pakilti
gyvenimo-veikla

 

KAIP ATRASTI SAVO PAŠAUKIMĄ, IŠSILAISVINTI IŠ BAIMIŲ

IR IMTIS KONKREČIŲ VEIKSMŲ?

 

ATRASKITE SAVO KELIĄ, KURIUO EINANT ŠIRDIS DAINUOS,

O PROTAS IŠ PASITENKINIMO TRINS RANKOMIS,

INTERNETINIAME KURSE "MANO GYVENIMO VEIKLA"!

 

KURSAS SKIRTAS SAVARANKIŠKAM DARBUI / trukmė 31 diena

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

ŠIS KURSAS BUS JUMS NAUDINGAS, JEIGU:

Dirbate nemylimą darbą ir dėl to kamuojatės.

Nežinote, kuo galėtumėte ir norėtumėte užsiimti.

Abejojate, ar tai, ką darote, yra tikrai jūsų.

Turite idėjų, bet nežinote, kurią pasirinkti.

Norite kažką keisti, bet netikite, kad jums gali pavykti.

Norėtumėte užsiimti mylima veikla, bet pasiduodate aplinkos spaudimui.

Žinote, ko norite, bet nežinote, nuo ko pradėti.

Bijote suklysti ir nueiti ne tuo keliu.

Norite pradėti kažką daryti, bet nesulaukiate palaikymo.

Nežinote savo stiprybių ir gebėjimų.

Abejojate savo galimybėmis.

Galvojate, kad neturite talentų.

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

AŠ JUS SUPRANTU...

Kai buvome mažos, norėjome daugybės pačių įvairiausių dalykų, viskas atrodė įmanoma ir pasiekiama. O kai suaugome, lyg ir nebežinome, ką norime daryti. O kai nežinome, tuomet darome tai, ką daro kiti, kas "madinga", kur gerai moka.

 

Ir nebūtų nieko blogo, jeigu netektų tiek laiko praleisti ten, kur tiek nedaug pasitenkinimo ir malonumo iš to, ką darome.

 

Rytais vangiai išsiritame iš lovos ir einame į darbą, nes taip REIKIA. Savaitgalių ir atostogų laukiame tarytum išganymo, kad bent kažkiek laiko nebūtumėm ten, kur nepatinka. Sekmadienio popietę galvoje pradeda suktis įkyrios mintys "ir vėl į darbą...". Ir taip diena po dienos, savaitė po savaitės, metai po metų.

 

Ir pavydžiai klausomės tų, kurios su entuziazmu ir įkvėpimu kas rytą žingsniuoja į savo svajonių darbą ar su polėkiu užsiima tuo, kas verčia protą iš smalsumo trinti rankomis, o širdį šypsotis ir džiūgauti. Matydamos tas laimingąsias, tik giliai atsidūstame "ech, tai ne man, jau ir per vėlu kažką keisti, o jei ir keisti...ką aš žinau, ko dabar noriu ir ką galiu..."

 

 

Bet gera žinia yra ta, kad tokios ir panašios mintys yra melas...

 

 

Puikiai tai žinau iš savo patirties. Jeigu manęs dar nepažįstate, susipažinkime. Esu Ilona Tamošiūnienė. Asmeninių pokyčių, savęs pažinimo konsultantė, sertifikuota koučingo specialistė (Professional Coach ICU), rašytoja, knygos “Drąsa gyventi” autorė, lektorė, identiteto instituto „iGrow“ dėstytoja, saviugdos programų autorė.

Profesinės veiklos "lagaminėlyje" šiandien jau esu sukaupusi:

  • daugiau nei 20 metų domėjimosi žmogaus psichologija,
  • 10 metų mokymosi, darbo su savimi ir gaunamų žinių taikymo praktikoje,
  • 6 metai praktinio darbo su klientėmis,
  • daugiau nei 500 pravestų asmeninių konsultacijų,
  • daugiau nei 100 pravestų seminarų ir programų, kuriose dalyvavo daugiau nei 1000 moterų.

 

 

Šiandien dirbu tai, ką iš tikrųjų myliu, kas įkvepia, skatina mokytis, augti, tobulėti, vis giliau ir plačiau pažinti pasaulį bei žmogų. Bet taip buvo tikrai ne visada.

 

 

Ne vieną dešimtmetį gyvenau tokioje situacijoje - tai, ką dariau, nepatiko, o ko noriu - nežinojau. Tiksliau žinojau, bet per baisu buvo į tai žiūrėti ir kažką pradėti keisti. Todėl taikiausi, krimtausi, jaučiau nepasitenkinimą savimi ir pasauliu, laukdavau savaitgalių ir atostogų, o joms einant į pabaigą iš anksto pradėdavau erzintis, kad ir vėl - ir vėl į darbą. 

 

O kažkada...„Noriu būti mokytoja“, – svajojau apkabinusi pliušinį meškiną, kuris leisdavosi mokomas, kai niekas nematydavo. Bet kiti žinojo geriau, kad būti mokytoja nėra perspektyvu. REIKIA rimtos profesijos.

 

Paauglystėje nusprendžiau „Noriu būti chirurge ir gelbėti žmonių gyvybes“. „Argi čia tau? Ne moteriška profesija, oi ne. REIKIA normalios moteriškos profesijos.“ Tėtis net nepatingėjo į svečius pakviesti pažįstamo chirurgo, kad šis man įrodytų, jog tokia profesija tikrai NE MAN. Įrodė. 

 

Kodėl pasidaviau? Todėl, kad: ... + ... + ....+... čia galima būtų išvardinti ne vieną priežastį, bet apibendrinant - bijojau ir buvau per silpna vidumi, kad galėčiau pasipriešinti gimdytojams.

 

Todėl ir nuėjau ten, kur tiko kitiems ir buvo "madinga". Vėliau dirbau tai, kas daugmaž buvo pakenčiama. Bet nuoširdžiai - niekada "nevežė". Jokiu būdu nesigailiu, nes būtent tie dešimtmečiai ir atvedė mane ten, kur esu dabar. Neįkainojama gyvenimo dalis ir gyvenimiškos patirtys. Ir nieko tokio, juk niekada ne vėlu pradėti tai, apie ką svajojai vaikystėje. Tegu ir ne tiksliai tai, bet bent ta kryptimi.

 

Žinoma, pradžioje teko atlikti tiriamąjį darbą - ko noriu, ką sugebu, kokias savybes turiu, ką dar galiu išmokti. Adekvačiai įvertinus savo amžių (tuo metu man jau buvo beveik 40 metų), situaciją, galimybes, aplinkybes, buvo aišku, kad tapti širdies chirurge, kai jau stovi ant penktojo dešimtmečio slenksčio, labai jau ambicingas būtų reikalas. Kol mokslus pabaigtum, jau žiūrėk ir dėl virpančių rankų prie operacijų neprileidžia 😀

 

 

Todėl nuėjau kiek kitu keliu - ne mažiau įkvepiančiu ir įdomiu.

 

 

Šimtai valandų mokslų, darbo su savimi, dešimtys (ar šimtai) perskaitytų knygų, tyrinėjimo, taikymo praktikoje. "Tu kaip širdies chirurgė, tik ne fizinės", - visai neseniai po pokalbio tarsi patvirtinimas nuskambėjo vieno žmogaus žodžiai... Ar tai buvo labai lengvas kelias? Tikrai ne, bet šiandien aš žinau, kad vertėjo eiti per visas baimes, netikėjimą, aplinkinių nepritarimą ir net tylias pašaipas ("ką ji čia prisigalvoja, dirbtų kaip visi normalūs žmonės, tokiam amžiuj..."). Nes tada aš jau žinojau, KO noriu ir KĄ galiu. Nors...jeigu šio kelio pradžioje man kas būtų pasakęs, kad viskas vyks taip, kaip vyko, gal ir nebūčiau patikėjusi. 

2014 metais skaičiau pranešimą konferencijoje „Veikli“ 500 konferencijos dalyvių.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 metais skaičiau pranešimą konferencijoje „NoLimits“ 9000 žmonių auditorijai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 metais leidykla „AlmaLittera“ išleido mano parašytą knygą „Drąsa gyventi“, o jos atsiradimo istorija tik patvirtino, kaip viskas dėliojasi, kai eini savo keliu.

 

 

Dalyvauju radijo ir televizijos laidose, straipsnius skelbiu didžiuosiuose Lietuvos portaluose 15min.lt, delfi.lt, balarama.lt, psichika.eu ir kituose.

 

Tada aš surizikavau ir nusekiau paskui savo širdies šauksmą. Daug mokiausi, daug dirbau, daug domėjausi, tyrinėjau ir tikrinau gyvenime.

 

Esu praktikė, todėl abstrakčios teorijos mane domina tik tiek, kiek jos yra pritaikomos tikrame tikro žmogaus gyvenime. Mano kuriamos programos – tai 20-ies metų domėjimosi žmogaus psichologija ir 10-ies metų intensyvaus mokymosi, tyrinėjimo bei darbo rezultatas. Kaip dėlionę sudėliojau iš įvairių praktikų, metodų, patyrimų. Visas programos turinys – asmeniškai išgyventas, išmėgintas, patirtas ir veikiantis. Su azartu ir atsidavimu tyrinėju gyvenimą, žmogų, ieškau atsakymų, o juos radusi – tikrinu, testuoju, nagrinėju, kaip tai veikia realiame gyvenime. Kai tai atrandu, tuomet ir dalinuos su jumis. Visas naudingas ir rezultatus duodančias žinias, metodikas, technikas sudedu į kuriamas programas tam, kad ir kiekviena moteris galėtų jomis pasinaudoti per gerokai trumpesnį laiką ir už dešimtis kartų mažesnes sumas, nei skyriau aš.

 

Ir šiandien kviečiu jus į programą "MANO GYVENIMO VEIKLA", kurioje pateikiu konkrečias metodikas, patikrintas ir veikiančias praktikas, padėsiančias pajausti ir suprasti, kur yra jūsų kelias, ko trokšta jūsų širdis.

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

KAS BUS PROGRAMOJE "MANO GYVENIMO VEIKLA"?

 

Šis kursas padės jums atrasti savo kelią, kuriuo einant jūsų širdis dainuos, o protas iš pasitenkinimo trins rankutėmis. Aš skyriau beveik 10 metų ir išleidau ne vieną tūkstantį eurų tam, kad sužinočiau ir patikrinčiau visą informaciją bei praktikas, kurias sudėjau į šią programą. O jūs visa tai gausite vienu metu ir galėsite naudotis tiek, kiek norėsite.

Pašalinsite ribojančius įsitikinimus, kurie trukdo atrasti savo tikrąjį kelią ir pradėti juo eiti. Ir žinoma - sukursite tuos, kurie jus palaikys ir skatins kelyje į jūsų gyvenimo veiklą.

 

Iškelsite į paviršių savo TIKRĄSIAS vertybes ir pamatysite, kaip jas galite realizuoti. Sukursite tvirtą pamatą savo ateičiai ir užkursite motyvacijos laužą. 

 

Išanalizuosite savo savybes, stiprybes ir talentus. Aiškiai išjausite tai, ko nori jūsų širdis, ir kuriuo keliu vertėtų eiti.

 

Sukursite savo idealios veiklos paveikslą ir įsileisite jus palaikančias būsenas. Išmoksite greitai "persijungti" į resursinę būseną.

 

Sudėliosite galimus variantus ir juos pratestuosite. Sukursite veiksmų planą ir pradėsite įgyvendinti savo siekius.

 

Paleisite 5 pagrindines baimes ir gausite technikas joms mažinti. Specialaus algoritmo pagalba mažinsite savo reikšmingumą, kuris ir yra jūsų baimių šaltinis. 

 

Atliksite praktikas, padėsiančias sustiprinti pasitikėjimą savimi ir išgirsti savo širdies poreikius.

 

PAJAUSITE ĮKVĖPIMĄ IR MOTYVACIJĄ ŽENGTI SAVO KELIU!

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

KAIP VYKS KURSAS?

 

Kursas skirtas savarankiškam darbui

Kursas vyksta internetu / trukmė - 31 diena

DIENOS UŽDUOTYS (iš viso 31 užduotis). Visos užduotys jūsų laukia mokymų platformoje. Užduotys bus pateikiamos audio ar PDF formatu. Kiekvienos užduoties atlikimu jums tereikės 20-40 minučių (išskyrus kelias užduotis, kurioms gali reikėti iki valandos). Prisijungus prie mokymų platformos jūs matysite visas užduotis, tačiau iš karto bus pasiekiama tik pirmos dienos užduotis. Kitos užduotys "atsidarinės" kiekvieną dieną po vieną.

 

ASMENINĖ PASKYRA MOKYMŲ PLATFORMOJE. Visos užduotys bus talpinamos itin patogioje mokymų platformoje, prie kurios galėsite jungtis jums patogiu laiku. Užduotis, praktikas, vizualizacijas jūs galėsite išsisaugoti savo kompiuteryje ar telefone ir naudoti neribotą laiką.

 

MEDITACINĖS / VIZUALIZACINĖS PRAKTIKOS. Didelę dalį užduočių sudarys specialios praktikos-vizualizacijos, kurios padės atrasti savo kelią, sustiprinti pasitikėjimą savimi, išsilaisvinti iš baimių.

KĄ ŠI PROGRAMA JUMS DAR GALI DUOTI?

AIŠKUMĄ

Programos užduotys jums padės geriau suprasti save, savo norus, poreikius ir galimybes.

LENGVUMĄ

Programos metu mažinsite įtampą ir pasipriešinimą, kuris kyla vien pagalvojus apie galimą pokytį.

ĮKVĖPIMĄ

Šiame kelyje atrasite tai, kas suteikia jums jėgų ir energijos, išgirdusios savo vidų, užkursite įkvėpimo variklį.

PALAIKYMĄ

Čia priims visus jūsų norus, svajones, siekius ir niekas nepasakys, kad "tai - ne tau, baik svaigti, nenorėk daugiau..."

PASITIKĖJIMĄ

Programos metu stiprinsite pasitikėjimą savimi ir pasauliu, bei pajausite daugiau vidinės jėgos.

RYŽTĄ

Ryžtą turėti ir veikti. Ryžtą žengti konkrečius veiksmus ir pradėti tai, nuo ko jūsų širdis jaus pasitenkinimą ir džiaugsmą.

MOTYVACIJĄ

Programos praktikos padės sustiprinti tikėjimą savo galimybėmis, pajausti savo vertingumą ir sustiprinti sparnus naujam skrydžiui.

VEIKSMĄ

Programoje susidėliosite konkrečius žingsnius, kuriuos jums vertėtų žengti kelyje į savo gyvenimo veiklą.

LAISVĘ

Išsilaisvinusios iš baimių, pajausite daugiau energijos, noro ir jėgų eiti sevo keliu, ir mažiau dairysitės į tai, ką pagalvos kiti.

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

KIEK KAINUOJA 31 DIENOS KURSAS "MANO GYVENIMO VEIKLA"?

 

 

Kiek jūs sumokėtumėte už pasitenkinimą, lengvumą ir vidinę laisvę, kurią jaučiate tuomet, kai darote tai, ką mylite?

 

 

Man tai kainavo labai daug. Dešimtmetis mokymosi, darbo su savimi, dešimtys mokymų, perskaitytų knygų, paieškos, bandymai, klaidos ir nepavykę eksperimentai. Patirtys ir neįkainojami ATRADIMAI. Tūkstančiai eurų ir pinigais neįvertinami resursai - laikas bei energija.

 

Ir dabar aš visa tai sudėjau į šį kursą, kuris tokiu formatu vyks PIRMĄ KARTĄ. Nes aš noriu pasidalinti su jumis tuo, kas padės ir jums atrasti savo kelią ir išdrįsti juo eiti. Tvirtai, su pasitikėjimu ir žinojimu, kad jums viskas būtinai pavyks. Todėl...

 

JEIGU NORITE DARYTI TAI, KĄ MYLITE, JAUSTI DAUGIAU ĮKVĖPIMO IR

DŽIUGESIO ŠIRDYJE, JUNKITĖS PRIE KURSO!

 

Kursas skirta savarankiškam darbui ir šiuo metu tekainuoja 

 

 33 Eur

 

Kaip įsigyti kursą?

 

Spauskite žemiau esantį mygtuką, atsidarius naujam langui spauskite mygtuką "Įsigyti (Buy)", sukurkite asmeninę paskyrą, apmokėkite ir iš kart galite pradėti darbą.

 

 

Dar turite abejonių, ar ši programa yra jums?

Išsklaidykime jas!

 

Ar man tiks ši programa? 

Jeigu esate čia, greičiausiai, kažko ieškote – žinių, sprendimų, variantų pagerinti gyvenimą, jūsų gyvenime yra tai, ką jūs atidėliojate ateičiai ir nedrįstate padaryti. Jūs jau suvokiate, kad reikia kažko imtis, nes kitaip įkrisite į dar didesnę “pelkę”, pilkumą, nuobodulį, o savaime niekas nepasikeis. Kitos pasieks tikslus, įgyvendins svajones, o jūs taip ir liksite ten, kur esate. Ir jūs šito nenorite. Jūs norite augti, tobulėti, mokytis geriau pažinti save ir kitus žmones, kasdieną kurti vis gražesnį gyvenimą. O jeigu taip yra, šio kurso eigoje gaunama medžiaga, užduotys ir praktikos būtinai jums padės tai padaryti.

 

O jeigu aš neturėsiu laiko užsiėmimams? 

Jeigu ieškote priežasčių, kodėl nereikia nieko daryti ir keisti, ši priežastis yra labai tinkama. Realybėje nerasti sau 15-30 minučių per dieną tiesiog neįmanoma. Juo labiau, kad tai minutės, kurios gali padaryti didelę teigiamą įtaką jūsų būsenai, savijautai ir gyvenimui. O tol, kol neatrasite laiko sau ir tiems dalykams, kurie jums svarbūs, niekas nesikeis. Na, nebent jūsų gyvenime yra svarbesnių dalykų, nei jūsų gyvenimas.

 

Man nejauku dalyvauti grupėje, atvirauti ir dalintis išgyvenimais. 

Jeigu taip yra, sprendimas dalyvauti grupėje bus pirmasis svarbus žingsnis į  stipresnę save. Juo labiau, tam, kad pradžioje būtų paprasčiau, jūs galėsite susikurti pseudonimą ir juo prisistatyti, niekas nereikalaus atskleisti jokių asmeninių duomenų ar parodyti nuotraukų. Niekas nevers jūsų kalbėti, reikšti nuomonę, užduoti klausimus ar dalintis įžvalgomis. Dalinsitės tik tuo, kuo norėsite ir išdrįsite. O programos eigoje, pajutusi bendrą draugišką atmosferą, supratimą ir palaikymą, atsiskleisite labiau ir išlaisvėsite. O iš kitos pusės - jeigu gyvenime sunku atsiverti, ši grupė gali tapti saugia eksperimentų ir naujų gebėjimų lavinimo erdve.

 

Ar efektyvus yra darbas internetu? 

Vienareikšmiškai - TAIP. Ir efektyvus, ir patogus. Šiuolaikiniame technologijų amžiuje būtų neteisinga nesinaudoti jų teikiamais privalumais. Dalyvaujant užsiėmimuose internetu tauposi laikas, nereikia niekur važiuoti, skubėti, strigti kamščiuose. Įsisavinti pateiktą medžiagą galite bet kuriuo jums patogiu laiku ir būdamos bet kurioje pasaulio vietoje.  Be to, stiprėja savarankiškumas, disciplina, įgūdis darbuotis nuosekliai ir sistemingai – įgūdžiai, kurie labai pasitarnaus bendrai gyvenime. O programoje pateikiamų metodų ir praktikų efektyvumas niekaip nepriklauso nuo jų pateikimo būdo. Ir dar - visos programos metu jūs turėsite palaikymą ir tomis akimirkomis, kai norėsis “nusiplauti”, jums tereikės brūkštelt žinutę į palaikymo grupę ar man asmeniškai – ir vėl pirmyn.

 

Ar yra kokios garantijos, kad ne veltui sumokėsiu ir gausiu rezultatą? 

Labai daug šiame procese priklausys nuo jūsų. Jeigu stengsitės, laikysitės rekomendacijų, atliksite užduotis ir praktikas, rezultatas būtinai bus. Bet jeigu turėsite svarbesnių reikalų, puokštę pasiteisinimų, kodėl negalite kažko atlikti, neskirsite dėmesio programos medžiagai - rezultatas mažai tikėtinas. Todėl aš negaliu jums garantuoti 100% rezultato, nors taip rekomenduoja daryti marketingo guru. Aš nedalinu stebuklingų receptų ir savaime veikiančių laimės piliulių. Pasakysiu nuoširdžiai - be jūsų visa programa neturės naudos, kad ir kokia puiki medžiaga joje yra sudėta. Tačiau! Jeigu laikysitės rekomendacijų, atliksite visas užduotis bei praktikas, aktyviai dalyvausite ir programos pabaigoje suprasite, kad ji jums nedavė jokios naudos - aš prisiimu atsakomybę grąžinti jums visus už programą sumokėtus pinigus. Jums tereikės parašyti man el. laišką.

 

Galėčiau pinigus išleisti ir kitoms reikmėms. 

Kas jūsų gyvenime yra naudingesnio ir svarbesnio, nei jūs?  Pamėginkite įvertinti tą kainą, kurią jūs mokate už atidėliojimą, baimes, delsimą, už tai, kad nepasitikite savimi ir savęs nevertinate. Kokia suma galėtumėte tai įvertinti? Sudėtinga, nes kaina, kurią jūs už tai mokate yra jūsų gyvenimas. O ši programa yra skirta būtent jums ir yra apie jus. Joje sudėtos žinios, metodai, technikos jau padėjo išspręsti rūpimus klausimus tiek man asmeniškai, tiek ir daugeliui programose dalyvavusių moterų. Čia jūs gausite aiškius, praktiškai išmėgintus žingsnius ir įrankius, padėsiančius jums augti ir keisti tai, kas netenkina. Nes tik augindamos save, mes galime išauginti gyvenimą. Pasirinkimas labai paprastas.

 

Todėl, jeigu norite atrasti savo kelią, jausti daugiau įkvėpimo, pasitenkinimo ir džiaugsmo iš to, kuo užsiimate, junkitės prie šios programos!