pakilti
atideliojimas-sav

4 ATIDĖLIOJIMO SCENARIJAI:

kaip atrasti motyvaciją, liautis atidėlioti ir imtis veiksmų?

PROGRAMA SKIRTA SAVARANKIŠKAM DARBUI

Visos mes šiek tiek "atidėliotojos", tik atidėliojame skirtingus dalykus. Bet darome tai labai panašiai: turime idėją, sumanymą, norą, susiplanuojame kažką daryti, bet būtinai atrandame svarbią priežastį, dėl kurios negalime viso to įgyvendinti. 

 

Jeigu jūs nuspręsite, kad nebenorite laukti "stebuklų" ir tikėtis, kad situacija išsispręs kažkaip savaime, ši programas bus puiki pagalbininkė!

Šis kursas yra toms, kurios:

Negali prisiversti daryti to, ką planuoja.

 

Jaučia apatiją ir bejėgiškumą.

Pradeda su entuziazmu, bet pakeliui viską meta.

Atidėlioja sprendimų priėmimą ir vis randa priežasčių palaukti.

Negali pasiryžti ir imtis konkrečių veiksmų.

Jaučia motyvacijos trūkumą.

Įstrigo kūrybinėje aklavietėje ir nežino, ką daryti.

Vis žada sau, kad "rytoj tai jau tikrai..."

Jaučia įtampą ir nerimą dėl ateities.

Kokia gali būti kurso  "Pakelk sparnus: atidėliojimui NE!" nauda jums?

 

Susipažinsite su keturiais atidėliojimo tipais (priklausomai nuo vyraujančio scenarijaus).

 

Atrasite ir pašalinsite priežastis, dėl kurių atidėliojate ir vengiate veiksmų.

 

Suprasite savo motyvacijos šaltinį ir pradėsite daryti konkrečius veiksmus.

 

Suprasite, kas iš tikrųjų jums yra svarbu ir kas įkvepia.

 

Sustiprinsite savidisciplinos "raumenį". 

 

Sukursite asmeninę strategiją, padėsiančią išeiti iš atidėliojimo rato.

 

Pajausite daugiau vidinės ramybės ir pasitikėjimo.

 

 

Tad kviečiu sustiprint sparnus ir liautis laukti stebuklo. Kurkime jį pačios. Kiekvieną dieną. Kiekvieną akimirką. Ir tegu išoriniai uraganai nuo mūsų nepriklauso, bet mūsų savijauta, nuotaika ir veiksmai vis dar yra mūsų galioje.

Kurso apimtis ir turinys

 

 

PIRMA SAVAITĖ | ATIDĖLIOJIMAS: 4 atidėliojimo tipai

 • Susipažinsite su 4 atidėliojimo scenarijais ir aiškiai suvoksite, kas jus motyvuoja veikti, o kas ne.
 • Peržiūrėsite savo vertybes ir prioritetus, suprasite, kaip tai sąveikauja su scenarijais. Tai leis jums pašalinti vidinį kofliktą, kuris jus stabdo.
 • Rasis aiškumas ir žinojimas, iš kur ir kaip semtis motyvacijos veiksmams.

PIRMĄ SAVAITĘ vyks 2 vebinarai.

 

 

ANTRA SAVAITĖ / NATŪRALUS ATIDĖLIOJIMAS

 • Sužinosite, kas būdinga kiekvienam scenarijui ir kaip reiškiasi natūralus atidėliojimas.
 • Gausite bendras rekomendacijas, kas padės nutraukti atidėliojimą.
 • Atrasite mintis, kurios verčia jus atidėlioti, ir gausite metodus joms pakeisti.
 • Sukursite individualias strategijas, kaip liautis atidėlioti.

ANTRĄ SAVAITĘ vyks 2 vebinarai.

 

 

TREČIA SAVAITĖ | PAVOJINGAS ATIDĖLIOJIMAS

 • Sužinosite, koks pavojingas atidėliojimas būdingas kiekvienam scenarijui.
 • Atrasite priežastis, dėl kurių stringate pavojingo atidėliojimo rate ir gausite metodus, kaip jas spręsti.
 • Dirbsite su pavojingam atidėliojimui būdingomis emocijomis ir laisvinsitės iš jų.

TREČIĄ SAVAITĘ vyks  1 vebinaras

 

 

KETVIRTA SAVAITĖ / ĮTVIRTINIMAS

 • Suformuosite ir aktyvuosite ketinimą veikti.
 • Sudarysite veiksmų planą ir pradėsite pagal jį veikti.
 • Gausite rinkinį vizualizacijų, skirtų energijai stiprinti bei būsenai gerinti.

KETVIRTĄ SAVAITĘ vyks 2 vebinarai.

 

IŠ VISO PROGRAMOJE: 8 vebinarai, užduotys ir praktikos audio ar PDF formatu.

Kaip kursas vyks?

 

Šiuo metu prie kurso galima prisijungti įsigyjant programos įrašus, kurie talpinami mokymų platformoje.

 

JŪS GALITE ATRASTI MOTYVACIJĄ, LIAUTIS ATIDĖLIOTI IR PRADĖTI SPRĘSTI TAI, KAS JUS NERAMINA JAU DABAR!

Ir tai jums kainuos ne 1000 Eur, ne 500 Eur, ir net ne 197 Eur Kadangi tai yra NAUJIENA, atiduodu jums šią unikalią programą tik už

 

55 Eur

 

ĮSIGYTI KURSO ĮRAŠUS

 

Spauskite žemiau esantį mygtuką, atsidarius naujam langui spauskite mygtuką "Įsigyti (Buy)", sukurkite asmeninę paskyrą, apmokėkite ir iš kart galite žiūrėti jau įkeltus vaizdo įrašus bei atlikti užduotis.

 

 

Kas veda kursą?

 

Esu Ilona Tamošiūnienė, sertifikuota koučerė (Professional Coach ICU), rašytoja, knygos “Drąsa gyventi” autorė, lektorė, identiteto instituto „iGrow“ dėstytoja, seniausios Kinijoje žmogaus vystymosi sistemos Džun Juan Čigongo praktikė, mokslo apie laiką (ritmologijos) praktikė.

 

Jau daugiau nei šešis metus padedu moterims sutvirtėti, įsikvėpti, išspręsti joms rūpimus klausimus.

Profesinės veiklos "lagaminėlyje" šiandien jau esu sukaupusi:

 • daugiau nei 20 metų domėjimosi žmogaus psichologija,
 • 10 metų mokymosi, darbo su savimi ir gaunamų žinių taikymo praktikoje,
 • 6 metai praktinio darbo su klientėmis,
 • daugiau nei 500 pravestų asmeninių konsultacijų,
 • daugiau nei 100 pravestų seminarų ir programų, kuriose dalyvavo daugiau nei 1000 moterų.

 

Myliu tai, ką darau, ir darau tai, ką myliu! Bet taip buvo tikrai ne visada...

Kažkada mano gyvenimas buvo toks, kaip „turi būti“, viską dariau taip „kaip reikia“, nepaisydama savo jausmų ir širdies šauksmo. Taip jau susiklostė, kad niekada nepasitikėjau savimi, vis galvojau, kad esu nepakankamai graži, protinga ar verta net to, ką turėjau. Nuo vaikystės buvau išmokusi, kad tokia, kokia esu, nebūsiu mylima, ir todėl labai stengiausi įtikti kitiems, vis dairiausi į šonus ir laukiau, kad kas įvertintų, pagirtų, o nesulaukusi - greitai įkrisdavau į liūdesio ir savigailos liūną, iš kurio išbristi pavykdavo tik trumpam. Ir todėl gyvenimas man atrodė gan niūri ir pilka vieta. Gyvenau štai tokiame pasaulyje, kuriame be viso to, buvo ir kitų “perliukų”.

 

Na, pavyzdžiui, žodžius „aš tave myliu“ pirmą kartą išgirdau jau studijuodama universitete. Ir juos pasakė vyras, už kurio vėliau ir ištekėjau. Iki tol aš net neįsivaizdavau, kad mane kas nors gali mylėti, juk visada buvau vaiščiojanti problema, gadinanti kitiems sveikatą, nervus ir gyvenimą. Nežinojau ir to, kad mylėti galiu aš. Meilė man tebuvo žodis iš pasakos – nepažįstamas, bet viliojantis ir dėl to dar labiau bauginantis, o žmogus, pasakęs „aš tave myliu“, – lyg ateivis iš kitos planetos, niekaip negalintis suvokti mano tariamų žodžių „aš nemoku mylėti, aš nežinau, kas tai yra“. Todėl pirmą kartą išgirdusi frazę “mylėti save”, aš sustingau iš nuostabos…

 

"Svajonės ir tikslai? Apie ką jūs, ponai? Ar tai man? Kam kažką pradėti, jeigu vistiek nepavyks. Juk aš visiška nevykėlė...", - tokiomis ir panašiomis mintimis maitindavau savo kasdienybę.

 

Atsipeikėjau tik tada, kai gyvenimas iš visų jėgų vožtelėjo per galvą.

 

O vožtelėjo taip, kaip, prisipažįstant nuoširdžiai, buvo momentas, kai nebetikėjau, kad po visų, per gan trumpą laiką gyvenimą supurčiusių įvykių, man pavyks apskritai pakilti. Visiškas nusyvilimas savimi, neviltis, nepakeliamu svoriu užgriuvusi gėda ir kaltė, kiekvieną akimirką lydintis jausmas, kad esi, moterie, niekas ir vardas tavo joks...O pakilti teko.

 

Ir tada prasidėjo mano kelias. Ko aš tik neišbandžiau, mėgindama atsigauti, sustiprinti pasitikėjimą savimi ir save pamilti. Pradėjusi nuo elementariausių ir populiariausių patarimų, atėjau iki labai rimtų meditacinių praktikų.

 

Mėginau pradėti nuo išvaizdos pokyčių, bet pasiekusi norimą rezultatą supratau, kad labiau pasitikėti savimi nepavyko. Vėliau tai patvirtino ir netyčia aptiktas tyrimas, įrodantis, kad net kardinalūs išorės pokyčiai sustiprina pasitikėjimą tik tai akimirkai.

 

Patarė: baik save kritikuoti. Visaip stengiausi, bet kritikas buvo labai atsparus. Sustiprintas išgyventų patirčių ir praradimų, kiekvieną sumanymą sumaldavo į miltus "Kas tu tokia, kad to norėtum? Dar mažai pridirbai? Tik sėdėk ir nekišk nosies, nevykėle tu. Jau vieną kartą pabandei, matai, kas gavosi? Kam tu reikalinga?" 

 

Ir vėl patarė: liaukis lyginti save su kitais. Ir taip bandžiau, ir anaip bandžiau, bet gražūs kitų gyvenimo epizodai vis vien “kabino” ir kėlė liūdesį bei keistas mintis apie save.

 

Įsigijusi puokštę vizualizacijų tikėjausi, kad va dabar tai jau viskas pasikeis. Nesikeitė, bet kol dariau, buvo labai gera.

 

Skaičiau daug knygų. Skaitymas padėjo sukaupti labai daug žinių ir pasijausti daug žinančia.

 

Lankiau "būrelius", kuriuose susikibusios už rankų labai mylėjom pasaulį. Bet susidūrus su realiai sudėtinga situacija, visi anksčiau aprašyti punktai užgriuvo iš naujo.

 

Meditavau po tris valandas per dieną. Buvo gera, bet kol klaidžiojau kosmoso erdvėse, vaiko batai patys nesusisiuvo, o pasitikėjimas savimi ir meilė sau tik įžūliai šypsojosi, pasislėpę už kampo.

 

Bet būtent toks praeitas kelias ir leido man suprasti vieną labai svarbų dalyką: 

 

pasitikėjimas savimi, savivertė ir meilė sau sugrįžta tada, kai nustoji tikėti kažkieno sukurtu melu apie tave (tu negali...tau nieko neišeis...čia ne tau...) ir matuotis kitiems patrauklius vaidmenis (turi būti tokia...anokia ir dar kažkokia...).

 

O tai reiškia - nustoji meluoti sau. Ir aš surizikavau. Iš tikrųjų save pažinti su visomis keistenybėmis ir nepanašumais. Papasakoti apie tikruosius savo norus, interesus, vertybes, svajones, idėjas. Sukurti savo taisykles ir į šalį mesti pastangas būti tuo, kuo nesu. Nebesistengiu įsisprausti į svetimą rūbą, kad ir koks gražus jis būtų, nes vaidmuo – išdavikas. Ir anksčiau ar vėliau spektaklis baigsis, žiūrovai išsiskirstys, rampų šviesos užges ir tu liksi vienumoje, kurioje tau teks priimti visą tiesą apie save. Ir tada tu išgyvensi tą neapsakomą jausmą, kai...

 

...priimdama visą tiesą apie save, įgauni didingą jėgą ir drąsą. 

 

Drąsą gyventi remiantis savo vertybėmis, daryti tai, kas tau svarbu, kurti, mylėti, o kartais ir krėsti pokštus.

Lieka mažiau išsigalvotų pretenzijų ir bereikalingų apmąstymų. Ir atsiranda daugiau laisvės bei spontaniškumo. Ir tada gyvenimas suspindi kitokiomis spalvomis, pradeda žaisti švelniais blyksniais, skleisti fantastiškus aromatus. Ir atsiranda daugiau energijos, kuri leidžia nuversti kalnus ir įkopti į neįveikiamas viršukalnes. Kai apkabini viską, kas tavyje yra, viduje išsiskleidžia tikra žmogiška šiluma, kurios taip pasiilgo pasaulis. Nes jėga slypi ne vaidmenyje. JĖGA SLYPI TIKRUME!

 

Ir tada aš, gyvenimo nuskriausta mergaitė, patyrusi daugybę patyčių, ne vieną gyvenimo dramą, artimiausių žmonių pasmerkimą ir atstūmimą, pradėjau daryti tai, apie ką žaisdavau vaikystėje.

 

Tiesa, tuose žaidimuose dalyvavo tik trys lėlės ir pliušinis meškinas, po daugybės metų virtę šimtais žmonių…

 

2014 metais skaičiau pranešimą konferencijoje „Veikli“ 500 konferencijos dalyvių.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 metais skaičiau pranešimą konferencijoje „NoLimits“ 9000 žmonių auditorijai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 metais leidykla „AlmaLittera“ išleido mano parašytą knygą „Drąsa gyventi“, o jos atsiradimo istorija tik patvirtino, kaip viskas dėliojasi, kai eini savo keliu.

 

 

Dalyvauju radijo ir televizijos laidose, straipsnius skelbiu didžiuosiuose Lietuvos portaluose 15min.lt, delfi.lt, balarama.lt, psichika.eu ir kituose.

 

Jau seniai turėjau svajonę pagyventi kitose šalyse, pažinti jų kultūrą, tenai gyvenančius žmones, o prieš keletą metų dukrai išvykus studijuoti į užsienį, mintyse nusprendžiau, kad vieną dieną keliausiu ir aš. Prisipažinsiu, sprendimo įgyvendinimas buvo atidėtas keletui metų, bet ne taip seniai pasiryžau, susikroviau lagaminus ir išvykau artyn paties svarbiausio mano gyvenimo žmogaus. Kur toliau? Kol kas be planų, ten, kur pakvies širdis. Kada? Tada, kai pakvies. O kol kas džiaugiuosi galėdama užsiimti ne tik mėgiama veikla, naujų dalykų ir žmonių pažinimu, bet ir dar pabūti mama ne per atstumą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ar galėjau aš – baikšti, nelaiminga, savimi nepasitikinti ir norinti nuo pasaulio pasislėpti mergaitė suaugusios moters kūne – kada patikėti, kad aš tai padarysiu?

 

Ne, aš tiesiog surizikavau ir nusekiau paskui savo širdies šauksmą. Daug mokiausi, daug dirbau, daug domėjausi, tyrinėjau ir tikrinau gyvenime.

 

Esu praktikė, todėl abstrakčios teorijos mane domina tik tiek, kiek jos yra pritaikomos tikrame tikro žmogaus gyvenime. Mano kuriamos programos – tai 20-ies metų domėjimosi žmogaus psichologija ir 10-ies metų intensyvaus mokymosi, tyrinėjimo bei darbo rezultatas. Kaip dėlionę sudėliojau iš įvairių praktikų, metodų, patyrimų. Visas programos turinys – asmeniškai išgyventas, išmėgintas, patirtas ir veikiantis. Su azartu ir atsidavimu tyrinėju gyvenimą, žmogų, ieškau atsakymų, o juos radusi – tikrinu, testuoju, nagrinėju, kaip tai veikia realiame gyvenime. Kai tai atrandu, tuomet ir dalinuos su jumis. Visas naudingas ir rezultatus duodančias žinias, metodikas, technikas sudedu į kuriamas programas tam, kad ir kiekviena moteris galėtų jomis pasinaudoti per gerokai trumpesnį laiką ir už dešimtis kartų mažesnes sumas, nei skyriau aš.

 

Programoje pateikiu konkrečias metodikas, patikrintas ir veikiančias praktikas. Moterys, kurios dalyvavo ir dalyvauja programose šiuo metu, džiaugiasi teigiamais pokyčiais, o tai reiškia, kad programa VEIKIA ir duoda REZULTATĄ.

JŪS GALITE ATRASTI MOTYVACIJĄ, LIAUTIS ATIDĖLIOTI IR PRADĖTI SPRĘSTI TAI, KAS JUS NERAMINA JAU DABAR!

Ir tai jums kainuos ne 1000 Eur, ne 500 Eur, ir net ne 197 Eur Kadangi tai yra NAUJIENA, atiduodu jums šią unikalią programą tik už

 

55 Eur

 

ĮSIGYTI KURSO ĮRAŠUS

 

Spauskite žemiau esantį mygtuką, atsidarius naujam langui spauskite mygtuką "Įsigyti (Buy)", sukurkite asmeninę paskyrą, apmokėkite ir iš kart galite žiūrėti jau įkeltus vaizdo įrašus bei atlikti užduotis.