PASKAITŲ CIKLAS

Kaip išsilaisvinti iš "žemos savivertės" pinklių ir 

įgauti daugiau drąsos bei pasitikėjimo?

1 paskaita iš 5

Apie savivertę: kas tai, nuo ko ji priklauso, kaip ji reiškiasi?

UŽDUOTIS

PAANALIZUOKITE, KOKIĄ ANTRINĘ NAUDĄ JUMS TEIKIA "ŽEMOS SAVIVERTĖS" IDĖJA

PDF failą su klausimais rasite ČIA >>>

Šią paprastą techniką galite naudoti visuomet, kai sunku priimti vieną ar kitą sprendimą, kai nežinote, ką pasirinkti, ar abejojate savo pasirinkimais.

2 paskaita iš 5 

 Svarbus dalykas, kuris mažina mūsų savivertę.

UŽDUOTIS

Panagrinėkite savo pretenzijas kitiems žmonėms.

Anketą darbui su pretenzijomis rasite ČIA >>>

3 paskaita iš 5 

Kaip liautis lyginti save su kitais?

UŽDUOTIS

PASKAITĄ APIE GĖDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA >>>

Vizualizaciją darbui su gėda rasite ČIA >>>

4 paskaita iš 5 

Apie "veikėją", griaunantį mūsų savivertę ☺

UŽDUOTIS

SUSITAIKYMO SU SAVIMI VIZUALIZACIJĄ RASITE ČIA >>>

5 paskaita iš 5 

Trumpasis kelias iš "žemos" savivertės

 

Dėkoju už Jūsų laiką! 🙂

 

Žemiau pasidalinkite savo mintimis: kas jums patiko, į ką atkreipėte dėmesį, ką naujo sužinojote ir ką planuojate taikyti gyvenime. O taip pat užduokite klausimus, palikite atsiliepimus ar linkėjimus! AČIŪ!

O ką galvojate Jūs? :)

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

48 Comments
 • Eglė
  22 kovo, 2021

  Jūs nuostabi!!! Ačiū už galimybę geriau pažintis,suprasti save, pažvelgti naujomis akimis, kurios atsivėrė plačiau 🙂 Dėkoju!

  • Ilona Tamošiūnienė
   22 kovo, 2021

   Ačiū Jums, Egle! 🙂

 • Jūratė
  9 gegužės, 2020

  Ypatingai taikliai… ypatingai paprastai, bet profesionaliai…Labai ačiū

  • Ilona Tamošiūnienė
   9 gegužės, 2020

   Ačiū Jums!

 • Asta
  24 spalio, 2019

  Labai dėkoju už galimybę per Jus į pasaulį pažvelgti kitomis akimis. Jūsų dėstymas yra aiškus ir gerai suprantamas, kas leidžia labai lengvai įsisavinti išgirstą informaciją. Ačiū, tai ką jūs darote yra nuostabu.

  • Ilona Tamošiūnienė
   24 spalio, 2019

   Ačiū Jums už šiltus žodžius! 🙂

 • Jurgita
  23 spalio, 2019

  Ačiū.laukiu kitos paskaitos.

  • Ilona Tamošiūnienė
   24 spalio, 2019

   Ačiū! 🙂

 • Loreta
  22 spalio, 2019

  Labai patiko paskaita, AČIŪ. Niekada nesusimąsčiau apie tam tikrus dalykus, kurie čia buvo apkalbėti. Nekantriai lauksiu kitų paskaitų. Dėkoju, kad pasidalijote savo mintimis ir įžvalgomis 😊

  • Ilona Tamošiūnienė
   23 spalio, 2019

   Ačiū Jums, kad pasidalinote mintimis 🙂 Iki kitų paskaitų, tikiuosi, kad rasite dar daugiau.

 • Greta
  21 gegužės, 2019

  Jau kurį laiką kovoju su depresija: gyvenimas buvo netekęs žavesio ir spalvų. Atsitiktinai užėjau į Jūsų svetainę ir radau šitą paskaitą apie savivertę. Nors negalvojau, kad man stinga savivertės, bet nutariau, beskaitydama Jūsų straipsniu,s tuo pačiu paklausyti ir paskaitos. Po kelių minučių supratau, kad paskaita yra būtent tai, ko man reikia. Ir kad mano depresija yra ne kas kita, kaip menkos savivertės pasėkmė ir apatija dėl nepasitikėjimo savimi. Laukiu kitos dalies. Nuoširdus ačiū. Tikrai nesitikėjau, kad galiu rasti tokias profesionalias paskaitas lietuviškai ir atsakymus į savo problemas.

  • Ilona Tamošiūnienė
   27 gegužės, 2019

   Ačiū, kad pasidalinote savo mintimis. 🙂

 • Egle
  18 vasario, 2019

  Aciu, patiko.Gerai,kad kursas nemokamas.Laukiu tesinio.

 • Sonata
  27 sausio, 2019

  Labai aiškiai, paprastai, nuosekliai ir geru tempu dėstote mintis ir ne tokią lengvą temą sugebate išaiškinti labai paprastais pavyzdžiais. Susižavėjau Jūsų paprastumu ir nuoširdumu.
  Pirmoji paskaita labai patiko, nors prisipažinsiu iš pavadinimo manęs ji nesudomino. Pagalvojau, na, o ko aš jau čia nežinau apie savivertę ir taip viskas aišku. O pasirodo, kad ne 🙂 Labai buvo įdomu klausytis šios paskaitos. Bandysiu atsakyti į 4 klausimus, kuriuos gavau per šią paskaitą. Įdomu kokie bus rezultatai.
  Ačiū Jums, Ilona, labai už įdomias įžvalgas.

 • Dalia
  11 gruodžio, 2018

  Pirmoji paskaita labai patiko, perklausiau net tris kartus, pasirodo kad viskas būtų gerai reikia save pradėti labiau vertinti, atrodo paprasta bet praktiškai sunku, kaip tai savyje užsiauginti, kaip išmokti nelyginti savęs su kitais, ačiū už gerą motyvacija, šiandien klausysiu antros paskaitos

  • Ilona
   25 kovo, 2021

   Labas vakaras, pagalvojau nugi šauni ta Ilona, o gal Ilonos visos gali ir turi būti tokios😉 Žinote būna paprastai, bet ne prastai, tai vat šita paskaita ir aiškus minčių dėstymas tiesiog užbura. Ačiū,

 • LORETA
  10 gruodžio, 2018

  Pirmiausiai tai dėkoju savo draugei GIEDREI, kuri atsiuntė man nuorodą į šias paskaitas, toliau labai džiaugiuosi ir dėkoju Jums – Ilona už dalinimąsi patirtimi ir žiniomis. Viską išklausysiu įdėmiai ir net neabejoju, kad gauta informacija padės judėti teisingesniu keliu 🙂 AČIŪ AČIŪ AČIŪ

 • Indrė
  10 gruodžio, 2018

  dėkoju ,:)
  maniau, kad kaip ir esu susitvarkius tuos pamatus… bet pasirodo, kad kol kas esu teisingam kely… 🙂 džiaugiuosi, kad esu ten kur esu. Tikiuosi Jūsų paskaitų dėka pajudėsiu tinkama linkme su smagesniu pagreičiu 🙂

 • Inga
  1 spalio, 2018

  Ačiū už video. Vis ieškau savęs, atsakymų į klausimus… Kodėl aš, kodėl man??? Tikiuosi kitos paskaitos bus dar įdomesnės nei pirmoji. Ačiū Jums, kad dalinatės su mumis.

 • Violeta
  27 rugsėjo, 2018

  Ačiū už nuostabias mintis ir super pamokas..kurios pažadino norą keistis. Lauksiu daugiau video.

 • Jurga
  27 rugsėjo, 2018

  Ačiū, už video pamoką, privertė susimąstyti, nes lyg visko nepakankamai, kad galėčiau judėti toliau, jūsų pamokoje viskas į dešimtuką. Lauksiu kito video.

 • Jovita
  27 rugsėjo, 2018

  Ačiū Jums už tai, kad dalinatės savo žiniomis ir patirtimi, kad nešate šviesą kitiems 🤗Dabar kaip tik toks metas, kai reikia to šviesos spindulio, kad surasčiau pagrindą savyje😊

 • Inga
  27 rugsėjo, 2018

  Puiki paskaita, ačiū.

 • Inga
  19 rugsėjo, 2018

  Ilona,
  Nuoširdžiai dėkoju už pamokas, kurios verčia susimąstyti ir pradėti veikti. Man šiuo metu labai reikalingi Jūsų patarimai, paskaitos, kurie padeda užduoti sau klausimus ir bandyti rasti teisingus atsakymus. Teoriškai atrodo lyg ir suprantama ir girdėta, gal ir ne kartą susiduri, bet kad sau užduočiau klausimus raštu Jūsų pagalba, tai darau pirmą kartą. Patiko, kad yra aiškiai ir suprantamai dėstoma informacija. Atkreipiau dėmesį, kad niekada neuždaviau iki šiol sau klausimų raštu su atsakymais, labai veiksminga 🙂 Naujiena, kad žema savivertė tapo mano draugė, kuri tik apsunkino mano gyvenimą ir sveikatą, atsirado baimė, kažką keisti ir daryti. Tikslas suprasti kokios baimės gyvena manyje, kaip reikia susitvarkyti. Džiaugiuosi, kad skiriate laiko savo labai brangaus ir žiniomis pasidalinate nemokamai, ačiū.

 • Vilma Margarita
  18 rugpjūčio, 2018

  Ačiūūū Jums labai už pamoką – iš tikrųjų, tai dar tam kažkam, kas nuvedė mane į Jūsų svetainę turėčiau padėkoti.  Aš kaip tik buvau nutarusi nieko naujo daugiau nežiūrinėti 😀 – tiesiog taikyti praktiškai tai, ką jau žinau. Bet, matyt visai dar neesu pasveikusi iš savo ligos kurios diagnozė „ „Sutaisyti“ artimuosius, kad jiems būtų lengviau ir geriau gyventi“ – o aš jau buvau įsivaizdavusi, kad tos ligos jau nebeturiu :D:D . Bet turiu labai pasidžiaugti tuo savo ligos atkryčiu 😀 Ilona, tai ką Jūs pateikėte – tai kaip „pirštu į dangų“. Man ta informacija tokia aiški, koncentruota ir trumpai pateikta – aš sužavėta – tiesiog neįmanoma jai atsispirti  – ir tiesiog konkrečiai man :D:D
  Minčių tiek, kad į 10 komentarų netilptų… Tai gal keletu pasidalinsiu:
  1.Pritarimo (komplimentų) nepriėmimas – man dar įdomiau negu jų tik nepriėmimas susiklostęs – priimu juos beveik kaip normą –„a, čia normaliai – keista būtų, jei nepagirtų “. Įtariu kad pas mane dar komplikuočiau – tas nepriėmimas dar ir su išdidumu susimaišęs, ko gero – bet vis tiek tos savivertės trūkumas  .
  2. Žemos savivertės nauda – keista, kad man nė kiek nekėlė nuostabos ar pasipriešinimo, kad iš jos ieškau gauti naudos. Iš karto supratau, kad man naudinga, kad galiu patingėti (kažko nedaryti, nepriimti sprendimų) ir ateities baimė – nes nežinau, kas vyks, kai kažkokį žingsnį padarysiu. Matyt, noriu sukontroliuoti net ateitį, o kadangi to padaryti negaliu, tai iš baimės randu ką pasirinkti iš plačios „Aš nepakankama“ paletės .
  3. Ir labai užkabino paaiškinimas, kad tas noras pasikankinti, kad iš žemos savivertės. Aš tą savęs pakankinimo metodiką esu įvaldžiusi tobulai 😀 Svarbiausia, matau, kaip to pradedu ieškoti iš šalies, jei viskas mano gyvenime OK. Kaip ir aiškiau, iš kur tai ateina. Ačiūūū labai

 • Ieva
  12 rugpjūčio, 2018

  Dėkoju, Ilona už šį nemokamą video kursą. Yra apie ką pamąstyti. Įdomu koks tas horizontalusis kelias:)buvo mintis, kad atsigulti ir nieko nedaryti, bet greičiausiai taip neišeis, savivertė pati savaime nepareis:).
  Lauksiu kitų video.

 • Janina Lebskienė
  7 rugpjūčio, 2018

  Atrodo, tema daug kartų girdėta, bet imti ir konkrečiai daryti pristinga valios, nes geriau lieka kaip buvę, nes naujas kelias – savivertės stiprinimas reikala..uja ėjimo prieš srovę. O tai nėra lengva.Ar su žema saviverte būtum – nuryji kirminą, ar su aukšta – vis tiek reikia kovoti

 • Toma
  3 rugpjūčio, 2018

  Sveiki.. Išklausiau pirmą paskaitą. Daug ką suvokiau, bet… Yra painių vietų. Pvz. kai eina kalba apie ribų nubrėžimą aplinkiniams ir pretenzijas. Labai slidu, man regis, nesumaišyti tų dviejų dalykų.
  Ir apie savo nepakankamumo suvokimą… Turi būti labai sąmoningas žmogus suvokti tai.. Nes budamas nesąmoningu gali įsivaizduoti viską žinąs nors tų žinių ir neturi. Ar negali tai išaugti į puikybę?

 • Aušra
  31 liepos, 2018

  Jus nuostabi ir Ačiū jums labai,kad dalinatės su mumis savo patirtimi.Gyvenkite visapusiškoje pilnatvėje.

  • Ilona Tamošiūnienė
   1 rugpjūčio, 2018

   Miela Aušra, ačiū Jums labai už šiltus žodžius ir linkėjimus!

 • Veronika
  30 liepos, 2018

  Dėkoju už nuostabų veido įrašą! Labai laiku ir tikrai labai reikalinga informacija. Isklausiau viską iki galo ir negalėjau atitrūkti nei sekundei.
  Nekantrauju pradėti darbą su savimi!
  Visoms, čia susirinkusioms linkiu naujų įspūdžiai, įdomių darbų ir nepakartojamų rezultatų!

  • Ilona Tamošiūnienė
   1 rugpjūčio, 2018

   Miela Veronika, nuoširdus ačiū Jums už tai, kad esate drauge!

 • Jolita
  29 liepos, 2018

  Paskutiniu laikotarpiu labai aštriai jaučiu savo žemos savivertės pasekmes. Labai ačiū už suteiktą galimybę mokytis išsikapstyti iš to.

  • Ilona Tamošiūnienė
   29 liepos, 2018

   Ačiū Jums, kad domitės ir mokotės 🙂 Jums būtinai viskas pavyks! To ir linkiu iš visos širdies 🙂

 • Gintarė
  20 birželio, 2018

  Žaviuosi, kad išmintimi dalinatės su kitais. Ačiū. Labai laukiu sekančių video. Jūsų balso galėčiau klausytis ir klausytis…

 • Marija
  13 birželio, 2018

  Nuostabu, kai gali padaryti dėl savęs ir sau. Ačiū už pagalbą ir galimybę keistis. Nuostabu, kai yra žmonių, kurie padeda ir atsiduoda kitiems, vardan kitų laimės. Ačiū už šias mintis, ž0džius ir pastebėjimus. Yra apie ką susimastyti.

  • Ilona Tamošiūnienė
   13 birželio, 2018

   Ačiū Jums, kad atradote tai, kas Jums naudinga 🙂

 • Irma
  30 gegužės, 2018

  Dėkoju už galimygę realiai kažką daryti, kad pajudėti iš patinės padėties.Laiminga jog neturiu skolų, tačiau sumokėti šiuo laikotarpiu tikrai negalėčiau.

  • Ilona Tamošiūnienė
   13 birželio, 2018

   Ačiū Jums už tai, kad darote tai, ką galite šiuo metu 🙂

 • Jurate
  24 gegužės, 2018

  Dėkui už nuoširdų video 🙂

  • Ilona Tamošiūnienė
   13 birželio, 2018

   Ačiū Jums už šltus žodžius 🙂

   • Renata
    27 spalio, 2019

    Ačiū už video,viskas aiškiai ir tiksliai išdėstyta.Reik pradėt dirbti su savimi.
    Nekantriai lauksiu sekančio video.

    • Ilona Tamošiūnienė
     27 spalio, 2019

     Smagu, kad patiko pirmasis įrašas, netrukus atkeliaus ir antrasis 🙂

 • Rima
  18 gegužės, 2018

  Ačiū labai už video.Nekantriai lauksiu sekančio.

  • Ilona Tamošiūnienė
   13 birželio, 2018

   Ačiū Jums už tai, kad laukiate 🙂

   • Lolita
    7 gruodžio, 2018

    Nuostabus video, jūsų dėka, pradedu kelionę į save, tai nėra lengva, bet labai svarbu.Jūs nuostabi

 • Aušra
  28 balandžio, 2018

  Ačiū už video. Aktuali tema. O kokiu būdu vyksta konsultacijos ? Gyvai ar internetu?

  • Ilona Tamošiūnienė
   28 balandžio, 2018

   Nemokamos konsultacijos vyksta telefonu arba internetu 🙂