Paskaitų klubas DRĄSI | 2021 | online

MOTERIMS, kurios nori gyventi

drąsiau, gražiau, lengviau!

a

Kai prieš du metus pradėjau šį projektą, net negalvojau, kad jis tęsis kelis metus. Svarbiausia tuo metu atrodė sukurti palaikančią ir stiprinančią erdvę toms moterims, kurios nori augti, tobulėti, dalintis su jomis ne visada lengva asmenine pokyčių patirtimi, svarbiomis žiniomis, būdais ir įrankiais, padedančiais pagerinti bendrą savijautą, nuotaiką ir gyvenimą. Būti drauge, ištiesti ranką, pagauti, kai krenta, arba švelniai pūstelti nubalnotus delnus…ir tada drauge šypsotis gyvenimui. Ir tikrai šiame kelyje buvo pačių įvairiausių nuotykių, dar kartą patvirtinusių, kad pokyčiams būti, jeigu tik kantriai, sistemingai dėlioti kad ir pačius mažiausius žingsneslius, kurie vieną dieną virsta ilga įveikta atkarpa. Matydama tai, nusprendžiau ir ateinančiais metais pratęsti klubo DRĄSI! užsiėmimus. Negali juk trečiais metais pasiduoti!

Labas! Esu Ilona Tamošiūnienė. Jau daugiau nei 7 metus padedu moterims spręsti joms rūpimus gyvenimo klausimus. Esu sertifikuota ugdančioji vadovė (Professional Coach ICU), seniausios Kinijoje žmogaus vystymosi sistemos Džun Juan Čigongo praktikė, rašytoja, projekto ir knygos “Drąsa gyventi” autorė, lektorė, identiteto instituto „iGrow“ dėstytoja, saviugdos programų autorė. O kad būtų dar įdomiau ir naudingiau praleisti „karantininiai“ metai, pavasarį pradėjau mokytis ir psichologinio konsultavimo subtilybių Londono institute (International Carrier Institute). Naujos žinios, nauji atradimai, nauji potyriai kiekvieną dieną džiugiai įkvepia naujoms idėjoms ir skatina dalintis su Jumis![/bigletter]

Šiandien profesinės veiklos „lagaminėlyje“ šiandien jau esu sukaupusi:

 • daugiau nei 20 metų domėjimosi žmogaus psichologija,
 • 10 metų mokymosi, darbo su savimi ir gaunamų žinių taikymo praktikoje,
 • 7 metai praktinio darbo su klientėmis,
 • daugiau nei 600 pravestų asmeninių konsultacijų,
 • daugiau nei 100 pravestų seminarų ir programų, kuriose dalyvavo virš 1000 moterų.

A

Mano gyvenimas niekada nebuvo „nubarstytas rožių žiedlapiais“. Jame buvo begalė ne pačių maloniausių patirčių, iššūkių, sudėtingų situacijų, visiškų lūžių ir emocinių duobių. Pakilimų ir nuopolių, „šokių su grėbliais“, „galvos daužymo į sieną“ ir nežinojimo, ką daryti toliau. Epizodų, kuriais galiu didžiuotis, ir momentų, apie kuriuos kalbėti nėra lengva ir malonu. Ir jeigu prieš dešimt metų būtų kas pasakęs, jog aš praeisiu tokį kelią, būčiau tiesiog visais pirštais pasukiojusi smilkinius…. Bet aš ėjau. Kai negalėjau eiti – ropojau keliais. Kai nebebuvo jėgų ropoti – stengiausi šliaužtelt nors milimetrą, bet pirmyn. Ir atsisukusi atgal, jaučiu gilų dėkingumą kiekvienai dienai, kiekvienam žmogui, kiekvienam oro gūsiui. Nes viskas, kas vyko toje atkarpoje, padėjo man iš naujo save susidėlioti, surinkti iš išsibarsčiusių nuolaužų ir iš baikščios, norinčios nuo pasaulio pasislėpti mažos mergaitės tapti moterimi, žinančia, ko nori, ir darančia tai, nuo ko dainuoja širdis, o protas iš pasitenkinimo „trina rankutėmis“.

Ir šiandien aš dalinuosi tuo, kas man padėjo ir padeda, tuo, kaip aš tvarkiausi su sunkumais ir iššūkiais, tuo, ko aš mokausi, ką veikiu ir taikau gyvenime. Ir ne tik aš, bet ir daugybė moterų, su kuriomis žingsniuojame drauge jau ne vieną dieną. Ir kiekvieną dieną aš vis stipriau jaučiu, kokia didelė man teko garbė būti greta drauge su šiomis nuostabiomis Moterimis! Su Jumis!

Tad, jeigu norėtumėte pratęsti mūsų kelionę ar prisijungti prie jos naujai, jeigu Jūs norite, kad žingsniuoti gyvenimu būtų drąsiau, gražiau, lengviau, jeigu siekiate augti, tobulėti ir suprantate, kad reikia ne tik žinių, bet ir žmogaus, kuris jus palaikytų ir padėtų keliauti, tuomet aš kviečiu Jus prisijungti prie mūsų!

a

Moterų klubas DRĄSI prasidėjo tuomet, kai vis daugiau programas praėjusių Moterų užduodavo klausimą „O kas toliau? Kaip nepamesti pradėto kelio?“, tuo išreikšdamos savo poreikį turėti ilgalaikį palaikymą kelyje į norimus pokyčius. Be to, vis daugiau radosi ir tų Moterų, kurios nedalyvavo mano vedamose programose, bet ieško žinių, galimybių pagerinti savijautą, nuotaiką, kurios taip pat trokšta palaikymo, supratimo ir saugaus bendravimo bendraminčių rate. Tad, galvodama apie Jus, pradėjau kurti palaikančią ir stiprinančią erdvę, kuriai šiandien jau du metai!

A

KĄ DALYVAVIMAS KLUBE GALI REIKŠTI JUMS?

 • Atsakymai į Jums iškilusius klausimus, pagalba sprendžiant įvairias situacijas. Šis klubas – tai erdvė, kurioje galėsite saugiai užduoti tuos klausimus, kurie Jums aktualūs ir kuriuos norite išspręsti. Klubo dalyvės gali patvirtinti, kad jeigu nenorėsite, niekas nesužinos, kas yra klausimo ar situacijos autorė.
 • Gyvenimiškos temos, teorija ir praktika. Klube kalbame apie svarbiausias gyvenimo temas: kaip labiau pasitikėti savimi, kaip susitvarkyti su baimėmis ir abejonėmis, kaip lengviau bendrauti su žmonėmis, kaip atrasti pašaukimą ir daugybę kitų. Ir ne tik kalbame, bet ir dirbame! O šiais metais nersime ir dar giliau – nagrinėsime asmenybės struktūrą, įpročių formavimosi mechanizmą, sąmonę ir pasąmonę, emocinį intelektą, intuiciją ir daugybę kitų labai svarbių temų. Galėsite siūlyti ir Jus dominančias temas.
 • Kalbėsime ne tik apie teoriją, bet būtinai ir apie tai, kaip pritaikyti turimas žinias gyvenime. Bus ir patarimų, ir paprastų pratimų, praktikų, kurios lengvai integruojamos į gyvenimą ir nereikalauja papildomo laiko.
 • Konkrečių situacijų nagrinėjimas ir sprendimų paieška. Čia iš anksto galėsite pateikti tik Jums aktualius klausimus, gauti patarimus ar sprendimų variantus.
 • Uždara erdvė, kurioje bus talpinami VISI susitikimų įrašai. Todėl, jeigu susitikimo transliaciją praleisite, jo įrašą galėsite peržiūrėti bet kuriuo Jums patogiu laiku.
 • Palaikymas. Labai svarbu šiame kelyje turėti erdvę, kurioje visuomet sulauksi palaikymo, supratimo, pritarimo. Ypatingai tais atvejais, kai norisi pabėgti nuo pokyčių. O labai dažnai artimieji ir draugai nėra ta terpė, kuri paskatina ir stumteli į priekį.
 • Vertingas laikas, praleistas dėl savęs. Juk tokioje skubančioje kasdienybėje labai lengva pamiršti save, savo poreikius, norus, o susitikimų laikas bus tik Jūsų, Jums ir apie Jus.

A

KAIP VYKSTA KLUBO UŽSIĖMIMAI?

 • Klubo susitikimai vyks sekmadieniais nuo 20:00 val.
 • Kiekvieną mėnesį turėsime 4 susitikimus – ketvirtasis bus skirtas Jūsų konkrečių situacijų nagrinėjimui, sprendimų paieškai, rekomendacijoms ir pasiūlymams. Jeigu savaitės eigoje klausimų nesulauksiu, tuomet ketvirtojo susitikimo nebus.
 • Klubo susitikimai vyksta internetu, naudojat Zoom programėlę, kurią parsisiųsite keliais pelės paspaudimais.
 • Prieš susitikimą į savo el.pašto dėžutę gausite susitikimo nuorodą. kiekvienas susitikimas turės atskirą nuorodą.
 • Vieno susitikimo trukmė 1- 1.5 val. (kartais ir 2 val.)
 • Savo klausimus ar situacijas, kurias norėtumėte panagrinėti, galėsite pateikti tiek iš anksto, tiek ir užsiėmimų metu.

A

Mes renkamės čia tam, kad visos turėtumėm:

Paprastesnį gyvenimą

Lengvesnį bendravimą

Mažiau svarstymų ir daugiau veiksmų

Mažiau nerimo

Daugiau ramybės

Stipresnę motyvaciją

Nuoširdesnius santykius

Geresnę nuotaiką

Stipresnį pasitikėjimą savimi

Geresnius rezulatus

Gražesnį mus supantį pasaulį

Jeigu to norite ir Jūs, aš laukiu Jūsų klube DRĄSI!

a

KAIP PRISIJUNGTI?

Klubas STANDARD

Organizaciniai klubo aspektai:

 • Klubo pradžia – sausio 10 d.
 • Dalyvių skaičius neribojamas.
 • Kaip ir įprasta, klubo susitikimai vyks sekmadieniais 20:00 val. 
 • Ateinančiais metais susitiksime 11 mėnesių ir 1 mėnesį turėsime atostogas (arba 2 kartus po 2 savaites), apie kurias pranešiu iš anksto.
 • Metų eigoje turėsime 33 bazinius susitikimus ir 11 papildomų.
 • Kiekvieną mėnesį turėsime 3 bazinius susitikimus, o ketvirtas susitikimas priklausys nuo Jūsų – jeigu dalyvės turės klausimų, neaiškumų, ieškos sprendimų ir joms reikės pagalbos bei patarimų, ar norės „pradirbti“ individualiai – susitikimas bus. Šį susitikimą planuosime iš anksto ir po trečiojo susitikimo atsiųsiu Jums priminimą apie tokią galimybę. Tad, ar tuo pasinaudosite – bus Jūsų atsakomybės erdvė. 
 • Klubo dalyvių skaičius nebus ribojamas, bus tik gan ribota galimybė prisijungti prie klubo, t.y. registruotis į klubą bus galima tik iki sausio 15 d. ir kitų metų birželio mėnesį. Tarpinių narysčių kitais metais nebebus. 
 • Neribotą prieigą prie VISŲ klubo susitikimų turės tik metinę narystę įsigijusios dalyvės. Prieiga galios neribotą laiką ir pasibaigus klubo susitikimams.

Planuojamos temos:

 • Asmenybės struktūra (Id-Ego-Superego ir jų sąveika).
 • Sąmonė, pasąmonė, instinktai.
 • Įpročių formavimo ypatumai.
 • Emocinis intelektas.
 • Nagrinėsime įvairias emocijas: pyktį, pavydą, gėdą, kaltę, nuoskaudas ir t.t.
 • Kalbėsime apie išdavystę, vagystę, nuovargį, kerštą, pataikavimą ir t.t.
 • Analizuosime įvairius psichikos ypatumus ir gynybinius mechanizmus. 
 • Ir dar kitos naudingos temos, kurias skelbsiu kiekvieno mėnesio pradžioje.

KLUBAS STANDARD | 6 mėn.

 144 Eur*

(18 susitikimų po 8 Еur + 6 susitikimai dovanų)

  *prisijungimas prie vaizdo įrašų galioja 6 mėn.

**galimas mokėjimas dalimis (žr. registracijos formoje)

KLUBAS STANDARD | 12 mėn.

 198 Eur*

(33 susitikimai po 6 Еur + 11 susitikimų dovanų)

    *prisijungimas prie vaizdo įrašų galioja NERIBOTAI

**galimas mokėjimas dalimis (žr. registracijos formoje)

Na, o jeigu dar svarstote, kviečiu paklausyti įrašo iš vieno klubo susitikimo, kuriame kalbėjau apie kai kurias savo gyvenimo pamokas, kurios šiandien atrodo gal jau ir labai mažos, bet tuo metu, kai jos vyko, taip tikrai neatrodė.