pakilti

Konsultacijos

aAsmeninės konsultacijos – tai saugus, nuoširdus pokalbis, skirtas tam klausimui, kuris Jus neramina.

 

Asmeninės konsultacijos – puikus būdas tiems, kurie siekia teigiamų pokyčių ir pasiruošę dėl to imtis konkrečių veiksmų. Kai bendrai gyvenime ar konkrečioje situacijoje nėra viskas aišku, kai norisi kažką keisti (įsitikinimus, požiūrį, elgesį, įpročius, darbą, draugą…), bet nelabai aišku, nuo ko pradėti ir ką būtent vertėtų keisti. 

A

Asmeninės sesijos – tai būdas praplėsti mąstymo ribas, priversti protą dirbti ir ieškoti sprendimų. Toks susitikimas yra saugus, jaukus, turintis tikslą pokalbis su Jumis, padėsiantis išspręsti įvairius darbinius ir gyvenimiškus klausimus, pradėti keisti tai, kas netenkina, ir augti. Tik supratęs save ir atradęs tai, kur jis kliūna, žmogus gali judėti pirmyn. Asmeninėse sesijose padėsiu Jums pamatyti tai, kas Jus stabdo ir ko iš įpročio nepastebite.

Darbas su Jumis sugrąžino mane į gyvenimą. Ačiū Jums labai už jūsų energiją. Nežinau iš kur pas jus tiek kantrybės. Kai prisimenu save pradžioj, tai lyg į kiekvieną klausimą atsakymas buvo „nežinau“ ar „niekas“, lydimas sunkių atodusių. Po truputį padėjot „atkasti“ gyvybę manyje. Padėjote paprastai prisiminti, koks yra jausmas, kai randi tai, kas iš tikro yra mano noras, mano vertybė. Gavau įrankius stebėti ir matyti savo gyvenimą iš arčiau. Tarytum per padidinamąjį stiklą. Uždedi jį ant skaudamos ar neramios vietos ir matai, kaip pati kuri savo nelaimę ar laimę, kaip pati prisigalvoji ir tiki tais prisigalvojimais. Gyvenimas  mano kaip svogūnas dabar. Nulupus vieną sluoksnį, tikrai palengvėja ir vietos džiaugsmui širdy atsiranda. / KRISTINA (Čikaga) 

Kada verta kreiptis?

Jeigu nežinote, ko norite.

Jeigu jaučiate, kad galite daugiau, bet nežinote ką ir kiek.

Jeigu žinote, KO norite, bet nežinote, KAIP galite to pasiekti.

Jeigu jaučiate vidinį konfliktą, kai širdis (jausmai) sako viena, o protas – kita.

Jeigu norite save išgirsti ir suprasti savo motyvus.

Jeigu turite keletą sprendimo variantų, bet negalite apsispręsti ir pasirinkti.

Jeigu norite, bet kažkas viduje neleidžia jums judėti į priekį.

Jeigu nematote galimybių, bet norite jas pamatyti (rasti).

Jeigu nepasitikite savo jėgomis, nevertinate ir nemylite savęs.

Jeigu jaučiate, kad nepažįstate ir nesuvokiate savęs bei savo galimybių.

Jeigu puolate iš vieno kraštutinumo į kitą ir vis ieškote balanso.

Jeigu tam tikros situacijos vis kartojasi ir nerandate išėjimo iš jų.

A

Koks bebūtų Jūsų JEIGU, aš pasiruošus Jums padėti, jeigu tik pasiruošę Jūs.

A

Nors nesu stebukladarė ir negaliu pažadėti, kad po vieno susitikimo Jūsų gyvenimas apsivers ir taps tokiu, kokio Jūs norite.

Bet jeigu padirbėsime drauge – pokyčiai neišvengiami 🙂

Tikiu, kad:

  • Jūs esate unikalus Žmogus, todėl man rūpi ne bendri teoriniai dalykai, o konkreti Jūsų situacija. Todėl klausau ir GIRDŽIU, žiūriu ir MATAU. JAUČIU Jus – be išankstinių nuostatų, vertinimų ar nuomonių.
  • Su Jumis viskas yra tvarkoje, tik galbūt susipainiojote tarp svetimų nuomonių, reikalavimų, savo paties įsitikinimų. Tad mano užduotis – padėti Jums atrasti AIŠKUMĄ, kuriame pamatysite sprendimus ir galimybes.
  • Jūs viską darote teisingai – taip, kaip mokate šią akimirką. O Jūsų viduje – neaprėpiamos vidinės gelmės, kurias pažinti aš Jums ir galiu padėti.
  • Jeigu įprasti elgesio ir mąstymo modeliai neduoda norimo rezultato, mano užduotis – padėti Jums pamatyti kitus variantus ir išeiti įprasto gyvenimo scenarijaus (ką dažniausiai tenka padaryti, jeigu norite gauti kitokius rezultatus).
  • Aš negaliu išmokyti Jūsų gyventi. Jūs puikiai tai žinote, tik dabar, galbūt, įstrigote ir nematote, KAIP galėtų būti kitaip. Tai padėti atrasti ir yra mano darbas.
  • Trumpalaikis darbas duoda trumpalaikius rezultatus, todėl dažnai tenka padirbėti kiek daugiau. Todėl man svarbu dirbti su žmonėmis, kurie iš tikrųjų pasiryžę daryti ir mokytis naujų dalykų.

Man labiausiai patiko, kad galėjau kalbėti su Jumis, ypač apie tas situacijas, kurios kėlė klausimų, apie tai, kaip būti su žmonėmis, kai kyla pyktis ant jų ar kai norisi kovoti už tai, kas man atrodo teisinga. Buvote man kaip veidrodis, parodantis, kaip toje situacijoje gali jaustis kiti žmonės. Taip pat padėjote suprasti žmonių elgesio motyvus, tuo pačiu ir aš pati galėjau labiau įsivardinti, kodėl vienaip ar kitaip elgiuosi, kokie motyvai mane veda. O kai supratau motyvus, galėjau kitą kartą pasielgti kitaip, tokiu būdu man atsirado galimybė pradėti keisti elgesį. Buvo svarbu, kad net jei man kartais nebūdavo jėgų ar nuotaikos, vistiek išbuvote kartu, ieškojote kitų priemonių, kurios būtų man pagalba esančioje situacijoje. Tad ačiū už kantrybę išbūnant ir dirbant su manimi! / REDA (Malta)

Kiek trunka individualios sesijos ir kiek jų reikia?

Vienos sesijos trukmė – 1 – 1,5 valandos.

Jeigu turite vieną labai aiškų klausimą, gali pakakti ir vienos sesijos. Tačiau, jeigu nuspręsite imti gyvenimo vairą į savo rankas ir iš esmės keisti tai, ką reikia keisti, užtruksime ilgiau.

Pirmasis pokalbis yra nemokamas ir trunka iki 30 min. Jo tikslas – artimiau susipažinti, pajausti, ar galėsime dirbti drauge, išsiaiškinti Jūsų norus ir siekius bei sutarti dėl tolimesnio darbo eigos. Pirmasis pokalbis vyksta skyp’e arba telefonu (Viber, Messenger, WhatsApp).

Nuo liepos 01 d. sesijos vyksta tik internetu.

A

SESIJŲ KAINOS:REGULIARI KAINA

VASAROS

iki 07.15.

TRUMPOJI

TRUKMĖ 30 min.

NEMOKAMA

NEMOKAMA

1 SESIJA

VIENOS SESIJOS TRUKMĖ 1-1.5 val.

60 Eur

50 Eur

3 SESIJOS

VIENOS SESIJOS TRUKMĖ 1-1.5 val.

150 Eur

120 Eur

5 SESIJOS

VIENOS SESIJOS TRUKMĖ 1-1.5 val.

200 Eur

150 Eur

10 SESIJŲ

VIENOS SESIJOS TRUKMĖ 1-1.5 val.

350 Eur

210 Eur

 

Ačiū už Tavo mintis!

comments