pakilti

Mieloji,

gali būti, kad šiandien:

- per mažai save vertini ir dėl to stengiesi įtikti kitiems, laukdama įvertinimo iš jų,

- per mažai pasitiki savimi ir todėl vis atidėlioji savo norus ateičiai,

- nepakankamai myli save ir todėl leidi kitiems peržengti ribas, tikėdamasi, kad jie susipras patys,

- abejoji ir bijai, kad tau gali nepavykti, ir todėl laikaisi įsikibusi nemielo darbo, žalojančių tave santykių ir to tariamai saugaus gyvenimo, kuris nekelia nei pasitenkinimo, nei džiaugsmo.

 

Tu nesi viena. Sutinku daugybę nuostabių moterų, kurios išgyvena tuos pačius jausmus. Visa tai nesvetima ir man. Dar puikiai prisimenu tą laiką, kuriame buvo šimtai abejonių, netikėjimo savimi, daug “negalima”, dar daugiau “reikia” ir tik vienas kitas “noriu”. Žodžiu, gyvenimas buvo toks, kaip „turi būti“, viską dariau taip „kaip reikia“, nepaisydama savo jausmų ir širdies šauksmo. Bet vieną dieną įvyko taip, kad turėjau apsispręsti – nuleisti rankas ir atsiduoti bėdoms, skausmui, nesėkmėms, ar vis dėlto mėginti pakelti savo gyvenimą iš pelenų ir surizikuoti kardinaliai pasukant gyvenimo kryptį. Surizikavau. Ilgi metai mokymosi, darbo su savimi, ir kažkada gyvenimo nuskriausta mergaitė, patyrusi daugybę patyčių, ne vieną gyvenimo dramą, kitų žmonių pasmerkimą ir atstūmimą, padarė tai, apie ką žaisdavo vaikystėje. Tiesa, tuose žaidimuose dalyvavo tik trys lėlės ir pliušinis meškinas, po daugybės metų virtę šimtais žmonių…

 

Ir todėl šiandien padedu ir jau padėjau ne vienai dešimčiai moterų asmeninių konsultacijų ar mokomųjų programų metu išspręsti įvairius gyvenimiškus klausimus ir vėl gyventi emociškai visavertį gyvenimą.

 A

Šiuo tikslu aš sukūriau transformacijos programą moterims “Drąsa gyventi”, kuri:

- padės Tau vėl atgauti prigimtinį pasitikėjimą savimi ir atstatyti vidinę “AŠ NUOSTABI” būseną,

- padės sustiprinti savivertę ir pastūmės realizuoti savo siekius,

- išlaisvins iš netenkinančių scenarijų ir padės sukurti naujus.

130 dienų, kurios gali iš esmės pakeisti Tavo gyvenimo kryptį! 

 

ŠTAI KĄ APIE ŠIĄ PROGRAMĄ SAKO JOS DALYVĖS:

 

Visą savaitę nuo įstojimo į šią programą su didžiuliu džiaugsmu ir dėkingumu Ilonai klausiausi paskaitų, dariau užduotis. Būdavo, kad labai pavargdavau, nes per dienas kasdavau kasdavau kasdavau ir galų gale atkasdavau atsakymus . Tas puzzlas neįtikėtinai dėliojasi. Su nekantrumu laukiu kiekvienos naujos pamokos.  Ačiū Jums Ilona! Ačiū, kad esate. / Vilė

 

Ši programa man labai patinka ir padeda. Jaučiasi dideli vidiniai pokyčiai. Džiaugiuosi, kad nusprendžiau prie jos prisijungti. Į viską labai įsigilinu, klausausi susikaupusi, kai ką pasižymiu sąsiuvinyje, atlieku visus pratimus. Medžiagos labai daug ir ji įdomi, įtraukianti ir, svarbiausia, naudinga bei efektyvi. Ačiū Jums 🙂 / Deimantė

A

Visų pirma, labai džiaugiuosi, kad teko susipažinti su nuostabiu žmogumi, programos mokytoja Ilona prieš pat prasidedant programai. Buvau įstrigus giliai savo jausmuose, emocijose, kurios mane valdė ir su kuriomis nemokėjau susitvarkyti pati. Kai Ilona pasiūlė dalyvauti programoje labai apsidžiaugiau, kad pagaliau galėsiu kažką pakeisti, bet net neįsivaizdavau, kad tai padės tiek pasistūmėti į priekį. Ar norėčiau vėl dalyvauti programoje? Net nesuabejojus galiu pasakyti TAIP. Per visus praėjusius mėnesius programoje niekada nesuabejojau tuo ir nepamąsčiau, kad tas tris valandas, skirtas programai, galėčiau skirti kažkam naudingesniam ar įdomesniam. / Lina

A

Ši programa - tai viena geriausių mano patirtų investicijų į save. Gilus vidinės tvarkos įvedinėjimas per nuoseklų darbą su savimi. Sluoksnis po sluoksnio lukštenausi iš aukos vaidmens, atradau tikrąsias savo vertybes, kurių net neįtariau esant, ravėjau, regis, neišravimus įsitikinimus, tirpinau emocines sankaupas – darbavausi tarsi speleologė savo pačios viduje. Penkis mėnesius trukusioje kelionėje žingsnis po žingsnio, užduotis po užduotis, praktika po praktikos lengvėjo mintys, aiškėjo sprendimai ir (netgi!) stebuklingai greitai pildėsi norai. / Eglė M.

A

 A

Transformacijos programa moterims „DRĄSA GYVENTI“ – tai 20-ies metų domėjimosi žmogaus psichologija ir 10-ies metų intensyvaus mokymosi, tyrinėjimo bei darbo rezultatas. Kaip dėlionę sudėliojau iš įvairių praktikų, metodų, patyrimų. Visas programos turinys – asmeniškai išgyventas, išmėgintas, patirtas ir veikiantis. Su azartu ir atsidavimu tyrinėju gyvenimą, žmogų, ieškau atsakymų, o juos radusi – nagrinėju, gilinuos, domiuosi, mokausi ir tikrinu gyvenime. Visas naudingas ir rezultatus duodančias žinias, metodikas, technikas sudėjau į šią programą tam, kad ir kiekviena moteris galėtų jomis pasinaudoti per gerokai trumpesnį laiką ir už dešimtis kartų mažesnes sumas, nei skyriau aš.

 

Programoje pateikiu konkrečias metodikas, patikrintas ir veikiančias praktikas. Moterys, kurios dalyvavo ar dalyvauja programoje šiuo metu - džiaugiasi, kad programa VEIKIA ir duoda REZULTATUS.

 

KOKIŲ REZULTATŲ, KURIUOS GAUNA KITOS PROGRAMOS DALYVĖS, GALI TIKĖTIS:
 A
 • Pamatysi scenarijų, pagal kurį nuolat patenki į skaudinančias situacijas ir galėsi jį pakeisti!
 • Išmoksi būdus, padėsiančiuss apeiti instinktyvią reakciją elgtis taip, kaip reikia kitiems.
 • Pradėsi elgtis taip, kad tavo nauji veiksmai kurtų tavo norimo gyvenimo, norimų santykių, norimos realybės rezultatus.
 • Suformuosi naują įgūdį elgtis su kitais žmonėmis, nežeidžiant nei savęs, nei kitų.
 • Išmoksi deklaruoti savo interesus ir apibrėžti asmenines ribas.
 • Išmoksi konstruktyviai apginti savo poziciją.
 • Pradėsi kurti tau palankias situacijas.
 • Išmoksi palikti santykius, kuriuose tavo laikas jau pasibaigė.
 • Išgryninsi savo vertybes ir atskirsi, kurios yra tavo, o kurias tau primetė aplinka.
 • Išaugs tavo savivertė, drąsiau priimsi sprendimus.
 • Įgausi asmeninę ašį, susigrąžinsi orumą ir meilę sau.
 • Išaugs savarankiškumas, drąsa, sustiprės asmeninės vertės pojūtis.
 • Lengviau megsi ryšius su žmonėmis, išsigryninsi santykius, atsiversi pasauliui ir naujiems ryšiams.
 • Tapsi nuostabia sau ir kitiems!
 • Ko imsies, tas pavyks!
 A

Sunku būtų patikėti, kad Tu nenori jaustis pilnaverte, siekti savo svajonių, džiaugtis gyvenimu ir džiuginti šį pasaulį savo buvimu. Todėl nebeatidėliok savo gyvenimo ir rinkis patraukliausią planą dabar!

 

DRĄSA GYVENTI 5

40  UŽSIĖMIMŲ 

MOKYMŲ PLATFORMOJE

+

 5

ASMENINĖS KONSULTACIJOS

(vienos konsultacijos trukmė 1-1.5 val.)


397 Eur

BAZINĖ PROGRAMA 247 Eur +

5 konsultacijos x 30 Eur 

Galima mokėti dalimis

DRĄSA GYVENTI 10

40  UŽSIĖMIMŲ 

MOKYMŲ PLATFORMOJE

+

 10

ASMENINIŲ KONSULTACIJŲ

(vienos konsultacijos trukmė 1-1.5 val.)


497 Eur

BAZINĖ PROGRAMA 247 Eur + 

10 konsultacijų x 30 Eur

Galima mokėti dalimis

DRĄSA GYVENTI 15

40  UŽSIĖMIMŲ

MOKYMŲ PLATFORMOJE

+

15

ASMENINIŲ KONSULTACIJŲ

(vienos konsultacijos trukmė 1-1.5 val.)


547 Eur

BAZINĖ PROGRAMA 247 Eur +

15 konsultacijų x 20 Eur

Galima mokėti dalimis

 

PROGRAMĄ GALITE PRADĖTI IŠ KARTO / PROGRAMOS MEDŽIAGA TALPINAMA INTERNETINĖJE MOKYMŲ PLATFORMOJE / ASMENINĖS KONSULTACIJOS VYKSTA INTERNETU (Skype, Viber, WhatsApp, Messenger) / KONSULTACIJŲ LAIKAS DERINAMAS ASMENIŠKAI, PAGAL JŪSŲ POREIKIUS IR GALIMYBES.

Kiekvieną užsiėmimą mokymų platformoje sudaro:

- teorinė dalis video arba audio formatu;

- užduočių dienoraštis PDF formatu;

- praktikos, vizualizacijos, meditacijos audio formatu.

 • Su mokymų platformoje patalpinta užsiėmimų medžiaga visų pirma dirbsite savarankiškai.
 • Iškilus klausimams ar neaiškumams, galėsite kreiptis el.paštu.
 • Užsiregistravus ir apmokėjus už programą, į savo el.pašto dėžutę visų pirma gausite nuorodą su prisijungimais prie mokymų platformos.
 • Programos tempą galėsime koreguoti pagal jūsų asmeninius poreikius. Programos eigą aptarsime pirmojo pokalbio metu prieš programos pradžią. 
 • Atliktas užduotis galėsite atsiųsti el.paštu peržiūrėjimui ir koregavimui (jeigu reikės).
 • Asmeninių sesijų laiką derinsime individualiai pagal jūsų poreikius. Sesijos vyksta internetu.
 • Tarp sesijų kylančius klausimus galėsite siųsti el.paštu bet kada ir gauti atsakymus dienos bėgyje. Taip pat galėsime bendrauti ir kitu abipusiai patogiu būdu.
 • Visos programos metu turėsite asmeninį dėmesį ir palaikymą.
 • Programos medžiagą adaptuosime būtent jūsų poreikiams. Bendrą teoriją taikysime konkrečiai jūsų gyvenimui ir tai situacijai, kurioje siekiate teigiamų pokyčių.
A
A

Kas aš esu ir ką padariau programoje pateikiamų žinių, praktikų ir technikų pagalba?

 

Esu Ilona Tamošiūnienė. Asmeninių pokyčių, savęs pažinimo konsultantė, sertifikuota koučingo specialistė (Professional Coach ICU), rašytoja, knygos “Drąsa gyventi” autorė, lektorė, identiteto instituto „iGrow“ dėstytoja, transformacijos kurso moterims „Drąsa gyventi“ autorė.

 

Gyvenime esu mama, moteris, žmogus, draugė, sesuo, dukra, bičiulė. Mano savęs pažinimo kelionė prasidėjo jau senokai. Psichologija pradėjau domėtis beveik prieš 20 metų. Nagrinėju, gilinuos, domiuosi, mokausi ir tikrinu gyvenime. Visas naudingas ir rezultatus duodančias žinias, metodikas, technikas sudėjau į šią programą tam, kad ir kiekviena moteris galėtų jomis pasinaudoti per gerokai trumpesnį laiką ir už dešimtis kartų mažesnes sumas, nei skyriau aš.

 

Mano gyvenimo istorija panaši į daugelio moterų istoriją, kurioje buvo daug “negalima”, dar daugiau “reikia” ir tik vienas kitas “noriu”. Žodžiu, gyvenimas buvo toks, kaip "turi būti", viską dariau taip "kaip reikia", nepaisydama savo jausmų ir širdies šauksmo. Bet vieną dieną įvyko taip, kad turėjau apsispręsti - nuleisti rankas ir atsiduoti bėdoms, skausmui, nesėkmėms, ar vis dėlto mėginti pakelti savo gyvenimą iš pelenų ir surizikuoti kardinaliai pasukant gyvenimo kryptį. Surizikavau. Ilgi metai mokymosi, darbo su savimi, ir kažkada gyvenimo nuskriausta mergaitė, patyrusi daugybę patyčių, ne vieną gyvenimo dramą, kitų žmonių pasmerkimą ir atstūmimą, padarė tai, apie ką žaisdavo vaikystėje. Tiesa, tuose žaidimuose dalyvavo tik trys lėlės ir pliušinis meškinas, po daugybės metų virtę šimtais žmonių...

 

2014 metais skaičiau pranešimą konferencijoje "Veikli" 500 konferencijos dalyvių.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 metais skaičiau pranešimą konferencijoje "NoLimits" 9000 žmonių auditorijai.

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 metais leidykla "AlmaLittera" išleido mano parašytą knygą "Drąsa gyventi", o jos atsiradimo istorija tik patvirtino, kaip viskas dėliojasi, kai eini savo keliu.

 

 

Dalyvauju radijo ir televizijos laidose, straipsnius skelbiu didžiuosiuose Lietuvos portaluose 15min.lt, delfi.lt, balarama.lt, psichika.eu ir kituose.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ar galėjau aš - baikšti, nelaiminga, norinti nuo pasaulio pasislėpti mergaitė suaugusios moters kūne - kada patikėti, kad tai padarysiu? Ne, aš tiesiog surizikavau ir nusekiau paskui savo širdies šauksmą. Daug mokiausi, daug dirbau, daug domėjausi, tyrinėjau ir tikrinau gyvenime.

Jei skaitei mano straipsnius, žinai, kad esu praktikė, todėl abstrakčios teorijos mane domina tik tiek, kiek jos yra pritaikomos tikrame tikro žmogaus gyvenime. Transformacijos programa moterims „DRĄSA GYVENTI“ – tai 20-ies metų domėjimosi žmogaus psichologija ir 10-ies metų intensyvaus mokymosi, tyrinėjimo bei darbo rezultatas. Kaip dėlionę sudėliojau iš įvairių praktikų, metodų, patyrimų. Visas programos turinys – asmeniškai išgyventas, išmėgintas, patirtas ir veikiantis. Su azartu ir atsidavimu tyrinėju gyvenimą, žmogų, ieškau atsakymų, o juos radusi – tikrinu, testuoju, nagrinėju, kaip tai veikia realiame gyvenime. Kai tai atrandu, tuomet ir dalinuos su jumis.

Programoje pateikiu konkrečias metodikas, patikrintas ir veikiančias praktikas. Moterys, kurios dalyvavo ar dalyvauja programoje šiuo metu - džiaugiasi, kad programa VEIKIA ir duoda REZULTATĄ.

A

Aš suprantu Tavo baimes, abejones ir nepasitikėjimą. Kažkada ir pati ėjau tuo keliu, bet išdrįsusi pasukti gyvenimo vairą savo svajonių link, dabar noriu ir galiu padėti padaryti tai ir Tau.

A

A

PROGRAMOS TURINYS IR MODULIAI

 

Kiekvienas žmogus – tai tam tikra sistema, sudaryta iš keletos lygių. Ir dažnai mes negauname norimo rezultato todėl, kad dirbame tik su vienu lygiu, nesuvokdami savęs kaip visumos, arba pradedame “ne nuo to galo”, manydami, kad iš pirmos klasės galime iš kart peršokti į dvyliktą. Todėl kiekvienoje programos temoje dirbame su 4 svarbiausiais žmogaus lygmenimis - MENTALINIU, EMOCINIU, VEIKSMŲ IR IDENTITETO - ir sprendžiame rūpimus klausimus giliai ir aiškiais etapais.

 A

I MODULIS / MANO GYVENIMO HEROJUS

Šiame modulyje aiškiai išsinagrinėsite visas gyvenimo sritis, pamatysite, kur esate ir kur norite būti. Identifikuosite tai, kas jums trukdo ir pamatysite, ką tiksliai reikėtų daryti. Efektyvių praktikų pagalba mažinsite vidinį pasipriešinimą ir įtampą, kylančią iš siekio viską kontroliuoti.

Šiame modulyje taip pat atsisuksite į savo tikrąsias vertybes, kurios yra kiekvieno žmogaus gyvenimo pamatas. Tai padės jums suprasti, kodėl kai kurie dalykai jūsų netenkina, ir ką su tuo daryti.

 

II MODULIS / KLAIDINGI MĄSTYMO ŠABLONAI IR RIBOJANTYS ĮSITIKINIMAI

Išanalizuosite savo mąstymo šablonus bei klaidas, ir jas koreguosite. Dirbsite su netikėjimu, kad jums viskas pavyks. Dirbsite su ribojančiais įsitikinimais ir laisvinsitės iš jų daromos įtakos. Efektyvių praktikų ir metodų pagalba griausite nusistovėjusias bei kenksmingas tiesas ir kursite tas, kurios leis judėti pirmyn, realizuojant tikslus ir siekiant svajonių.

 

III MODULIS / ASMENINĖ ISTORIJA. TRANSFORMACIJA. 

Tai – didžiausias šios programos modulis, kurio metu sužinosite 4 pagrindines istorijas ir nustatysite savo asmeninę, į kurią esate įsikibę, ir kuri neteikia nei norimo malonumo, nei džiaugsmo. Gausite konkrečius žingsnius ir aiškias praktikas, padėsiančias išsilaisvinti iš senų istorijų ir pradėti kurti naujas. Išsilaisvinsite iš pagrindinių būsenų, kuriose dažniausiai įstringate, pakeisite pagrindinius ribojančius įsitikinimus, paleisite stabdančias emocijas.

 

IV MODULIS / "AŠ" KONCEPCIJA. TRANSFORMACIJA. 

Šis modulis skirtas giliam savęs pažinimui ir perėjimui iš klausimo “KOKIA/KOKS AŠ ESU?” į klausimą “KAS AŠ ESU?” Modulio metu aiškiai nustatysite, su kuo save identifikuojate, kokias savo dalis atmetate ir susigrąžinsite jose slypinčią jėgą. Taip pat, nustatysite savo stipriąsias puses, atliksite užduotis, skirtas pašaukimo suvokimui ir išgryninimui. Sustiprinsite vidinę atramą ir vis tvirčiau jausitės savo sprendimuose, sumanymuose bei siekiuose.

A

 

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

A

Mane ši programa labai išlaisvina - pirmiausia nuo savęs pačios. Išblukina ribas, atpalaiduoja nuo stereotipų ir normų. Kiek tai įmanoma, kai viskas giliai užcementuota ir įsisenėję. Būna dienų, kai gyvenu be griežtų reikalavimų sau ir tuo pačiu kitiems, kai galiu ramiai ir paprastai priimti tai kas vyksta be nuostatų, reikalavimų ar kontrolės poreikio. Tai dar ne nuolatinė būsena, bet jau žinau - kad ir aš galiu taip gyventi. Ačiū už viską. / Ieva J.

A

Esu išbandžiusi keletą savęs pažinimo programų / užsiėmimų, bet jūs pranokstate juos visus ir mano lūkesčius. Informatyvu, tikslu ir aišku. Logiška taip pat. Ačiū. / Ieva

A

Programa buvo geriausia mano dovana sau. Tie penki mėnesiai prabėgo nejučia, lauktas kiekvienas susitikimas, kupinas įdomios ir naudingos informacijos, patirties, įžvalgų, praktikų, atsakymų. Viskas suprantamai ir paprastai, be jokių burtų, mistikų. Iki programos atrodė, lyg gyvenčiau tarp dangaus ir bedugnės, nesijaučiau esanti tvirta. Programos metu atsirado ir žemė po kojomis, ir dangų žydrą pamačiau. Be jokių drastiškų priemonių ar kardinalių sprendimų, ir tam neteko nei darbo keisti, nei vyro, namų ar draugų. Pasikeičiau aš. Nelabai įmanoma keliais sakiniais parašyti, kas įvyko mano gyvenime, bet tikrai įvyko kažkas TOKIO. Programa tikrai verta didelio dėmesio. / Kristina Z.

A

Programos metu išmokau ne tik nusiraminti, atpažinti tinkamiausią, širdžiai patraukliausią sprendimą, bet ir išryškinti tikrąsias SAVO gyvenimo vertybes, “paleidau” ir “tebepaleidinėju” įsižeidimus, nuoskaudas, liūdesį, kurie veda tik prie galvos skausmo. (Ypač ilgai “virškintas” faktas, kad niekas nieko neprivalo man buvo svarbus atradimas, keitęs požiūrį į aplinką, savo pačios veiksmus.) Dar supratau, kokia noriu-turiu (“privalau”??? :D) būti, kaip atrodo širdies, kūno ir proto dialogas. Išvada paprasta: kursai duos daug naudos, keis gyvenimą iš esmės, bus veiksmingi, jei yra užsispyrimo dirbti su savimi ir drąsos pamatyti save tokį, koks esi. Ačiū Tau, Ilona, už tavo laiką, individualiai taikytas ir įrašytas meditacijas ir, žinoma, gerą spyrį į ten, kur jo reikia. 😀 / AURA 

A

JEIGU IR VĖL NORI JAUSTI

pasitikėjimą savimi, energiją, ryžtą ir drąsą, patrauklumą, laisvę nuo stabdančių tikėjimų ir įsitikinimų, laisvę nuo kenksmingų santykių, įkvėpimą siekti tikslo, jėgą teikiančią vidinę atramą, kūrybiškumą, smalsumą, tikrą meilę sau ir pasauliui, laisvę būti

 

A IR ESI PASIRYŽUSI GYVENTI SAVO SVAJONIŲ GYVENIMĄ, ŠI PROGRAMA - TAU!
 

RINKIS SAVO PLANĄ!

A

DRĄSA GYVENTI 5

40  UŽSIĖMIMŲ 

MOKYMŲ PLATFORMOJE

+

 5

ASMENINĖS KONSULTACIJOS

(vienos konsultacijos trukmė 1-1.5 val.)


397 Eur

BAZINĖ PROGRAMA 247 Eur +

5 konsultacijos x 30 Eur 

Galima mokėti dalimis

DRĄSA GYVENTI 10

40  UŽSIĖMIMŲ 

MOKYMŲ PLATFORMOJE

+

 10

ASMENINIŲ KONSULTACIJŲ

(vienos konsultacijos trukmė 1-1.5 val.)


497 Eur

BAZINĖ PROGRAMA 247 Eur + 

10 konsultacijų x 30 Eur

Galima mokėti dalimis

DRĄSA GYVENTI 15

40  UŽSIĖMIMŲ

MOKYMŲ PLATFORMOJE

+

15

ASMENINIŲ KONSULTACIJŲ

(vienos konsultacijos trukmė 1-1.5 val.)


547 Eur

BAZINĖ PROGRAMA 247 Eur +

15 konsultacijų x 20 Eur

Galima mokėti dalimis

 

PROGRAMĄ GALITE PRADĖTI IŠ KARTO / PROGRAMOS MEDŽIAGA TALPINAMA INTERNETINĖJE MOKYMŲ PLATFORMOJE / ASMENINĖS KONSULTACIJOS VYKSTA INTERNETU (Skype, Viber, WhatsApp, Messenger).

Kiekvieną užsiėmimą mokymų platformoje sudaro:

- teorinė dalis video arba audio formatu;

- užduočių dienoraštis PDF formatu;

- praktikos, vizualizacijos, meditacijos audio formatu.

 • Su mokymų platformoje patalpinta užsiėmimų medžiaga visų pirma dirbsite savarankiškai.
 • Iškilus klausimams ar neaiškumams, galėsite kreiptis el.paštu.
 • Užsiregistravus ir apmokėjus už programą, į savo el.pašto dėžutę visų pirma gausite nuorodą su prisijungimais prie mokymų platformos.
 • Prisijungus pirmą kartą, jums bus pasiekiama pirmojo užsiėmimo medžiaga. Kiti užsiėmimai bus pasiekiami kas 3 dienas.
 • Programos tempą galėsime koreguoti pagal jūsų asmeninius poreikius. Programos eigą aptarsime pirmojo pokalbio metu prieš programos pradžią. 
 • Atliktas užduotis galėsite atsiųsti el.paštu peržiūrėjimui ir koregavimui (jeigu reikės).
 • Asmeninių sesijų laiką derinsime individualiai pagal jūsų poreikius. Sesijos vyksta internetu.
 • Tarp sesijų kylančius klausimus galėsite siųsti el.paštu bet kada ir gauti atsakymus dienos bėgyje. Taip pat galėsime bendrauti ir kitu abipusiai patogiu būdu.
 • Visos programos metu turėsite asmeninį dėmesį ir palaikymą.
 • Programos medžiagą adaptuosime būtent jūsų poreikiams. Bendrą teoriją taikysime konkrečiai jūsų gyvenimui ir tai situacijai, kurioje siekiate teigiamų pokyčių.