pakilti

 

Klubas DRĄSI - tai MOTERYS, kurios iš gyvenimo nori DAUGIAU!

 

Klubo DRĄSI! misija – suteikti dalyvėms reikalingas žinias ir įrankius,

padėsiančius pagerinti jų gyvenimą.

 

NAUDA JUMS:

  • Atsakymai į Jums iškilusius klausimus ir pagalba atliekant programų užduotis. Patirtis rodo, kad dirbant su programos medžiaga, dalyvėms iškyla pačių įvairiausių klausimų, tad susitikimų metu yra galimybė gauti atsakymus į rūpimus klausimus.
  • Papildomos temos ir programos temų gilinimas. Klube kalbėsime ir apie temas, kurių nėra programos medžiagoje, ir dar gilinsime tas, kurios yra programose.
  • Labai svarbus aspektas - susitikimuose kalbėsime apie tai, kaip pritaikyti turimas žinias gyvenime. Bus papildomų patarimų, paprastų pratimų, praktikų, kurios lengvai integruojamos į gyvenimą ir nereikalauja papildomo laiko.
  • Konkrečių situacijų nagrinėjimas ir sprendimų paieška. Čia iš anksto galėsite pateikti tik Jums aktualius klausimus, gauti patarimus ar sprendimų variantus.
  • Uždara erdvė, kurioje bus talpinami VISI susitikimų įrašai.
  • Uždara skiltis svetainėje www.drasagyventi.lt, kurioje bus tik jums pasiekiami straipsniai su naudinga informacija.
  • Klubo svečiai.
  • Galimybė pristatyti savo paslaugą ar produktą kitoms dalyvėms.
  • Bendravimas. Geriausiai mes save pažįstame per kitus žmones, todėl čia bus erdvė bendravimui, pasidalinimui, įžvalgoms, kuriomis praturtinsime vienos kitas ir padėsime vienos kitoms dar geriau suprasti save ir kitus žmones. 
  • Palaikymas. Labai svarbu šiame kelyje turėti erdvę, kurioje visuomet sulauksi palaikymo, supratimo, pritarimo. Ypatingai tais atvejais, kai norisi pabėgti nuo pokyčių. O labai dažnai artimieji ir draugai nėra ta terpė, kuri paskatina ir stumteli į priekį.

 

Prisijungti prie klubo gali internetinės pasitikėjimo savimi stiprinimo grupės DRĄSI! dalyvės arba įsigijusios metinę narystę klube.

 

Metinės narystės kaina 240 Eur mokant iš karto arba 300 Eur mokant dalimis (12 mokėjimų po 25 Eur)

 

NORITE BŪTI ŠIOS FANTASTIŠKOS BENDRUOMENĖS DALIMI?

 

Užpildykite žemiau esančią formą, užsiregistruokite ir kelių valandų bėgyje atsiųsiu Jums laišką su visa būtina informacija. Taip pat laiške gausite paslaugų teikimo sutartį bei sąskaitą apmokėjimui. Jeigu laiško negausite, būtinai patikrinkite kitus el. pašto skyrius (spam, naujiniai, reklama) arba susisiekite el.paštu ilona.tamosiuniene@drasagyventi.lt bei telefonu +370 624 66482.

 

Jūsų vardas, pavardė (*)

El.paštas (*)

Telefono numeris (*)

REGISTRACIJA Į KLUBĄ "DRĄSI"

PASIRINKITE APMOKĖJIMO VARIANTĄ

KOMENTARAI, PAGEIDAVIMAI, PASTABOS

*Privalomi laukai

Sorry, the comment form is closed at this time.