pakilti

Pokyčių programa moterims

 

DRĄSA GYVENTI

 

Tai programa, kuri padės geriau pažinti save, sustiprinti

prigimtinį pasitikėjimą savimi ir atkurti vidinę atramą.

Ir pagaliau žinoti:

“Aš esu nuostabi! Ir man būtinai viskas pavyks!”

Jeigu šiandien:

 

per mažai save vertini ir dėl to stengiesi įtikti kitiems, laukdama įvertinimo iš jų;

♦ per mažai pasitiki savimi ir todėl vis atidėlioji savo norus ateičiai;

♦ nepakankamai myli save ir todėl leidi kitiems peržengti ribas, tikėdamasi, kad jie susipras patys;

♦abejoji ir bijai, kad tau gali nepavykti, ir todėl laikaisi įsikibusi nemielo darbo, žalojančių tave santykių ir to tariamai saugaus gyvenimo, kuris nekelia nei pasitenkinimo, nei džiaugsmo.

 

Nesijaudink, sprendimas yra!

Tikiu, jog į šį pasaulį mes atėjome vientisos ir tobulos. Kiekviena augome skirtingose sąlygose, kitokiose šeimose, buvom skirtingai auklėjamos. Girdėdamos tėvų ir aplinkinių žodžius, stebėdamos jų elgesį, mes mokėmės gyventi ir pažinome pasaulį. Taip kiekviena iš mūsų susikūrėme savo istorijas ir tam tikrose situacijose priėmėme skirtingus sprendimus. Kažkuri nusprendė „Aš niekada nebūsiu tokia, kaip mano mama!“, kita sužinojo, kad meilę ir dėmesį galima užsitarnauti tik aukštais pasiekimais, trečia patyrė, kad vyrai išduoda ir jais negalima pasikliauti, ketvirta išmoko, kad kažką gauti šiame gyvenime galima tik įsiteikiant kitiem ir būnant “patogia”, penktoji nusprendė, kad geriau būti maža pilka pelyte, kad tik jos niekas nepastebėtų, dar kita nusprendė, kad negali klysti, nes už klaidas stipriai baudžiama...

 

Istorijų daug ir jos skirtingos, tačiau jas visas jungia vieną dieną ištartas “NE”. Ištartas sau. Ir tą dieną, kai daliai savęs pasakėme ,,NE’’, mes praradome vidinę atramą, atsisakėme prigimtinio pasitikėjimo savimi ir patvirtinimo SAU pradėjome ieškoti aplinkoje.

Kaip gali atrodyti gyvenimas, kai vidinė atrama yra silpna

ir prigimtinis pasitikėjimas pabyrėjęs?

 

 Jūs turite daugybę norų ir svajonių, bet kai tik pagalvojate apie jų realizavimą, tuoj pat randasi daugybė abejonių ir nuveja jus šalin. Jūs kankinatės svarstymuose “o jei man nepavyks, o jeigu aš suklysiu, o jeigu pasirodys, kad tai buvo blogas sprendimas, o jeigu…kas tada?”. Ir atidedate ateičiai – kai bus geresnės sąlygos, kai daugiau sužinosite ir išmoksite, kai pasitaikys proga, kai užaugs vaikai, kai…Jūs visada randate daugybę pasiteisinimų ir priežasčių, kodėl šiandien negalite žengti žingsnio į savo tikslą (į norimą darbą, į norimus santykius, į norimą gyvenimą…).

 

Dirbate neįdomiam darbe, kankinatės “atsėdėdamos” reikiamas valandas, bet nieko nekeičiate, nes “geriau žvirblis rankoje, nei briedis laukuose”. Daug svarstote ir nuolat abejojate, kad jums pavyks susirasti kažko geresnio, netikite, kad esate pakankamai kompetetinga, naudinga ar verta. Jaučiate nepasitenkinimą, įtampą, nerimą, už kurį vakare “susimoka” esantys greta jūsų.

 

Darbe siekiate rezultato ir jums tai puikiai sekasi, prisiimate vis daugiau projektų ir iššūkių, nebijote nesėkmių ir drąsiai einate pirmyn. Tačiau tai baigiasi, kai tik peržengiate namų slenkstį, kur jūsų laukia “ne tas”, ir pavirstate ta maža mergaite, kuri bijo priimti sprendimą, nes kiti tuomet pamatys, jog už gražaus fasado slėpėsi ne toks jau gražus turinys. Kokia gėda...Ir jūs pasirenkate kentėti, nes kitaip teks pripažinti savo netobulumą.

 

Žmonės nuolat prašo iš jūsų “paslaugėlių” ir jūs niekaip negalite pasakyti jiems “ne”. Prisiimate tiek, kad nebepavežate, tačiau ir toliau tęsiate šią istoriją, kad tik kiti neturėtų progos ant jūsų supykti ar nusivilti jumis. Ir mokate už tai savo poilsiu, laisvalaikiu, norais, bendravimu su artimaisiais (juk jie savi, jie supras...). Jaučiate nuovargį, susierzinimą, nepasitenkinimą, nes laukiamas įvertinimas ir mažas “ačiū” neteikia tokio malonumo, kurio tikėjotės.

 

Žiūrite į kitas ir galvojate “kaip joms gera gyventi, jos žino, ko nori, kur eina, ko siekia, jos pasitiki savimi, jos tokios drąsios”. O jūs savo norams ir svajonėms kažkada pasakėte “ne” ir patikėjote, kad visi jūsų norai ir siekiai tėra miražas. Ir šiandien jaučiatės pasimetusi ir nežinote, ko norite. Arba atvirkščiai – jūs norite visko, ką turi kitos, bėgate paskui tai ir siekiate, o gavusi suprantate, kad tai laimės jums nesuteikė ir vidinė tuštuma nurimo tik akimirkai. Ir kai ji vėl prabyla, jūs ir vėl leidžiatės į paieškas to, ko dar neturite išorėje – blizgučių, formų, garsių vardų, išmintingų susitikimų.

 

Skaitote daugybę knygų, lankote dešimtis seminarų ir vis tikitės, kad ta vidinė tuštuma užsipildys ir jūs pasijausite pakankama. Ir tai įvyksta. Trumpam. Dienai, savaitei, kartais mėnesiui, o po to ir vėl pradedate jausti, kad jums kažko trūksta, kad dar nepakankamai, ir vietoje to, kad išgyventumėte realybę su visais jos privalumais, jūs keliaujate į dar vieną seminarą, kremtate dar vieną knygą, klausote dar vieno įrašo, kad tik užsičiauptų vidinis kritikas ir liautųsi persekiojęs pojūtis “aš nepakankama...”. Bent trumpam. Nesibaigiantis procesas, palengva peraugantis į savotišką priklausomybę. Nuo išorės.

 

Jeigu šiandien jaučiatės panašiai, kaip aukščiau aprašytos herojės, žinokite, kad nesate vienišos. Daugybė nuostabių moterų išgyvena tuos pačius jausmus. Gera žinia yra tai, kad tokias ir į jas panašias istorijas galima pabaigti ir pradėti kurti naujas.

TAM YRA SPRENDIMAS - POKYČIŲ PROGRAMA MOTERIMS

"DRĄSA GYVENTI", KURIOJE:

♦ Pamatysite scenarijų, pagal kurį nuolat patenkate į skaudinančias situacijas ir galėsite jį pakeisti.

♦ Atrasite tikruosius motyvus, kurie verčia jus atsisakyti norų, svajonių, tikslų.

Išmoksite būdų, padėsiančius apeiti instinktyvią reakciją elgtis taip, kaip reikia kitiems.

Neveikiančius elgesio modelius pradėsite keisti tais, kurie padės kurti norimo gyvenimo, norimų santykių, norimos realybės rezultatus.

♦ Išmoksite deklaruoti savo interesus ir apibrėžti asmenines ribas.

♦ Išmoksite konstruktyviai apginti savo poziciją.

♦ Pradėsite kurti jums palankias situacijas.

♦ Įgausite ryžto išeiti iš skaudinančių ir žalojančių santykių.

♦ Išgryninsite savo vertybes ir atskirsite, kurios yra jūsų, o kurias jums primetė aplinka.

♦ Išsipainiosite iš “žemos savivertė” pinklių, drąsiau priimsite sprendimus.

♦ Sustiprinsite vidinę atramą, susigrąžinsite orumą ir meilę sau.

♦ Išaugs savarankiškumas, drąsa, sustiprės asmeninės vertės pojūtis.

♦ Lengviau megsite ryšius su žmonėmis, išsigryninsite santykius, atsiversite pasauliui ir naujiems ryšiams.

♦ Tapsite nuostabia sau ir kitiems! Ko imsitės, tas pavyks!

ŠTAI KĄ APIE ŠIĄ PROGRAMĄ SAKO JOS DALYVĖS:

 

Visą savaitę nuo įstojimo į šią programą su didžiuliu džiaugsmu ir dėkingumu Ilonai klausiausi paskaitų, dariau užduotis. Būdavo, kad labai pavargdavau, nes per dienas kasdavau kasdavau kasdavau ir galų gale atkasdavau atsakymus . Tas puzzlas neįtikėtinai dėliojasi. Su nekantrumu laukiu kiekvienos naujos pamokos.  Ačiū Jums Ilona! Ačiū, kad esate. / Vilė

 

Ši programa man labai patinka ir padeda. Jaučiasi dideli vidiniai pokyčiai. Džiaugiuosi, kad nusprendžiau prie jos prisijungti. Į viską labai įsigilinu, klausausi susikaupusi, kai ką pasižymiu sąsiuvinyje, atlieku visus pratimus. Medžiagos labai daug ir ji įdomi, įtraukianti ir, svarbiausia, naudinga bei efektyvi. Ačiū Jums 🙂 / Deimantė

 

Visų pirma, labai džiaugiuosi, kad teko susipažinti su nuostabiu žmogumi, programos mokytoja Ilona prieš pat prasidedant programai. Buvau įstrigus giliai savo jausmuose, emocijose, kurios mane valdė ir su kuriomis nemokėjau susitvarkyti pati. Kai Ilona pasiūlė dalyvauti programoje labai apsidžiaugiau, kad pagaliau galėsiu kažką pakeisti, bet net neįsivaizdavau, kad tai padės tiek pasistūmėti į priekį. Ar norėčiau vėl dalyvauti programoje? Net nesuabejojus galiu pasakyti TAIP. Per visus praėjusius mėnesius programoje niekada nesuabejojau tuo ir nepamąsčiau, kad tas tris valandas, skirtas programai, galėčiau skirti kažkam naudingesniam ar įdomesniam. / Lina

 

Ši programa – tai viena geriausių mano patirtų investicijų į save. Gilus vidinės tvarkos įvedinėjimas per nuoseklų darbą su savimi. Sluoksnis po sluoksnio lukštenausi iš aukos vaidmens, atradau tikrąsias savo vertybes, kurių net neįtariau esant, ravėjau, regis, neišravimus įsitikinimus, tirpinau emocines sankaupas – darbavausi tarsi speleologė savo pačios viduje. Penkis mėnesius trukusioje kelionėje žingsnis po žingsnio, užduotis po užduotis, praktika po praktikos lengvėjo mintys, aiškėjo sprendimai ir (netgi!) stebuklingai greitai pildėsi norai. / Eglė M.

 

Mane ši programa labai išlaisvina – pirmiausia nuo savęs pačios. Išblukina ribas, atpalaiduoja nuo stereotipų ir normų. Kiek tai įmanoma, kai viskas giliai užcementuota ir įsisenėję. Būna dienų, kai gyvenu be griežtų reikalavimų sau ir tuo pačiu kitiems, kai galiu ramiai ir paprastai priimti tai kas vyksta be nuostatų, reikalavimų ar kontrolės poreikio. Tai dar ne nuolatinė būsena, bet jau žinau – kad ir aš galiu taip gyventi. Ačiū už viską. / Ieva J.

 

Programa buvo geriausia mano dovana sau. Tie penki mėnesiai prabėgo nejučia, lauktas kiekvienas susitikimas, kupinas įdomios ir naudingos informacijos, patirties, įžvalgų, praktikų, atsakymų. Viskas suprantamai ir paprastai, be jokių burtų, mistikų. Iki programos atrodė, lyg gyvenčiau tarp dangaus ir bedugnės, nesijaučiau esanti tvirta. Programos metu atsirado ir žemė po kojomis, ir dangų žydrą pamačiau. Be jokių drastiškų priemonių ar kardinalių sprendimų, ir tam neteko nei darbo keisti, nei vyro, namų ar draugų. Pasikeičiau aš. Nelabai įmanoma keliais sakiniais parašyti, kas įvyko mano gyvenime, bet tikrai įvyko kažkas TOKIO. Programa tikrai verta didelio dėmesio. / Kristina Z.

 

Programos metu išmokau ne tik nusiraminti, atpažinti tinkamiausią, širdžiai patraukliausią sprendimą, bet ir išryškinti tikrąsias SAVO gyvenimo vertybes, “paleidau” ir “tebepaleidinėju” įsižeidimus, nuoskaudas, liūdesį, kurie veda tik prie galvos skausmo. (Ypač ilgai “virškintas” faktas, kad niekas nieko neprivalo man buvo svarbus atradimas, keitęs požiūrį į aplinką, savo pačios veiksmus.) Dar supratau, kokia noriu-turiu (“privalau”??? :D) būti, kaip atrodo širdies, kūno ir proto dialogas. Išvada paprasta: kursai duos daug naudos, keis gyvenimą iš esmės, bus veiksmingi, jei yra užsispyrimo dirbti su savimi ir drąsos pamatyti save tokį, koks esi. Ačiū Tau, Ilona, už tavo laiką, individualiai taikytas ir įrašytas meditacijas ir, žinoma, gerą spyrį į ten, kur jo reikia. / Aura 

 

Esu išbandžiusi keletą savęs pažinimo programų / užsiėmimų, bet jūs pranokstate juos visus ir mano lūkesčius. Informatyvu, tikslu ir aišku. Logiška taip pat. Ačiū. / Ieva

KAM JUMS REIKALINGA ŠI PROGRAMA?

Jūs nebenorite vėl ir vėl kartoti tų pačių situacijų. 

Jūs norite sąmoningai siekti savo tikslų ir nebeleisti motyvams "vedžioti jūsų už nosies".

Jūs norite pradėti valdyti savo automatines reakcijas ir nukreipti savo energiją į tai, kas jums iš tikrųjų svarbu.

Jūs norite pagaliau pakeisti įprastus elgesio modelius ir pradėti kurti norimą gyvenimą, norimus santykius, norimą realybę. 

Jūs norite drąsiai deklaruoti savo interesus, apibrėžti asmenines ribas ir konstruktyviai apginti savo poziciją.

Jūs norite geriau pažinti ir suprasti save, jūsų gyvenime vykstančius įvykius ir tuos žmones, kurie yra greta jūsų. 

Jūs nebenorite taikytis su tuo tariamai saugiu gyvenimu, kuris neteikia nei pasitenkinimo, nei džiaugsmo.

Jums nusibodo pataikauti jus žalojantiems įpročiams.

Jūs norite atskirti tai, kas svarbu yra jums, o ką jums primetė aplinka.

Jums nusibodo iš baimės trypčioti vietoje ir vis atidėlioti savo gyvenimą ateičiai.

Jūs norite atsiverti pasauliui ir įsileisti į savo gyvenimą daugiau jo siūlomų galimybių.

Jūs pavargote nešiotis senas nuoskaudas ir norite išsilaisvinti iš jų, paleisdamos tuos prisiminimus, kurie jus liūdina.

Jūs norite išsilaisvinti iš stabdančių emocijų (baimės, gėdos, kaltės), ribojančių įsitikinimų ir atverti savo tikrumą.

Jūs norite eiti savo keliu ir gyventi savo gyvenimą žinodamos, kad jums būtinai viskas pavyks! 

Jeigu norite, aš galiu paimti jus už rankos ir padėti praeiti šį kelią!

 

Esu Ilona Tamošiūnienė. Asmeninių pokyčių, savęs pažinimo konsultantė, sertifikuota koučingo specialistė (Professional Coach ICU), rašytoja, knygos “Drąsa gyventi” autorė, lektorė, identiteto instituto „iGrow“ dėstytoja, transformacijos kurso moterims „Drąsa gyventi“ autorė.

 

Gyvenime esu mama, moteris, žmogus, draugė, sesuo, dukra, bičiulė. Mano savęs pažinimo kelionė prasidėjo jau senokai. Psichologija pradėjau domėtis beveik prieš 20 metų. Nagrinėju, gilinuos, domiuosi, mokausi ir tikrinu gyvenime. Visas naudingas ir rezultatus duodančias žinias, metodikas, technikas sudėjau į šią programą tam, kad ir kiekviena moteris galėtų jomis pasinaudoti per gerokai trumpesnį laiką ir už dešimtis kartų mažesnes sumas, nei skyriau aš.

 

Mano gyvenimo istorija panaši į daugelio moterų istoriją, kurioje buvo daug “negalima”, dar daugiau “reikia” ir tik vienas kitas “noriu”. Žodžiu, gyvenimas buvo toks, kaip „turi būti“, viską dariau taip „kaip reikia“, nepaisydama savo jausmų ir širdies šauksmo. Bet vieną dieną įvyko taip, kad turėjau apsispręsti – nuleisti rankas ir atsiduoti bėdoms, skausmui, nesėkmėms, ar vis dėlto mėginti pakelti savo gyvenimą iš pelenų ir surizikuoti kardinaliai pasukant gyvenimo kryptį. Surizikavau. Ilgi metai mokymosi, darbo su savimi, ir kažkada gyvenimo nuskriausta mergaitė, patyrusi daugybę patyčių, ne vieną gyvenimo dramą, kitų žmonių pasmerkimą ir atstūmimą, padarė tai, apie ką žaisdavo vaikystėje. Tiesa, tuose žaidimuose dalyvavo tik trys lėlės ir pliušinis meškinas, po daugybės metų virtę šimtais žmonių…

 

2014 metais skaičiau pranešimą konferencijoje „Veikli“ 500 konferencijos dalyvių.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 metais skaičiau pranešimą konferencijoje „NoLimits“ 9000 žmonių auditorijai.

 

 

 

 

 

 

 

2016 metais leidykla „AlmaLittera“ išleido mano parašytą knygą „Drąsa gyventi“, o jos atsiradimo istorija tik patvirtino, kaip viskas dėliojasi, kai eini savo keliu.

 

 

 

 

 

 

Dalyvauju radijo ir televizijos laidose, straipsnius skelbiu didžiuosiuose Lietuvos portaluose 15min.lt, delfi.lt, balarama.lt, psichika.eu ir kituose.

 

 

 

 

 

 

 

Ar galėjau aš – baikšti, nelaiminga, norinti nuo pasaulio pasislėpti mergaitė suaugusios moters kūne – kada patikėti, kad tai padarysiu? Ne, aš tiesiog surizikavau ir nusekiau paskui savo širdies šauksmą. Daug mokiausi, daug dirbau, daug domėjausi, tyrinėjau ir tikrinau gyvenime.

 

Esu praktikė, todėl abstrakčios teorijos mane domina tik tiek, kiek jos yra pritaikomos tikrame tikro žmogaus gyvenime. Transformacijos programa moterims „DRĄSA GYVENTI“ – tai 20-ies metų domėjimosi žmogaus psichologija ir 10-ies metų intensyvaus mokymosi, tyrinėjimo bei darbo rezultatas. Kaip dėlionę sudėliojau iš įvairių praktikų, metodų, patyrimų. Visas programos turinys – asmeniškai išgyventas, išmėgintas, patirtas ir veikiantis. Su azartu ir atsidavimu tyrinėju gyvenimą, žmogų, ieškau atsakymų, o juos radusi – tikrinu, testuoju, nagrinėju, kaip tai veikia realiame gyvenime. Kai tai atrandu, tuomet ir dalinuos su jumis.

 

Programoje pateikiu konkrečias metodikas, patikrintas ir veikiančias praktikas. Moterys, kurios dalyvavo ar dalyvauja programoje šiuo metu – džiaugiasi, kad programa VEIKIA ir duoda REZULTATĄ.

 

Aš suprantu Tavo baimes, abejones ir nepasitikėjimą. Kažkada ir pati ėjau tuo keliu, bet išdrįsusi pasukti gyvenimo vairą savo svajonių link, dabar noriu ir galiu padėti padaryti tai ir Tau.

PROGRAMOS MODULIAI IR TRUMPAS TURINYS

I MODULIS / MANO GYVENIMO HEROJUS

Šiame modulyje aiškiai išsinagrinėsite visas gyvenimo sritis, pamatysite, kur esate ir kur norite būti. Identifikuosite tai, kas jums trukdo ir pamatysite, ką tiksliai reikėtų daryti. Efektyvių praktikų pagalba mažinsite vidinį pasipriešinimą ir įtampą, kylančią iš siekio viską kontroliuoti.

Šiame modulyje taip pat atsisuksite į savo tikrąsias vertybes, kurios yra kiekvieno žmogaus gyvenimo pamatas. Tai padės jums suprasti, kodėl kai kurie dalykai jūsų netenkina, ir ką su tuo daryti.

 

II MODULIS / KLAIDINGI MĄSTYMO ŠABLONAI IR RIBOJANTYS ĮSITIKINIMAI

Išanalizuosite savo mąstymo šablonus bei klaidas, ir jas koreguosite. Dirbsite su netikėjimu, kad jums viskas pavyks. Dirbsite su ribojančiais įsitikinimais ir laisvinsitės iš jų daromos įtakos. Efektyvių praktikų ir metodų pagalba griausite nusistovėjusias bei kenksmingas tiesas ir kursite tas, kurios leis judėti pirmyn, realizuojant tikslus ir siekiant svajonių.

III MODULIS / ASMENINĖ ISTORIJA IR TIKRIEJI TIKSLAI

Tai – didžiausias šios programos modulis, kurio metu sužinosite 4 pagrindines istorijas ir nustatysite savo asmeninę, į kurią esate įsikibę, ir kuri neteikia nei norimo malonumo, nei džiaugsmo. Gausite konkrečius žingsnius ir aiškias praktikas, padėsiančias išsilaisvinti iš senų istorijų ir pradėti kurti naujas. Išsilaisvinsite iš pagrindinių būsenų, kuriose dažniausiai įstringate, pakeisite pagrindinius ribojančius įsitikinimus, paleisite stabdančias emocijas.

 

IV MODULIS / „AŠ“ KONCEPCIJA. TRANSFORMACIJA

Šis modulis skirtas giliam savęs pažinimui ir perėjimui iš klausimo “KOKIA/KOKS AŠ ESU?” į klausimą “KAS AŠ ESU?” Modulio metu aiškiai nustatysite, su kuo save identifikuojate, kokias savo dalis atmetate ir susigrąžinsite jose slypinčią jėgą. Taip pat, nustatysite savo stipriąsias puses, atliksite užduotis, skirtas pašaukimo suvokimui ir išgryninimui. Sustiprinsite vidinę atramą ir vis tvirčiau jausitės savo sprendimuose, sumanymuose bei siekiuose.

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

Screen Shot 2018-04-17 at 00.11.20
atsiliepimas-Dalia
atsiliepimas-Evelina
Screen Shot 2018-04-17 at 00.11.43

SUSIPAŽINKITE SU PLANŲ APIMTIMI IR PASIRINKITE JUMS TINKAMIAUSIĄ

 

SAVARANKIŠKAS

44  UŽSIĖMIMAI 

MOKYMŲ PLATFORMOJE


PROGRAMOS MEDŽIAGA TALPINAMA INTERNETINĖJE MOKYMŲ PLATFORMOJE

Kiekvieną užsiėmimą mokymų platformoje sudaro:

- teorinė dalis video arba audio formatu;

- užduočių dienoraštis PDF formatu;

- praktikos, vizualizacijos, meditacijos audio formatu.

Su mokymų platformoje patalpinta užsiėmimų medžiaga dirbsite

savarankiškai.

Iškilus klausimams ar neaiškumams, galėsite kreiptis el.paštu.

Užsiregistravus ir apmokėjus už programą, į savo el.pašto dėžutę gausite nuorodą su prisijungimais prie mokymų platformos.

Prisijungus pirmą kartą, jums bus pasiekiama pirmojo užsiėmimo medžiaga. Kiti užsiėmimai bus pasiekiami kas

3 dienas. 
247 Eur

PRADĖTI GALITE IŠ KARTO

ASMENINIS / 3 MĖNESIŲ

44  UŽSIĖMIMAI 

MOKYMŲ PLATFORMOJE

+

 10

ASMENINIŲ SESIJŲ

(vienos sesijos trukmė 1-1.5 val.)


PROGRAMOS MEDŽIAGA TALPINAMA INTERNETINĖJE MOKYMŲ PLATFORMOJE / ASMENINĖS SESIJOS GALI VYKTI TIEK INTERNETU, TIEK GYVAI (VILNIUJE)

Kiekvieną užsiėmimą mokymų platformoje sudaro:

- teorinė dalis video arba audio formatu;

- užduočių dienoraštis PDF formatu;

- praktikos, vizualizacijos, meditacijos audio formatu.

Su mokymų platformoje patalpinta užsiėmimų medžiaga visų pirma dirbsite savarankiškai.

Iškilus klausimams ar neaiškumams, galėsite kreiptis el.paštu arba telefonu.

Užsiregistravus ir apmokėjus už programą, į savo el.pašto dėžutę visų pirma gausite nuorodą su prisijungimais prie mokymų platformos.

Prisijungus pirmą kartą, jums bus pasiekiama pirmojo užsiėmimo medžiaga. Kiti užsiėmimai bus talpinami kas

3 dienas.

Programos tempą galėsime koreguoti pagal jūsų asmeninius poreikius. Programos eigą aptarsime pirmojo pokalbio metu prieš programos pradžią. 

Atliktas užduotis galėsite atsiųsti el.paštu peržiūrėjimui ir koregavimui (jeigu reikės).

Asmeninių sesijų laiką derinsime individualiai pagal jūsų poreikius. Sesijos gali vykti tiek gyvai (Vilniuje), tiek ir internetu.

Tarp sesijų kylančius klausimus galėsite siųsti el.paštu bet kada ir gauti atsakymus dienos bėgyje. Taip pat galėsime bendrauti ir telefonu.

Visos programos metu turėsite asmeninį dėmesį ir palaikymą.

Programos medžiagą adaptuosime būtent jūsų poreikiams. Bendrą teoriją taikysime konkrečiai jūsų gyvenimui.


647 Eur

PRADĖTI GALITE IŠ KARTO

ASMENINIS / 6 MĖNESIŲ

44  UŽSIĖMIMAI 

MOKYMŲ PLATFORMOJE

+

20

ASMENINIŲ SESIJŲ

(vienos sesijos trukmė 1-1.5 val.)


PROGRAMOS MEDŽIAGA TALPINAMA INTERNETINĖJE MOKYMŲ PLATFORMOJE / ASMENINĖS SESIJOS GALI VYKTI TIEK INTERNETU, TIEK GYVAI (VILNIUJE)

Kiekvieną užsiėmimą mokymų platformoje sudaro:

- teorinė dalis video arba audio formatu;

- užduočių dienoraštis PDF formatu;

- praktikos, vizualizacijos, meditacijos audio formatu.

Su mokymų platformoje patalpinta užsiėmimų medžiaga visų pirma dirbsite savarankiškai.

Iškilus klausimams ar neaiškumams, galėsite kreiptis el.paštu arba telefonu.

Užsiregistravus ir apmokėjus už programą, į savo el.pašto dėžutę visų pirma gausite nuorodą su prisijungimais prie mokymų platformos.

Prisijungus pirmą kartą, jums bus pasiekiama pirmojo užsiėmimo medžiaga. Kiti užsiėmimai bus talpinami kas

3 dienas.

Programos tempą galėsime koreguoti pagal jūsų asmeninius poreikius. Programos eigą aptarsime pirmojo pokalbio metu prieš programos pradžią. 

Atliktas užduotis galėsite atsiųsti el.paštu peržiūrėjimui ir koregavimui (jeigu reikės).

Asmeninių sesijų laiką derinsime individualiai pagal jūsų poreikius. Sesijos gali vykti tiek gyvai (Vilniuje), tiek ir internetu.

Tarp sesijų kylančius klausimus galėsite siųsti el.paštu bet kada ir gauti atsakymus dienos bėgyje. Taip pat galėsime bendrauti ir telefonu.

Visos programos metu turėsite asmeninį dėmesį ir palaikymą.

Programos medžiagą adaptuosime būtent jūsų poreikiams. Bendrą teoriją taikysime konkrečiai jūsų gyvenimui.

947 Eur

PRADĖTI GALITE IŠ KARTO

JEIGU IR VĖL NORI JAUSTI

pasitikėjimą savimi, energiją, ryžtą ir drąsą, patrauklumą, laisvę nuo stabdančių tikėjimų ir įsitikinimų, laisvę nuo kenksmingų santykių, įkvėpimą siekti tikslo, jėgą teikiančią vidinę atramą, kūrybiškumą, smalsumą, tikrą meilę sau ir pasauliui, laisvę būti

 

 IR ESI PASIRYŽUSI GYVENTI SAVO SVAJONIŲ GYVENIMĄ, ŠI PROGRAMA – TAU!

PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Jeigu programos eigoje atidžiai atliksite visas užduotis, įsisavinsite visą medžiagą ir laikysitės rekomendacijų, bet pasibaigus programai suprasite, kad visa tai nedavė jokios naudos, be jokių papildomų klausimų grąžinsiu visą už programą sumokėtą sumą. JŪS NERIZIKUOJATE ir galite būti ramios dėl savo investicijos. Be to, visa programos medžiaga liks Jums ir bus pasiekiama neribotą laiką.