gilios ir taiklios. Ir akivaizdu, kad ją pritaikant galima transformuotis ir pradėti gyventi tokį gyvenimą, kokio nori apie kokį svajoji, o kokį tau primeta kiti.

Įvardinkite 3 šios programos ypatumus, kurie buvo Jums naudingiausi.

Negaliu įvardinti, nes sudalyvau ir išanalizavau tik pirmus užsiėmimus.

Ar rekomenduotumėte šią programą kitoms? Jeigu taip, kodėl?

Tikrai taip. Labai įdomu.

Ko Jums pritrūko programoje?

Nieko.

Kaip Jums atrodo, ar už programą sumokėta kaina atitinka tą vertę, kurią gavote jos eigoje.

Tikrai taip. Man ji net atrodo labai nedidelė už tokį informacijos kiekį.

Kokių dar turėtumėte pastabų, komentarų, palinkėjimų?

Linkiu Jums sėkmės:)

JELENA

Kokiu balu įvertintumėte bendrą pasitenkinimą programa? (0 - visiškai nepatenkinta, 10 - labai patenkinta) Kas padarė didžiausią įtaką tokiam įvertinimui?

10. Tinkamos temos, pakankamai giliai gvildenamos, įdomios vizualizacijos bei kiti pratimai, adekvatus ir šiltas Ilonos bendravimas. Kažkiek erzino pokalbių pradžioje kalbos „apie orą” - matomai, apšilimui taip reikėjo 🙂

Kokiu balu įvertintumėte pasitenkinimą SAVO dalyvavimu programoje? (0 - visiškai nepatenkinta, 10 - dalyvavau aktyviai ir esu labai patenkinta savimi) Kas padarė didžiausią įtaką tokiam įvertinimui?

10 Buvau pakankamai įsitraukusi. Nedariau sistemingai/nuosekliai „namų darbų”.

Ką Jums davė dalyvavimas programoje "DRĄSI!"?

Pastebimai sumažėjo nerimastingumas, beveik nebejaučiu nerimo. Jaučiuosi dar labiau pasitikinti savimi bei pasauliu, ramesnė, tvirtesnė, atlaidesnė. Įtraukiau į savo darbotvarkę užsiėmimus SAU. Absoliučiai išsigrynino suvokimas, jog reikia gyventi ir džiaugtis ČIA ir DABAR. Tapo ne tik lengva, bet ir džiugu dalintis gyvenimo džiaugsmais.

Kas Jums labiausiai patiko šioje programoje?

Įdomūs pratimai, vizualuzacijos. Tiko ir patiko Ilonos bendravimas, dalinimasis patirtimi bei žiniomis.

Įvardinkite 3 šios programos ypatumus, kurie buvo Jums naudingiausi.

Pavadinimas „užkabino” ir programos eigoje manyje išsiskleidė tarsi gėlė. Vizualizacijos ir kiti pratimai. Šiltas, padrąsinantis, draugiškas Ilonos bendravimas.

Ar rekomenduotumėte šią programą kitoms? Jeigu taip, kodėl?

Rekomenduočiau tokios programos elementus diegti į Bendrąsias mokyklos Programas. Kad ne visiški (savęs suvokimo prasme) beraščiai jaunuoliai išsiristų iš mokyklos lukšto į platųjį gyvenimo kelią.

Ko Jums pritrūko programoje?

Dalyvių drąsesnio dalyvavimo, bendradarbiavimo, bent jau veidų rodymo.

Kaip Jums atrodo, ar už programą sumokėta kaina atitinka tą vertę, kurią gavote jos eigoje.

Atitinka.

Kokių dar turėtumėte pastabų, komentarų, palinkėjimų?

Visur dabar šaukiama apie emocinio intelekto ugdymą - pažiūrėsime, kas iš to išaugs... Kaip stinga visuomenei elementarios kūno kultūros, taip pat stinga elementaraus emocinio raštingumo bei kultūros. Tad, miela Ilona, linkiu Jums stiprybės, atkaklumo, kūrybiškumo - tęsiant ir plečiant šią teisingą Jūsų veiklą, darnos su savimi ir pasauliu - siekiant Jūsų tikslų.

Jos jau pakeliui į SAVO švyturį! O jeigu to norite ir jūs,

nebeatidėliokite ir priimkite teisingą sprendimą dabar!

Registruokitės į grupę "DRĄSI!"

PROGRAMOS PLANAI IR EIGA

 

DRĄSI / SIDABRINIS


PLANO APIMTIS:

20


UŽSIĖMIMŲ MOKYMŲ 

PLATFORMOJE

14 video paskaitų

(bendra trukmė ~10 val.)

6 audio paskaitos

(bendra trukmė ~3 val.)

10 meditacinių

praktikų / vizualizacijų

20 praktinių užduočių

kasdieninių užduočių dienoraštis su konkrečiomis technikomis, instrukcijomis

10 

INTERNETINIŲ SEMINARŲ

PROGRAMOS EIGOJE


97 Eur


GRUPĖJE IKI 20 DALYVIŲ

DRĄSI / AUKSINIS


PLANO APIMTIS:

20


UŽSIĖMIMŲ MOKYMŲ 

PLATFORMOJE

14 video paskaitų

(bendra trukmė ~10 val.)

6 audio paskaitos

(bendra trukmė ~3 val.)

10 meditacinių

praktikų / vizualizacijų

20 praktinių užduočių

kasdieninių užduočių dienoraštis su konkrečiomis technikomis, instrukcijomis

10

INTERNETINIŲ SEMINARŲ

PROGRAMOS EIGOJE

5

ASMENINĖS KONSULTACIJOS

(vienos konsultacijos trukmė 1-1.5 val.)


247 Eur*

*Galima mokėti dalimis

TIK 3 VIETOS

NAUJA PROGRAMOS GRUPĖ DARBĄ PRADEDA SPALIO 09 d. 

 

PROGRAMOS EIGA:

 • VISIEMS PLANAMS: programa vyksta internetu. Programos trukmė - 10 savaičių.
 • Spalio 09 d. iki 12:00 val. į savo el.pašto dėžutę gausite nuorodą į mokymų platformą, kurioje rasite pirmojo užsiėmimo medžiagą.
 • Nauji užsiėmimai bus įkeliami 2 kartus per savaitę, o priminimą apie tai gausite el.paštu. Visa užsiėmimų medžiaga jums bus pasiekiama neribotą laiką.
 • Užduotis, praktikas, vizualizacijas jūs galėsite išsisaugoti savo kompiuteryje ar telefone ir naudoti neribotą laiką.
 • Programa prasidės pirmuoju internetiniu seminaru, kuriame aptarsime programos detales, eigą ir pirmąją užduotį. Susitikimas vyks spalio 09 d. (antradienį) 20:00 val.
 • Kievieną savaitę (antradieniais 20:00 val.) vyks internetiniai seminarai, kurių metu dar pagilinsime savaitės temas, vyks klausimų - atsakymų sesijos. Jeigu tą dieną seminare dalyvauti negalėsite, įrašas bus įkeltas į mokymų platformą.
 • AUKSINIAM PLANUI: asmeninių sesijų laiką derinsime asmeniškai, priklausomai nuo jūsų poreikio. Asmenines sesijas galėsite išnaudoti per 3 mėnesius nuo programos pradžios, t.y. iki 2019 m. sausio 09 d.

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ 

 

Programoje "DRĄSI!":

 

Daug dėmesio skirsite tikrosioms vertybėms - išanalizuosite, apčiuopsite, išjausite ir įsileisite į savo gyvenimą. O tada pradėsite labiau remtis savimi, nes tik jūs pati žinote, kas jums svarbu šiame gyvenime. Tik jūs žinote, ko jums reikia. Ir kai nuspręsite siekti savo švyturio, taps nebesvarbu, ar jūsų sportiniai batai atitinka kitų reikalavimus, skonį ir “teisingumo” suvokimą. Svarbu bus tik tai, kiek žingsnių jūs nueisite iki savo švyturio. Ir jeigu norite jį pasiekti, vienintelis būdas tai padaryti – eiti, neatidėliojant ir nelaukiant palankesnių aplinkybių, sąlygų ar stebuklų. Ir jūs tai pradėsite daryti!

 

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

 

Geriau pažinusios save, iš kraštutinumų pasaulio, kuriame svarbiausias klausimas “kokia aš esu?”, pereisite į vidurio pasaulį, kuriame pagrindinis klausimas yra “kas aš esu?”. O čia ir gyvena tiesa apie mus – moteris. Mes nei idealios, nei beviltiškos. Dalyvės po programos dalinosi įspūdžiais, kaip šis suvokimas joms išlaisvino didžiulį energijos kiekį ir leido realizuoti tai, kas joms iš tiesų buvo svarbu.

 

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

 

Išsilaisvinsite iš pagrindinių slegiančių emocinių gniaužtų, nutrauksite ryšį su senomis istorijomis ir tiesomis, kurios jus stabdo ir verčia vėl ir vėl atidėlioti bei įrodinėti sau baimės tiesas, kaip kad ”va, sakiau tau, kad nepavyks…”. Jūs pradėsite labiau pasitikėti savimi, o gal, kaip teigė jau dalyvavusios programoje moterys, tapsite net akiplėšiškai drąsios!

 

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

 

Atsisveikinsite su reikšmingumu – drakonu, sunaudojančiu didžiausią jūsų energijos kiekį. Suvoksite, kaip reikšmingumas jūsų gyvenime kuria visas įmanomas, neįmanomas, tikėtinas ir galimai įvyksiančias katastrofas ir į pagalbą pasitelkdamas baimę, gėdą bei kaltę, stabdo jus nuo malonumo ir tikro gyvenimo. Moterys teigia, kad atsikračiusios reikšmingumo, pajuto vidinį palengvėjimą ir jėgų antplūdį.

 

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

 

Susikursite JŪSŲ TIKROSIOMIS VERTYBĖMIS paremtą paveikslą tos Moters, kuria norite būti, ir to gyvenimo, kurį norite gyventi. Kasdieninė vizija apie tai jums padės eiti pirmyn ir pakeliui nenuleisti rankų. IŠMESITE iš galvos kvailas mintis, kad "su manim kažkas negerai, man nepavyks, aš nepakankamai..., esu neverta" ir panašias. Nutrauksite ryšį su jomis ir kursite naujas. Pajutusios SAVO gyvenimo spalvas, moterys džiaugėsi vidine laisve ir bundančia jėga.

 

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

 

ATLAISVINSITE gėdos pančius ir leisite sau jausti malonumą, nebijodamos, kaip tai įvertins kiti. Vis rečiau dairystės į kitas, mažiau lyginsite save su kitomis ir tapsite atsparesnės tam, kaip reaguoja į jus aplinkiniai. NUTRAUKSITE kaltės ratą ir nuolat galvoje bambantis kritikas palengva išmoks jus vertinti adekvačiai. Lengviau priimsite kritiką ir išmoksite ją išsakyti. Tai padariusios moterys teigė, kad gyvenimas pasidarė daug lengvesnis ir paprastesnis.

 

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

 

SUSITAIKYSITE SU SAVIMI, priimsite tai, ką kažkada atmetėte, ir pajausite bundančią vidinę galią. Sustiprinsite vidinę atramą ir jums vis mažiau reikės kitų įvertinimo ar pritarimo. Jūs pati žinosite, kas esate ir ko esate verta. O tai į gyvenimą atneš daugiau spalvų, spontaniškumo, tikrumo ir nuoširdumo. Ne teoriškai, o praktiškai sustiprinsite pasitikėjimą savimi, pradėsite save labiau vertinti ir imsitės to, kas jums svarbu.

 

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

 

Turėsite palaikymą.  Nes dažnai moterys, net ir priėmusios sprendimą, nesijaučia stiprios ir laukia palaikymo. Seni įpročiai ir automatiniai mechanizmai jus stengsis  išlaikyti ten, kur esate. Protas, atliekantis asmens sargybinio funkciją, stengsis įtikinti jus, kad nereikia jokių pokyčių - “O kam? Ir taip viskas gerai! Gal ir nepatinka, bet tariamai saugu ir pažįstama iki skausmo…” Sunkiausi būna pirmieji žingsniai, tačiau programos konstrukcija, t.y. vedančiosios ir bendraminčių palaikymas kaip tik ir sukurta tam, kad pasitikėjimo stiprinimo procesas būtų kuo sklandesnis. Juk keičiant įsisenėjusius dalykus reikia ilgesnio laiko ir daugiau disciplinos, o programos metu šalia esant toms, kurios tave supranta, palaiko ir siekia to paties tikslo -

 

liautis atidėlioti savo gyvenimą ir būti ta Moterimi, kuria norisi būti, padės pralaužti ledus ir pradėti kelionę pirmyn!

Moterų pasitikėjimo stirpinimo grupėje “DRĄSI!” naudojamos

efektyvios savipagalbos technikos, analizuojamos realios

situacijos ir duodami praktiniai patarimai, paremti ne visada

malonia ir lengva mano asmenine patirtimi bei išgyvenimais,

sužinotais ne iš knygų ar pasakojimų… Aš puikiai suprantu, kas

su jumis vyksta, ir žinau, kad galiu padėti.

Esu Ilona Tamošiūnienė. Asmeninių pokyčių, savęs pažinimo konsultantė, sertifikuota koučingo specialistė (Professional Coach ICU), rašytoja, knygos “Drąsa gyventi” autorė, lektorė, identiteto instituto „iGrow“ dėstytoja, transformacijos kurso moterims „Drąsa gyventi“ autorė.

Dabar aš žinau, kad įdomiausi ir skaniausi momentai įvyksta tik ČIA ir DABAR, bet anksčiau gyvenau taip, kaip dauguma žmonių, vis atidėliodama gyvenimą ateičiai ir nežinia ko laukdama. Girdėjau gražiai skambančius žodžius “būk čia ir dabar, gyvenk šioje akimirkoje”, bet man vis nepavykdavo. Protas nepasidavė įkalbinėjimams ir arė įprastą vagą "Palauk, pakentėk, ir viskas kaip nors susitvarkys". Bet nesitvarkė ir kol laukiau palankesnių aplinkybių, kad nutiks kažkas tokio ir tada…, kad reikia labiau pasiruošti, va, dar vieni mokslai ir tada jau tikrai, kai… - visiška tuštuma ir jokio skonio. Apatija ir sąstingis...

 

Atsipeikėjau tik tada, kai gyvenimas iš visų jėgų

vožtelėjo per galvą.

 

Ir tada aš supratau, kad ateitis – tai ne efemeriškas rojus. Tai - atspirties taškas, padedantis planuoti dabartį. Todėl, jeigu kažką noriu turėti, padaryti, kažko pasiekti, reikia nutraukti proto pasakojimus “va, kai tai turėsiu, kai tai padarysiu, kai tai įgyvendinsiu...” ir liautis atidėlioti ateičiai tai, kas man svarbu.

 

Viskas prasideda šiandien. Čia ir dabar. Tai – vienintelis realus momentas, kai aš galiu kažką padaryti ir pakeisti. Daugiau jokio kito nėra. Tik čia ir dabar. Nėra jokių palankesnių aplinkybių, geresnių sąlygų tinkamesnio laiko. Niekada nebuvo ir niekada nebus. O klausimas “Kas, jeigu ne aš? Kada, jeigu ne dabar?” tapo kasdienine mantra.

 

Ne taip retai atidėliodavau, nes "apsirgdavau" labai populiaria liga “trūksta motyvacijos”. Kiek vėliau suvokiau, kad motyvaciją iš sapno gali pažadinti tik žodžių “dabar” ir “daryti” derinys. DABAR + DARYTI = MOTYVACIJA. Kitaip niekas man negalėjo įpūsti jokios motyvacijos. 

 

Pakeliui suvokiau, kad aš niekada nežinojau savo tikrųjų, giluminių vertybių, kurios lyg švyturys, ves mane ten, kur noriu būti. Ko aš noriu iš šio gyvenimo? Kur noriu nueiti? Atrasti ir užsiimti mylima veikla? Jausti šilumą ir pasitikėjimą šeimoje? Turėti artimą žmogų ir gyventi su juo meilėje? Palikti po savęs kažką vertingo? Pasiekti kažko ypatingo? Klausinėjau savęs “Kas man svarbu?” tol, kol išgirdau SAVO atsakymą.

 

Pradėjau remtis savimi, o ne svetimomis tiesomis, nes aiškiai suvokiau, kad tai, kas gerai kitiems, nebūtinai bus gerai man. Pasiunčiau po velnių pakelių rėksnius su būgnais, visada geriau žinančius, koks žmogus aš esu, kas mane prakeikė, kokią karma atidirbinėju, ko man reikia ir kokia aš turiu būti, kad būčiau laiminga. Ir esu visokia. Verkšlenu. Neverkšlenu. Bijau. Nebijau. Būnu herojė. Bet būnu ir pralaimėtoja. Verkiu ir juokiuos. Dainuoju ir tyliu. Tik aš pati žinau, kas man svarbu šiame gyvenime. Tik aš žinau, ko man reikia.

 

Ir kai nusprendžiau siekti savo švyturio, tapo nebesvarbu, ar mano sportiniai batai atitinka kitų reikalavimus, skonį ir “teisingumo” suvokimą.

Svarbu tapo tik tai, kiek žingsnių aš nueisiu iki savo švyturio. Ir jeigu noriu jį pasiekti, vienintelis būdas tai padaryti – eiti, neatidėliojant ir nelaukiant palankesnių aplinkybių, sąlygų ar stebuklų.

Mano gyvenimo istorija kažkuo panaši ir į jūsų.

Istorija, kurioje buvo daug “negalima”, dar daugiau “reikia”

ir tik vienas kitas “noriu”.

 

Gyvenimas buvo toks, kaip „turi būti“, viską dariau taip „kaip reikia“, nepaisydama savo jausmų ir širdies šauksmo. Bet vieną dieną įvyko taip, kad turėjau apsispręsti – nuleisti rankas ir atsiduoti bėdoms, skausmui, nesėkmėms, ar vis dėlto mėginti pakelti savo gyvenimą iš pelenų ir surizikuoti kardinaliai pasukant gyvenimo kryptį. Surizikavau. Ilgi metai mokymosi, darbo su savimi, ir

 

 

kažkada gyvenimo nuskriausta mergaitė, patyrusi daugybę

patyčių, ne vieną gyvenimo dramą, kitų žmonių pasmerkimą

ir atstūmimą, padarė tai, apie ką žaisdavo vaikystėje.

 

 

Tiesa, tuose žaidimuose dalyvavo tik trys lėlės ir pliušinis meškinas, po daugybės metų virtę šimtais žmonių…

 

2014 metais skaičiau pranešimą konferencijoje „Veikli“ 500 konferencijos dalyvių.

 

2016 metais skaičiau pranešimą konferencijoje „NoLimits“ 9000 žmonių auditorijai.

 

2016 metais leidykla „AlmaLittera“ išleido mano parašytą knygą „Drąsa gyventi“, o jos atsiradimo istorija tik patvirtino, kaip viskas dėliojasi, kai eini savo keliu.

 

Dalyvauju radijo ir televizijos laidose, straipsnius skelbiu didžiuosiuose Lietuvos portaluose 15min.lt, delfi.lt, balarama.lt, psichika.eu ir kituose.

 

 

Ar galėjau aš – baikšti, nelaiminga, norinti nuo pasaulio

pasislėpti mergaitė suaugusios moters kūne –

kada patikėti, kad man pavyks tai padaryti?

 

Ne, aš tiesiog surizikavau ir nusekiau paskui savo širdies šauksmą. Daug mokiausi, daug dirbau, daug domėjausi, tyrinėjau ir tikrinau gyvenime.

 

Esu praktikė, todėl abstrakčios teorijos mane domina tik tiek, kiek jos yra pritaikomos tikrame tikro žmogaus gyvenime. Mano kuriamos programos – tai 20-ies metų domėjimosi žmogaus psichologija ir 10-ies metų intensyvaus mokymosi, tyrinėjimo bei darbo rezultatas. Kaip dėlionę sudėliojau iš įvairių praktikų, metodų, patyrimų. Visas programos turinys – asmeniškai išgyventas, išmėgintas, patirtas ir veikiantis. Su azartu ir atsidavimu tyrinėju gyvenimą, žmogų, ieškau atsakymų, o juos radusi – tikrinu, testuoju, nagrinėju, kaip tai veikia realiame gyvenime. Kai tai atrandu, tuomet ir dalinuos su jumis. Visas naudingas ir rezultatus duodančias žinias, metodikas, technikas sudedu į kuriamas programas tam, kad ir kiekviena moteris galėtų jomis pasinaudoti per gerokai trumpesnį laiką ir už dešimtis kartų mažesnes sumas, nei skyriau aš.

 

Programoje pateikiu konkrečias metodikas, patikrintas ir veikiančias praktikas. Moterys, kurios dalyvavo ir dalyvauja programose šiuo metu, džiaugiasi teigiamais pokyčiais, o tai reiškia, kad programa VEIKIA ir duoda REZULTATĄ.

Vis dar turite abejonių, ar ši programa yra jums?

Išsklaidykime jas!

 

Ar man tiks ši programa? 

Jeigu esate čia, greičiausiai, kažko ieškote – žinių, sprendimų, variantų pagerinti gyvenimą, jūsų gyvenime yra tai, ką jūs atidėliojate ateičiai ir nedrįstate padaryti. Jūs jau suvokiate, kad reikia kažko imtis, nes kitaip įkrisite į dar didesnę “pelkę”, pilkumą, nuobodulį, o savaime niekas nepasikeis. Kiti pasieks tikslus, įgyvendins svajones, o jūs taip ir liksite ten, kur esate. Ir jūs šito nenorite. Bet gali būti, kad programos eigoje jūs suprasite, kad ji jums netinka, nepatinka, neduoda jokio rezultato. Tuomet jums tereikės parašyti laišką be jokių paaiškinimų, tik su sakiniu "nenoriu tęsti programos", ir aš be jokių papildomų klausimų grąžinsiu jums sumokėtus pinigus. Net jeigu praeisite visą programą, atliksite visas užduotis ir laikysitės rekomendacijų, bet pabaigoje suprasite, kad tai jums nieko nedavė, taip pat be jokių papildomų klausimų grąžinsiu jums mokėjimą.

 

O jeigu aš neturėsiu laiko užsiėmimams? 

Jeigu ieškote priežasčių, kodėl nereikia nieko daryti ir keisti, ši priežastis yra labai tinkama. Realybėje nerasti sau 2-3 valandų per savaitę tiesiog neįmanoma. Juo labiau, kad tai valandos, kurios gali padaryti didelę teigiamą įtaką jūsų būsenai, savijautai ir gyvenimui. O tol, kol neatrasite laiko sau ir tiems dalykams, kurie jums svarbūs, niekas nesikeis. Na, nebent jūsų gyvenime yra svarbesnių dalykų, nei jūsų gyvenimas.

 

Man nejauku dalyvauti grupėje, atvirauti ir dalintis išgyvenimais. 

Jeigu taip yra, sprendimas dalyvauti grupėje bus pirmasis svarbus žingsnis į  stipresnį pasitikėjimą savimi. Juo labiau, tam, kad pradžioje būtų paprasčiau, jūs galėsite susikurti pseudonimą ir juo prisistatyti, niekas nereikalaus atskleisti kitų asmeninių duomenų ar parodyti nuotraukų. Niekas nevers jūsų kalbėti, reikšti nuomonę, užduoti klausimus ar dalintis įžvalgomis. Dalinsitės tik tuo, kuo norėsite ir išdrįsite. O programos eigoje, pajutusi bendrą draugišką atmosferą, supratimą ir palaikymą, atsiskleisite labiau ir išlaisvėsite. O iš kitos pusės - jeigu gyvenime sunku atsiverti, ši grupė gali tapti saugia eksperimentų ir naujo gebėjimo lavinimo erdve.

 

Ar efektyvus yra darbas internetu? 

Vienareikšmiškai - TAIP. Ir efektyvus, ir patogus. Šiuolaikiniame technologijų amžiuje būtų neteisinga nesinaudoti jų teikiamais privalumais. Dalyvaujant užsiėmimuose internetu tauposi laikas, nereikia niekur važiuoti, skubėti, strigti kamščiuose. Įsisavinti pateiktą medžiagą galite bet kuriuo jums patogiu laiku ir būdami bet kurioje pasaulio vietoje.  Be to, stiprėja savarankiškumas, disciplina, įgūdis darbuotis nuosekliai ir sistemingai – įgūdžiai, kurie labai pasitarnaus bendrai gyvenime. O programoje pateikiamų metodų ir praktikų efektyvumas niekaip nepriklauso nuo jų pateikimo būdo. Ir dar - visos programos metu ir mėnesį po jos jūs turėsite palaikymą ir tomis akimirkomis, kai norėsis “nusiplauti”, jums tereikės brūkštelt žinutę į palaikymo grupę ar man asmeniškai – ir vėl pirmyn.

 

Galėčiau pinigus išleisti ir kitoms reikmėms. 

Kas jūsų gyvenime yra naudingesnio ir svarbesnio, nei jūs?  Pamėginkite įvertinti tą kainą, kurią jūs mokate už atidėliojimą, baimes, delsimą, už tai, kad nepasitikite savimi ir savęs nevertinate. Kokia suma galėtumėte tai įvertinti? Sudėtinga, nes kaina, kurią jūs už tai mokate yra jūsų gyvenimas. O ši programa yra skirta būtent jums ir yra apie jus. Joje sudėtos žinios, metodai, technikos padėjo išspręsti rūpimus klausimus tiek man asmeniškai, tiek ir daugeliui programoje dalyvavusių žmonių. Čia jūs gausite aiškius, praktiškai išmėgintus žingsnius ir įrankius, padėsiančius jums augti ir keisti tai, kas netenkina. Nes tik augindami save, mes galime išauginti gyvenimą. Pasirinkimas labai paprastas.

Dar šiek tiek pasitikėjimo savimi stiprinimo

programos įvertinimų:

 

Visą savaitę nuo įstojimo į šią programą su didžiuliu džiaugsmu ir dėkingumu Ilonai klausiausi paskaitų, dariau užduotis. Būdavo, kad labai pavargdavau, nes per dienas kasdavau kasdavau kasdavau ir galų gale atkasdavau atsakymus. Tas "puzzlas" neįtikėtinai dėliojasi. Su nekantrumu laukiu kiekvienos naujos pamokos.  Ačiū Jums Ilona! Ačiū, kad esate. / Vilė

 

Ši programa man labai patinka ir padeda. Jaučiasi dideli vidiniai pokyčiai. Džiaugiuosi, kad nusprendžiau prie jos prisijungti. Į viską labai įsigilinu, klausausi susikaupusi, kai ką pasižymiu sąsiuvinyje, atlieku visus pratimus. Medžiagos labai daug ir ji įdomi, įtraukianti ir, svarbiausia, naudinga bei efektyvi. Ačiū Jums 🙂 / Deimantė

 

Visų pirma, labai džiaugiuosi, kad teko susipažinti su nuostabiu žmogumi, programos mokytoja Ilona prieš pat prasidedant programai. Buvau įstrigus giliai savo jausmuose, emocijose, kurios mane valdė ir su kuriomis nemokėjau susitvarkyti pati. Kai Ilona pasiūlė dalyvauti programoje labai apsidžiaugiau, kad pagaliau galėsiu kažką pakeisti, bet net neįsivaizdavau, kad tai padės tiek pasistūmėti į priekį. Ar norėčiau vėl dalyvauti programoje? Net nesuabejojus galiu pasakyti TAIP. Per visus praėjusius mėnesius programoje niekada nesuabejojau tuo ir nepamąsčiau, kad tas tris valandas, skirtas programai, galėčiau skirti kažkam naudingesniam ar įdomesniam. / Lina

 

Ši programa – tai viena geriausių mano patirtų investicijų į save. Gilus vidinės tvarkos įvedinėjimas per nuoseklų darbą su savimi. Sluoksnis po sluoksnio lukštenausi iš aukos vaidmens, atradau tikrąsias savo vertybes, kurių net neįtariau esant, ravėjau, regis, neišravimus įsitikinimus, tirpinau emocines sankaupas – darbavausi tarsi speleologė savo pačios viduje. Penkis mėnesius trukusioje kelionėje žingsnis po žingsnio, užduotis po užduotis, praktika po praktikos lengvėjo mintys, aiškėjo sprendimai ir (netgi!) stebuklingai greitai pildėsi norai. / Eglė M.

 

Mane ši programa labai išlaisvina – pirmiausia nuo savęs pačios. Išblukina ribas, atpalaiduoja nuo stereotipų ir normų. Kiek tai įmanoma, kai viskas giliai užcementuota ir įsisenėję. Būna dienų, kai gyvenu be griežtų reikalavimų sau ir tuo pačiu kitiems, kai galiu ramiai ir paprastai priimti tai kas vyksta be nuostatų, reikalavimų ar kontrolės poreikio. Tai dar ne nuolatinė būsena, bet jau žinau – kad ir aš galiu taip gyventi. Ačiū už viską. / Ieva J.

 

Programa buvo geriausia mano dovana sau. Tie penki mėnesiai prabėgo nejučia, lauktas kiekvienas susitikimas, kupinas įdomios ir naudingos informacijos, patirties, įžvalgų, praktikų, atsakymų. Viskas suprantamai ir paprastai, be jokių burtų, mistikų. Iki programos atrodė, lyg gyvenčiau tarp dangaus ir bedugnės, nesijaučiau esanti tvirta. Programos metu atsirado ir žemė po kojomis, ir dangų žydrą pamačiau. Be jokių drastiškų priemonių ar kardinalių sprendimų, ir tam neteko nei darbo keisti, nei vyro, namų ar draugų. Pasikeičiau aš. Nelabai įmanoma keliais sakiniais parašyti, kas įvyko mano gyvenime, bet tikrai įvyko kažkas TOKIO. Programa tikrai verta didelio dėmesio. / Kristina Z.

 

Programos metu išmokau ne tik nusiraminti, atpažinti tinkamiausią, širdžiai patraukliausią sprendimą, bet ir išryškinti tikrąsias SAVO gyvenimo vertybes, “paleidau” ir “tebepaleidinėju” įsižeidimus, nuoskaudas, liūdesį, kurie veda tik prie galvos skausmo. (Ypač ilgai “virškintas” faktas, kad niekas nieko neprivalo man buvo svarbus atradimas, keitęs požiūrį į aplinką, savo pačios veiksmus.) Dar supratau, kokia noriu-turiu (“privalau”??? :D) būti, kaip atrodo širdies, kūno ir proto dialogas. Išvada paprasta: kursai duos daug naudos, keis gyvenimą iš esmės, bus veiksmingi, jei yra užsispyrimo dirbti su savimi ir drąsos pamatyti save tokį, koks esi. Ačiū Tau, Ilona, už tavo laiką, individualiai taikytas ir įrašytas meditacijas ir, žinoma, gerą spyrį į ten, kur jo reikia. / Aura 

 

Esu išbandžiusi keletą savęs pažinimo programų / užsiėmimų, bet jūs pranokstate juos visus ir mano lūkesčius. Informatyvu, tikslu ir aišku. Logiška taip pat. Ačiū. / Ieva

Registruokitės į programą, jeigu:

 

♥  ♥  ♥

Jūs jau suprantate, kad už kiekvieno ateičiai atidėto noro (svajonės, tikslo) slepiasi proto sukurta istorija, siekianti išlaikyti jus ten, kur esate, verčianti jus "štampuoti" tuos pačius scenarijus vėl ir vėl. O JŪS KETINATE SUSIKURTI NAUJĄ SCENARIJŲ IR PAKEISTI TAI, KAS NETENKINA!

♥  ♥  ♥

Jums nusibodo slėptis už "žemos savivertės" ir pasitikėjimo savimi trūkumo, jūs norite liautis atidėlioti, esate pasiryžusi pradėti vykdyti pažadus sau ir JUMS REIKIA POSTŪMIO SAVĘS IR SAVO GALIMYBIŲ PAŽINIMUI!

♥  ♥  ♥

Jūs norite pagaliau JAUSTIS TVIRTAI IR ŽINOTI, ko esate verta, atsikratyti savo baimių ir drąsiai deklaruoti savo interesus, apibrėžti asmenines ribas ir konstruktyviai apginti savo poziciją.

♥  ♥  ♥

Jūs norite LENGVIAU BENDRAUTI su žmonėmis, "užčiaupti" nuolat bambantį vidinį kritiką, liautis lyginti save su kitomis ir keliauti per gyvenimą lengvais žingsniais.

♥  ♥  ♥

Užuot kūrusios visas įmanomas, neįmanomas, tikėtinas ir galimai įvyksiančias katastrofas, jūs norite PRADĖTI MATYTI GALIMYBES. Vietoje daugybės "kodėl NE?", jūs norite pamatyti tą vienintelį "kodėl TAIP?"

♥  ♥  ♥

Jūs norite geriau pažinti ir suprasti save, jūsų gyvenime vykstančius įvykius ir tuos žmones, kurie yra greta jūsų, ir NEBENORITE TAIKYTIS su tuo tariamai saugiu gyvenimu, kuris neteikia nei pasitenkinimo, nei džiaugsmo.

♥  ♥  ♥

Jums NUSIBODO PATAIKAUTI seniems ir neteikiantiems naudos įpročiams, nebenorite iš baimės trypčioti vietoje ir vis atidėlioti savo gyvenimą ateičiai. Jūs norite atsiverti pasauliui ir įsileisti į savo gyvenimą daugiau jo siūlomų galimybių!

♥  ♥  ♥

 

Jūs puikiai žinote sprendimą, kuris būtų naudingas jums, bet gali būti, kad jūs vėl pradėjote abejoti - programos efektyvumu, lektorės kompetencija, savo galimybėmis…

 

Pasirinkimas paprastas - arba eilinį kartą leisti

protui vesti jus kuo toliau nuo pokyčių ir jums svarbių dalykų,

arba liautis atidėlioti ir žengti į savo gyvenimą!

PROGRAMOS PLANAI IR EIGA

 

DRĄSI / SIDABRINIS


PLANO APIMTIS:

20


UŽSIĖMIMŲ MOKYMŲ 

PLATFORMOJE

14 video paskaitų

(bendra trukmė ~10 val.)

6 audio paskaitos

(bendra trukmė ~3 val.)

10 meditacinių

praktikų / vizualizacijų

20 praktinių užduočių

kasdieninių užduočių dienoraštis su konkrečiomis technikomis, instrukcijomis

10 

INTERNETINIŲ SEMINARŲ

PROGRAMOS EIGOJE


97 Eur


GRUPĖJE IKI 20 DALYVIŲ

DRĄSI / AUKSINIS


PLANO APIMTIS:

20


UŽSIĖMIMŲ MOKYMŲ 

PLATFORMOJE

14 video paskaitų

(bendra trukmė ~10 val.)

6 audio paskaitos

(bendra trukmė ~3 val.)

10 meditacinių

praktikų / vizualizacijų

20 praktinių užduočių

kasdieninių užduočių dienoraštis su konkrečiomis technikomis, instrukcijomis

10

INTERNETINIŲ SEMINARŲ

PROGRAMOS EIGOJE

5

ASMENINĖS KONSULTACIJOS

(vienos konsultacijos trukmė 1-1.5 val.)


247 Eur*

*Galima mokėti dalimis

TIK 3 VIETOS

NAUJA PROGRAMOS GRUPĖ DARBĄ PRADEDA SPALIO 09 d. 

 

PROGRAMOS EIGA:

 • VISIEMS PLANAMS: programa vyksta internetu. Programos trukmė - 10 savaičių.
 • Spalio 09 d. iki 12:00 val. į savo el.pašto dėžutę gausite nuorodą į mokymų platformą, kurioje rasite pirmojo užsiėmimo medžiagą.
 • Nauji užsiėmimai bus įkeliami 2 kartus per savaitę, o priminimą apie tai gausite el.paštu. Visa užsiėmimų medžiaga jums bus pasiekiama neribotą laiką.
 • Užduotis, praktikas, vizualizacijas jūs galėsite išsisaugoti savo kompiuteryje ar telefone ir naudoti neribotą laiką.
 • Programa prasidės pirmuoju internetiniu seminaru, kuriame aptarsime programos detales, eigą ir pirmąją užduotį. Susitikimas vyks spalio 09 d. (antradienį) 20:00 val.
 • Kievieną savaitę (antradieniais 20:00 val.) vyks internetiniai seminarai, kurių metu dar pagilinsime savaitės temas, vyks klausimų - atsakymų sesijos. Jeigu tą dieną seminare dalyvauti negalėsite, įrašas bus įkeltas į mokymų platformą.
 • AUKSINIAM PLANUI: asmeninių sesijų laiką derinsime asmeniškai, priklausomai nuo jūsų poreikio. Asmenines sesijas galėsite išnaudoti per 3 mėnesius nuo programos pradžios, t.y. iki 2019 m. sausio 09 d.

Jeigu perskaitėte iki šios vietos ir vis dar abejojate,

ir norite dalyvauti pasitikėjimo stiprinimo grupėje “DRĄSI!”,

tai reiškia, kad atidėliojimo scenarijus jus vėl nori atitraukti nuo to, kas jums svarbu...

 

Todėl kviečiu drąsiai registruotis į grupę ir paskambinti man jau dabar, artimiau susipažinti bei išsiaiškinti tai, kas kelia klausimų!

Mano telefono numeris +370 624 66482

Iki susitikimo!