pakilti

Mieloji,

turi idėjų, sumanymų, norų, bet per mažai pasitiki savimi ir trūksta drąsos tai įgyvendinti? Vis abejoji, bijai suklysti ir priimti neteisingą sprendimą? O gal bijai, kad kiti žmonės tavęs nesupras ir neįvertins?

 

Aš Tave suprantu. Juk visos mes šiek tiek "atidėliotojos". Tik atidėliojame skirtingus dalykus. Tai gali būti paprasti reikalai, na, pavyzdžiui, pradėti sportuoti. Nuo rytojaus. Bet šiandien dar ne, rytoj. Sveikai maitintis, bet kitą savaitę. Šiandien dar gabalėlis pyrago ir viskas. Pasimokyti anglų kalbos, bet šiandien dar ne, dar kitų reikalų yra...Tik šiandien, o rytoj jau kitaip.

 

Ne kitaip atidėliojame ir svarbius sprendimus. Tai gali būti netenkinantis darbas, kurio niekaip nepasiryžtame pakeisti. Tai gali būti ir santykiai, kuriuose kenčiame, bet neišdrįstame iš jų pasitraukti. Tai gali būti ir vienatvė, iš kurios norėtumėm išeiti, bet vis nepakanka drąsos. O gali būti ir nuostabiai graži svajonė, į kurią nežengiame žingsnio ir paliekame ją ateičiai...gal kada nors, vėliau, kai... "Na ir kas, dar turiu laiko, o gal tai ne man, o gal dar laikas neatėjo, o gal mano likimas toks", - tyliai pasiguodžiame ir paliekame viską taip, kaip yra. Tačiau laikas eina, o dauguma tų "rytoj, kada nors, vėliau, kai" palengva pavirsta NIEKADA...

 

Ir mes tai žinome, bet kažkodėl šventai tikime "ne, man tai jau tikrai taip nenutiks, aš tik šiandien, rytoj jau tikrai". Bet dienos virsta savaitėmis, savaitės - mėnesiais, mėnesiai - metais, o mes taip ir liekame su tuo, kas mūsų netenkina.

 

Ir būtų ne taip baisu, jeigu tas NETENKINA palengva nevirstų KANČIA, su kuria mes linkusios susigyventi taip, jog pradedame jos nepastebėti...Bet tai, kad mes jos nepastebime, visiškai nereiškia, kad jos nėra. Ji yra ir su laiku tik stiprėja, pasireikšdama vis didėjančiu nepasitenkinimu savimi, vis dažniau aplankančia prasta nuotaika, stiprėjančiais kaltės ir savigraužos pliūpsniais, gilesnėmis apatijos būsenomis ir pagaliau - net fizinės sveikatos sutrikimais. Ir tai dar tikrai ne visos atidėliojimo perspektyvos...

 

Visi tie kartai, kai pameluojame sau ir atsisakome tikrųjų savo poreikių, visi ateičiai atidėti smulkūs reikalai, nepriimti ir "ore pakibę” svarbūs sprendimai palengva griauna mus iš vidaus, eikvoja be galo daug energijos, sekina jėgas ir atima gyvenimo džiaugsmą.

Jeigu jums pažįstamos atidėliojimo istorijos ir jūs norite jas pabaigti, kviečiu jungtis prie programos “DRĄSI!” bendruomenės ir susikurti asmeninį proveržį!

Susipažinkite su programa, kurios dalyvės pradeda įgyvendinti tai, kas joms svarbu, ir liaujasi atidėlioti savo gyvenimą!

 

Jūs atidėliojate, nes abejojate savimi, savo norais ir gebėjimais.

Jūs jaučiatės taip, lyg neturėtumėte tvirto pagrindo po kojomis. Taip, jūs žinote tai, ką jums sakė kiti, tai, "kaip turi būti", tai, ko jūs turite norėti, kokia jūs turėtumėte būti ir kaip gyventi. Tačiau tai, kas yra gerai kitiems, nebūtinai bus gerai jums. Ir nuolatinis konfliktas tarp svetimų stereotipų, šablonų, reikalavimų ir jūsų tikrųjų, giluminių poreikių verčia jus atidėlioti ir neleidžia jums žengti to taip svarbaus žingsnio. 

Todėl programoje išanalizuosite, apčiuopsite, išjausite ir įsileisite į savo gyvenimą tai, kas svarbu būtent jums, taip sustiprindamos savo gyvenimo pamatus. Tik jūs žinote, ko norite ir ko jums reikia. Ir kai nuspręsite siekti savo švyturio, taps nebesvarbu, ar jūsų sportiniai batai atitinka kitų reikalavimus, skonį ir “teisingumo” suvokimą. Svarbu bus tik tai, kiek žingsnių jūs nueisite iki savo švyturio. 

 

Pradėsite labiau remtis savimi ir mažiau dairysitės į kitus, neatidėliojant ir nelaukiant palankesnių aplinkybių, sąlygų ar stebuklų!

 

Jūs atidėliojate tai, kas jums svarbu, nes leidžiatės įtraukiamos į kitų žmonių žaidimus ir istorijas, kurios neturi nieko bendro su tuo, ko jūs norite iš tikrųjų.

O tada sakote "Aš juk norėjau, kad būtų kitaip. Kodėl ir vėl įvyko tas pats?" Juk norėjote su žmogum tik draugiškai pasikalbėti, o gavote konfliktą. Norėjote padėti, o gavote "per nosį". Norėjote didesnio atlygio, o gavote tą patį tik su priekaištų prieskoniu. Kovojote už teisybę, o gavote kaltinimų laviną. Ir pagaliau nuleidote rankas, patikėdamos, jog su jumis kažkas negerai, pradėjote savęs gailėti, graužtis dėl nesėkmių ir numojote ranka į tai, ko norėjote. O kol dalyvavote šiose istorijose, reikalaujančiose daug jėgų ir energijos, tai, kas jums svarbu, liko "už borto".

Todėl programoje sužinosite pagrindinius "žaidimus", kuriuos mes žaidžiame vieni su kitais, išmoksite juos atpažinti, nebeįsitraukti į juos ir neeikvoti energijos bereikalingiems užsiėmimams, atitraukiantiems jus nuo norų, tikslų ir svajonių. 

 

Tai išlaisvins didelį energijos kiekį tam, kas jums iš tiesų yra svarbu!

 

Jūs atidėliojate svarbius jums dalykus, nes tikite tuo, ką jums pasakojo aplinka, įvykiai ir jūsų patirtys.

Jūs matėte tai, kaip gyveno tėvai ir kiti jums svarbūs žmonės. Jūsų gyvenime buvo daugybė įvykių ir patirčių. Ir visa tai suformavo tam tikras "tiesas", kuriomis jūs tikite ir kurių rėmuose gyvenate. “Jau per vėlu…aš dar nepasiruošus…aš negaliu nieko padaryti…aš neverta…man nepavyks…” – tokie ir panašūs įsitikinimai diktuoja jūsų elgesį, pasaulėžiūrą, jų pagrindu kuriate savo gyvenimą. Jūs tarsi “pritempinėjate” pasaulį iki savo tikėjimo. O pasaulis – jis toks – jis nesipriešina ir duoda tai, kuo tikime. Ir kai tik pamėginate žengti į tai, ko jūs norite, tuoj pat į paviršių iškyla visas šis "avilys" ir jus sustabdo.

Todėl programoje atrasite tas "tiesas", kurios jums kaišioja "pagalius į ratus", šalinsite bejėgiškumo būseną sukeliančius įsitikinimus ir laisvinsitės iš kitų aspektų, stabdančių jus ir neleidžiančių daryti to, ką norėtumėte padaryti. 

 

Po to pasaulį ir save jūs pamatysite kitomis akimis, ir suvoksite, kad realių priežasčių atidėlioti - nėra!

 

Jūs atidėliojate, nes bijote ir norite išvengti: nesėkmės, klaidų, kritikos, atstūmimo, pažeminimo... o kartais - ir sėkmės.

Taip, niekas negali garantuoti, kad viskas pavyks ir bus taip, kaip suplanuota, todėl jūs geriau pasirenkate nieko nedaryti, nei padaryti ir patirti visą tą spiečių strėlių iš aplinkos. Kurdamos galvoje visas įmanomas, neįmanomas, galimas ir tariamai įvyksiančias katastrofas, trypčiojate vietoje ir ateičiai atidedate tai, kas jums svarbu dabar.

Todėl programoje išsilaisvinsite iš pagrindinių stabdančių emocijų gniaužtų ir atsisveikinsite su reikšmingumu – drakonu, sunaudojančiu didžiausią jūsų energijos kiekį. Suvoksite, kaip reikšmingumas kuria visas katastrofas, ir į pagalbą pasitelkdamas baimę, gėdą bei kaltę, stabdo jus nuo malonumo ir tikro gyvenimo.

 

Padariusios tai, jūs pajusite daugiau vidinės ramybės ir lengvumo!

 

Jūs atidėliojate, nes neturite stipraus vidinio "stuburo".

Nuo vaikystės jus lygino su kitomis, sakė, kokios jūs turite būti, kaip turite elgtis ir ko norėti. Ir palengva išmokote, kad tokios, kokios esate, nebūsite mylimos ir reikalingos. Ir todėl vieną dieną jūs daliai savęs pasakėte NE, pradėjote lygiuotis į iliuzinius standartus, matuotis įvairias kaukes, demonstruoti vienas savo puses ir slėpti kitas. Ir taip palengva jūs susipainiojote, pasiklydote ir pamiršote, KAS JŪS esate iš tikrųjų.

Tą dieną, kai daliai savęs pasakėte NE, jūs praradote vidinę atramą. Todėl jums taip svarbu, ką kiti žmonės galvoja apie jus, kaip jie vertina jūsų sprendimus, o nesulaukusios jų palaikymo, dažnai atsisakote savo norų ir svajonių, atsisakote to, kas jums svarbu.

Todėl, programoje geriau pažinusios save, jūs susigrąžinsite savo vientisumą, susijungsite su savo vidumi ir prisiminsite, KAS jūs esate iš tikrųjų. Tai sustiprins jūsų vidinę atramą ir pažadins vidinę galią, kuri leis jums drąsiai žengti į tai, ko jūs norite.

 

Pažinsite, priimsite ir pamilsite save iš naujo!

 

Apibendrinant tai, kas parašyta aukščiau...Jūs atidėliojate svarbius dalykus todėl, kad per silpnai pasitikite savimi ir per mažai save vertinate...

 

Net priėmusios sprendimą nebeatidėlioti svarbių dalykų, galite delsti ir nedrįstate žengti pirmojo žingsnio, nes nesijaučiate pakankamai stiprios ir laukiate palaikymo. Seni įpročiai ir automatiniai mechanizmai jus laiko ten, kur esate. Protas, atliekantis asmens sargybinio funkciją, stengiasi įtikinti jus, kad nereikia jokių pokyčių "O kam? Ir taip viskas gerai!" Gal ir nepatinka, bet tariamai saugu ir pažįstama iki skausmo. Ir sunkiausi būna pirmieji žingsniai, tačiau programos vedančiosios ir bendraminčių palaikymas kaip tik ir bus tas "ramentas", padėsiantis jums keliauti pirmyn ir liautis atidėlioti jums svarbius dalykus. 

Juk keičiant įsisenėjusius dalykus reikia ilgesnio laiko ir daugiau disciplinos, o programos metu šalia esant toms, kurios tave supranta, palaiko ir siekia to paties tikslo -

 

liautis atidėlioti savo gyvenimą ir būti ta Moterimi, kuria norisi būti - padės pralaužti ledus ir pradėti kelionę pirmyn!

ŠTAI KĄ APIE PROGRAMĄ SAKO JOS DALYVĖS:

 

AURELIJA

Esu labai patenkinta programa: tiek teorinėmis žiniomis, kurias gavau, tiek praktika, kai bendraudavome internetiniuose susitikimuose. Patiko užduodami klausimai, kurie motyvuodavo gilintis į viską, kas ilgą laiką buvo skaudu, tik labai neaišku. Programa man primena prabangų darbui su savim įrankių rinkinį ir visą šį laiką aš mokiausi kaip jais naudotis, kad galėčiau klausytis savo vidaus ir jį išgirsti. Kai kurie įrankiai skirti atpažinti savo dalis, kurios buvo apklotos storu sluoksniu nežinojimo, baimių, pretenzijų, nuoskaudų ir kitų dalykų, į kuriuos taip nesmagu žiūrėti, todėl jie kaupėsi metų metus viduje, kaip sunkus balastas, neleidžiantis lengvai eiti pirmyn. Kiti įrankiai skirti valyti tai, kas maišo ir atkurti tas tikrąsias dalis, kurios yra manyje, bet ilgą laiką buvo nenaudotos. Treti įrankiai yra tam, kad sukurčiau naujas dalis, kurių reikia, kad gyvenčiau laimingą ir įvairų gyvenimą, kuriuo galiu džiaugtis ir dalintis su man artimais žmonėmis. Visa visuma įrankių yra tam, kad išmokčiau būti laiminga čia ir dabar <3

Gavau žinių, kurias taikant atpažįstu savo tikruosius motyvus ir emocijų priežastis, įrankių ir būdų, kaip valyti, tvarkyti ir atkurti ar naujai sukurti reikiamus įpročius ar įgūdžius, kurių reikia laimingam ir visokeriopai turtingam gyvenimui.

Visa programa sukurta taip, kad duotų efektyviausią rezultatą, todėl man patiko tas derinys. Be teorijos pradžioje, vargu ar būtų pavykę suprasti save ir kitus svarbius gyvenimo aspektus jos pabaigoje. Mano mėgstamiausi dalykai buvo internetiniai susitikimai, kur praktiškai aptardavome viską, kas pavyko ar dar nepavyko, išgirsti kaip sekasi kitoms ir suvokti vidumi, kad viskas yra tik požiūrio klausimas.

Rekomenduoju visoms, kurios nori pačios paimti gyvenimą į savo rankas.

Noriu padėkoti už programą, kuri suteikė žinių ir priminė svarbią informaciją, kurios reikia kiekvieną dieną, norint gyventi laimingą gyvenimą lengva širdimi. Žinant praktikas, kurios padeda greičiau atpažinti nuoskaudas, pretenzijas ar baimes, sumažėja noras murgdytis tame visame ir jaustis nelaiminga. Aiškumas rodo kitas galimybes ir pasirinkimus, vedančius į gyvenimą, kurio aš noriu. Atsiranda ir įsitvirtina suvokimas, kad visi mokytojai man suteikia įrankius, o pokyčius gyvenime įvykdau aš pati, tada esu laisva ir laiminga, nes gebu lanksčiai ir kūrybiškai žvelgti į gyvenimą ir kurti jį tokį, kuriame gera man pačiai.

RASA

Puikiai atsimenu tą dieną, kai  pradėjau domėtis kitokiu gyvenimu, visi kursai teigė, būsim kitokios. Taip, tuos žodžius girdėjau, bet netikėjau. Kad išsipildys svajonės, kad save mylėsiu su kiekviena diena vis labiau, kad viskas yra įmanoma, kad pragyvenus dieną jai dėkosiu, o nelauksiu kitos, ir nepeiksiu vakarykščios. Sutikau daug mokytojų, kurių dėka  aš tapau atsakinga už savo gyvenimą.

Dabar tikiu savo gyvenimo sėkme Jūsų, Ilona, dėka. Jūsų paprastumas ir nuoširdumas  per Jūsų  žinias persiduoda mums. Buvo nuostabi programa. O dar nuostabiau, kad ir toliau galėsime bendrauti klube.

Kursų kaina pradžioje atrodė didoka, nes su jumis nebuvau dirbusi ir nežinojau, ką gausiu. O gavau su kaupu, tiek  daug informacijos, paprastai, aiškiai, tik savo darbo turėjau įdėti ir va - programos pasekmės...Mintyse piešiu  naujo gyvenimo kelią – bet matau ir  paslydimus, bet  priimu tai, kaip pamokas ir naujus iššūkius, kad galėčiau augti. Mokausi, kad  galėčiau apsaugoti save nuo to, kas pritvindytų mano akis ašarų, nuo to, dėl ko aš nemiegočiau naktimis, nuo to, dėl ko man skaudėtų... 

Gyvenimas  akimirka,  laiko švaistyti negalima...Ilona Jums pavyko perteikti žinias... Pavyko ir man, sugauti.... Aš gyvenu šia akimirka ...o šalia rašau savo idealios dienos dienoraštį.....o ji ateis aš tikrai žinau ji ateis ir aš jos nelauksiu , o ji suras mane. Iš visos širdies tariu Ačiū Ilonai, kurios dėka aš  papildžiau savo vidų turtais.

ESU LAIMINGA, NES esu savo gyvenimo medžio šaknys - mokančios atsigaivinti žemės vandenio čiurkšle...meditacija, dovanomis, ramybe, meile sau, esu savo gyvenimo paukščio snapas - galintis iš laimės susikrauti lizdą po žydra žvaigžde. . svajonės pildosi tik kiekvieną dieną reikia jos siekti, esu  savo gyvenimo vilko iltys- mokančios save apsaugoti ir paguosti...atsirenku žmones kurie man suteikia sparnus ir įkvėpimuso kitiems palinkiu laimės, esu savo gyvenimo - kūrinys iš jausmo nulipdytas, nežinomų pasauliui skulptorių ranka..... tik dėkingumo ir maldos jausmai yra tyri. Aš  esu laiminga, nes pasauliui reikia manęs, o man jo.

SIBILĖ

Kiek spėjau sudalyvauti, esu labai patenkinta. Sužinojau daug naujų dalykų, kuriuos taikau ir taikysiu kasdienybėje. Vedančioji visada pasiruošusi padėti ir aiškiai išdėsto esamą temą bei išsamiai atsako į klausimus.

Programa stiprina mano pasitikėjimą savimi. Pradėjau jausti, kad vis greičiau susidarau nuomonę ir vis drąsiau ją reiškiu. Ir vis labiau pažįstu save ir tai džiugina. Patiko užduočių išdėstymas audio ir video įrašuose, nes tada gerai įsimeni ir suvoki informaciją. Patiko programos temos vidinės vertybės, įsitikinimai, per kurias pradedi pažinti save. Ir visas programos formatas, nes jis patrauklus užimtiems žmomėms. Programą rekomenduoju, nes ji padeda pažvelgti į save ir geriau save pažinti. 

Programa esu labai patenkinta. Ačiū kad esate ir suteikiate pažinimo džiaugsmą.

RENATA

Programa man suteikė išlaisvinimą, atsivėrimą pačiai sau. Patiko viskas, užduotys, pateikimo forma, vizualizacijos, vebinarai. Jokio spaudimo, esi pats prieš save atsakingas.

Bendravimo formatas per vebinarus - nori bendrauji su kamera, nori - ne. Pasirinkimo laisvė, kad jaustumeisi gerai. 

Atrandi laiko tik sau. O svarbiausias dalykas - geriau susipažįsti su pačia savim, savo emocijomis, nebūtinai tik geromis, ir išmoksti ką su jomis daryti gyvenime.

Palinkėčiau būsimoms programos dalyvėms - pasiimti informacijos ne po trupinuką, pasiimti viską ir daug. Bandyti, analizuoti, klausytis, išgirsti, taikyti praktikoje. Tai taip smagu - susipažinti su savimi tarsi iš naujo.

LAURA

Programa nuosekli ir išsami, profesionali mokytoja. Jau programos pradžioje radau atsakymus, kurių ieškojau! Žodžiai ir įžvalgos buvo taiklios!

Tai veikia!

Linkiu ir toliau padėti žmonėms surasti save! Nuo to pasaulis taps tik gražesnis! Ir tariu nuoširdų ačiū už žodžius, kurie man padėjo atrasti save ir dabar aš jauciuosi viduje rami ir saugi, kokia visada norėjau būti, ir visada žinojau kad būsiu, tik va protas gesino širdies balsą ir trukdė būti savimi. O mano vyras, nors ir negalėdamas įvardinti kodėl, bet pasakė, kad aš labai pasikeičiau ir kad pati nuo to kaifuoju, o taip ir yra!!!!

RAMUNĖ

Programa man davė supratimą savęs ir savo emocijų, daugiau pasitikėjimo ir drąsos. Labai patiko meditacijos ir vizualizacijos, patiko kaip buvo pateikta medžiaga ir malonu buvo klausyti visų jūsų įrašų, Ilona.

Nuoširdžiai labai rekomenduoju šią programą, nes tai neįtikėtinas savęs pažinimas ir kelionė į save, suteikianti supratimą apie save ir savo emocijas, analizuojant save, įgyjant pasitikėjimo ir drąsos bei vidinės laisvės.

Didelis nuoširdus ačiū, Ilona, kad esate, dalinatės, įkvėpiate, motyvuojate ir padedate dvasiškai iš vidaus augti ir stiprėti. Esate nuostabi, linkiu jums didžiulės sėkmės šiame kelyje ir tikiuosi kad jūsų pasekėjų ratas tik didės. Aš jame visada būsiu 🙂 Be galo džiaugiuosi, kad dalyvavau jūsų programoje 🙂

Ko gero, ir jums teko girdėti daugybę patarimų, kaip kelti savo savivertę ir stiprinti pasitikėjimą savimi:

 

nustok lyginti save su kitomis, baik save kritikuoti, mylėk save, būk savimi, kelk sau iššūkius ir panašiai. Tačiau dažnai tenka nusivilti, bandant pritaikyti tuos patarimus realiame gyvenime. Ir tam yra priežastis - kiekvienas patarimas savyje talpina daugybę akivaizdžiai nematomų aspektų, be kurių yra gan sunku sustiprinti savivertę ir pasitikėjimą savimi. Nes tai - pagrindinių žmogaus psichologijos aspektų rikinys ir mano ilgametė mokymosi bei praktinio darbo patirtis parodė, kad tol, kol mes nesuvoksime

kas mums šiame gyvenime tikrai yra svarbu,

kol neaptiksime ir nepakeisime pasitikėjimą savimi mažinančių mąstymo būdų,

kol leisime savo reakcijoms mus valdyti,

kol neišeisime iš scenarijaus "KOKIA aš esu?" į scenarijų "KAS aš esu?",

pasitikėti savimi ir vertinti save adekvačiai bus gan sunku.

Todėl bazinėje programos DRĄSI! dalyje yra 4 moduliai, kurie ir padės sistemingai stiprinti pasitikėjimą savimi. Tai - pagrindas (must have!), o būtent:

 

BAZINĖ PROGRAMOS DALIS

 

I MODULIS. KAS MAN SVARBU?

Modulis skirtas darbui su vertybėmis. Specialių pratimų, užduočių pagalba:

 

 • išanalizuosite vertybes, kuriomis jūs remiatės,
 • atskirsite, kurios vertybės yra JŪSŲ tikrosios, o kurios primestos kitų žmonių,
 • išgryninsite tas vertybes, kurios jus veda pirmyn,
 • sukursite SAVO vertybėmis paremtą gyvenimo viziją,
 • sukursite paveikslą tos Moters, kuria jūs ir norite būti.
 

II MODULIS. KUO AŠ TIKIU?

Modulis skirtas darbui su mąstymo modeliais ir ribojančiais įsitikinimais. Jame:

 

 • suvoksite, kurie mąstymo modeliai mažina jūsų pasitikėjimą savimi,
 • aptiksite įsitikinimus, kurie jus stabdo,
 • gausite praktikas, padėsiančias pakeisti ribojančius įsitikinimus ir mintis,
 • išmoksite valdyti savo dėmesį ir sugrąžinti jį į šią akimirką,
 • mokysitės nuraminti protą ir sustabdyti minčių chaosą.
 

III MODULIS. KAIP AŠ REAGUOJU?

Modulis skirtas darbui su emocijomis, automatinėmis reakcijomis. Jame:

 

 • išmoksite atpažinti savo emocijas, remiantis pagrindinių emocinių būsenų sąrašu,
 • sužinosite, kokią įtaką emocijos daro jūsų organizmui ir kaip emocijos griauna pasitikėjimą savimi,
 • suprasite, kaip gėda mažina jūsų pasitikėjimą savimi ir išsilaisvinsite iš jos pančių,
 • suprasite, kiek jūsų gyvenime yra kaltės ir ją paleisite,
 • iškelsite savo pagrindines baimes ir atsisveikinsite su jomis,
 • nustatysite savo reikšmingumą - drakoną, sunaudojantį didžiąją dalį jūsų energijos ir išsilaisvinsite iš jo kalėjimo.
 

IV MODULIS. KAS AŠ ESU?

Modulis skirtas darbui su AŠ koncepcija. Jo metu:

 

 • geriau pažinsite save - savo savybes, stiprybes, gebėjimus, 
 • susitaikysite su savimi, priimsite tai, ką kažkada atmetėte, ir pajausite bundančią vidinę galią,
 • sustiprinsite vidinę atramą ir jums vis mažiau reikės kitų įvertinimo ar pritarimo,
 • sugriausite "kokia aš esu?" scenarijų ir pradėsite kurti naują scenarijų "kas aš esu?"
 • aiškiai suvoksite, ką būtent jums reiškia mylėti save ir būti savimi.

Taip pat, norinčios dar geriau suprasti save ir kitus žmones, dar labiau sustiprinti pasitikėjimą savimi bei nutraukti pasikartojančių įvykių grandinę, gali pasirinkti dar vieną labai naudingą modulį, kuriame:

 

V MODULIS. ŽAIDIMAI, KURIUOS MES ŽAIDŽIAME

Modulis skirtas darbui su besikartojančių situacijų scenarijais. Jame:

 

 - susipažinsite su 4 pagrindiniais žaidimais, kuriuos jūs realizuojate visuomet 100 %, ir kurie atitraukia jus nuo to, ko jūs norite iš tikrųjų,

 - aiškiai pamatysite schemą, pagal kurią jūs kuriate tas situacijas, kurios jūsų netenkina,

 - gausite konkrečius įrankius, kaip nutraukti jus netenkinančius scenarijus, kaip neįsitraukti į žaidimus, kurie neturi nieko bendro su jūsų tikslais,

 - sustiprinsite sąmoningumą ir geriau suprasite save bei kitus žmones.

 

 

15 PAPILDOMŲ PRAKTIKŲ BŪSENAI KEISTI

 

Norite dar giliau ir su ilgalaikiu palaikymu? Yra variantas ir jums! Programą galite papildyti itin vertingu bloku:

 

KLUBAS "DRĄSI", kurio nauda Jums:

12 mėnesių nuo programos pabaigos / 4 internetiniai seminarai per mėnesį / iš viso 48 internetiniai seminarai

 

 • Atsakymai į Jums iškilusius klausimus, pagalba sprendžiant įvairias situacijas. Šis klubas - tai erdvė, kurioje galėsite saugiai užduoti tuos klausimus, kurie Jums aktualūs ir kuriuos norite išspręsti. Klubo dalyvės gali patvirtinti, kad jeigu nenorėsite, niekas nesužinos, kas yra klausimo ar situacijos autorė.
 • Gyvenimiškos temos, teorija ir praktika.  Klube kalbėsime apie svarbiausias gyvenimo temas: kaip labiau pasitikėti savimi, kaip susitvarkyti su baimėmis ir abejonėmis, kaip lengviau bendrauti su žmonėmis, kaip atrasti pašaukimą ir daugybę kitų.
 • Labai svarbus aspektas - susitikimuose kalbėsime apie tai, kaip pritaikyti turimas žinias gyvenime. Bus ir patarimų, ir paprastų pratimų, praktikų, kurios lengvai integruojamos į gyvenimą ir nereikalauja papildomo laiko.
 • Konkrečių situacijų nagrinėjimas ir sprendimų paieška. Čia iš anksto galėsite pateikti tik Jums aktualius klausimus, gauti patarimus ar sprendimų variantus.
 • Uždara erdvė, kurioje bus talpinami VISI susitikimų įrašai. Todėl, jeigu susitikimo transliaciją praleisite, jo įrašą galėsite peržiūrėti bet kuriuo Jums patogiu laiku.
 • Klubo svečiai. Į klubą kviesiu ir įvairių sričių specialistus: fenotipologijos, ritmologijos, sąmoningo kvėpavimo, viešojo kalbėjimo, kūno gerovės ir kitus specialistus.
 • Galimybė pristatyti savo paslaugą ar produktą kitoms dalyvėms. Visoms norinčioms bus galimybė prisistatyti ir papasakoti apie savo veiklą kitoms klubo dalyvėms ar net visai auditorijai, su kuria bendrauju jau ne vienerius metus.
 • Bendravimas. Geriausiai mes save pažįstame per kitus žmones, todėl čia bus erdvė bendravimui, pasidalinimui, įžvalgoms, kuriomis praturtinsime vienos kitas ir padėsime vienos kitoms dar geriau suprasti save ir kitus žmones. 
 • Palaikymas. Labai svarbu šiame kelyje turėti erdvę, kurioje visuomet sulauksi palaikymo, supratimo, pritarimo. Ypatingai tais atvejais, kai norisi pabėgti nuo pokyčių. O labai dažnai artimieji ir draugai nėra ta terpė, kuri paskatina ir stumteli į priekį.

Ši programa padės jums visiems laikams išspręsti pasitikėjimo savimi ir savivertės klausimus. Aš skyriau beveik 10 metų ir išleidau ne vieną tūkstantį eurų tam, kad sužinočiau ir patikrinčiau visą informaciją ir praktikas, kurias sudėjau į šią programą. O jūs visa tai gausite vienu metu ir galėsite naudotis tiek, kiek norėsite.

KAS VEDA PROGRAMĄ "DRĄSI"?

 

Jeigu jau mane pažįstate, priminsiu trumpai. Esu Ilona Tamošiūnienė. Asmeninių pokyčių, savęs pažinimo konsultantė, sertifikuota koučingo specialistė (Professional Coach ICU), rašytoja, knygos “Drąsa gyventi” autorė, lektorė, identiteto instituto „iGrow“ dėstytoja, pasitikėjimo savimi stiprinimo programos "DRĄSI!" autorė.

Profesinės veiklos "lagaminėlyje" šiandien jau esu sukaupusi:

 • daugiau nei 20 metų domėjimosi žmogaus psichologija,
 • 10 metų darbo su savimi ir gaunamų žinių taikymo praktikoje,
 • 6 metai praktinio darbo su klientėmis,
 • daugiau nei 500 pravestų asmeninių konsultacijų,
 • daugiau nei 100 pravestų seminarų ir programų, kuriose dalyvavo daugiau nei 1000 moterų.

ŠIMTAI LAIMINGESNIŲ MOTERŲ, KURIOS APIE PROGRAMĄ SAKO ŠTAI KĄ:

 

JELENA

Tinkamos temos, pakankamai giliai gvildenamos, įdomios vizualizacijos bei kiti pratimai, adekvatus ir šiltas Ilonos bendravimas. Pastebimai sumažėjo nerimastingumas, beveik nebejaučiu nerimo. Jaučiuosi dar labiau pasitikinti savimi bei pasauliu, ramesnė, tvirtesnė, atlaidesnė. Įtraukiau į savo darbotvarkę užsiėmimus SAU. Absoliučiai išsigrynino suvokimas, jog reikia gyventi ir džiaugtis ČIA ir DABAR. Tapo ne tik lengva, bet ir džiugu dalintis gyvenimo džiaugsmais.

Pavadinimas „užkabino” ir programos eigoje manyje išsiskleidė tarsi gėlė. Patiko vizualizacijos ir kiti pratimai, bei šiltas, padrąsinantis, draugiškas Ilonos bendravimas. Miela Ilona, linkiu Jums stiprybės, atkaklumo, kūrybiškumo - tęsiant ir plečiant šią teisingą Jūsų veiklą, darnos su savimi ir pasauliu - siekiant Jūsų tikslų.

DANGUOLĖ

Viskas labai taiklu, tiesiai į širdį, į protą - viskas tarsi apie mane. Ir be galo įdomu. Daug atradimų apie save, kurie nustebino.

Programoje gavau žinojimą, kad yra raktas, kuriuo galiu atrakinti duris į savo vidinį aš. Man patiko ši programa apskritai kaip reiškinys, nes tiek daug informacijos, tokios gilios ir taiklios. Ir akivaizdu, kad ją pritaikant galima transformuotis ir pradėti gyventi tokį gyvenimą, kokio nori apie kokį svajoji, o kokį tau primeta kiti.

Rekomenduoju, labai įdomu. Ir linkiu Jums sėkmės:)

DAIVA

Daug įdomios medžiagos. Stengiausi, dariau pagal savo galimybes. Pradėjau save stebėti ir jausti. Į kai kuriuos dalykus jau žiūriu kitaip. Patiko meditacijos, aiškumas ir daug naudingos medžiagos. Darydama užduotis ir meditacijas išmokau skirti laiko sau. Ir skiriu dabar.

Rekomenduoju. Daugiau ar mažiau rezultatą pajusime, viskas priklauso nuo žmogaus, kuris daro užduotis.

Džiaugiuosi, kad dalyvavau šioje programoje, malonu buvo klausytis, stebėti ir daryti. Ačiū už kantrybę ir gerus žodžius. Linkiu Jums malonių akimirkų čia ir dabar.☺

Visą savaitę nuo įstojimo į šią programą su didžiuliu džiaugsmu ir dėkingumu Ilonai klausiausi paskaitų, dariau užduotis. Būdavo, kad labai pavargdavau, nes per dienas kasdavau kasdavau kasdavau ir galų gale atkasdavau atsakymus. Tas "puzzlas" neįtikėtinai dėliojasi. Su nekantrumu laukiu kiekvienos naujos pamokos.  Ačiū Jums Ilona! Ačiū, kad esate. / Vilė

 

Ši programa man labai patinka ir padeda. Jaučiasi dideli vidiniai pokyčiai. Džiaugiuosi, kad nusprendžiau prie jos prisijungti. Į viską labai įsigilinu, klausausi susikaupusi, kai ką pasižymiu sąsiuvinyje, atlieku visus pratimus. Medžiagos labai daug ir ji įdomi, įtraukianti ir, svarbiausia, naudinga bei efektyvi. Ačiū Jums 🙂 / Deimantė

 

Visų pirma, labai džiaugiuosi, kad teko susipažinti su nuostabiu žmogumi, programos mokytoja Ilona prieš pat prasidedant programai. Buvau įstrigus giliai savo jausmuose, emocijose, kurios mane valdė ir su kuriomis nemokėjau susitvarkyti pati. Kai Ilona pasiūlė dalyvauti programoje labai apsidžiaugiau, kad pagaliau galėsiu kažką pakeisti, bet net neįsivaizdavau, kad tai padės tiek pasistūmėti į priekį. Ar norėčiau vėl dalyvauti programoje? Net nesuabejojus galiu pasakyti TAIP. Per visus praėjusius mėnesius programoje niekada nesuabejojau tuo ir nepamąsčiau, kad tas tris valandas, skirtas programai, galėčiau skirti kažkam naudingesniam ar įdomesniam. / Lina

 

Programos metu išmokau ne tik nusiraminti, atpažinti tinkamiausią, širdžiai patraukliausią sprendimą, bet ir išryškinti tikrąsias SAVO gyvenimo vertybes, “paleidau” ir “tebepaleidinėju” įsižeidimus, nuoskaudas, liūdesį, kurie veda tik prie galvos skausmo. (Ypač ilgai “virškintas” faktas, kad niekas nieko neprivalo man buvo svarbus atradimas, keitęs požiūrį į aplinką, savo pačios veiksmus.) Dar supratau, kokia noriu-turiu (“privalau”??? :D) būti, kaip atrodo širdies, kūno ir proto dialogas. Išvada paprasta: kursai duos daug naudos, keis gyvenimą iš esmės, bus veiksmingi, jei yra užsispyrimo dirbti su savimi ir drąsos pamatyti save tokį, koks esi. Ačiū Tau, Ilona, už tavo laiką, individualiai taikytas ir įrašytas meditacijas ir, žinoma, gerą spyrį į ten, kur jo reikia. / Aura 

 

Esu išbandžiusi keletą savęs pažinimo programų / užsiėmimų, bet jūs pranokstate juos visus ir mano lūkesčius. Informatyvu, tikslu ir aišku. Logiška taip pat. Ačiū. / Ieva

 

Ši programa – tai viena geriausių mano patirtų investicijų į save. Gilus vidinės tvarkos įvedinėjimas per nuoseklų darbą su savimi. Sluoksnis po sluoksnio lukštenausi iš aukos vaidmens, atradau tikrąsias savo vertybes, kurių net neįtariau esant, ravėjau, regis, neišravimus įsitikinimus, tirpinau emocines sankaupas – darbavausi tarsi speleologė savo pačios viduje. Penkis mėnesius trukusioje kelionėje žingsnis po žingsnio, užduotis po užduotis, praktika po praktikos lengvėjo mintys, aiškėjo sprendimai ir (netgi!) stebuklingai greitai pildėsi norai. / Eglė M.

 

Mane ši programa labai išlaisvina – pirmiausia nuo savęs pačios. Išblukina ribas, atpalaiduoja nuo stereotipų ir normų. Kiek tai įmanoma, kai viskas giliai užcementuota ir įsisenėję. Būna dienų, kai gyvenu be griežtų reikalavimų sau ir tuo pačiu kitiems, kai galiu ramiai ir paprastai priimti tai kas vyksta be nuostatų, reikalavimų ar kontrolės poreikio. Tai dar ne nuolatinė būsena, bet jau žinau – kad ir aš galiu taip gyventi. Ačiū už viską. / Ieva J.

 

Programa buvo geriausia mano dovana sau. Tie penki mėnesiai prabėgo nejučia, lauktas kiekvienas susitikimas, kupinas įdomios ir naudingos informacijos, patirties, įžvalgų, praktikų, atsakymų. Viskas suprantamai ir paprastai, be jokių burtų, mistikų. Iki programos atrodė, lyg gyvenčiau tarp dangaus ir bedugnės, nesijaučiau esanti tvirta. Programos metu atsirado ir žemė po kojomis, ir dangų žydrą pamačiau. Be jokių drastiškų priemonių ar kardinalių sprendimų, ir tam neteko nei darbo keisti, nei vyro, namų ar draugų. Pasikeičiau aš. Nelabai įmanoma keliais sakiniais parašyti, kas įvyko mano gyvenime, bet tikrai įvyko kažkas TOKIO. Programa tikrai verta didelio dėmesio. / Kristina Z.

Jos jau pakeliui į SAVO švyturį!

O jeigu to norite ir jūs, nebeatidėliokite ir prisijunkite!

 

KAIP DALYVAUTI PROGRAMOJE IR KAIP JI VYKS?

 

PASIRINKITE PROGRAMOS PLANĄ:

 

 

INFORMACIJA RUOŠIAMA

NAUJA PROGRAMOS GRUPĖ DARBĄ PRADEDA...

 

PROGRAMOS EIGA:

 

VISIEMS PLANAMS:

 • Programa vyksta internetu.
 • Bazinės programos trukmė - 10 savaičių.

INTERNETINIAI SEMINARAI:

 • Programa prasidės pirmuoju internetiniu seminaru, kuriame aptarsime programos detales, eigą ir pirmąją užduotį. Susitikimas vyks 2019 m. kovo mėn. 21 d. (ketvirtadienį) 20:00 val. Nuorodą į seminarą gausite tą pačią dieną iki 12:00 val.
 • Kievieną savaitę ketvirtadieniais 20:00 val. vyks internetiniai seminarai, kurių metu dar pagilinsime savaitės temas, vyks klausimų - atsakymų sesijos. Jeigu tą dieną seminare dalyvauti negalėsite, įrašą galėsite peržiūrėti jums patogiu laiku.
 • Internetiniai seminarai vyks naudojant ZOOM programėlę. Kaip ja naudotis parašysiu prieš programos pradžią. Kiekvienas seminaras turės atskirą nuorodą, kurią atsiųsiu tą dieną, kai jis vyks.

PROGRAMOS MEDŽIAGA:

 • Visa programos medžiaga bus talpinama internetinėje mokymų platformoje.
 • 2019 m. kovo mėn. 21 d. iki 20:00 val. į savo el.pašto dėžutę gausite nuorodą į mokymų platformą, kurioje rasite pirmojo užsiėmimo medžiagą.
 • Nauji užsiėmimai bus įkeliami 2 kartus per savaitę, o priminimą apie tai gausite el.paštu.
 • Užduotis, praktikas, vizualizacijas jūs galėsite išsisaugoti savo kompiuteryje ar telefone ir naudoti neribotą laiką.

PREMIUM IR VIP PLANAMS:

 • Programos trukmė - 12 savaičių.
 • VIP PLANUI: pasibaigus programai 12 mėnesių vyks palaikomieji internetiniai seminarai. Seminarai vyks kiekvieną sekmadienį 20:00 val. Visi susitikimų įrašai bus talpinami atskiroje platformoje, prie kurios jungtis galėsite jums patogiu laiku. 

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

O jeigu dar manęs nepažįstate - susipažinkime! Kaip ir daugybė kitų moterų, kažkada ir pati gyvenau pilną baimių ir nepasitikėjimo savimi gyvenimą.

Kažkada mano gyvenimas buvo toks, kaip „turi būti“, viską dariau taip „kaip reikia“, nepaisydama savo jausmų ir širdies šauksmo. Taip jau susiklostė, kad niekada nepasitikėjau savimi, vis galvojau, kad esu nepakankamai graži, protinga ar verta net to, ką turėjau. Nuo vaikystės buvau išmokusi, kad tokia, kokia esu, nebūsiu mylima, ir todėl labai stengiausi įtikti kitiems, vis dairiausi į šonus ir laukiau, kad kas įvertintų, pagirtų, o nesulaukusi - greitai įkrisdavau į liūdesio ir savigailos liūną, iš kurio išbristi pavykdavo tik trumpam. Ir todėl gyvenimas man atrodė gan niūri ir pilka vieta. Gyvenau štai tokiame pasaulyje, kuriame be viso to, buvo ir kitų “perliukų”.

 

Na, pavyzdžiui, žodžius „aš tave myliu“ pirmą kartą išgirdau jau studijuodama universitete. Ir juos pasakė vyras, už kurio vėliau ir ištekėjau. Iki tol aš net neįsivaizdavau, kad mane kas nors gali mylėti, juk visada buvau vaiščiojanti problema, gadinanti kitiems sveikatą, nervus ir gyvenimą. Nežinojau ir to, kad mylėti galiu aš. Meilė man tebuvo žodis iš pasakos – nepažįstamas, bet viliojantis ir dėl to dar labiau bauginantis, o žmogus, pasakęs „aš tave myliu“, – lyg ateivis iš kitos planetos, niekaip negalintis suvokti mano tariamų žodžių „aš nemoku mylėti, aš nežinau, kas tai yra“. Todėl pirmą kartą išgirdusi frazę “mylėti save”, aš sustingau iš nuostabos…

 

"Svajonės ir tikslai? Apie ką jūs, ponai? Ar tai man? Kam kažką pradėti, jeigu vistiek nepavyks. Juk aš visiška nevykėlė...", - tokiomis ir panašiomis mintimis maitindavau savo kasdienybę.

 

Atsipeikėjau tik tada, kai gyvenimas iš visų jėgų vožtelėjo per galvą.

 

O vožtelėjo taip, kaip, prisipažįstant nuoširdžiai, buvo momentas, kai nebetikėjau, kad po visų, per gan trumpą laiką gyvenimą supurčiusių įvykių, man pavyks apskritai pakilti. Visiškas nusyvilimas savimi, neviltis, nepakeliamu svoriu užgriuvusi gėda ir kaltė, kiekvieną akimirką lydintis jausmas, kad esi, moterie, niekas ir vardas tavo joks...O pakilti teko.

 

Ir tada prasidėjo mano kelias. Ko aš tik neišbandžiau, mėgindama atsigauti, sustiprinti pasitikėjimą savimi ir save pamilti. Pradėjusi nuo elementariausių ir populiariausių patarimų, atėjau iki labai rimtų meditacinių praktikų.

 

Mėginau pradėti nuo išvaizdos pokyčių, bet pasiekusi norimą rezultatą supratau, kad labiau pasitikėti savimi nepavyko. Vėliau tai patvirtino ir netyčia aptiktas tyrimas, įrodantis, kad net kardinalūs išorės pokyčiai sustiprina pasitikėjimą tik tai akimirkai.

 

Patarė: baik save kritikuoti. Visaip stengiausi, bet kritikas buvo labai atsparus. Sustiprintas išgyventų patirčių ir praradimų, kiekvieną sumanymą sumaldavo į miltus "Kas tu tokia, kad to norėtum? Dar mažai pridirbai? Tik sėdėk ir nekišk nosies, nevykėle tu. Jau vieną kartą pabandei, matai, kas gavosi? Kam tu reikalinga?" 

 

Ir vėl patarė: liaukis lyginti save su kitais. Ir taip bandžiau, ir anaip bandžiau, bet gražūs kitų gyvenimo epizodai vis vien “kabino” ir kėlė liūdesį bei keistas mintis apie save.

 

Įsigijusi puokštę vizualizacijų tikėjausi, kad va dabar tai jau viskas pasikeis. Nesikeitė, bet kol dariau, buvo labai gera.

 

Skaičiau daug knygų. Skaitymas padėjo sukaupti labai daug žinių ir pasijausti daug žinančia.

 

Lankiau "būrelius", kuriuose susikibusios už rankų labai mylėjom pasaulį. Bet susidūrus su realiai sudėtinga situacija, visi anksčiau aprašyti punktai užgriuvo iš naujo.

 

Meditavau po tris valandas per dieną. Buvo gera, bet kol klaidžiojau kosmoso erdvėse, vaiko batai patys nesusisiuvo, o pasitikėjimas savimi ir meilė sau tik įžūliai šypsojosi, pasislėpę už kampo.

 

Bet būtent toks praeitas kelias ir leido man suprasti vieną labai svarbų dalyką: 

 

pasitikėjimas savimi, savivertė ir meilė sau sugrįžta tada, kai nustoji tikėti kažkieno sukurtu melu apie tave (tu negali...tau nieko neišeis...čia ne tau...) ir matuotis kitiems patrauklius vaidmenis (turi būti tokia...anokia ir dar kažkokia...).

 

O tai reiškia - nustoji meluoti sau. Ir aš surizikavau. Iš tikrųjų save pažinti su visomis keistenybėmis ir nepanašumais. Papasakoti apie tikruosius savo norus, interesus, vertybes, svajones, idėjas. Sukurti savo taisykles ir į šalį mesti pastangas būti tuo, kuo nesu. Nebesistengiu įsisprausti į svetimą rūbą, kad ir koks gražus jis būtų, nes vaidmuo – išdavikas. Ir anksčiau ar vėliau spektaklis baigsis, žiūrovai išsiskirstys, rampų šviesos užges ir tu liksi vienumoje, kurioje tau teks priimti visą tiesą apie save. Ir tada tu išgyvensi tą neapsakomą jausmą, kai...

 

...priimdama visą tiesą apie save, įgauni didingą jėgą ir drąsą. 

 

Drąsą gyventi remiantis savo vertybėmis, daryti tai, kas tau svarbu, kurti, mylėti, o kartais ir krėsti pokštus.

Lieka mažiau išsigalvotų pretenzijų ir bereikalingų apmąstymų. Ir atsiranda daugiau laisvės bei spontaniškumo. Ir tada gyvenimas suspindi kitokiomis spalvomis, pradeda žaisti švelniais blyksniais, skleisti fantastiškus aromatus. Ir atsiranda daugiau energijos, kuri leidžia nuversti kalnus ir įkopti į neįveikiamas viršukalnes. Kai apkabini viską, kas tavyje yra, viduje išsiskleidžia tikra žmogiška šiluma, kurios taip pasiilgo pasaulis. Nes jėga slypi ne vaidmenyje. JĖGA SLYPI TIKRUME!

 

Ir tada aš, gyvenimo nuskriausta mergaitė, patyrusi daugybę patyčių, ne vieną gyvenimo dramą, artimiausių žmonių pasmerkimą ir atstūmimą, pradėjau daryti tai, apie ką žaisdavau vaikystėje.

 

Tiesa, tuose žaidimuose dalyvavo tik trys lėlės ir pliušinis meškinas, po daugybės metų virtę šimtais žmonių…

 

2014 metais skaičiau pranešimą konferencijoje „Veikli“ 500 konferencijos dalyvių.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 metais skaičiau pranešimą konferencijoje „NoLimits“ 9000 žmonių auditorijai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 metais leidykla „AlmaLittera“ išleido mano parašytą knygą „Drąsa gyventi“, o jos atsiradimo istorija tik patvirtino, kaip viskas dėliojasi, kai eini savo keliu.

 

 

Dalyvauju radijo ir televizijos laidose, straipsnius skelbiu didžiuosiuose Lietuvos portaluose 15min.lt, delfi.lt, balarama.lt, psichika.eu ir kituose.

 

Jau seniai turėjau svajonę pagyventi kitose šalyse, pažinti jų kultūrą, tenai gyvenančius žmones, o prieš keletą metų dukrai išvykus studijuoti į užsienį, mintyse nusprendžiau, kad vieną dieną keliausiu ir aš. Prisipažinsiu, sprendimo įgyvendinimas buvo atidėtas keletui metų, bet ne taip seniai pasiryžau, susikroviau lagaminus ir išvykau artyn paties svarbiausio mano gyvenimo žmogaus. Kur toliau? Kol kas be planų, ten, kur pakvies širdis. Kada? Tada, kai pakvies. O kol kas džiaugiuosi galėdama užsiimti ne tik mėgiama veikla, naujų dalykų ir žmonių pažinimu, bet ir dar pabūti mama ne per atstumą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ar galėjau aš – baikšti, nelaiminga, savimi nepasitikinti ir norinti nuo pasaulio pasislėpti mergaitė suaugusios moters kūne – kada patikėti, kad aš tai padarysiu?

 

Ne, aš tiesiog surizikavau ir nusekiau paskui savo širdies šauksmą. Daug mokiausi, daug dirbau, daug domėjausi, tyrinėjau ir tikrinau gyvenime.

 

Esu praktikė, todėl abstrakčios teorijos mane domina tik tiek, kiek jos yra pritaikomos tikrame tikro žmogaus gyvenime. Mano kuriamos programos – tai 20-ies metų domėjimosi žmogaus psichologija ir 10-ies metų intensyvaus mokymosi, tyrinėjimo bei darbo rezultatas. Kaip dėlionę sudėliojau iš įvairių praktikų, metodų, patyrimų. Visas programos turinys – asmeniškai išgyventas, išmėgintas, patirtas ir veikiantis. Su azartu ir atsidavimu tyrinėju gyvenimą, žmogų, ieškau atsakymų, o juos radusi – tikrinu, testuoju, nagrinėju, kaip tai veikia realiame gyvenime. Kai tai atrandu, tuomet ir dalinuos su jumis. Visas naudingas ir rezultatus duodančias žinias, metodikas, technikas sudedu į kuriamas programas tam, kad ir kiekviena moteris galėtų jomis pasinaudoti per gerokai trumpesnį laiką ir už dešimtis kartų mažesnes sumas, nei skyriau aš.

 

Programoje pateikiu konkrečias metodikas, patikrintas ir veikiančias praktikas. Moterys, kurios dalyvavo ir dalyvauja programose šiuo metu, džiaugiasi teigiamais pokyčiais, o tai reiškia, kad programa VEIKIA ir duoda REZULTATĄ.

KĄ DAR ŠI PROGRAMA JUMS GALI DUOTI?

Paprastesnį gyvenimą.

Kai pasitikime savimi, mažiau abejojame, greičiau ir lengviau randame sprendimus bet kokiai situacijai.

 

Mažiau nerimo.

Kai pasitikime savimi, lengviau reaguojame į kitų nuomones ir mažiau galvojame apie tai, ką pasakys kiti.

Nuoširdesnius santykius.

Kai pasitikime savimi, lengviau kuriame santykius, labiau priimame save ir kitus, kitiems gera būti su mumis.

Lengvesnį bendravimą.

Kai pasitikime savimi, drąsiau išsakome savo nuomonę ir geriau suvokiame kitus žmones.

 

Daugiau ramybės.

Pasitikėjimas savimi padeda jaustis tvirčiau, susidūrus su baimę keliančiomis situacijomis ir nežinomybe.

Geresnę nuotaiką.

Kai pasitikime savimi, mažiau save graužiame, lengviau sprendžiame konfliktus ir dažniau mėgaujamės akimirkomis.

Daugiau veiksmų.

Pasitikėdamos savimi mes drąsiau imamės įgyvendinti svajones, norus ir siekti tikslų. Sumažėja abejonės ir baimė priimti sprendimus. Drąsiau imamės naujų dalykų.

Stipresnę motyvaciją.

Pasitikėjimas savimi stiprina entuziazmą, norą veikti ir motyvuoja siekti norimų dalykų. Kuo daugiau padarome, tuo labiau stiprėja motyvacija eiti pirmyn.

Geresnius rezulatus.

Kai pasitikime savimi, savo dėmesį nukreipiame į tai, ko norime, daugiau padarome nei tada, kai savimi abejojame ir išgyvename dėl kitų nuomonės.

Jeigu vis dar skaitote, atsakykite nuoširdžiai...

 

Ar gyventumėte taip pat, jeigu kiekvieną akimirką prisimintumėt, kad gyvenimas yra vienas ir jūsų laikas ribotas?

 

Dirbtumėte tą patį darbą?

Būtumėte tuose pačiuose santykiuose?

Bendrautumėte su tais pačiais žmonėmis?

Taip pat leistumėte laisvalaikį?

 

O jeigu tvirtai žinotumėte, kad esate verta visko, ko norite, ir visa tai, ko imsitės, jums būtinai pavyks?

 

Ar ir toliau darytumėte tai, ką darote dabar?

Toliau taikytumėtės su darbu, kuriame nesate vertinama ir nerealizuojate savo gebėjimų?

Toliau leistumėte kitiems peržengti jūsų ribas ir nepaisyti jūsų poreikių?

Ir toliau klausytumėte tų, kurie sako "gyvenk kaip visi normalūs žmonės...nenorėk daugiau, nei turi...nesvaik, tai ne tau..."?

 

Ar ir toliau sutiktumėte nustumti savo siekius, norus, svajones į nežinia kada įvyksiančią ateitį?

 

Jeigu bent į vieną klausimą atsakėte NE, jūs NORITE išsipainioti iš šio klastingo žaidimo, svetimų nuomonių ir reikalavimų voratinklio, kaustančių abejonių ir baimių. Jūs norite tikėti savimi ir savo jėgomis, ir liautis meluoti sau, kad rytoj viskas bus kitaip.

 

Jūs NORITE gyventi SAVO gyvenimą!

Dar turite abejonių, ar ši programa yra jums?

Išsklaidykime jas!

 

Ar man tiks ši programa? 

Jeigu esate čia, greičiausiai, kažko ieškote – žinių, sprendimų, variantų pagerinti gyvenimą, jūsų gyvenime yra tai, ką jūs atidėliojate ateičiai ir nedrįstate padaryti. Jūs jau suvokiate, kad reikia kažko imtis, nes kitaip įkrisite į dar didesnę “pelkę”, pilkumą, nuobodulį, o savaime niekas nepasikeis. Kitos pasieks tikslus, įgyvendins svajones, o jūs taip ir liksite ten, kur esate. Ir jūs šito nenorite. Bet gali būti, kad programos eigoje jūs suprasite, kad ji jums netinka, nepatinka, neduoda jokio rezultato. Tuomet jums tereikės parašyti laišką be jokių paaiškinimų, tik su sakiniu "nenoriu tęsti programos", ir aš be jokių papildomų klausimų grąžinsiu jums sumokėtus pinigus. Net jeigu praeisite visą programą, atliksite visas užduotis ir laikysitės rekomendacijų, bet pabaigoje suprasite, kad tai jums nieko nedavė, taip pat be jokių papildomų klausimų grąžinsiu jums mokėjimą.

 

O jeigu aš neturėsiu laiko užsiėmimams? 

Jeigu ieškote priežasčių, kodėl nereikia nieko daryti ir keisti, ši priežastis yra labai tinkama. Realybėje nerasti sau 2-3 valandų per savaitę tiesiog neįmanoma. Juo labiau, kad tai valandos, kurios gali padaryti didelę teigiamą įtaką jūsų būsenai, savijautai ir gyvenimui. O tol, kol neatrasite laiko sau ir tiems dalykams, kurie jums svarbūs, niekas nesikeis. Na, nebent jūsų gyvenime yra svarbesnių dalykų, nei jūsų gyvenimas.

 

Man nejauku dalyvauti grupėje, atvirauti ir dalintis išgyvenimais. 

Jeigu taip yra, sprendimas dalyvauti grupėje bus pirmasis svarbus žingsnis į  stipresnį pasitikėjimą savimi. Juo labiau, tam, kad pradžioje būtų paprasčiau, jūs galėsite susikurti pseudonimą ir juo prisistatyti, niekas nereikalaus atskleisti kitų asmeninių duomenų ar parodyti nuotraukų. Niekas nevers jūsų kalbėti, reikšti nuomonę, užduoti klausimus ar dalintis įžvalgomis. Dalinsitės tik tuo, kuo norėsite ir išdrįsite. O programos eigoje, pajutusi bendrą draugišką atmosferą, supratimą ir palaikymą, atsiskleisite labiau ir išlaisvėsite. O iš kitos pusės - jeigu gyvenime sunku atsiverti, ši grupė gali tapti saugia eksperimentų ir naujo gebėjimo lavinimo erdve.

 

Ar efektyvus yra darbas internetu? 

Vienareikšmiškai - TAIP. Ir efektyvus, ir patogus. Šiuolaikiniame technologijų amžiuje būtų neteisinga nesinaudoti jų teikiamais privalumais. Dalyvaujant užsiėmimuose internetu tauposi laikas, nereikia niekur važiuoti, skubėti, strigti kamščiuose. Įsisavinti pateiktą medžiagą galite bet kuriuo jums patogiu laiku ir būdami bet kurioje pasaulio vietoje.  Be to, stiprėja savarankiškumas, disciplina, įgūdis darbuotis nuosekliai ir sistemingai – įgūdžiai, kurie labai pasitarnaus bendrai gyvenime. O programoje pateikiamų metodų ir praktikų efektyvumas niekaip nepriklauso nuo jų pateikimo būdo. Ir dar - visos programos metu jūs turėsite palaikymą ir tomis akimirkomis, kai norėsis “nusiplauti”, jums tereikės brūkštelt žinutę į palaikymo grupę ar man asmeniškai – ir vėl pirmyn.

 

Galėčiau pinigus išleisti ir kitoms reikmėms. 

Kas jūsų gyvenime yra naudingesnio ir svarbesnio, nei jūs?  Pamėginkite įvertinti tą kainą, kurią jūs mokate už atidėliojimą, baimes, delsimą, už tai, kad nepasitikite savimi ir savęs nevertinate. Kokia suma galėtumėte tai įvertinti? Sudėtinga, nes kaina, kurią jūs už tai mokate yra jūsų gyvenimas. O ši programa yra skirta būtent jums ir yra apie jus. Joje sudėtos žinios, metodai, technikos padėjo išspręsti rūpimus klausimus tiek man asmeniškai, tiek ir daugeliui programoje dalyvavusių moterų. Čia jūs gausite aiškius, praktiškai išmėgintus žingsnius ir įrankius, padėsiančius jums augti ir keisti tai, kas netenkina. Nes tik augindamos save, mes galime išauginti gyvenimą. Pasirinkimas labai paprastas.

Registruokitės į programą, jeigu:

 

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

Jūs jau suprantate, kad už kiekvieno ateičiai atidėto noro (svajonės, tikslo) slepiasi proto sukurta istorija, siekianti išlaikyti jus ten, kur esate, verčianti jus "štampuoti" tuos pačius scenarijus vėl ir vėl. O JŪS KETINATE SUSIKURTI NAUJĄ SCENARIJŲ IR PAKEISTI TAI, KAS NETENKINA!

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

Jums nusibodo slėptis už "žemos savivertės" ir pasitikėjimo savimi trūkumo, jūs norite liautis atidėlioti, esate pasiryžusi pradėti vykdyti pažadus sau ir JUMS REIKIA POSTŪMIO SAVĘS IR SAVO GALIMYBIŲ PAŽINIMUI!

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

Jūs norite pagaliau JAUSTIS TVIRTAI IR ŽINOTI, ko esate verta, atsikratyti savo baimių ir drąsiai deklaruoti savo interesus, apibrėžti asmenines ribas ir konstruktyviai apginti savo poziciją.

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

Jūs norite LENGVIAU BENDRAUTI su žmonėmis, "užčiaupti" nuolat bambantį vidinį kritiką, liautis lyginti save su kitomis ir keliauti per gyvenimą lengvais žingsniais.

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

Užuot kūrusios visas įmanomas, neįmanomas, tikėtinas ir galimai įvyksiančias katastrofas, jūs norite PRADĖTI MATYTI GALIMYBES. Vietoje daugybės "kodėl NE?", jūs norite pamatyti tą vienintelį "kodėl TAIP?"

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

Jūs norite geriau pažinti ir suprasti save, jūsų gyvenime vykstančius įvykius ir tuos žmones, kurie yra greta jūsų, ir NEBENORITE TAIKYTIS su tuo tariamai saugiu gyvenimu, kuris neteikia nei pasitenkinimo, nei džiaugsmo.

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

Jums NUSIBODO PATAIKAUTI seniems ir neteikiantiems naudos įpročiams, nebenorite iš baimės trypčioti vietoje ir vis atidėlioti savo gyvenimą ateičiai. Jūs norite atsiverti pasauliui ir įsileisti į savo gyvenimą daugiau jo siūlomų galimybių!

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

 

Jūs puikiai žinote sprendimą, kuris būtų naudingas jums, bet gali būti, kad jūs vėl pradėjote abejoti - programos efektyvumu, lektorės kompetencija, savo galimybėmis…

 

Pasirinkimas paprastas - arba eilinį kartą leisti  protui vesti jus kuo toliau nuo pokyčių ir jums svarbių dalykų, arba liautis atidėlioti ir žengti į savo gyvenimą!

Jeigu perskaitėte iki šios vietos ir vis dar abejojate,

ir norite dalyvauti pasitikėjimo stiprinimo grupėje “DRĄSI!”,

tai reiškia, kad atidėliojimo scenarijus jus vėl nori atitraukti nuo to, kas jums svarbu...

 

Todėl kviečiu drąsiai registruotis į grupę ir paskambinti man jau dabar, artimiau susipažinti bei išsiaiškinti tai, kas kelia klausimų!

Mano telefono numeris +370 624 66482

Iki susitikimo!