pakilti

VERTA! DRĄSI! LAISVA!

Moteriai, kuri nori

suvokti ir jausti savo VERTĘ,

išauginti DRĄSA atsiverti gyvenimui ir realizuoti savo norus,

sukurti savo LAISVĘ ir ja mėgautis!

 

 

KURSAS BUS JUMS NAUDINGAS, JEIGU:

Jūs abejojate savo jėgomis norais bei galimybėmis.

Per mažai pasitikite savimi ir nedrįstate siekti norimo.

Jūsų savivertė svyruoja priklausomai nuo to, kaip jus vertina kiti. 

Lengvai pasiduodate kitų manipuliacijoms ir stengiatės, kad jiems būtų patogu.

Stengiatės nekonfliktuoti ir negalite griežtai pasakyti NE tiems, kurie pažeidžia jūsų ribas.

Dažnai jaučiate bejėgiškumą, energijos trūkumą, slegiančias būsenas ir nežinote, ką daryti.

Nuolat nerimaujate dėl savo sprendimų ir bijote suklysti.

Jaučiatės taip, lyg gyventumėte kitų, o ne savo gyvenimą.

"Graužiate" ir kaltinate save dėl klaidų, nesėkmių ir savo "netobulumo".

Jaučiatės neverta geresnio gyvenimo ir taikotės su nuomone "čia ne tau, čia kitoms".

Nesijaučiate tvirta vidumi, nepasitikite savimi ir vis atrodo, kad esate dar "nepakankamai...". 

Turite daugybę baimių, kurios stabdo jus ir neleidžia gauti to, ko norėtumėte.

Jaučiatės neįvertinta, nesuprasta ir negaunate palaikymo iš kitų savo norams bei idėjoms.

Nedrįstate reikšti savo nuomonės, išsakyti poreikių ir apibrėžti asmeninių ribų.

Dažnai liūdite ir apgailestaujate, kad negyvenate taip, kaip norėtumėte.

 

 

JŪS ESATE NE VIENA!

 

Šioje programoje jau dalyvavo ne viena dešimtis moterų, kurios jautėsi taip, kaip jūs.

Paskaitykite, ką jos sako programos pabaigoje:

 

 

Esu labai patenkinta programa: tiek teorinėmis žiniomis, kurias gavau, tiek praktika, kai bendraudavome internetiniuose susitikimuose. Patiko užduodami klausimai, kurie motyvuodavo gilintis į viską, kas ilgą laiką buvo skaudu, tik labai neaišku. Programa man primena prabangų darbui su savim įrankių rinkinį ir visą šį laiką aš mokiausi kaip jais naudotis, kad galėčiau klausytis savo vidaus ir jį išgirsti. Gavau žinių, kurias taikant atpažįstu savo tikruosius motyvus ir emocijų priežastis, įrankių ir būdų, kaip valyti, tvarkyti ir atkurti ar naujai sukurti reikiamus įpročius ar įgūdžius, kurių reikia laimingam ir visokeriopai turtingam gyvenimui.

Visa programa sukurta taip, kad duotų efektyviausią rezultatą, todėl man patiko tas derinys. Be teorijos pradžioje, vargu ar būtų pavykę suprasti save ir kitus svarbius gyvenimo aspektus jos pabaigoje. Mano mėgstamiausi dalykai buvo internetiniai susitikimai, kur praktiškai aptardavome viską, kas pavyko ar dar nepavyko, išgirsti kaip sekasi kitoms ir suvokti vidumi, kad viskas yra tik požiūrio klausimas.

Rekomenduoju visoms, kurios nori pačios paimti gyvenimą į savo rankas!

Noriu padėkoti už programą, kuri suteikė žinių ir priminė svarbią informaciją, kurios reikia kiekvieną dieną, norint gyventi laimingą gyvenimą lengva širdimi. Žinant praktikas, kurios padeda greičiau atpažinti nuoskaudas, pretenzijas ar baimes, sumažėja noras murgdytis tame visame ir jaustis nelaiminga. Aiškumas rodo kitas galimybes ir pasirinkimus, vedančius į gyvenimą, kurio aš noriu. Atsiranda ir įsitvirtina suvokimas, kad visi mokytojai man suteikia įrankius, o pokyčius gyvenime įvykdau aš pati, tada esu laisva ir laiminga, nes gebu lanksčiai ir kūrybiškai žvelgti į gyvenimą ir kurti jį tokį, kuriame gera man pačiai. / AURELIJA

Puikiai atsimenu tą dieną, kai  pradėjau domėtis kitokiu gyvenimu, visi kursai teigė, būsim kitokios. Taip, tuos žodžius girdėjau, bet netikėjau. Kad išsipildys svajonės, kad save mylėsiu su kiekviena diena vis labiau, kad viskas yra įmanoma, kad pragyvenus dieną jai dėkosiu, o nelauksiu kitos, ir nepeiksiu vakarykščios. Sutikau daug mokytojų, kurių dėka  aš tapau atsakinga už savo gyvenimą.

Dabar tikiu savo gyvenimo sėkme Jūsų, Ilona, dėka. Jūsų paprastumas ir nuoširdumas  per Jūsų  žinias persiduoda mums. Buvo nuostabi programa. O dar nuostabiau, kad ir toliau galėsime bendrauti klube.

Kursų kaina pradžioje atrodė didoka, nes su jumis nebuvau dirbusi ir nežinojau, ką gausiu. O gavau su kaupu, tiek  daug informacijos, paprastai, aiškiai, tik savo darbo turėjau įdėti ir va - programos pasekmės...Mintyse piešiu  naujo gyvenimo kelią – bet matau ir  paslydimus, bet  priimu tai, kaip pamokas ir naujus iššūkius, kad galėčiau augti. Mokausi, kad  galėčiau apsaugoti save nuo to, kas pritvindytų mano akis ašarų, nuo to, dėl ko aš nemiegočiau naktimis, nuo to, dėl ko man skaudėtų... 

Gyvenimas  akimirka,  laiko švaistyti negalima...Ilona Jums pavyko perteikti žinias... Pavyko ir man, sugauti.... Aš gyvenu šia akimirka ...o šalia rašau savo idealios dienos dienoraštį.....o ji ateis aš tikrai žinau ji ateis ir aš jos nelauksiu , o ji suras mane. Iš visos širdies tariu Ačiū Ilonai, kurios dėka aš  papildžiau savo vidų turtais.

ESU LAIMINGA, NES esu savo gyvenimo medžio šaknys - mokančios atsigaivinti žemės vandenio čiurkšle...meditacija, dovanomis, ramybe, meile sau, esu savo gyvenimo paukščio snapas - galintis iš laimės susikrauti lizdą po žydra žvaigžde. . svajonės pildosi tik kiekvieną dieną reikia jos siekti, esu  savo gyvenimo vilko iltys- mokančios save apsaugoti ir paguosti...atsirenku žmones kurie man suteikia sparnus ir įkvėpimuso kitiems palinkiu laimės, esu savo gyvenimo - kūrinys iš jausmo nulipdytas, nežinomų pasauliui skulptorių ranka..... tik dėkingumo ir maldos jausmai yra tyri. Aš  esu laiminga, nes pasauliui reikia manęs, o man jo. / RASA

Kiek spėjau sudalyvauti, esu labai patenkinta. Sužinojau daug naujų dalykų, kuriuos taikau ir taikysiu kasdienybėje. Vedančioji visada pasiruošusi padėti ir aiškiai išdėsto esamą temą bei išsamiai atsako į klausimus.

Programa stiprina mano pasitikėjimą savimi. Pradėjau jausti, kad vis greičiau susidarau nuomonę ir vis drąsiau ją reiškiu. Ir vis labiau pažįstu save ir tai džiugina. Patiko užduočių išdėstymas audio ir video įrašuose, nes tada gerai įsimeni ir suvoki informaciją. Patiko programos temos vidinės vertybės, įsitikinimai, per kurias pradedi pažinti save. Ir visas programos formatas, nes jis patrauklus užimtiems žmomėms. Programą rekomenduoju, nes ji padeda pažvelgti į save ir geriau save pažinti. 

Programa esu labai patenkinta. Ačiū kad esate ir suteikiate pažinimo džiaugsmą. / SIBILĖ

Programa man suteikė išlaisvinimą, atsivėrimą pačiai sau. Patiko viskas, užduotys, pateikimo forma, vizualizacijos, vebinarai. Jokio spaudimo, esi pats prieš save atsakingas.

Bendravimo formatas per vebinarus - nori bendrauji su kamera, nori - ne. Pasirinkimo laisvė, kad jaustumeisi gerai. 

Atrandi laiko tik sau. O svarbiausias dalykas - geriau susipažįsti su pačia savim, savo emocijomis, nebūtinai tik geromis, ir išmoksti ką su jomis daryti gyvenime.

Palinkėčiau būsimoms programos dalyvėms - pasiimti informacijos ne po trupinuką, pasiimti viską ir daug. Bandyti, analizuoti, klausytis, išgirsti, taikyti praktikoje. Tai taip smagu - susipažinti su savimi tarsi iš naujo. / RENATA

Programa nuosekli ir išsami, profesionali mokytoja. Jau programos pradžioje radau atsakymus, kurių ieškojau! Žodžiai ir įžvalgos buvo taiklios! Tai veikia!

Linkiu ir toliau padėti žmonėms surasti save! Nuo to pasaulis taps tik gražesnis! Ir tariu nuoširdų ačiū už žodžius, kurie man padėjo atrasti save ir dabar aš jauciuosi viduje rami ir saugi, kokia visada norėjau būti, ir visada žinojau kad būsiu, tik va protas gesino širdies balsą ir trukdė būti savimi. O mano vyras, nors ir negalėdamas įvardinti kodėl, bet pasakė, kad aš labai pasikeičiau ir kad pati nuo to kaifuoju, o taip ir yra!!!! / LAURA

Programa man davė supratimą savęs ir savo emocijų, daugiau pasitikėjimo ir drąsos. Labai patiko meditacijos ir vizualizacijos, patiko kaip buvo pateikta medžiaga ir malonu buvo klausyti visų jūsų įrašų, Ilona.

Nuoširdžiai labai rekomenduoju šią programą, nes tai neįtikėtinas savęs pažinimas ir kelionė į save, suteikianti supratimą apie save ir savo emocijas, analizuojant save, įgyjant pasitikėjimo ir drąsos bei vidinės laisvės.

Didelis nuoširdus ačiū, Ilona, kad esate, dalinatės, įkvėpiate, motyvuojate ir padedate dvasiškai iš vidaus augti ir stiprėti. Esate nuostabi, linkiu jums didžiulės sėkmės šiame kelyje ir tikiuosi kad jūsų pasekėjų ratas tik didės. Aš jame visada būsiu 🙂 Be galo džiaugiuosi, kad dalyvavau jūsų programoje 🙂 / RAMUNĖ

Viskas labai taiklu, tiesiai į širdį, į protą - viskas tarsi apie mane. Ir be galo įdomu. Daug atradimų apie save, kurie nustebino.

Programoje gavau žinojimą, kad yra raktas, kuriuo galiu atrakinti duris į savo vidinį aš. Man patiko ši programa apskritai kaip reiškinys, nes tiek daug informacijos, tokios gilios ir taiklios. Ir akivaizdu, kad ją pritaikant galima transformuotis ir pradėti gyventi tokį gyvenimą, kokio nori apie kokį svajoji, o kokį tau primeta kiti.

Rekomenduoju, labai įdomu. Ir linkiu Jums sėkmės:) / DANGUOLĖ

 

 

KAS BUS PROGRAMOJE?

 

VERTA. DRĄSI. LAISVA.

Tai programa, kuri padės jums sustiprinti pasitikėjimą savimi, įkvėps realizuoti norus bei siekius,

sukurti vidinę palaikymo komandą, kuri bet kokioje situacijoje jums sakys "Aš su tavimi!"

 

Aš skyriau beveik 10 metų ir išleidau ne vieną tūkstantį eurų tam, kad sužinočiau ir patikrinčiau

visą informaciją bei praktikas, kurias sudėjau į šią programą.

O jūs visa tai gausite vienu metu ir galėsite naudotis tiek, kiek norėsite. 

 

I DALIS. ČIA IR DABAR!

 

 • Sąmoningumas: kas tai?
 • Sąmoningumą stiprinantys gūdžiai ir praktikos.
 • Sąmoningumo lygmenys.
 • Pagrindinės gyvenimo pozicijos.
 • Kaip sustiprinti stebėtojo poziciją?
 • Kaip išsilaisvinti iš nuoskaudų ir atleisti?

II DALIS. KURIU GYVENIMĄ!

 

 • Būti gyvenimo autore ar aplinkybių auka?
 • Atsakomybė: už ką ir kiek mes atsakingos?
 • Aukos pozicija: trys aukos veidai.
 • Kaip išsilaisvinti iš "dramos" scenarijaus?
 • Kaip liautis kaltinti save ir kitus?
 • Kaip pereiti į kūrybinę poziciją ir būti savo gyvenimo autore? 

III DALIS. GYVENU TIKSLINGAI.

 

 • Gyvenimas su tikslais ir be jų: privalumai ir trūkumai.
 • Gyvenimo tikslingumas: vardan ko gyvenu?
 • Motyvacija ir jos šaltiniai.
 • Pagal kokį scenarijų gyvenu?
 • Tikslingumo strategijos: kurią pasirinkti?
 • Tikrieji tikslai ir motyvai: kaip eiti savo pasirinktu keliu?
 • Teorija, praktika, meditacijos.

IV DALIS. VIDINĖ TAIKA.

 

 • Asmenybės vientisumas: kas tai?
 • Kas man svarbu: kaip atrasti savo tikrąsias vertybes?
 • Kaip realizuoti tai, kas iš tikrųjų yra svarbu?
 • Kuo aš tikiu?
 • Nuostatos: riboja ar padeda?
 • Kaip pakeisti ribojančias nuostatas? 
 • Kaip būti taikoje su savimi?

V DALIS. LAISVA VIDUMI.

 

 • Kodėl negaliu reikštis taip, kaip norėčiau?
 • Asmeninės ribos ir kaip jas nubrėžti?
 • Baimės anatomija: iš kur kyla baimė?
 • Kaip išsilaisvinti iš baimės pančių: reikšmingumo algoritmas.
 • Kaip nustoti lyginti save su kitomis?
 • Kaip pradėti remtis savimi?
 • Kaip išsilaisvinti iš gėdos pančių ir būti laisva vidumi? 

VI DALIS. STIPRI PRADŽIA.

 

 • Mano gyvenimo herojė: kas ji?
 • Kaip realybe paversti norimą paveikslą: asmeniniai planai ir strategijos.
 • Ką daryti, kai nusvyra rankos?
 • Iš kur semtis jėgų ir įkvėpimo?
 • Kaip eiti savo keliu, nepaisant to, ką sako kiti?
 • Kaip vidinį kritiką paversti savo sąjunginku? 

 

 

KOKIA PROGRAMOS APIMTIS?

 

Programa prasideda lapkričio 16 d. ir trunka 6 savaites

Programa vyksta internetu

 

 

12 INTERNETINIŲ SEMINARŲ, kurių metu gausite esminę teoriją, rekomendacijas dėl jos praktinio pritaikymo, galėsite užduoti jums svarbius klausimus.

 

 • Programa prasidės lapkričio 16 d. Tą dieną į savo el.pašto dėžutę gausite nuorodą į mokymų platformą ir instrukciją, kaip prie jos prisijungti. Tą dieną platformoje jūsų lauks paruošiamosios savaitės užduotis.
 • Pirmasis internetinis seminaras vyks lapkričio 16 d. (pirmadienį) nuo 20:00 val. iki 21:30 - 22:00 val.
 • Kievieną savaitę pirmadieniais ir ketvirtadieniais 20:00 val. vyks internetiniai seminarai, kurių metu aptarsime praėjusios savaitės darbus, bus išdėstyta nauja savaitės medžiaga, galėsite užduoti jums rūpimus klausimus.
 • Jeigu tą dieną seminare dalyvauti negalėsite, įrašą galėsite peržiūrėti jums patogiu laiku.
 • Klausimus ar situacijas, kurias norėtumėte išsiaiškinti ir spręsti, galėsite pateikti tiek susitikimų metu, tiek ir iš anksto el.paštu.
 • Internetiniai seminarai vyks naudojant ZOOM programėlę. Kiekvienas seminaras turės savo nuorodą, kurią gausite el.paštu seminaro dieną.

 

KASDIENINĖS UŽDUOTYS. Viso kurso eigoje kiekvieną rytą gausite trumpą terapinę praktiką (trukmė iki 10 min.), kuri padės geriau susidėlioti mintis, pasiruošti dienai, dienos eigoje atkreipti dėmesį į tai, kas jums iš tikrųjų yra svarbu, geriau suprasti save ir atrasti "šaknis", keliančias nepasitikėjimą, baimes, savivertės svyravimus ir panašiai.

  

SAVAITINĖS UŽDUOTYS. Kurso eigoje kiekvieną savaitę gausite trumpas užduotis ir namų darbus.

 

 • Užduotys bus pateikiamos audio arba PDF formatu.
 • Visos užduotys bus talpinamos itin patogioje internetinėje mokymų platformoje.
 • Užduotis, praktikas, vizualizacijas jūs galėsite išsisaugoti savo kompiuteryje ar telefone ir naudoti neribotą laiką.

 

Visų seminarų įrašai, vizualizacijos, užduotys bus talpinami asmeninėje mokymų platformos paskyroje, prie kurios jungtis galėsite neribotą laiką.

 

UŽDARA FB GRUPĖ, kurioje galėsite bendrauti su dalyvėmis, dalintis savo įžvalgomis, užduoti klausimus, gauti atgalinį ryšį, asmenines rekomendacijas. Grupė bus sukurta pagal poreikį (jeigu bus norinčių joje dalyvauti ir aktyviai bendrauti).

 

KĄ ŠI PROGRAMA GALI REIKŠTI JUMS?

 

Sutvirtėsite vidumi, pradėsite labiau remtis savimi ir mažiau dairysitės į kitus.

Nebelauksite palankesnių aplinkybių, sąlygų ar stebuklų, ir imsitės iniciatyvos.

Pasaulį ir save jūs pamatysite kitomis akimis, ir suvoksite, kad realių priežasčių netikėti savimi nėra.

Pajausite daugiau vidinės ramybės irlengvumo.

Išlaisvinsite didelį energijos kiekį tam, kas jums iš tiesų yra svarbu.

Užkursite vidinę ugnį ir atrasite motyvacijos šaltinį.

Liausitės save kaltinti ir graužtis dėl nesėkmių.

Smalsiai ir su įkvėpimu pradėsite kurti naujas patirtis.

Nustosite tikėti tomis "tiesomis", kurios jus stabdo.

Lengvai nebepasiduosite kitų manipuliacijoms.

Pradėsite labiau pasitikėti savimi ir savo sprendimais.

 

Sukursite jus palaikančią vidinę komandą.

 

Kiekvieną dieną jūs jausitės vis

VERTESNĖ, DRĄSESNĖ ir LAISVESNĖ!

 

Pasiimkite tai, kas jums padės išsilaisvinti iš svetimų istorijų

ir atsiverti SAVO gyvenimui!

 

 

Galutinė kurso kaina 197 Eur

Šios dienos kaina

 

TIK  147 Eur*

 

*Galima mokėti dalimis (žr. registracijos formoj)

  

Užpildykite žemiau esančią formą DABAR

ir kelių valandų bėgyje jums atsiųsiu visą informaciją. Jeigu laiško negausite, būtinai patikrinkite kitus el.pašto skyrius (naujiniai, reklama, spam'as)

 

  Jūsų vardas, pavardė (*)

  El.paštas (*)

  Telefono numeris (*)

  REGISTRACIJA Į KURSĄ "VERTA! DRĄSI! LAISVA!" / nuo lapkričio 16 d.

  PASIRINKITE APMOKĖJIMO VARIANTĄ

  KOMENTARAI, PAGEIDAVIMAI, PASTABOS

  *Privalomi laukai

   

   

   PROGRAMOS AUTORĖ IR VEDANČIOJI

   

   

  Esu Ilona Tamošiūnienė, konsultantė (psichologinis konsultavimas International Career Institute, Londonas), ugdančioji vadovė (Professional Coach ICU), rašytoja, knygos ir projekto “Drąsa gyventi” autorė, lektorė, identiteto instituto „iGrow“ dėstytoja, seniausios Kinijoje žmogaus vystymosi sistemos Džun Juan Čigongo praktikė.

  Profesinės veiklos "lagaminėlyje" šiandien jau esu sukaupusi:

  • daugiau nei 20 metų domėjimosi žmogaus psichologija,
  • 10 metų darbo su savimi ir gaunamų žinių taikymo praktikoje,
  • 6 metai praktinio darbo su klientėmis,
  • daugiau nei 500 pravestų asmeninių konsultacijų,
  • daugiau nei 100 pravestų seminarų ir programų, kuriose dalyvavo daugiau nei 1000 moterų.

  O jeigu dar manęs nepažįstate - susipažinkime! Kaip ir daugybė kitų moterų, kažkada ir pati gyvenau pilną baimių ir nepasitikėjimo savimi gyvenimą.

  Kažkada mano gyvenimas buvo toks, kaip „turi būti“, viską dariau taip „kaip reikia“, nepaisydama savo jausmų ir širdies šauksmo. Taip jau susiklostė, kad niekada nepasitikėjau savimi, vis galvojau, kad esu nepakankamai graži, protinga ar verta net to, ką turėjau. Nuo vaikystės buvau išmokusi, kad tokia, kokia esu, nebūsiu mylima, ir todėl labai stengiausi įtikti kitiems, vis dairiausi į šonus ir laukiau, kad kas įvertintų, pagirtų, o nesulaukusi - greitai įkrisdavau į liūdesio ir savigailos liūną, iš kurio išbristi pavykdavo tik trumpam. Ir todėl gyvenimas man atrodė gan niūri ir pilka vieta. Gyvenau štai tokiame pasaulyje, kuriame be viso to, buvo ir kitų “perliukų”.

   

  Na, pavyzdžiui, žodžius „aš tave myliu“ pirmą kartą išgirdau jau studijuodama universitete. Ir juos pasakė vyras, už kurio vėliau ir ištekėjau. Iki tol aš net neįsivaizdavau, kad mane kas nors gali mylėti, juk visada buvau vaiščiojanti problema, gadinanti kitiems sveikatą, nervus ir gyvenimą. Nežinojau ir to, kad mylėti galiu aš. Meilė man tebuvo žodis iš pasakos – nepažįstamas, bet viliojantis ir dėl to dar labiau bauginantis, o žmogus, pasakęs „aš tave myliu“, – lyg ateivis iš kitos planetos, niekaip negalintis suvokti mano tariamų žodžių „aš nemoku mylėti, aš nežinau, kas tai yra“. Todėl pirmą kartą išgirdusi frazę “mylėti save”, aš sustingau iš nuostabos…

   

  "Svajonės ir tikslai? Apie ką jūs, ponai? Ar tai man? Kam kažką pradėti, jeigu vistiek nepavyks. Juk aš visiška nevykėlė...", - tokiomis ir panašiomis mintimis maitindavau savo kasdienybę.

   

  Atsipeikėjau tik tada, kai gyvenimas iš visų jėgų vožtelėjo per galvą.

   

  O vožtelėjo taip, kaip, prisipažįstant nuoširdžiai, buvo momentas, kai nebetikėjau, kad po visų, per gan trumpą laiką gyvenimą supurčiusių įvykių, man pavyks apskritai pakilti. Visiškas nusyvilimas savimi, neviltis, nepakeliamu svoriu užgriuvusi gėda ir kaltė, kiekvieną akimirką lydintis jausmas, kad esi, moterie, niekas ir vardas tavo joks...O pakilti teko.

   

  Ir tada prasidėjo mano kelias. Ko aš tik neišbandžiau, mėgindama atsigauti, sustiprinti pasitikėjimą savimi ir save pamilti. Pradėjusi nuo elementariausių ir populiariausių patarimų, atėjau iki labai rimtų meditacinių praktikų.

   

  Mėginau pradėti nuo išvaizdos pokyčių, bet pasiekusi norimą rezultatą supratau, kad labiau pasitikėti savimi nepavyko. Vėliau tai patvirtino ir netyčia aptiktas tyrimas, įrodantis, kad net kardinalūs išorės pokyčiai sustiprina pasitikėjimą tik tai akimirkai.

   

  Patarė: baik save kritikuoti. Visaip stengiausi, bet kritikas buvo labai atsparus. Sustiprintas išgyventų patirčių ir praradimų, kiekvieną sumanymą sumaldavo į miltus "Kas tu tokia, kad to norėtum? Dar mažai pridirbai? Tik sėdėk ir nekišk nosies, nevykėle tu. Jau vieną kartą pabandei, matai, kas gavosi? Kam tu reikalinga?" 

   

  Ir vėl patarė: liaukis lyginti save su kitais. Ir taip bandžiau, ir anaip bandžiau, bet gražūs kitų gyvenimo epizodai vis vien “kabino” ir kėlė liūdesį bei keistas mintis apie save.

   

  Įsigijusi puokštę vizualizacijų tikėjausi, kad va dabar tai jau viskas pasikeis. Nesikeitė, bet kol dariau, buvo labai gera.

   

  Skaičiau daug knygų. Skaitymas padėjo sukaupti labai daug žinių ir pasijausti daug žinančia.

   

  Lankiau "būrelius", kuriuose susikibusios už rankų labai mylėjom pasaulį. Bet susidūrus su realiai sudėtinga situacija, visi anksčiau aprašyti punktai užgriuvo iš naujo.

   

  Meditavau po tris valandas per dieną. Buvo gera, bet kol klaidžiojau kosmoso erdvėse, vaiko batai patys nesusisiuvo, o pasitikėjimas savimi ir meilė sau tik įžūliai šypsojosi, pasislėpę už kampo.

   

  Bet būtent toks praeitas kelias ir leido man suprasti vieną labai svarbų dalyką: 

   

  pasitikėjimas savimi, savivertė ir meilė sau sugrįžta tada, kai nustoji tikėti kažkieno sukurtu melu apie tave (tu negali...tau nieko neišeis...čia ne tau...) ir matuotis kitiems patrauklius vaidmenis (turi būti tokia...anokia ir dar kažkokia...).

   

  O tai reiškia - nustoji meluoti sau. Ir aš surizikavau. Iš tikrųjų save pažinti su visomis keistenybėmis ir nepanašumais. Papasakoti apie tikruosius savo norus, interesus, vertybes, svajones, idėjas. Sukurti savo taisykles ir į šalį mesti pastangas būti tuo, kuo nesu. Nebesistengiu įsisprausti į svetimą rūbą, kad ir koks gražus jis būtų, nes vaidmuo – išdavikas. Ir anksčiau ar vėliau spektaklis baigsis, žiūrovai išsiskirstys, rampų šviesos užges ir tu liksi vienumoje, kurioje tau teks priimti visą tiesą apie save. Ir tada tu išgyvensi tą neapsakomą jausmą, kai...

   

  ...priimdama visą tiesą apie save, įgauni didingą jėgą ir drąsą. 

   

  Drąsą gyventi remiantis savo vertybėmis, daryti tai, kas tau svarbu, kurti, mylėti, o kartais ir krėsti pokštus.

  Lieka mažiau išsigalvotų pretenzijų ir bereikalingų apmąstymų. Ir atsiranda daugiau laisvės bei spontaniškumo. Ir tada gyvenimas suspindi kitokiomis spalvomis, pradeda žaisti švelniais blyksniais, skleisti fantastiškus aromatus. Ir atsiranda daugiau energijos, kuri leidžia nuversti kalnus ir įkopti į neįveikiamas viršukalnes. Kai apkabini viską, kas tavyje yra, viduje išsiskleidžia tikra žmogiška šiluma, kurios taip pasiilgo pasaulis. Nes jėga slypi ne vaidmenyje. JĖGA SLYPI TIKRUME!

   

  Ir tada aš, gyvenimo nuskriausta mergaitė, patyrusi daugybę patyčių, ne vieną gyvenimo dramą, artimiausių žmonių pasmerkimą ir atstūmimą, pradėjau daryti tai, apie ką žaisdavau vaikystėje.

   

  Tiesa, tuose žaidimuose dalyvavo tik trys lėlės ir pliušinis meškinas, po daugybės metų virtę šimtais žmonių…

   

  2014 metais skaičiau pranešimą konferencijoje „Veikli“ 500 konferencijos dalyvių.

   

   

   

   

   

   

     

   

   

  2016 metais skaičiau pranešimą konferencijoje „NoLimits“ 9000 žmonių auditorijai.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  2016 metais leidykla „AlmaLittera“ išleido mano parašytą knygą „Drąsa gyventi“, o jos atsiradimo istorija tik patvirtino, kaip viskas dėliojasi, kai eini savo keliu.

   

   

  Dalyvauju radijo ir televizijos laidose, straipsnius skelbiu didžiuosiuose Lietuvos portaluose 15min.lt, delfi.lt, balarama.lt, psichika.eu ir kituose.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Ilgai puoselėjau svajonę pagyventi kitose šalyse, pažinti jų kultūrą, tenai gyvenančius žmones, o prieš keletą metų vaikui išvykus studijuoti į užsienį, mintyse nusprendžiau, kad vieną dieną keliausiu ir aš. Prisipažinsiu, sprendimo įgyvendinimas buvo atidėtas keletui metų, bet vieną dieną pasiryžau, susikroviau lagaminus ir išvykau artyn paties svarbiausio mano gyvenimo žmogaus. Nauji iššūkiai, naujos patirtys, nauji ir be galo įdomūs žmonės. O kas toliau? Kol kas be planų, ten, kur pakvies širdis. Kada? Tada, kai pakvies. O kol kas džiaugiuosi galėdama užsiimti mėgiama veikla, naujų dalykų ir žmonių pažinimu.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Ar galėjau aš – baikšti, nelaiminga, savimi nepasitikinti ir norinti nuo pasaulio pasislėpti mergaitė suaugusios moters kūne – kada patikėti, kad aš tai padarysiu?

   

  Ne, aš tiesiog surizikavau ir nusekiau paskui savo širdies šauksmą. Daug mokiausi, daug dirbau, daug domėjausi, tyrinėjau ir tikrinau gyvenime.

   

  Esu praktikė, todėl abstrakčios teorijos mane domina tik tiek, kiek jos yra pritaikomos tikrame tikro žmogaus gyvenime. Mano kuriamos programos – tai 20-ies metų domėjimosi žmogaus psichologija ir 10-ies metų intensyvaus mokymosi, tyrinėjimo bei darbo rezultatas. Kaip dėlionę sudėliojau iš įvairių praktikų, metodų, patyrimų. Visas programos turinys – asmeniškai išgyventas, išmėgintas, patirtas ir veikiantis. Su azartu ir atsidavimu tyrinėju gyvenimą, žmogų, ieškau atsakymų, o juos radusi – tikrinu, testuoju, nagrinėju, kaip tai veikia realiame gyvenime. Kai tai atrandu, tuomet ir dalinuos su jumis. Visas naudingas ir rezultatus duodančias žinias, metodikas, technikas sudedu į kuriamas programas tam, kad ir kiekviena moteris galėtų jomis pasinaudoti per gerokai trumpesnį laiką ir už dešimtis kartų mažesnes sumas, nei skyriau aš.

   

  Programoje gausite konkrečias metodikas, patikrintas ir veikiančias praktikas. Moterys, kurios dalyvavo ir dalyvauja programose šiuo metu, džiaugiasi teigiamais pokyčiais, o tai reiškia, kad programa VEIKIA ir duoda REZULTATĄ. 

   

  ŠTAI KĄ SAKO MOTERYS, JAU DALYVAVUSIOS PROGRAMOJE:

   

   

  Tinkamos temos, pakankamai giliai gvildenamos, įdomios vizualizacijos bei kiti pratimai, adekvatus ir šiltas Ilonos bendravimas. Pastebimai sumažėjo nerimastingumas, beveik nebejaučiu nerimo. Jaučiuosi dar labiau pasitikinti savimi bei pasauliu, ramesnė, tvirtesnė, atlaidesnė. Įtraukiau į savo darbotvarkę užsiėmimus SAU. Absoliučiai išsigrynino suvokimas, jog reikia gyventi ir džiaugtis ČIA ir DABAR. Tapo ne tik lengva, bet ir džiugu dalintis gyvenimo džiaugsmais.

  Pavadinimas „užkabino” ir programos eigoje manyje išsiskleidė tarsi gėlė. Patiko vizualizacijos ir kiti pratimai, bei šiltas, padrąsinantis, draugiškas Ilonos bendravimas. Miela Ilona, linkiu Jums stiprybės, atkaklumo, kūrybiškumo - tęsiant ir plečiant šią teisingą Jūsų veiklą, darnos su savimi ir pasauliu - siekiant Jūsų tikslų. / JELENA

   

  Daug įdomios medžiagos. Stengiausi, dariau pagal savo galimybes. Pradėjau save stebėti ir jausti. Į kai kuriuos dalykus jau žiūriu kitaip. Patiko meditacijos, aiškumas ir daug naudingos medžiagos. Darydama užduotis ir meditacijas išmokau skirti laiko sau. Ir skiriu dabar.

  Rekomenduoju. Daugiau ar mažiau rezultatą pajusime, viskas priklauso nuo žmogaus, kuris daro užduotis.

  Džiaugiuosi, kad dalyvavau šioje programoje, malonu buvo klausytis, stebėti ir daryti. Ačiū už kantrybę ir gerus žodžius. Linkiu Jums malonių akimirkų čia ir dabar.☺ / DAIVA

  Visą savaitę nuo įstojimo į šią programą su didžiuliu džiaugsmu ir dėkingumu Ilonai klausiausi paskaitų, dariau užduotis. Būdavo, kad labai pavargdavau, nes per dienas kasdavau kasdavau kasdavau ir galų gale atkasdavau atsakymus. Tas "puzzlas" neįtikėtinai dėliojasi. Su nekantrumu laukiu kiekvienos naujos pamokos.  Ačiū Jums Ilona! Ačiū, kad esate. / Vilė

   

  Ši programa man labai patinka ir padeda. Jaučiasi dideli vidiniai pokyčiai. Džiaugiuosi, kad nusprendžiau prie jos prisijungti. Į viską labai įsigilinu, klausausi susikaupusi, kai ką pasižymiu sąsiuvinyje, atlieku visus pratimus. Medžiagos labai daug ir ji įdomi, įtraukianti ir, svarbiausia, naudinga bei efektyvi. Ačiū Jums 🙂 / Deimantė

   

  Visų pirma, labai džiaugiuosi, kad teko susipažinti su nuostabiu žmogumi, programos mokytoja Ilona prieš pat prasidedant programai. Buvau įstrigus giliai savo jausmuose, emocijose, kurios mane valdė ir su kuriomis nemokėjau susitvarkyti pati. Kai Ilona pasiūlė dalyvauti programoje labai apsidžiaugiau, kad pagaliau galėsiu kažką pakeisti, bet net neįsivaizdavau, kad tai padės tiek pasistūmėti į priekį. Ar norėčiau vėl dalyvauti programoje? Net nesuabejojus galiu pasakyti TAIP. Per visus praėjusius mėnesius programoje niekada nesuabejojau tuo ir nepamąsčiau, kad tas tris valandas, skirtas programai, galėčiau skirti kažkam naudingesniam ar įdomesniam. / Lina

   

  Programos metu išmokau ne tik nusiraminti, atpažinti tinkamiausią, širdžiai patraukliausią sprendimą, bet ir išryškinti tikrąsias SAVO gyvenimo vertybes, “paleidau” ir “tebepaleidinėju” įsižeidimus, nuoskaudas, liūdesį, kurie veda tik prie galvos skausmo. (Ypač ilgai “virškintas” faktas, kad niekas nieko neprivalo man buvo svarbus atradimas, keitęs požiūrį į aplinką, savo pačios veiksmus.) Dar supratau, kokia noriu-turiu (“privalau”??? :D) būti, kaip atrodo širdies, kūno ir proto dialogas. Išvada paprasta: kursai duos daug naudos, keis gyvenimą iš esmės, bus veiksmingi, jei yra užsispyrimo dirbti su savimi ir drąsos pamatyti save tokį, koks esi. Ačiū Tau, Ilona, už tavo laiką, individualiai taikytas ir įrašytas meditacijas ir, žinoma, gerą spyrį į ten, kur jo reikia. / Aura 

   

  Esu išbandžiusi keletą savęs pažinimo programų / užsiėmimų, bet jūs pranokstate juos visus ir mano lūkesčius. Informatyvu, tikslu ir aišku. Logiška taip pat. Ačiū. / Ieva

   

  Ši programa – tai viena geriausių mano patirtų investicijų į save. Gilus vidinės tvarkos įvedinėjimas per nuoseklų darbą su savimi. Sluoksnis po sluoksnio lukštenausi iš aukos vaidmens, atradau tikrąsias savo vertybes, kurių net neįtariau esant, ravėjau, regis, neišravimus įsitikinimus, tirpinau emocines sankaupas – darbavausi tarsi speleologė savo pačios viduje. Penkis mėnesius trukusioje kelionėje žingsnis po žingsnio, užduotis po užduotis, praktika po praktikos lengvėjo mintys, aiškėjo sprendimai ir (netgi!) stebuklingai greitai pildėsi norai. / Eglė M.

   

  Mane ši programa labai išlaisvina – pirmiausia nuo savęs pačios. Išblukina ribas, atpalaiduoja nuo stereotipų ir normų. Kiek tai įmanoma, kai viskas giliai užcementuota ir įsisenėję. Būna dienų, kai gyvenu be griežtų reikalavimų sau ir tuo pačiu kitiems, kai galiu ramiai ir paprastai priimti tai kas vyksta be nuostatų, reikalavimų ar kontrolės poreikio. Tai dar ne nuolatinė būsena, bet jau žinau – kad ir aš galiu taip gyventi. Ačiū už viską. / Ieva J.

   

  Programa buvo geriausia mano dovana sau. Tie penki mėnesiai prabėgo nejučia, lauktas kiekvienas susitikimas, kupinas įdomios ir naudingos informacijos, patirties, įžvalgų, praktikų, atsakymų. Viskas suprantamai ir paprastai, be jokių burtų, mistikų. Iki programos atrodė, lyg gyvenčiau tarp dangaus ir bedugnės, nesijaučiau esanti tvirta. Programos metu atsirado ir žemė po kojomis, ir dangų žydrą pamačiau. Be jokių drastiškų priemonių ar kardinalių sprendimų, ir tam neteko nei darbo keisti, nei vyro, namų ar draugų. Pasikeičiau aš. Nelabai įmanoma keliais sakiniais parašyti, kas įvyko mano gyvenime, bet tikrai įvyko kažkas TOKIO. Programa tikrai verta didelio dėmesio. / Kristina Z.

   

  Jeigu vis dar skaitote, atsakykite nuoširdžiai...

   

  Ar gyventumėte taip pat, jeigu kiekvieną akimirką prisimintumėt, kad gyvenimas yra vienas ir jūsų laikas ribotas?

   

  Dirbtumėte tą patį darbą?

  Būtumėte tuose pačiuose santykiuose?

  Bendrautumėte su tais pačiais žmonėmis?

  Taip pat leistumėte laisvalaikį?

   

  O jeigu tvirtai žinotumėte, kad esate verta visko, ko norite, ir visa tai, ko imsitės, jums būtinai pavyks?

   

  Ar ir toliau darytumėte tai, ką darote dabar?

  Toliau taikytumėtės su darbu, kuriame nesate vertinama ir nerealizuojate savo gebėjimų?

  Toliau leistumėte kitiems peržengti jūsų ribas ir nepaisyti jūsų poreikių?

  Ir toliau klausytumėte tų, kurie sako "gyvenk kaip visi normalūs žmonės...nenorėk daugiau, nei turi...nesvaik, tai ne tau..."?

   

  Ar ir toliau sutiktumėte nustumti savo siekius, norus, svajones į nežinia kada įvyksiančią ateitį?

   

  Jeigu bent į vieną klausimą atsakėte NE, jūs NORITE išsipainioti iš šio klastingo žaidimo, svetimų nuomonių ir reikalavimų voratinklio, kaustančių abejonių ir baimių. Jūs norite tikėti savimi ir savo jėgomis, ir liautis meluoti sau, kad rytoj viskas bus kitaip.

   

  Jūs NORITE gyventi SAVO gyvenimą!

   

  VERTESNĖ, DRĄSESNĖ ir LAISVESNĖ!

   

  Pasiimkite tai, kas jums padės išsilaisvinti iš svetimų istorijų

  ir atsiverti SAVO gyvenimui!

   

   

  Galutinė kurso kaina 197 Eur

  Šios dienos kaina

   

  TIK  147 Eur*

   

  *Galima mokėti dalimis (žr. registracijos formoj)

    

  Užpildykite žemiau esančią formą DABAR

  ir kelių valandų bėgyje jums atsiųsiu visą informaciją. Jeigu laiško negausite, būtinai patikrinkite kitus el.pašto skyrius (naujiniai, reklama, spam'as)

   

   Jūsų vardas, pavardė (*)

   El.paštas (*)

   Telefono numeris (*)

   REGISTRACIJA Į KURSĄ "VERTA! DRĄSI! LAISVA!" / nuo lapkričio 16 d.

   PASIRINKITE APMOKĖJIMO VARIANTĄ

   KOMENTARAI, PAGEIDAVIMAI, PASTABOS

   *Privalomi laukai

    

   Dar turite abejonių, ar ši programa yra jums?

   Išsklaidykime jas!

    

   Ar man tiks ši programa? 

   Jeigu esate čia, greičiausiai, kažko ieškote – žinių, sprendimų, variantų pagerinti gyvenimą, jūsų gyvenime yra tai, ką jūs atidėliojate ateičiai ir nedrįstate padaryti. Jūs jau suvokiate, kad reikia kažko imtis, nes kitaip įkrisite į dar didesnę “pelkę”, pilkumą, nuobodulį, o savaime niekas nepasikeis. Kitos pasieks tikslus, įgyvendins svajones, o jūs taip ir liksite ten, kur esate. Ir jūs šito nenorite. Jūs norite augti, tobulėti, mokytis geriau pažinti save ir kitus žmones, kasdieną kurti vis gražesnį gyvenimą. O jeigu taip yra, šio kurso eigoje gaunama medžiaga, užduotys ir praktikos būtinai jums padės tai padaryti.

    

   O jeigu aš neturėsiu laiko užsiėmimams? 

   Jeigu ieškote priežasčių, kodėl nereikia nieko daryti ir keisti, ši priežastis yra labai tinkama. Realybėje nerasti sau 15-30 minučių per dieną tiesiog neįmanoma. Juo labiau, kad tai minutės, kurios gali padaryti didelę teigiamą įtaką jūsų būsenai, savijautai ir gyvenimui. O tol, kol neatrasite laiko sau ir tiems dalykams, kurie jums svarbūs, niekas nesikeis. Na, nebent jūsų gyvenime yra svarbesnių dalykų, nei jūsų gyvenimas.

    

   Man nejauku dalyvauti grupėje, atvirauti ir dalintis išgyvenimais. 

   Jeigu taip yra, sprendimas dalyvauti grupėje bus pirmasis svarbus žingsnis į  stipresnę save. Juo labiau, tam, kad pradžioje būtų paprasčiau, jūs galėsite susikurti pseudonimą ir juo prisistatyti, niekas nereikalaus atskleisti jokių asmeninių duomenų ar parodyti nuotraukų. Niekas nevers jūsų kalbėti, reikšti nuomonę, užduoti klausimus ar dalintis įžvalgomis. Dalinsitės tik tuo, kuo norėsite ir išdrįsite. O programos eigoje, pajutusi bendrą draugišką atmosferą, supratimą ir palaikymą, atsiskleisite labiau ir išlaisvėsite. O iš kitos pusės - jeigu gyvenime sunku atsiverti, ši grupė gali tapti saugia eksperimentų ir naujų gebėjimų lavinimo erdve.

    

   Ar efektyvus yra darbas internetu? 

   Vienareikšmiškai - TAIP. Ir efektyvus, ir patogus. Šiuolaikiniame technologijų amžiuje būtų neteisinga nesinaudoti jų teikiamais privalumais. Dalyvaujant užsiėmimuose internetu tauposi laikas, nereikia niekur važiuoti, skubėti, strigti kamščiuose. Įsisavinti pateiktą medžiagą galite bet kuriuo jums patogiu laiku ir būdamos bet kurioje pasaulio vietoje.  Be to, stiprėja savarankiškumas, disciplina, įgūdis darbuotis nuosekliai ir sistemingai – įgūdžiai, kurie labai pasitarnaus bendrai gyvenime. O programoje pateikiamų metodų ir praktikų efektyvumas niekaip nepriklauso nuo jų pateikimo būdo. Ir dar - visos programos metu jūs turėsite palaikymą ir tomis akimirkomis, kai norėsis “nusiplauti”, jums tereikės brūkštelt žinutę į palaikymo grupę ar man asmeniškai – ir vėl pirmyn.

    

   Ar yra kokios garantijos, kad ne veltui sumokėsiu ir gausiu rezultatą? 

   Aš negaliu garantuoti, kad jūs gausite rezultatą vien dėl to, kad sumokėjote už programą. Labai daug šiame procese priklausys nuo jūsų. Jeigu stengsitės, laikysitės rekomendacijų, atliksite užduotis ir praktikas, rezultatas būtinai bus. Bet jeigu turėsite svarbesnių reikalų, puokštę pasiteisinimų, kodėl negalite kažko atlikti, neskirsite dėmesio programos medžiagai - rezultatas mažai tikėtinas. Todėl aš negaliu jums garantuoti 100% rezultato, nors taip rekomenduoja daryti marketingo guru. Aš nedalinu stebuklingų receptų ir savaime veikiančių laimės piliulių. Pasakysiu nuoširdžiai - be jūsų visa programa neturės naudos, kad ir kokia puiki medžiaga joje yra sudėta. Tačiau! Jeigu laikysitės rekomendacijų, atliksite visas užduotis bei praktikas, aktyviai dalyvausite ir programos pabaigoje suprasite, kad ji jums nedavė jokios naudos - aš prisiimu atsakomybę grąžinti jums visus už programą sumokėtus pinigus. Jums tereikės parašyti man el. laišką.

    

   Galėčiau pinigus išleisti ir kitoms reikmėms. 

   Kas jūsų gyvenime yra naudingesnio ir svarbesnio, nei jūs?  Pamėginkite įvertinti tą kainą, kurią jūs mokate už atidėliojimą, baimes, delsimą, už tai, kad nepasitikite savimi ir savęs nevertinate. Kokia suma galėtumėte tai įvertinti? Sudėtinga, nes kaina, kurią jūs už tai mokate, yra jūsų gyvenimas. O ši programa yra skirta būtent jums ir yra apie jus. Joje sudėtos žinios, metodai, technikos jau padėjo išspręsti rūpimus klausimus tiek man asmeniškai, tiek ir daugeliui programoje dalyvavusių moterų. Čia jūs gausite aiškius, praktiškai išmėgintus žingsnius ir įrankius, padėsiančius jums augti ir keisti tai, kas netenkina. Nes tik augindamos save, mes galime išauginti gyvenimą. Pasirinkimas labai paprastas.

    

   Jeigu perskaitėte iki šios vietos ir vis dar abejojate,

   ir norite dalyvauti pasitikėjimo stiprinimo grupėje “DRĄSI!”,

   tai reiškia, kad atidėliojimo scenarijus jus vėl nori atitraukti nuo to, kas jums svarbu...

    

   Todėl kviečiu drąsiai registruotis į grupę ir paskambinti man jau dabar, artimiau susipažinti bei išsiaiškinti tai, kas kelia klausimų!

   Mano telefono numeris +370 624 66482

   Iki susitikimo!