saves-priemimas

KAIP PRIIMTI SAVE SU VISAIS TRŪKUMAIS IR NETOBULUMAIS,

LIAUTIS "GRAUŽTIS" DĖL NEPAVYKUSIŲ DALYKŲ IR PRADĖTI

MĖGAUTIS SAVIMI BEI GYVENIMU?

 

PAJAUSKITE LAISVĘ BŪTI SAVIMI IR VIDINĘ PILNATVĘ

INTERNETINIAME KURSE "SAVĘS PRIĖMIMAS: AŠ IR NE AŠ"

 

Kurso pradžia lapkričio 26 d. / trukmė 6 savaitės

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

ŠIS KURSAS BUS JUMS NAUDINGAS, JEIGU:

Šlubuoja jūsų savivertė ir pasitikėjimas savimi.

Dažnai save smerkiate ir kritikuojate.

Pataikaujate kitų poreikiams ir dėl jų atsisakote savo norų.

Lengvai pasiduodate kitų manipuliacijoms.

Dažnai jaučiate įtampą ir nepasitenkinimą.

Bijote išsakyti savo nuomonę ir apginti ribas.

Stengiatės kitiems patikti ir išgyvenate, jeigu taip nevyksta.

Nedrįstate apibrėžti savo ribų ir pasakyti NE tam, kas jus žeidžia.

Pergyvenate dėl savo "trūkumų" ir sunkiai matote privalumus.

Vengiate konfliktų ir stengiatės kitiems įtikti.

Matote kitų trūkumus, smerkiate juos ir kritikuojate.

Jaučiatės viduje nepakankamai tvirta ir abejojate savimi.

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

JŪS ESATE NE VIENA!

 

Daugybė moterų jaučiasi panašiai kaip jūs. Todėl ir atsirado šis kursas, skirtas toms moterims, kurios pavargo nuolat dairytis, ką kiti galvoja apie jas ir jų sumanymus, kurioms nusibodo jaustis taip, lyg su jomis būtų "kažkas negerai", kurios nebenori trypčioti vietoje ir laukti pritarimo iš kitų. Toms, kurios NORI pokyčio ir jau supranta, kad:

 

Jūs turite teisę jausti malonumą ir pasitenkinimą savimi, nepriklausomai nuo įvykusių klaidų, nesėkmių ir netobulumų.

 

 

Jūs turite teisę į savo norus, nuomonę ir poreikius net ir tada, kai kitiems tai nepatogu.

 

 

Jūs neprivalote atitikti kitų žmonių lūkesčius ir jiems pataikauti.

 

 

Jūs neprivalote skirti savo laiko ir dėmesio tiems, kurie jus skaudina, net jeigu jie yra labai arti.

 

 

Jūs galite džiaugtis savimi ir reikštis šiame pasaulyje taip, kaip reikalauja jūsų širdis, o ne svetimi standartai ir taisyklės.

 

 

Jūs turite savo asmenines ribas ir galite sakyti NE tiems, kurie jas pažeidžia.

 

 

Jūs turite teisę į tą gyvenimą, kurį norite gyventi, nepaisant to, ką apie tai galvoja kiti.

Jūs galite nustoti tikėti kažkieno sukurtu melu apie save (tu negali...tau nieko neišeis...čia ne tau...) ir matuotis kitiems patrauklius vaidmenis (turi būti tokia...anokia ir dar kažkokia...).

 

 

PRIIMKITE IR PAMILKITE SAVE VISĄ - SU VISAIS NETOBULUMAIS IR TRŪKUMAIS!

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

KAS BUS KURSE "SAVĘS PRIĖMIMAS: AŠ IR NE AŠ"?

 

Šis kursas padės jums visiems laikams išspręsti savęs priėmimo ir meilės sau klausimus. Aš skyriau beveik 10 metų ir išleidau ne vieną tūkstantį eurų tam, kad sužinočiau ir patikrinčiau visą informaciją bei praktikas, kurias sudėjau į šią programą. O jūs visa tai gausite vienu metu ir galėsite naudotis tiek, kiek norėsite.

 

Susipažinsite su pagrindiniais AŠ koncepcijos aspektais. Išnagrinėsite individualios AŠ koncepcijos sudedamąsias dalis ir identifikuosite tas, iš kurių kyla trūkumo pojūtis. Sužinosite sveikos AŠ koncepcijos požymius ir pradėsite stiprinti tas, kurios "šlubuoja".

 

Iškelsite į paviršių tuos įsitikinimus, kurie jus stabdo ir verčia jaustis nepilvartėmis. Gausite efektyvias praktikas keisti šiuos įsitikinimus ir kursite jus palaikančius bei skatinančius. Tai padės stiprinti įgūdį greitai išeiti iš slegiančių būsenų ir pasijausti daug tvirčiau.

 

Susipažinsite su 4 moters pozicijomis ir joms būdingomis energijomis. Specialaus testo pagalba identifikuosite savo stipriausią ir silpniausią pozicijas. Gausite praktikas, padėsiančias sustiprinti silpnąsias pozicijas ir pamažinti per daug stiprias, o tai reiškia - kursite vidinį balansą. Tai padės jaustis pilnaverte Moterimi.

 

Išanalizuosite savo savybes ir stiprybes. Įdomių ir įkvepiančių užduočių pagalba išgryninsite savo unikalumą ir identifikuosite stipriąsias puses. Suprasite, kaip silpnybes galima paversti stiprybėmis. Pamatysite, kiek gėrio slypi jūsų gelmėse ir pajausite savo vertę.

 

Susipažinsite su savo Vidiniu Kritiku. Išanalizuosite, kaip jis reiškiasi ir kas jį pažadina. Pamatysite, kokią įtaką daro vidinis kritikas jūsų gyvenimui. Gausite metodus, padėsiančius susitarti su vidiniu kritiku ir jį nutildyti. Mažiau save kritikuosite ir ne taip jautriai reaguosite į kitų žmonių žodžius.

 

Dirbsite su 5 pagrindinėm baimėm ir gausite technikas joms mažinti. Suprasite, ką jums reiškia "būti savimi" ir susitiksite su savo REIKŠMINGUMU, sunaikinančiu didžiulius jūsų energijos resursus, atimančiu gyvenimo džiaugsmą ir sėjančiu baimes. Specialaus algoritmo pagalba mažinsite šį drakoną ir laisvinsitės iš baimių.

 

Identifikuosite pagrindinį būdą gauti meilę ir palaikymą iš kitų. Pripažinusios tas savo savybes, kurias neigiate, jūs pasijusite tvirčiau ir jums mažiau įtakos turės kitų žmonių nuomonė. Ir tai nereiškia, kad jūs atitolsite nuo jų. Galbūt atvirkščiai: kai suprasite save, jums bus lengviau suprasti kitus. Jūs pasijusite laisvesnės santykiuose, negriaudamos jų.

A

Aiškiai pamatysite, kokią dalį savęs atmetate ir suvoksite, kad ji taip pat gali būti naudinga, o mintys apie jos “blogumą” tėra tik įsitikinimai, laikantys jus tame gyvenimo scenarijuje, kuriame esate.

A

Identifikuosite savo poliariškumus, kurie verčia jus mėtytis iš kraštutinumo į kraštutinumą. Suvoksite tas savo dalis, kurioms kažkada pasakėte NE. Susijungsite su savo visuma ir pažadinsite vidinę galią. Sustiprinsite vidinę atramą ir pradėsite labiau pasikliauti savimi.

 

Atliksite UNIKALIAS praktikas, padėsiančias susijungti su savo prigimtine jėga ir suvokti, kas jūs esate iš tikrųjų.

 

 

PAJAUSITE VIDINĘ LAISVĘ REIKŠTIS TAIP, KAIP NORI JŪSŲ ŠIRDIS,

IR BŪTI TA, KUO ESATE IŠ TIKRŲJŲ!

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

KAIP VYKS KURSAS?

 

Kursas prasideda lapkričio 26 d.

Kursas vyksta internetu / trukmė - 6 savaitės

7 INTERNETINIAI  SEMINARAI, kurių metu gausite esminę teoriją, rekomendacijas dėl jos praktinio pritaikymo, galėsite užduoti jums svarbius klausimus.

 

 • Programa prasidės pirmuoju internetiniu seminaru, kuriame aptarsime programos detales, eigą ir pirmąją užduotį. Susitikimas vyks 2019 m. lapkričio 26 d. (antradienį) nuo 20:00 val. Seminaro trukmė 1-1.5 val.
 • Kievieną savaitę antradieniais 20:00 val. vyks internetiniai seminarai, kurių metu aptarsime praėjusios savaitės darbus, bus išdėstyta nauja savaitės medžiaga, galėsite užduoti jums rūpimus klausimus.
 • Jeigu tą dieną seminare dalyvauti negalėsite, įrašą galėsite peržiūrėti jums patogiu laiku.
 • Internetiniai seminarai vyks naudojant ZOOM programėlę. Kiekvienas seminaras turės savo nuorodą, kurią gausite el.paštu seminaro dieną.

 

SAVAITINĖS UŽDUOTYS. Kurso eigoje kiekvieną savaitę gausite temines užduotis. Apie naują užduotį pranešiu el.paštu. 

 

 • Užduotys bus pateikiamos audio arba PDF formatu.
 • Visos užduotys bus talpinamos itin patogioje internetinėje mokymų platformoje.
 • Užduotis, praktikas, vizualizacijas jūs galėsite išsisaugoti savo kompiuteryje ar telefone ir naudoti neribotą laiką.

 

GAUSITE 10 PAPILDOMŲ MEDITACINIŲ / VIZUALIZACINIŲ PRAKTIKŲ. Šių praktikų pagalba jūs galėsite padidinti energijos kiekį, greitai pakeisti slegiančią būseną, sustiprinti pasitikėjimą savimi, nuraminti protą ar atsipalaiduoti.

 

Visų seminarų įrašai, vizualizacijos, užduotys bus talpinami asmeninėje mokymų platformos paskyroje, prie kurios prisijungti galėsite dar vieną mėnesį po programos pabaigos.

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

Kurse pateikiu konkrečias metodikas, patikrintas ir veikiančias praktikas. Moterys, kurios dalyvavo ir dalyvauja programose šiuo metu, džiaugiasi teigiamais pokyčiais, o tai reiškia, kad programa VEIKIA ir duoda REZULTATĄ.

 

 

Štai ką sako kurso "SAVĘS PRIĖMIMAS: AŠ IR NE AŠ" dalyvės:

 

Šis kursas - tai pati geriausia investicija mano gyvenime į pačios savęs analizavimą, supratimą, ir žengiant žingsnis po žingsnio tobulėjimo link. Nuoširdus ačiū Ilonai už tikrai suteiktas labai vertingas žinias.Rekomenduoju visoms Moterims, tikrai nenusivilsite, o gausite daug neįkainojamų žinių, kurių niekas mūsų vaikystėje nemokė. / Rosita

 

A
Man ši mokymo programa atėjo būtent tuo laiku, kai labiausiai reikėjo. Prisipažinsiu, jog ne viskas sekėsi puikiai, tačiau pasinaudojau kiekvienu Jūsų mokymu. Svarbiausia, kad protas pradėjo rimti, keitėsi ir visos keturios energijos, įsitikinimai. Labai patiko ir patinka vizualizacijos.
 Ačiū Jums, Ilona, didžiulis, kad esate ir ateinate tada, kai labiausiai reikia...o gal tam jau buvau pasiruošusi:) Žinau, kad praktikuosiu vėl viską iš naujo. Jūs nuostabi, charizmatiška, "sekiau" Jus keletą metų, skaičiau, klausiau. Ir ši programa man davė pagrindinius pamatus Drąsai gyventi.
Ačiū ir didžiulės sėkmės Jums bei visoms merginoms, moterims, kurios siekia pokyčių savo gyvenime. / Violeta
A
A

Ačiū labai Ilona, už nerealiai naudingą kursą, jaučiuosi visai kitaip, laisvesnė, labiau mylinti save, drąsesnė. / Inga

 

A

Programa nuostabi. Laikas prabėgo taip greitai. Meditacijos nuostabios ir efektyvios. Balsas tiesiog tobulas ir vedantis giliai į meditaciją. Iš lektorės sklindanti ramybė ir užtikrintumas žavi. Ieškančioms ir tyrinėjančioms savo vidinį pasaulį - puikus kursas. / Aušra

 

A

Tai, ką jūs darot - nuostabu. Įkvėpti, pažadinti, sustiprinti moteris, kurios dažnai pavargusios, nusiminusios, praradusios viltį, o galbūt tiesiog pasimetusios. Niekada neturėjau mokytojo, nežinau, kas tai, bet tai, ką jūs darot ir kuo pasidalinat, veikia mano gyvenime, išlaisvina ir moko mylėti ne tik save, bet ir kiekvieną žmogų, atsiverti ir ištikrųjų pamatyti. Labai Jums ačiū. / Silvija

 

A

Žinia apie seminarą tarytum pati mane susirado, kai man to labiausiai reikėjo. Akimirksniu, ryte prarijau akimis informaciją – užkabino, rezonavo – užsiregistravau! Viskas vyko impulsyviai ir iš “dūšios” – viskas vyko taip, kaip turėjo vykti – tai supratau po seminaro… Ačiū miela Ilona, už “pamątymus”, “burtus”, “sau klausimus – atsakymus”, “baimių iškėlimą į viršų” ir nebebijojimą – už visą Didelę Dieną su didžiuliu antplūdžiu energijos! Ši Diena įnešė kaitos – judėjimo, kaip naujo tyro pavasarinio oro gūsis – tikėjimo ir pasitikėjimo kaip prasimušęs šaltinėlis – sruvenimo, bėgimo ir skaidrumo mano kasdienybėje. Dabar aš žinau ir tikiu! / Ingrida

 

Kelios dienos po seminaro „AŠ IR NE AŠ“, esu apstulbusi nuo jame vykusių „burtų“. Supratau, kad esu visokia, turiu tai pripažinti, ta atmetama „blogoji“ dalis irgi reikalinga. Gavau pamąstymų ir praktinių metodų, kaip toliau pažindintis su savimi. Ačiū nuostabiai lektorei Ilonai. Jaučiau jos įsijautimą ir atsidavimą tam, ką ji daro. Tai žavinga. / Irma

 

Ačiū labai už seminarą. Man asmeniškai seminaras buvo neeilinis. Labai daug atradimų, naujų atsakymų, naujų minčių ir labai daug klausimų 🙂 Tiesą pasakius, paprastai po seminarų visada turiu ką pasakyti, o po jūsų liko kažkoks nepaaiškinamas vidinio praturtėjimo jausmas ir mažai žodžių. Mane nustebino jūsų įžvalga apie mane ir tai tik dar labiau pažadino mano norą domėtis savimi ir tuo, kas esu. Ir atrodo, kad tai tik pradžia… / Živilė

 

Noriu labai padėkoti už Jūsų skirtą laiką!!! Ačiū labai už tokį puikų seminarą! Už gautas įžvalgas ir gausybę naujų žinių, kurios toliau padės einant savęs ieškojimo keliu. Po Jūsų seminaro atėjo suvokimas, kad iki šiol ieškojau savęs ir tas ieškojimas buvo toks paviršinis, o tikroji mano asmenybės esmė nematoma kitiems ir man pačiai nesuprantama. O vakar akys plačiai atsivėrė, nes buvo toks jausmas lyg kas būtų pažadinęs ‘miegančią gražuolę’ ir pasakęs ‘pasižiūrėk atidžiau į save’. Ir supratau, koks reikalingas buvo tas sukrėtimas – tikram darbui su savimi. Ačiū Jums labai!!! / Jolita

 

Seminaro metu lektorė sugebėjo atitraukti ilgai ant akių užtrauktą širmą ir parodyti man save, savo baimes ir už jų slypinčius motyvus. Po šio seminaro supratau, kad laimės ieškojau visai ne tuose dalykuose, kuriuose reikėtų ir kad baimės mus stabdo gyventi. Ačiū lektorei už nuostabią ir įsimintiną dieną. / Jurgita

 

Ačiū už Jūsų skirtą energiją mums. Seminaras buvo WOW…tiek daug naudingos informacijos. Jūs įvardijote dalykus, kurie buvo “ant liežuvio galo”, tačiau taip ir neturėjo “pavadinimo”. Labai daug naudingos praktikos, tikrai norėsiu sudalyvauti kitame Jūsų seminare. / Lina

A

Seminaras buvo labai naudingas, verčiantis susimąstyti, pažiūrėti į save giliau. Labai nustebino tai, kad jūs jau po kelių valandų bendravimo apie mane galėjot pasakyti tai, ką, rodos, žinau (bet dar ne taip seniai sau pripažinau…) tik aš ir nuo visų slepiu. Rodos, to niekas nemato! O jūs pamatėt. Maniau, kad aplinkiniams transliuoju viena, o pasirodo – visai ką kita…Tai rodo, kad jūsų darbas yra naudingas ir esat gera specialistė, o man dar reikia su savimi padirbėti… / Laima

A

Seminaras patiko. Charizmatiška lektorė, įdomios temos, įtraukiančios praktinės užduotys. Man buvo naudingos seminaro metu gautos/atrastos įžvalgos. Dėkoju ir rekomenduosiu toliau. / Jurgita

A

Atėjau į seminarą pažinti save, pažiūrėti tiesai į akis. Seminaras buvo naudingas, kupinas geros atmosferos, darbo iš peties ir atrastų dalykų apie save. Dėkoju Ilonai už gerą ir naudingą seminarą. Džiaugiuos, kad dalyvavau. / Olga

A

Ačiū, kad seminare įkvėpėte pažiūrėti į save iš šalies, kad parodėte, jog nėra blogų savybių – visos jos geros, nes iš visų jų susidedu AŠ. Ypač vertinu, jog parodėte, kad baimės nėra tokios didelės, kai jas įvardini. Įkvėpimo kitiems seminarams! / Asta

A

Į seminarą atėjau vedina intuicijos ir smalsumo. Suintrigavo jo pavadinimas ir klausimas sau: ko dar apie save nežinau? Pasirodo, daug ko… Ačiū lektorei už taiklias įžvalgas, labai įdomias ir veiksmingas praktikas, aiškų dėstymą bei puikią nuotaiką. Po seminaro lydėjo šypsena ir laimės pojūtis. Ačiū Jums dar kartą ir iki pasimatymo tolimesniuose seminaruose. / Aušra

A

Sveiki visi, skaitantys šį atsiliepimą! Į Ilonos vedamą seminarą atvykau be jokios išankstinės nuostatos ir visiškai nesusipažinusi su jos mintimis, sklandančiomis internetinėje erdvėje. Taip, man patinka iššūkiai! Likau labai nustebinta ir patenkinta tuo, ką gavau, o diena, kurią praleidau kartu su visiškai nepažįstamais man žmonėmis, tapo neeiline mano gyvenimo diena. Ilona atliko milžinišką darbą: apjungė mus visus ir, tuo pat metu, kiekvieną atskirai panardino į savo vidinį pasaulį, kad galėtume atrasti savo šviesą ir savo šešėlius, slenkančius greta. Ačiū Jums, Ilona, labai už šią patirtį ir neeilinius atradimus! Tikiu, kad Jūsų darbas daro stebuklus – juk pažinti ir pripažinti save taip sunku…Su gražiausiais linkėjimais visiems. / Jolanta

A

Wow wow wow! Šiandien atlikau praktiką...kai susimaišė abi energijos, tai upeliais ašaros bėgo prisilietus, pajautus savo prigimtinę energiją!!! Legvumas, energija su tokiu tvirtu stuburu! AČIŪ, Ilona, už praktiką.

Kursas tikrai naudingas, ypač esu patenkinta energijų sujungimo praktika, kad kasdien galiu praktikuoti ir pajusti, prisiminti prigimtinę būseną, ačiū ačiū ačiū. Anksčiau tai patirdavau tik eidama į asmenines konsultacijas, o dabar turiu įrankį pati! Jaučiu didesnį savęs, savo emocijų priėmimą, daugiau meilės sau 🙂 Patiko rašto darbai, padėjo pažinti save, skirti laiko sau, pažvelgti į savo vidų. Tiek žinių, praktikų suteikėt! / Rasa

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

Jos jau pakeliui į SAVO švyturį!

 

AR NORITE TO IR JŪS?

Jaustis ramiau ir laisviau bendraujant su kitais žmonėmis.

Nustoti save kritikuoti ir "graužtis" dėl nesėkmių, klaidų bei "netobulumų".

Sukurti sveikesnius santykius su savimi, artimaisiais ar mažiau pažįstamais žmonėmis.

Liautis aukoti savo norus ir poreikius vardan kitų patogumo.

Pradėti jausti savo vertę ir nustoti taikytis su dalykais, kurie jus žeidžia.

Išsilaisvinti iš kaltės jausmo ir nuolat lydinčio pojūčio, kad su jumis "kažkas ne taip".

Drąsiau reikšti savo nuomonę ir kalbėti apie tai, kas svarbu yra jums.

Lengvai atpažinti manipuliacijas ir tvirtai pasakyti NE tada, kai to reikia.

Liautis būti "patogia" ir aukoti savo norus bei poreikius, kad tik jie atkreiptų į jus dėmesį.

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

 

KIEK KAINUOJA 6 SAVAIČIŲ KURSAS "SAVĘS PRIĖMIMAS: AŠ IR NE AŠ"?

 

Priimti save nereiškia pataikauti savo įpročiams.

 

PRIIMTI SAVE REIŠKIA BŪTI LAISVA.

 

LAISVA nuo nepagrįstų reikalavimų, svetimų taisyklių ir stereotipų.

LAISVA nuo svetimų nuomonių, sprendimų ir manipuliacijų.

LAISVA nuo svetimo ribotumo, pagiežos ir negatyvo.

 

KIEK JŪS SUMOKĖTUMĖT UŽ TOKIĄ LAISVĘ?

 

Man ji kainavo labai daug. Dešimtmetis mokymosi, darbo su savimi, dešimtys mokymų, perskaitytų knygų, paieškos, bandymai, klaidos ir nepavykę eksperimentai.

Patirtys ir neįkainojami ATRADIMAI.

Tūkstančiai eurų ir pinigais neįvertinami resursai - laikas bei energija.

 

Todėl tai, kiek kainuoja šis kursas palyginti su jo VERTE, yra tik simbolinė kaina.

 

Nes aš noriu pasidalinti su jumis tuo, kas padės ir jums apkabinti visą save, išlaisvinti vidinę jėgą ir drąsą gyventi remiantis savo vertybėmis, daryti tai, kas svarbu jums, kurti, mylėti, o kartais ir krėsti pokštus. Kad liktų mažiau išsigalvotų pretenzijų ir bereikalingų apmąstymų. Kad atsirastų daugiau laisvės bei spontaniškumo. Kad jūsų gyvenimas suspindėtų kitokiomis spalvomis, pradėtų žaisti švelniais blyksniais, skleisti fantastiškus aromatus. Ir atsirastų daugiau energijos, kuri leis nuversti kalnus ir įkopti į neįveikiamas viršukalnes.

 

JŪS GALITE PADOVANOTI SAU TOKIĄ LAISVĘ IR JĖGĄ JAU ŠIANDIEN.

VIESIEMS LAIKAMS.

 

Šios dienos kaina 197 Eur

 

87 Eur

 

REGISTRUOTIS Į KURSĄ

 

Užpildykite žemiau esančią formą ir kelių valandų bėgyje jums atsiųsiu visą informaciją / jeigu laiško negausite, būtinai patikrinkite kitus el.pašto skyrius (naujiniai, reklama, spam'as)

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

KURSO AUTORĖ IR VEDANČIOJI

 

Esu Ilona Tamošiūnienė, sertifikuota koučerė (Professional Coach ICU), rašytoja, knygos “Drąsa gyventi” autorė, lektorė, identiteto instituto „iGrow“ dėstytoja, seniausios Kinijoje žmogaus vystymosi sistemos Džun Juan Čigongo praktikė, mokslo apie laiką (ritmologijos) praktikė.

 

Jau daugiau nei šešis metus padedu moterims sutvirtėti, įsikvėpti, išspręsti joms rūpimus klausimus.

Profesinės veiklos "lagaminėlyje" šiandien jau esu sukaupusi:

 • daugiau nei 20 metų domėjimosi žmogaus psichologija,
 • 10 metų mokymosi, darbo su savimi ir gaunamų žinių taikymo praktikoje,
 • 6 metai praktinio darbo su klientėmis,
 • daugiau nei 500 pravestų asmeninių konsultacijų,
 • daugiau nei 100 pravestų seminarų ir programų, kuriose dalyvavo daugiau nei 1000 moterų.

 

Myliu tai, ką darau, ir darau tai, ką myliu! Bet taip buvo tikrai ne visada...

Kažkada mano gyvenimas buvo toks, kaip „turi būti“, viską dariau taip „kaip reikia“, nepaisydama savo jausmų ir širdies šauksmo. Taip jau susiklostė, kad niekada nepasitikėjau savimi, vis galvojau, kad esu nepakankamai graži, protinga ar verta net to, ką turėjau. Nuo vaikystės buvau išmokusi, kad tokia, kokia esu, nebūsiu mylima, ir todėl labai stengiausi įtikti kitiems, vis dairiausi į šonus ir laukiau, kad kas įvertintų, pagirtų, o nesulaukusi - greitai įkrisdavau į liūdesio ir savigailos liūną, iš kurio išbristi pavykdavo tik trumpam. Ir todėl gyvenimas man atrodė gan niūri ir pilka vieta. Gyvenau štai tokiame pasaulyje, kuriame be viso to, buvo ir kitų “perliukų”.

 

Na, pavyzdžiui, žodžius „aš tave myliu“ pirmą kartą išgirdau jau studijuodama universitete. Ir juos pasakė vyras, už kurio vėliau ir ištekėjau. Iki tol aš net neįsivaizdavau, kad mane kas nors gali mylėti, juk visada buvau vaiščiojanti problema, gadinanti kitiems sveikatą, nervus ir gyvenimą. Nežinojau ir to, kad mylėti galiu aš. Meilė man tebuvo žodis iš pasakos – nepažįstamas, bet viliojantis ir dėl to dar labiau bauginantis, o žmogus, pasakęs „aš tave myliu“, – lyg ateivis iš kitos planetos, niekaip negalintis suvokti mano tariamų žodžių „aš nemoku mylėti, aš nežinau, kas tai yra“. Todėl pirmą kartą išgirdusi frazę “mylėti save”, aš sustingau iš nuostabos…

 

"Svajonės ir tikslai? Apie ką jūs, ponai? Ar tai man? Kam kažką pradėti, jeigu vistiek nepavyks. Juk aš visiška nevykėlė...", - tokiomis ir panašiomis mintimis maitindavau savo kasdienybę.

 

Atsipeikėjau tik tada, kai gyvenimas iš visų jėgų vožtelėjo per galvą.

 

O vožtelėjo taip, kaip, prisipažįstant nuoširdžiai, buvo momentas, kai nebetikėjau, kad po visų, per gan trumpą laiką gyvenimą supurčiusių įvykių, man pavyks apskritai pakilti. Visiškas nusyvilimas savimi, neviltis, nepakeliamu svoriu užgriuvusi gėda ir kaltė, kiekvieną akimirką lydintis jausmas, kad esi, moterie, niekas ir vardas tavo joks...O pakilti teko.

 

Ir tada prasidėjo mano kelias. Ko aš tik neišbandžiau, mėgindama atsigauti, sustiprinti pasitikėjimą savimi ir save pamilti. Pradėjusi nuo elementariausių ir populiariausių patarimų, atėjau iki labai rimtų meditacinių praktikų.

 

Mėginau pradėti nuo išvaizdos pokyčių, bet pasiekusi norimą rezultatą supratau, kad labiau pasitikėti savimi nepavyko. Vėliau tai patvirtino ir netyčia aptiktas tyrimas, įrodantis, kad net kardinalūs išorės pokyčiai sustiprina pasitikėjimą tik tai akimirkai.

 

Patarė: baik save kritikuoti. Visaip stengiausi, bet kritikas buvo labai atsparus. Sustiprintas išgyventų patirčių ir praradimų, kiekvieną sumanymą sumaldavo į miltus "Kas tu tokia, kad to norėtum? Dar mažai pridirbai? Tik sėdėk ir nekišk nosies, nevykėle tu. Jau vieną kartą pabandei, matai, kas gavosi? Kam tu reikalinga?" 

 

Ir vėl patarė: liaukis lyginti save su kitais. Ir taip bandžiau, ir anaip bandžiau, bet gražūs kitų gyvenimo epizodai vis vien “kabino” ir kėlė liūdesį bei keistas mintis apie save.

 

Įsigijusi puokštę vizualizacijų tikėjausi, kad va dabar tai jau viskas pasikeis. Nesikeitė, bet kol dariau, buvo labai gera.

 

Skaičiau daug knygų. Skaitymas padėjo sukaupti labai daug žinių ir pasijausti daug žinančia.

 

Lankiau "būrelius", kuriuose susikibusios už rankų labai mylėjom pasaulį. Bet susidūrus su realiai sudėtinga situacija, visi anksčiau aprašyti punktai užgriuvo iš naujo.

 

Meditavau po tris valandas per dieną. Buvo gera, bet kol klaidžiojau kosmoso erdvėse, vaiko batai patys nesusisiuvo, o pasitikėjimas savimi ir meilė sau tik įžūliai šypsojosi, pasislėpę už kampo.

 

Bet būtent toks praeitas kelias ir leido man suprasti vieną labai svarbų dalyką: 

 

pasitikėjimas savimi, savivertė ir meilė sau sugrįžta tada, kai nustoji tikėti kažkieno sukurtu melu apie tave (tu negali...tau nieko neišeis...čia ne tau...) ir matuotis kitiems patrauklius vaidmenis (turi būti tokia...anokia ir dar kažkokia...).

 

O tai reiškia - nustoji meluoti sau. Ir aš surizikavau. Iš tikrųjų save pažinti su visomis keistenybėmis ir nepanašumais. Papasakoti apie tikruosius savo norus, interesus, vertybes, svajones, idėjas. Sukurti savo taisykles ir į šalį mesti pastangas būti tuo, kuo nesu. Nebesistengiu įsisprausti į svetimą rūbą, kad ir koks gražus jis būtų, nes vaidmuo – išdavikas. Ir anksčiau ar vėliau spektaklis baigsis, žiūrovai išsiskirstys, rampų šviesos užges ir tu liksi vienumoje, kurioje tau teks priimti visą tiesą apie save. Ir tada tu išgyvensi tą neapsakomą jausmą, kai...

 

...priimdama visą tiesą apie save, įgauni didingą jėgą ir drąsą. 

 

Drąsą gyventi remiantis savo vertybėmis, daryti tai, kas tau svarbu, kurti, mylėti, o kartais ir krėsti pokštus.

Lieka mažiau išsigalvotų pretenzijų ir bereikalingų apmąstymų. Ir atsiranda daugiau laisvės bei spontaniškumo. Ir tada gyvenimas suspindi kitokiomis spalvomis, pradeda žaisti švelniais blyksniais, skleisti fantastiškus aromatus. Ir atsiranda daugiau energijos, kuri leidžia nuversti kalnus ir įkopti į neįveikiamas viršukalnes. Kai apkabini viską, kas tavyje yra, viduje išsiskleidžia tikra žmogiška šiluma, kurios taip pasiilgo pasaulis. Nes jėga slypi ne vaidmenyje. JĖGA SLYPI TIKRUME!

 

Ir tada aš, gyvenimo nuskriausta mergaitė, patyrusi daugybę patyčių, ne vieną gyvenimo dramą, artimiausių žmonių pasmerkimą ir atstūmimą, pradėjau daryti tai, apie ką žaisdavau vaikystėje.

 

Tiesa, tuose žaidimuose dalyvavo tik trys lėlės ir pliušinis meškinas, po daugybės metų virtę šimtais žmonių…

 

2014 metais skaičiau pranešimą konferencijoje „Veikli“ 500 konferencijos dalyvių.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 metais skaičiau pranešimą konferencijoje „NoLimits“ 9000 žmonių auditorijai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 metais leidykla „AlmaLittera“ išleido mano parašytą knygą „Drąsa gyventi“, o jos atsiradimo istorija tik patvirtino, kaip viskas dėliojasi, kai eini savo keliu.

 

 

Dalyvauju radijo ir televizijos laidose, straipsnius skelbiu didžiuosiuose Lietuvos portaluose 15min.lt, delfi.lt, balarama.lt, psichika.eu ir kituose.

 

Jau seniai turėjau svajonę pagyventi kitose šalyse, pažinti jų kultūrą, tenai gyvenančius žmones, o prieš keletą metų dukrai išvykus studijuoti į užsienį, mintyse nusprendžiau, kad vieną dieną keliausiu ir aš. Prisipažinsiu, sprendimo įgyvendinimas buvo atidėtas keletui metų, bet ne taip seniai pasiryžau, susikroviau lagaminus ir išvykau artyn paties svarbiausio mano gyvenimo žmogaus. Kur toliau? Kol kas be planų, ten, kur pakvies širdis. Kada? Tada, kai pakvies. O kol kas džiaugiuosi galėdama užsiimti ne tik mėgiama veikla, naujų dalykų ir žmonių pažinimu, bet ir dar pabūti mama ne per atstumą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ar galėjau aš – baikšti, nelaiminga, savimi nepasitikinti ir norinti nuo pasaulio pasislėpti mergaitė suaugusios moters kūne – kada patikėti, kad aš tai padarysiu?

 

Ne, aš tiesiog surizikavau ir nusekiau paskui savo širdies šauksmą. Daug mokiausi, daug dirbau, daug domėjausi, tyrinėjau ir tikrinau gyvenime.

 

Esu praktikė, todėl abstrakčios teorijos mane domina tik tiek, kiek jos yra pritaikomos tikrame tikro žmogaus gyvenime. Mano kuriamos programos – tai 20-ies metų domėjimosi žmogaus psichologija ir 10-ies metų intensyvaus mokymosi, tyrinėjimo bei darbo rezultatas. Kaip dėlionę sudėliojau iš įvairių praktikų, metodų, patyrimų. Visas programos turinys – asmeniškai išgyventas, išmėgintas, patirtas ir veikiantis. Su azartu ir atsidavimu tyrinėju gyvenimą, žmogų, ieškau atsakymų, o juos radusi – tikrinu, testuoju, nagrinėju, kaip tai veikia realiame gyvenime. Kai tai atrandu, tuomet ir dalinuos su jumis. Visas naudingas ir rezultatus duodančias žinias, metodikas, technikas sudedu į kuriamas programas tam, kad ir kiekviena moteris galėtų jomis pasinaudoti per gerokai trumpesnį laiką ir už dešimtis kartų mažesnes sumas, nei skyriau aš.

 

Programoje pateikiu konkrečias metodikas, patikrintas ir veikiančias praktikas. Moterys, kurios dalyvavo ir dalyvauja programose šiuo metu, džiaugiasi teigiamais pokyčiais, o tai reiškia, kad programa VEIKIA ir duoda REZULTATĄ.

Prieš ateidama į seminarą, ėjau su mintim, su bėda: kaip man jaustis laisvai, kodėl aš suvaržyta, kodėl bijau…Bet seminaro eigoje paaiškėjo, kad tai – tik “šakelės”…ir aš radau “šaknis”…atsirado ir sprendimas, tiksliau – įrankis, kuriuo naudojantis aš siekiu save išlaisvinti, kad būtų lengviau kvėpuoti tolimesniam kely. Pamenat, Ilona, mes kalbėjom apie mano tėvus, apie mamą…anksčiau man buvo sunku bendrauti su ja, praeitis vis kišdavo koją…aš tiesiog guvenau praeityje…manęs nebuvo ČIA…va ką aš tikrai supratau ir įsisavinau. Tai man be galo didelis pasiekimas. Man dabar lengviau…aš pradėjau kvėpuoti…aš pajaučiau save. Aš supratau, ką visa tą laiką dariau su savimi…gręžiojausi į praeitį…o dabar aš pakėliau akis! Atsimerkiau! Su dėkingumu ir meile. / Eglė

A
Tai tikrai buvo super seminaras. Daugiau tokių seminarų. Sužavėjo praktiniai užsiėmimai, kurių metu taip akivaizdžiai pamačiau save, kaip tai atsispindi išorėje, tarsi veidrodyje. Sėkmės Jums! / Janina
A

Kalbant apie mokymus, jie tikrai buvo man vertingi. Esu dalyvavusi ne vienuose saviugdos mokymuose, tačiau motyvų tema šį kartą man pasirodė pateikta kitaip ir svarbiausia, prasmingai. Geriau suprantu savo tikruosius motyvus, į savo kasdieninį elgesį žiūriu šiek tiek kitaip. Tiksliau tariant, kitus dalykus įžvelgiu, tuo pačiu ir geriau suprantu ko noriu ir į ką reaguoju. Kitas man svarbus dalykas buvo – darbas su baimėmis. Buvo sunku, bet veiksminga. Nepaisant to, kad gyvenimo įvykiai liko tokie patys, mano santykis su baime pasikeitė. Bent jau šiuo metu ji tarsi kažkur dingo. Dėkoju Jums labai už pagalbą. / Andžela

A

Ačiū, kad seminare įkvėpėte pažiūrėti į save iš šalies, kad parodėte, jog nėra blogų savybių – visos jos geros, nes iš visų jų susidedu AŠ. Ypač vertinu, jog parodėte, kad baimės nėra tokios didelės, kai jas įvardini. Įkvėpimo kitiems seminarams! / Asta
A

Kelis kartus prisiminiau Jus seminare, ypač paskutines seminaro valandas, kuomet ypač pasimatė Jūsų stiprybė ir patirtis. Tai JUMS AČIŪ už nuoširdų (atsi)davimą susirinkusiems. Seminare ‘artimiau susipažinau’ su savo susireikšminimu ir ‘ne aš’ versija – kaskart šypsausi, kai juos pastebiu. Man buvo naudinga, ačiū Jums. / V.J.

A

Galvoju apie seminarą, perkratau – žinokit jėga – girdėdama kiekvieną dalyvę ir radau dalį savęs, atrodo visą laiką kalbėjom apie jau gerai žinomus dalykus, bet visai kitu kampu. Aš pati dar sykį supratau, kad jau esu nemažai su savimi padirbėjusi, bet po seminaro (ne iš karto) dar labiau į viską pradėjau žiūrėti daug paprasčiau (kaip sakoma praleidžiu ‘per pirštus’). Ir niekas čia nevyksta šiaip sau. Žodžiu lengvinuosi sau gyvenimą 🙂 Pačios seminarą rekomendavau keliems žmonėms – ne dėl reklamos, o dėl to, kad jis turi prasmę. / Reda
A

Savaitė po seminaro buvo labai įdomi. Tiesą sakant apibūdint ją kaip įdomią, tai beveik nieko nepasakyt. Toks jausmas, kad per tas kelias dienas išgyvenau iš naujo dalį savo gyvenimo.Tai seminaras, kuriame tu pats pradedi matyti ir suvokti, kodėl gyveni taip kaip gyveni, kodėl gauni tokius rezultatus, kuriuos gauni, kodėl esi ten kur esi ir toks, koks esi. Bet turi eiti atvira širdim ir protu. Kitu atveju liksi virti tose pačiose sultyse, kuriose plaukiojai iki šiol. Tad jei esi pasirengęs būti nuoširdus ir atviras su savimi iki pačių tamsiausių savo kampelių, tai Ilona yra tas žmogus, kuris turi stiprybės ir gebėjimo vesti tave saugiai per tai. / Ieva

A

Iš tiesų esu labai patenkinta gautomis žiniomis, nes pati tiek giliai niekada nebūčiau atkasusi, kad ir kiek bandžiau. Taip pat begalo padėjo atrasti ramybę baimės išaiškinimo technika, kuomet tiksliai sau identifikavau ko bijau, o ne abstrakčiai. Taip galėjau pradėti veikti tikslingai. Ačiū Jums labai dar kartą! / Virginija

A

Ačiū Jums už atsidavimą daryti tai, kas keičia žmonių gyvenimus. Ačiū už puikų savaitgalį. Ačiū už puikias teorines žinias ir unikalias praktikas. Ačiū už atsiųstą medžiagą. Jūsų seminare jaučiausi labai gerai, lengvai, laisvai, nes visą tą laiką buvote su mumis kiekviena, kiekvienos suvokimo lygyje (aš taip jaučiau). Gavau dar aiškesnius atsakymus į tuos klausimus, dėl kurių ir atėjau. Man tai parodė praktiniai užsiėmimai. Šiandien jaučiu dar didesnę vidinę ramybę, tikėjimą savo žiniomis, lengviau jomis dalintis. Gimsta naujos idėjos, jas lengva išjausti. Anksčiau to nebuvo arba nesupratau. Dar kartą DIDELIS AČIŪ už puikiai ir prasmingai praleistą laiką. Dėkoju už leidimą kreiptis pagalbos. Linkiu Jums vidinės, moteriškos išminties, ramybės stiprybėje bei nuostabaus laiko sau. Iki malonaus… / Irena

A

Atėjau į seminarą vedina smalsumo, tačiau jame atradau daug informacijos apie save, į kurią anksčiau nekreipdavau dėmesio. Ilona atvėrė man akis ir dar kartą įsitikinau, kad jokiu būdu niekada negalima pamiršti savęs. Ačiū, Ilona, už tikrai reikalingą ir naudingą darbą, kurį atliekate. Būtinai apsilankysiu kituose seminaruose. / Vidmantė

A

Seniai jau buvau seminaruose, vis ieškodavau kažko, kas būtų įdomu ir tikslinga man. Netyčia užkliuvo seminaro pavadinimas ir nesuabejojau, kad tai man. Seminaras labai patiko. Esu giliuose apmąstymuose, klausimuose. Antra diena man paliko daug įspūdžių, pabaigoje vos tvardžiausi, o namie tai upės pasipylė :). Nenorėjau labai atvirauti, bet buvau išgryninta, supratau, kad esu kažkur ne ta linkme, o gal ta, bet viskas giliai ir per ilgai užsibuvę, esu įstrigusi kažkokiame rate. O aš stebėjausi jūsų ta paslaptinga harmonija, ramybe, paprastumu, įsiklausymu, gražia šypsena :). Seminaras davė naudos, ačiū. / Daiva

A

Seminaro metu jums pavyko atrasti ir parodyti man svarbius dalykus. Jeigu nori susivokti savyje, pamatyti tai, kas tave gyvenime labiausiai trikdo, sukelia daug problemų, jausmų, bereikalingų veiksmų, pasirinkimų. Gana netradicinis priėjimas prie susivokimo. Geros praktikos, konkretūs patarimai. Jūsų seminaro metu pateikta medžiaga ir suvokimas padėjo man lengviau pažvelgti į gyvenimą. Šį seminarą rekomenduočiau tam, kuris yra savęs pažinimo kelyje. Arba tam, kuris visiškai nesigilino į save. / Nijolė

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥

Dar turite abejonių, ar ši programa yra jums?

Išsklaidykime jas!

 

Ar man tiks ši programa? 

Jeigu esate čia, greičiausiai, kažko ieškote – žinių, sprendimų, variantų pagerinti gyvenimą, jūsų gyvenime yra tai, ką jūs atidėliojate ateičiai ir nedrįstate padaryti. Jūs jau suvokiate, kad reikia kažko imtis, nes kitaip įkrisite į dar didesnę “pelkę”, pilkumą, nuobodulį, o savaime niekas nepasikeis. Kitos pasieks tikslus, įgyvendins svajones, o jūs taip ir liksite ten, kur esate. Ir jūs šito nenorite. Jūs norite augti, tobulėti, mokytis geriau pažinti save ir kitus žmones, kasdieną kurti vis gražesnį gyvenimą. O jeigu taip yra, šio kurso eigoje gaunama medžiaga, užduotys ir praktikos būtinai jums padės tai padaryti.

 

O jeigu aš neturėsiu laiko užsiėmimams? 

Jeigu ieškote priežasčių, kodėl nereikia nieko daryti ir keisti, ši priežastis yra labai tinkama. Realybėje nerasti sau 15-30 minučių per dieną tiesiog neįmanoma. Juo labiau, kad tai minutės, kurios gali padaryti didelę teigiamą įtaką jūsų būsenai, savijautai ir gyvenimui. O tol, kol neatrasite laiko sau ir tiems dalykams, kurie jums svarbūs, niekas nesikeis. Na, nebent jūsų gyvenime yra svarbesnių dalykų, nei jūsų gyvenimas.

 

Man nejauku dalyvauti grupėje, atvirauti ir dalintis išgyvenimais. 

Jeigu taip yra, sprendimas dalyvauti grupėje bus pirmasis svarbus žingsnis į  stipresnę save. Juo labiau, tam, kad pradžioje būtų paprasčiau, jūs galėsite susikurti pseudonimą ir juo prisistatyti, niekas nereikalaus atskleisti jokių asmeninių duomenų ar parodyti nuotraukų. Niekas nevers jūsų kalbėti, reikšti nuomonę, užduoti klausimus ar dalintis įžvalgomis. Dalinsitės tik tuo, kuo norėsite ir išdrįsite. O programos eigoje, pajutusi bendrą draugišką atmosferą, supratimą ir palaikymą, atsiskleisite labiau ir išlaisvėsite. O iš kitos pusės - jeigu gyvenime sunku atsiverti, ši grupė gali tapti saugia eksperimentų ir naujų gebėjimų lavinimo erdve.

 

Ar efektyvus yra darbas internetu? 

Vienareikšmiškai - TAIP. Ir efektyvus, ir patogus. Šiuolaikiniame technologijų amžiuje būtų neteisinga nesinaudoti jų teikiamais privalumais. Dalyvaujant užsiėmimuose internetu tauposi laikas, nereikia niekur važiuoti, skubėti, strigti kamščiuose. Įsisavinti pateiktą medžiagą galite bet kuriuo jums patogiu laiku ir būdamos bet kurioje pasaulio vietoje.  Be to, stiprėja savarankiškumas, disciplina, įgūdis darbuotis nuosekliai ir sistemingai – įgūdžiai, kurie labai pasitarnaus bendrai gyvenime. O programoje pateikiamų metodų ir praktikų efektyvumas niekaip nepriklauso nuo jų pateikimo būdo. Ir dar - visos programos metu jūs turėsite palaikymą ir tomis akimirkomis, kai norėsis “nusiplauti”, jums tereikės brūkštelt žinutę į palaikymo grupę ar man asmeniškai – ir vėl pirmyn.

 

Ar yra kokios garantijos, kad ne veltui sumokėsiu ir gausiu rezultatą? 

Labai daug šiame procese priklausys nuo jūsų. Jeigu stengsitės, laikysitės rekomendacijų, atliksite užduotis ir praktikas, rezultatas būtinai bus. Bet jeigu turėsite svarbesnių reikalų, puokštę pasiteisinimų, kodėl negalite kažko atlikti, neskirsite dėmesio programos medžiagai - rezultatas mažai tikėtinas. Todėl aš negaliu jums garantuoti 100% rezultato, nors taip rekomenduoja daryti marketingo guru. Aš nedalinu stebuklingų receptų ir savaime veikiančių laimės piliulių. Pasakysiu nuoširdžiai - be jūsų visa programa neturės naudos, kad ir kokia puiki medžiaga joje yra sudėta. Tačiau! Jeigu laikysitės rekomendacijų, atliksite visas užduotis bei praktikas, aktyviai dalyvausite ir programos pabaigoje suprasite, kad ji jums nedavė jokios naudos - aš prisiimu atsakomybę grąžinti jums visus už programą sumokėtus pinigus. Jums tereikės parašyti man el. laišką.

 

Galėčiau pinigus išleisti ir kitoms reikmėms. 

Kas jūsų gyvenime yra naudingesnio ir svarbesnio, nei jūs?  Pamėginkite įvertinti tą kainą, kurią jūs mokate už atidėliojimą, baimes, delsimą, už tai, kad nepasitikite savimi ir savęs nevertinate. Kokia suma galėtumėte tai įvertinti? Sudėtinga, nes kaina, kurią jūs už tai mokate yra jūsų gyvenimas. O ši programa yra skirta būtent jums ir yra apie jus. Joje sudėtos žinios, metodai, technikos jau padėjo išspręsti rūpimus klausimus tiek man asmeniškai, tiek ir daugeliui programoje dalyvavusių moterų. Čia jūs gausite aiškius, praktiškai išmėgintus žingsnius ir įrankius, padėsiančius jums augti ir keisti tai, kas netenkina. Nes tik augindamos save, mes galime išauginti gyvenimą. Pasirinkimas labai paprastas.

 

Man atrodo labai brangu. 

Žiūrint, su kuo lyginsime. Jeigu paskaičiuosite nuoširdžiai, per tris mėnesius išleidžiate tikrai gerokai didesnes sumas įvairiems menkniekiams, kurie iš esmės nieko neduoda. Na, gal tik penkias minutes šypsenos. Ką galite įsigyti už 1.23 euro per dieną? Mmmmm, net sugalvoti nėra taip lengva...O būtent už tokią kainą programoje jūs gausite žinias ir įrankius, padėsiančius jums gyventi paprasčiau, lengviau ir pradėti daryti tai, ką norite padaryti jau seniai. O jeigu iš tiesų gyvenimo situacija yra tokia, kad niekaip neįmanoma skirti lėšų programai, bet viduje jaučiate stiprų norą joje dalyvauti, parašykite man el.paštu ilona.tamosiuniene@drasagyventi.lt ir mes būtinai rasime sprendimą.

 

Jeigu ir jūs norite priimti save su visais savo trūkumais ir netobulumais, liautis kaltinti save dėl nepavykusių dalykų ir pradėti džiaugtis savimi, spauskite žemiau esantį mygtuką, registruokitės ir susitikime įdomioje bei naudongoje kelionėje!