12 savaičių programa VERTA! DRĄSI! LAISVA!

Moteriai, kuri nori

suvokti ir jausti savo VERTĘ,

išauginti DRĄSA atsiskleisti pasauliui ir realizuoti savo svajas,

sukurti savo LAISVĘ ir ja didžiuotis!

A

12 savaičių internetinis kursas
VERTA! DRĄSI! LAISVA!

Kurso pradžia 2021 m. kovo 10 d.

A

Noriu Tau priminti, kad TU ESI nuostabi, fantastiška, unikali!

Dirbanti stikliniame dangoraižyje ar plušanti namuose, turinti vaikų ar neturinti, jauna ar brandi, tamsiaplaukė ir šviesiomis kasomis, o gal – spindinti ugnimi. Gyvenanti „kaip visos“, bandanti atitikti aplinkos diktuojamus standartus, norinti mylėti ir būti mylima, šiek tiek susipainiojusi ir pasiklydusi tarp svetimų taisyklių ir stereotipų, bet kažkur giliai viduje žinanti, kad gali būti ir kitaip, kad tas gyvenimas, apie kurį kažkada svajojai, yra realus. Bet šiandien tau trūksta šiek tiek DRĄSOS, šiek tiek vidinio TVIRTUMO ir šiek tiek LAISVĖS, kad patikėtum savimi ir žengtum žingsnį į tai, ko trokšta Tavo širdis.


Tad, jeigu šiandien:


 • abejojate savo jėgomis, norais bei galimybėmis,
 • Jums svarbu yra tai, ką apie jus galvoja kiti,
 • lengvai pasiduodate kitų manipuliacijoms ir stengiatės, kad jiems būtų patogu,
 • stengiatės nekonfliktuoti ir negalite griežtai pasakyti NE tiems, kurie pažeidžia jūsų ribas,
 • dažnai jaučiate bejėgiškumą, energijos trūkumą, slegiančias būsenas ir nežinote, ką daryti,
 • turite daugybę baimių, kurios stabdo jus nuo veiksmų,
 • jaučiatės neįvertinta, nesuprasta ir negaunate palaikymo iš kitų savo norams bei idėjoms.
 • nerimaujate dėl savo sprendimų ir bijote suklysti,
 • jaučiatės taip, lyg gyventumėte kitų, o ne savo gyvenimą,
 • „graužiate“ save dėl klaidų, nesėkmių ir savo „netobulumo“,
 • jaučiatės neverta geresnio gyvenimo ir taikotės su nuomone „čia ne tau, čia kitoms“,
 • nesijaučiate tvirta vidumi, nepasitikite savimi ir vis atrodo, kad esate dar „nepakankamai…“,
 • bijote reikšti savo nuomonę, išsakyti savo poreikius ir apibrėžti asmenines ribas,
 • dažnai jaučiate liūdesį ir apgailestaujate, kad negyvenate taip, kaip norėtumėte.

Liaukitės save kamuoti ir pradėkite rašyti kitokią savo gyvenimo istoriją drauge su kitomis Moterimis kurse VERTA! DRĄSI! LAISVA!


Šioje kelionėje jūs esate ne viena! Programoje jau dalyvavo ne viena dešimtis moterų, kurios jautėsi taip, kaip jūs. Paskaitykite, ką jos sako programos pabaigoje:

A

RENATA

Noriu padėkoti už kartu praleistą laiką, už kursą. Atėjau į šį kursą, norėdama gauti daugiau žinių ir praktikos, kaip pakeisti savo gyvenimą, atrasti savo svajonių darbą, taip pat, kad gyvenime būtų daugiau spalvų ir „prieskonių“. Kurso dėka labai daug padirbėjau su savo baimėmis, sužinojau, kokios mano tikros vertybės, kaip reikia būti savimi,  o ne atrodyti. Labai nustebau suvokusi, kad mano darbas ir yra mano svajonių  darbas, reikėjo tik patraukti savo baimes, suprasti savo scenarijų ir kitaip pažvelgti. Dabar matau daugiau spalvų ir tikrai turiu daug iššūkių, tai ir yra mano „prieskoniai“. Didelis AČIŪ!

AURELIJA

Esu labai patenkinta programa: tiek teorinėmis žiniomis, kurias gavau, tiek praktika, kai bendraudavome internetiniuose susitikimuose. Patiko užduodami klausimai, kurie motyvuodavo gilintis į viską, kas ilgą laiką buvo skaudu, tik labai neaišku. Programa man primena prabangų darbui su savim įrankių rinkinį ir visą šį laiką aš mokiausi kaip jais naudotis, kad galėčiau klausytis savo vidaus ir jį išgirsti. Gavau žinių, kurias taikant atpažįstu savo tikruosius motyvus ir emocijų priežastis, įrankių ir būdų, kaip valyti, tvarkyti ir atkurti ar naujai sukurti reikiamus įpročius ar įgūdžius, kurių reikia laimingam ir visokeriopai turtingam gyvenimui.

Visa programa sukurta taip, kad duotų efektyviausią rezultatą, todėl man patiko tas derinys. Be teorijos pradžioje, vargu ar būtų pavykę suprasti save ir kitus svarbius gyvenimo aspektus jos pabaigoje. Mano mėgstamiausi dalykai buvo internetiniai susitikimai, kur praktiškai aptardavome viską, kas pavyko ar dar nepavyko, išgirsti kaip sekasi kitoms ir suvokti vidumi, kad viskas yra tik požiūrio klausimas.

Rekomenduoju visoms, kurios nori pačios paimti gyvenimą į savo rankas.

Noriu padėkoti už programą, kuri suteikė žinių ir priminė svarbią informaciją, kurios reikia kiekvieną dieną, norint gyventi laimingą gyvenimą lengva širdimi. Žinant praktikas, kurios padeda greičiau atpažinti nuoskaudas, pretenzijas ar baimes, sumažėja noras murgdytis tame visame ir jaustis nelaiminga. Aiškumas rodo kitas galimybes ir pasirinkimus, vedančius į gyvenimą, kurio aš noriu. Atsiranda ir įsitvirtina suvokimas, kad visi mokytojai man suteikia įrankius, o pokyčius gyvenime įvykdau aš pati, tada esu laisva ir laiminga, nes gebu lanksčiai ir kūrybiškai žvelgti į gyvenimą ir kurti jį tokį, kuriame gera man pačiai.

RASA

Puikiai atsimenu tą dieną, kai  pradėjau domėtis kitokiu gyvenimu, visi kursai teigė, būsim kitokios. Taip, tuos žodžius girdėjau, bet netikėjau. Kad išsipildys svajonės, kad save mylėsiu su kiekviena diena vis labiau, kad viskas yra įmanoma, kad pragyvenus dieną jai dėkosiu, o nelauksiu kitos, ir nepeiksiu vakarykščios. Sutikau daug mokytojų, kurių dėka  aš tapau atsakinga už savo gyvenimą.

Dabar tikiu savo gyvenimo sėkme Jūsų, Ilona, dėka. Jūsų paprastumas ir nuoširdumas  per Jūsų  žinias persiduoda mums. Buvo nuostabi programa. O dar nuostabiau, kad ir toliau galėsime bendrauti klube.

Kursų kaina pradžioje atrodė didoka, nes su jumis nebuvau dirbusi ir nežinojau, ką gausiu. O gavau su kaupu, tiek  daug informacijos, paprastai, aiškiai, tik savo darbo turėjau įdėti ir va – programos pasekmės…Mintyse piešiu  naujo gyvenimo kelią – bet matau ir  paslydimus, bet  priimu tai, kaip pamokas ir naujus iššūkius, kad galėčiau augti. Mokausi, kad  galėčiau apsaugoti save nuo to, kas pritvindytų mano akis ašarų, nuo to, dėl ko aš nemiegočiau naktimis, nuo to, dėl ko man skaudėtų… 

Gyvenimas  akimirka,  laiko švaistyti negalima…Ilona Jums pavyko perteikti žinias… Pavyko ir man, sugauti…. Aš gyvenu šia akimirka …o šalia rašau savo idealios dienos dienoraštį…..o ji ateis aš tikrai žinau ji ateis ir aš jos nelauksiu , o ji suras mane. Iš visos širdies tariu Ačiū Ilonai, kurios dėka aš  papildžiau savo vidų turtais.

ESU LAIMINGA, NES esu savo gyvenimo medžio šaknys – mokančios atsigaivinti žemės vandenio čiurkšle…meditacija, dovanomis, ramybe, meile sau, esu savo gyvenimo paukščio snapas – galintis iš laimės susikrauti lizdą po žydra žvaigžde. . svajonės pildosi tik kiekvieną dieną reikia jos siekti, esu  savo gyvenimo vilko iltys- mokančios save apsaugoti ir paguosti…atsirenku žmones kurie man suteikia sparnus ir įkvėpimuso kitiems palinkiu laimės, esu savo gyvenimo – kūrinys iš jausmo nulipdytas, nežinomų pasauliui skulptorių ranka….. tik dėkingumo ir maldos jausmai yra tyri. Aš  esu laiminga, nes pasauliui reikia manęs, o man jo.

SIBILĖ

Kiek spėjau sudalyvauti, esu labai patenkinta. Sužinojau daug naujų dalykų, kuriuos taikau ir taikysiu kasdienybėje. Vedančioji visada pasiruošusi padėti ir aiškiai išdėsto esamą temą bei išsamiai atsako į klausimus.

Programa stiprina mano pasitikėjimą savimi. Pradėjau jausti, kad vis greičiau susidarau nuomonę ir vis drąsiau ją reiškiu. Ir vis labiau pažįstu save ir tai džiugina. Patiko užduočių išdėstymas audio ir video įrašuose, nes tada gerai įsimeni ir suvoki informaciją. Patiko programos temos vidinės vertybės, įsitikinimai, per kurias pradedi pažinti save. Ir visas programos formatas, nes jis patrauklus užimtiems žmomėms. Programą rekomenduoju, nes ji padeda pažvelgti į save ir geriau save pažinti. 

Programa esu labai patenkinta. Ačiū kad esate ir suteikiate pažinimo džiaugsmą.

RENATA

Programa man suteikė išlaisvinimą, atsivėrimą pačiai sau. Patiko viskas, užduotys, pateikimo forma, vizualizacijos, vebinarai. Jokio spaudimo, esi pats prieš save atsakingas.

Bendravimo formatas per vebinarus – nori bendrauji su kamera, nori – ne. Pasirinkimo laisvė, kad jaustumeisi gerai. 

Atrandi laiko tik sau. O svarbiausias dalykas – geriau susipažįsti su pačia savim, savo emocijomis, nebūtinai tik geromis, ir išmoksti ką su jomis daryti gyvenime.

Palinkėčiau būsimoms programos dalyvėms – pasiimti informacijos ne po trupinuką, pasiimti viską ir daug. Bandyti, analizuoti, klausytis, išgirsti, taikyti praktikoje. Tai taip smagu – susipažinti su savimi tarsi iš naujo.

LAURA

Programa nuosekli ir išsami, profesionali mokytoja. Jau programos pradžioje radau atsakymus, kurių ieškojau! Žodžiai ir įžvalgos buvo taiklios!

Tai veikia!

Linkiu ir toliau padėti žmonėms surasti save! Nuo to pasaulis taps tik gražesnis! Ir tariu nuoširdų ačiū už žodžius, kurie man padėjo atrasti save ir dabar aš jauciuosi viduje rami ir saugi, kokia visada norėjau būti, ir visada žinojau kad būsiu, tik va protas gesino širdies balsą ir trukdė būti savimi. O mano vyras, nors ir negalėdamas įvardinti kodėl, bet pasakė, kad aš labai pasikeičiau ir kad pati nuo to kaifuoju, o taip ir yra!!!!

RAMUNĖ

Programa man davė supratimą savęs ir savo emocijų, daugiau pasitikėjimo ir drąsos. Labai patiko meditacijos ir vizualizacijos, patiko kaip buvo pateikta medžiaga ir malonu buvo klausyti visų jūsų įrašų, Ilona.

Nuoširdžiai labai rekomenduoju šią programą, nes tai neįtikėtinas savęs pažinimas ir kelionė į save, suteikianti supratimą apie save ir savo emocijas, analizuojant save, įgyjant pasitikėjimo ir drąsos bei vidinės laisvės.

Didelis nuoširdus ačiū, Ilona, kad esate, dalinatės, įkvėpiate, motyvuojate ir padedate dvasiškai iš vidaus augti ir stiprėti. Esate nuostabi, linkiu jums didžiulės sėkmės šiame kelyje ir tikiuosi kad jūsų pasekėjų ratas tik didės. Aš jame visada būsiu 🙂 Be galo džiaugiuosi, kad dalyvavau jūsų programoje 🙂

DANGUOLĖ

Viskas labai taiklu, tiesiai į širdį, į protą – viskas tarsi apie mane. Ir be galo įdomu. Daug atradimų apie save, kurie nustebino.

Programoje gavau žinojimą, kad yra raktas, kuriuo galiu atrakinti duris į savo vidinį aš. Man patiko ši programa apskritai kaip reiškinys, nes tiek daug informacijos, tokios gilios ir taiklios. Ir akivaizdu, kad ją pritaikant galima transformuotis ir pradėti gyventi tokį gyvenimą, kokio nori apie kokį svajoji, o kokį tau primeta kiti.

Rekomenduoju, labai įdomu. Ir linkiu Jums sėkmės!


Kas bus programoje?


VERTA! DRĄSI! LAISVA!

Tai programa, kuri padės jums sustiprinti pasitikėjimą savimi, įkvėps realizuoti norus bei siekius, sukurti vidinę palaikymo komandą, kuri bet kokioje situacijoje jums sakys „Aš su tavimi!“ Aš skyriau beveik 10 metų ir išleidau ne vieną tūkstantį eurų tam, kad sužinočiau ir patikrinčiau visą informaciją bei praktikas, kurias sudėjau į šią programą. O jūs visa tai gausite vienu metu ir galėsite naudotis tiek, kiek norėsite.

1 modulis. ČIA IR DABAR!

 • Sąmoningumas: kas tai?
 • Sąmoningumą stiprinantys gūdžiai ir praktikos.
 • Sąmoningumo lygmenys.
 • Pagrindinės gyvenimo pozicijos.
 • Kaip sustiprinti stebėtojo poziciją?
 • Kaip išsilaisvinti iš nuoskaudų ir atleisti?

2 modulis. KURIU GYVENIMĄ!

 • Būti gyvenimo autore ar aplinkybių auka?
 • Atsakomybė: už ką ir kiek mes atsakingos?
 • Aukos pozicija: trys aukos veidai.
 • Kaip išsilaisvinti iš „dramos“ scenarijaus?
 • Kaip liautis kaltinti save ir kitus?
 • Kaip pereiti į kūrybinę poziciją ir būti savo gyvenimo autore? 

3 modulis. GYVENU TIKSLINGAI.

 • Gyvenimas su tikslais ir be jų: privalumai ir trūkumai.
 • Gyvenimo tikslingumas: vardan ko gyvenu?
 • Motyvacija ir jos šaltiniai.
 • Pagal kokį scenarijų gyvenu?
 • Tikslingumo strategijos: kurią pasirinkti?
 • Tikrieji tikslai ir motyvai: kaip eiti savo pasirinktu keliu?
 • Teorija, praktika, meditacijos.

4 modulis. VIDINĖ TAIKA.

 • Asmenybės vientisumas: kas tai?
 • Kas man svarbu: kaip atrasti savo tikrąsias vertybes?
 • Kaip realizuoti tai, kas iš tikrųjų yra svarbu?
 • Kuo aš tikiu?
 • Nuostatos: riboja ar padeda?
 • Kaip pakeisti ribojančias nuostatas? 
 • Kaip būti taikoje su savimi?

5 modulis. LAISVA VIDUMI.

 • Kodėl negaliu reikštis taip, kaip norėčiau?
 • Asmeninės ribos ir kaip jas nubrėžti?
 • Baimės anatomija: iš kur kyla baimė?
 • Kaip išsilaisvinti iš baimės pančių: reikšmingumo algoritmas.
 • Kaip nustoti lyginti save su kitomis?
 • Kaip pradėti remtis savimi?
 • Kaip išsilaisvinti iš gėdos pančių ir būti laisva vidumi? 

6 modulis. STIPRI PRADŽIA.

 • Mano gyvenimo herojė: kas ji?
 • Kaip realybe paversti norimą paveikslą: asmeniniai planai ir strategijos.
 • Ką daryti, kai nusvyra rankos?
 • Iš kur semtis jėgų ir įkvėpimo?
 • Kaip eiti savo keliu, nepaisant to, ką sako kiti?
 • Kaip vidinį kritiką paversti savo sąjunginku? 

Kokia programos apimtis?


Kursą pradedame kovo 10 d.

Viskas vyks nuotoliniu būdu (internetu) | trukmė – 12 savaičių

A

12 INTERNETINIŲ SEMINARŲ, kurių metu gausite esminę teoriją, rekomendacijas dėl jos praktinio pritaikymo, galėsite užduoti jums svarbius klausimus.

 • Programa prasidės kovo 10 d. Tą dieną į savo el.pašto dėžutę gausite nuorodą į mokymų platformą ir instrukciją, kaip prie jos prisijungti.
 • Pirmasis internetinis seminaras vyks kovo 10 d. (trečiadienį) nuo 20:00 val. iki 21:30 val.
 • Kievieną savaitę trečiadieniais 20:00 val. vyks internetiniai seminarai, kurių metu aptarsime praėjusios savaitės darbus, bus išdėstyta nauja savaitės medžiaga, galėsite užduoti jums rūpimus klausimus.
 • Jeigu tą dieną seminare dalyvauti negalėsite, įrašą galėsite peržiūrėti jums patogiu laiku.
 • Klausimus ar situacijas, kurias norėtumėte išsiaiškinti ir spręsti, galėsite pateikti tiek susitikimų metu, tiek ir iš anksto el.paštu.
 • Internetiniai seminarai vyks naudojant ZOOM programėlę. Kiekvienas seminaras turės savo nuorodą, kurią gausite el.paštu seminaro dieną.

A

12 KLAUSIMŲ – ATSAKYMŲ SESIJŲ.

 • Kiekvieną savaitę vyks klausimų-atsakymų sesijos. Sesijų laiką ir trukmę derinsime pagal klausimų pobūdį ir apimtis. Laikas bus praneštas iš anksto.

A

KASDIENINĖS UŽDUOTYS.

 • Viso kurso eigoje kiekvieną rytą gausite trumpą terapinę praktiką (trukmė iki 10 min.), kuri padės geriau susidėlioti mintis, pasiruošti dienai, dienos eigoje atkreipti dėmesį į tai, kas jums iš tikrųjų yra svarbu, geriau suprasti save ir atrasti „šaknis“, keliančias nepasitikėjimą, baimes, savivertės svyravimus ir panašiai.

A

SAVAITINĖS UŽDUOTYS. Kurso eigoje kiekvieną savaitę gausite trumpas užduotis ir namų darbus.

 • Užduotys bus pateikiamos audio arba PDF formatu.
 • Visos užduotys bus talpinamos itin patogioje internetinėje mokymų platformoje.
 • Užduotis, praktikas, vizualizacijas jūs galėsite išsisaugoti savo kompiuteryje ar telefone ir naudoti neribotą laiką.

A

ASMENINĖ PASKYRA MOKYMŲ PLATFORMOJE. Visų seminarų įrašai, vizualizacijos, užduotys bus talpinami asmeninėje mokymų platformos paskyroje, prie kurios jungtis galėsite neribotą laiką.

UŽDARA FB GRUPĖ, kurioje galėsite bendrauti su dalyvėmis, dalintis savo įžvalgomis, užduoti klausimus, gauti atgalinį ryšį, asmenines rekomendacijas. Grupė bus sukurta pagal poreikį (jeigu bus norinčių joje dalyvauti ir aktyviai bendrauti).


Ką ši programa gali reikšti jums?


 • Sutvirtėsite vidumi, pradėsite labiau remtis savimi ir mažiau dairysitės į kitus.
 • Nebelauksite palankesnių aplinkybių, sąlygų ar stebuklų, ir imsitės iniciatyvos.
 • Pasaulį ir save pamatysite kitomis akimis, ir suvoksite, kad realių priežasčių netikėti savimi nėra.
 • Pajausite daugiau vidinės ramybės ir lengvumo.
 • Užkursite vidinę ugnį ir atrasite motyvacijos šaltinį.
 • Liausitės save kaltinti ir graužtis dėl nesėkmių.
 • Smalsiai ir su įkvėpimu pradėsite kurti naujas patirtis.
 • Nustosite tikėti tomis „tiesomis“, kurios jus stabdo.
 • Lengvai nebepasiduosite kitų manipuliacijoms.
 • Pradėsite labiau pasitikėti savimi ir savo sprendimais.
 • Sukursite jus palaikančią vidinę komandą.

Kiekvieną dieną jausitės

VERTESNĖ, DRĄSESNĖ, LAISVESNĖ!


A

Pasiimkite tai, kas jums padės išsilaisvinti iš svetimų istorijų ir atsiverti SAVO gyvenimui! Jeigu tikrai norite teigiamo pokyčio gyvenime – programa VERTA! DRĄSI! LAISVA! bus stiprus impulsas ir palaikymas jūsų kelyje!

Programoje naudojamos efektyvios savipagalbos technikos, analizuojamos realios situacijos ir duodami praktiniai patarimai, paremti ne visada malonia ir lengva mano asmenine patirtimi bei išgyvenimais, sužinotais ne iš knygų ar pasakojimų… Aš puikiai suprantu, kas su jumis vyksta, ir žinau, kad galiu padėti.


Daugybė Moterų jau pakeliui į SAVO švyturį! O jeigu to norite ir jūs, nebeatidėliokite ir priimkite teisingą sprendimą dabar! Registruokitės ir susimatome kovo 10 dieną!

Reguliari programos kaina 297 Eur | Šios dienos kaina

 167 Eur*

  *galimas mokėjimas dalimis (žr. registracijos formoje)


Užpildykite žemiau esančią formą dabar ir kelių valandų bėgyje atsiųsiu Jums visą informaciją. Jeigu laiško negausite, būtinai patikrinkite kitus el.pašto skyrius (naujiniai, reklama, spam’as)

  Jūsų vardas, pavardė (*)

  El.paštas (*)

  Telefono numeris (*)

  REGISTRACIJA Į KURSĄ "VERTA! DRĄSI! LAISVA!" | nuo 2021 m. kovo 10 d.

  PASIRINKITE APMOKĖJIMO VARIANTĄ

  KOMENTARAI, PAGEIDAVIMAI, PASTABOS

  *Privalomi laukai


  Kas veda kursą?


  Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra Ilona-galutiniai-8-150x150.jpg
  Labas! Man garbė būti Jūsų kelyje!

  Esu Ilona Tamošiūnienė, konsultantė (psichologinis konsultavimas International Career Institute, Londonas), ugdančioji vadovė (Professional Coach ICU), rašytoja, knygos ir projekto “Drąsa gyventi” autorė, lektorė, identiteto instituto „iGrow“ dėstytoja, seniausios Kinijoje žmogaus vystymosi sistemos Džun Juan Čigongo praktikė.

  Jau daugiau nei aštuonis metus padedu moterims sutvirtėti, įsikvėpti, išspręsti joms rūpimus klausimus. Profesinės veiklos „lagaminėlyje“ šiandien esu sukaupusi:

  • daugiau nei 20 metų domėjimosi žmogaus psichologija,
  • 10 metų mokymosi, darbo su savimi ir gaunamų žinių taikymo praktikoje,
  • 8 metai praktinio darbo su klientėmis,
  • daugiau nei 500 pravestų asmeninių konsultacijų,
  • daugiau nei 150 pravestų seminarų ir programų, kuriose dalyvavo daugiau nei 1000 moterų.

  Myliu tai, ką darau, ir darau tai, ką myliu!

  Esu praktikė, todėl abstrakčios teorijos mane domina tik tiek, kiek jos yra pritaikomos tikrame tikro žmogaus gyvenime. Mano kuriamos programos – tai 20-ies metų domėjimosi žmogaus psichologija ir 10-ies metų intensyvaus mokymosi, tyrinėjimo bei darbo rezultatas. Kaip dėlionę sudėliojau iš įvairių praktikų, metodų, patyrimų. Visas programos turinys – asmeniškai išgyventas, išmėgintas, patirtas ir veikiantis. Su azartu ir atsidavimu tyrinėju gyvenimą, žmogų, ieškau atsakymų, o juos radusi – tikrinu, testuoju, nagrinėju, kaip tai veikia realiame gyvenime. Kai tai atrandu, tuomet ir dalinuos su jumis. Visas naudingas ir rezultatus duodančias žinias, metodikas, technikas sudedu į kuriamas programas tam, kad ir kiekviena moteris galėtų jomis pasinaudoti per gerokai trumpesnį laiką ir už dešimtis kartų mažesnes sumas, nei skyriau aš.


  Programoje pateikiu konkrečias metodikas, patikrintas ir veikiančias praktikas. Moterys, kurios dalyvavo ir dalyvauja programose šiuo metu, džiaugiasi teigiamais pokyčiais, o tai reiškia, kad programa VEIKIA ir duoda REZULTATĄ.

  Štai dar keli atsiliepimai Moterų, kurios jau dalyvavo programoje:

  A

  JELENA

  Tinkamos temos, pakankamai giliai gvildenamos, įdomios vizualizacijos bei kiti pratimai, adekvatus ir šiltas Ilonos bendravimas. Pastebimai sumažėjo nerimastingumas, beveik nebejaučiu nerimo. Jaučiuosi dar labiau pasitikinti savimi bei pasauliu, ramesnė, tvirtesnė, atlaidesnė. Įtraukiau į savo darbotvarkę užsiėmimus SAU. Absoliučiai išsigrynino suvokimas, jog reikia gyventi ir džiaugtis ČIA ir DABAR. Tapo ne tik lengva, bet ir džiugu dalintis gyvenimo džiaugsmais.

  Pavadinimas „užkabino” ir programos eigoje manyje išsiskleidė tarsi gėlė. Patiko vizualizacijos ir kiti pratimai, bei šiltas, padrąsinantis, draugiškas Ilonos bendravimas. Miela Ilona, linkiu Jums stiprybės, atkaklumo, kūrybiškumo – tęsiant ir plečiant šią teisingą Jūsų veiklą, darnos su savimi ir pasauliu – siekiant Jūsų tikslų. 

  DAIVA

  Daug įdomios medžiagos. Stengiausi, dariau pagal savo galimybes. Pradėjau save stebėti ir jausti. Į kai kuriuos dalykus jau žiūriu kitaip. Patiko meditacijos, aiškumas ir daug naudingos medžiagos. Darydama užduotis ir meditacijas išmokau skirti laiko sau. Ir skiriu dabar.

  Rekomenduoju. Daugiau ar mažiau rezultatą pajusime, viskas priklauso nuo žmogaus, kuris daro užduotis.

  Džiaugiuosi, kad dalyvavau šioje programoje, malonu buvo klausytis, stebėti ir daryti. Ačiū už kantrybę ir gerus žodžius. Linkiu Jums malonių akimirkų čia ir dabar.

  VILĖ

  Visą savaitę nuo įstojimo į šią programą su didžiuliu džiaugsmu ir dėkingumu Ilonai klausiausi paskaitų, dariau užduotis. Būdavo, kad labai pavargdavau, nes per dienas kasdavau kasdavau kasdavau ir galų gale atkasdavau atsakymus. Tas „puzzlas“ neįtikėtinai dėliojasi. Su nekantrumu laukiu kiekvienos naujos pamokos.  Ačiū Jums Ilona! Ačiū, kad esate. 

  DEIMANTĖ

  Ši programa man labai patinka ir padeda. Jaučiasi dideli vidiniai pokyčiai. Džiaugiuosi, kad nusprendžiau prie jos prisijungti. Į viską labai įsigilinu, klausausi susikaupusi, kai ką pasižymiu sąsiuvinyje, atlieku visus pratimus. Medžiagos labai daug ir ji įdomi, įtraukianti ir, svarbiausia, naudinga bei efektyvi. Ačiū Jums

  LINA

  Visų pirma, labai džiaugiuosi, kad teko susipažinti su nuostabiu žmogumi, programos mokytoja Ilona prieš pat prasidedant programai. Buvau įstrigus giliai savo jausmuose, emocijose, kurios mane valdė ir su kuriomis nemokėjau susitvarkyti pati. Kai Ilona pasiūlė dalyvauti programoje labai apsidžiaugiau, kad pagaliau galėsiu kažką pakeisti, bet net neįsivaizdavau, kad tai padės tiek pasistūmėti į priekį. Ar norėčiau vėl dalyvauti programoje? Net nesuabejojus galiu pasakyti TAIP. Per visus praėjusius mėnesius programoje niekada nesuabejojau tuo ir nepamąsčiau, kad tas tris valandas, skirtas programai, galėčiau skirti kažkam naudingesniam ar įdomesniam.

  EGLĖ

  Ši programa – tai viena geriausių mano patirtų investicijų į save. Gilus vidinės tvarkos įvedinėjimas per nuoseklų darbą su savimi. Sluoksnis po sluoksnio lukštenausi iš aukos vaidmens, atradau tikrąsias savo vertybes, kurių net neįtariau esant, ravėjau, regis, neišravimus įsitikinimus, tirpinau emocines sankaupas – darbavausi tarsi speleologė savo pačios viduje. Penkis mėnesius trukusioje kelionėje žingsnis po žingsnio, užduotis po užduotis, praktika po praktikos lengvėjo mintys, aiškėjo sprendimai ir (netgi!) stebuklingai greitai pildėsi norai.

  IEVA

  Mane ši programa labai išlaisvina – pirmiausia nuo savęs pačios. Išblukina ribas, atpalaiduoja nuo stereotipų ir normų. Kiek tai įmanoma, kai viskas giliai užcementuota ir įsisenėję. Būna dienų, kai gyvenu be griežtų reikalavimų sau ir tuo pačiu kitiems, kai galiu ramiai ir paprastai priimti tai kas vyksta be nuostatų, reikalavimų ar kontrolės poreikio. Tai dar ne nuolatinė būsena, bet jau žinau – kad ir aš galiu taip gyventi. Ačiū už viską. 

  KRISTINA

  Programa buvo geriausia mano dovana sau. Tie penki mėnesiai prabėgo nejučia, lauktas kiekvienas susitikimas, kupinas įdomios ir naudingos informacijos, patirties, įžvalgų, praktikų, atsakymų. Viskas suprantamai ir paprastai, be jokių burtų, mistikų. Iki programos atrodė, lyg gyvenčiau tarp dangaus ir bedugnės, nesijaučiau esanti tvirta. Programos metu atsirado ir žemė po kojomis, ir dangų žydrą pamačiau. Be jokių drastiškų priemonių ar kardinalių sprendimų, ir tam neteko nei darbo keisti, nei vyro, namų ar draugų. Pasikeičiau aš. Nelabai įmanoma keliais sakiniais parašyti, kas įvyko mano gyvenime, bet tikrai įvyko kažkas TOKIO. Programa tikrai verta didelio dėmesio.


  Jeigu vis dar skaitote, atsakykite nuoširdžiai…

  Ar gyventumėte taip pat, jeigu kiekvieną akimirką prisimintumėt, kad gyvenimas yra vienas ir jūsų laikas ribotas?

  Dirbtumėte tą patį darbą?

  Būtumėte tuose pačiuose santykiuose?

  Bendrautumėte su tais pačiais žmonėmis?

  Taip pat leistumėte laisvalaikį?

  O jeigu tvirtai žinotumėte, kad esate verta visko, ko norite, ir visa tai, ko imsitės, jums būtinai pavyks?

  Ar ir toliau darytumėte tai, ką darote dabar?

  Toliau taikytumėtės su darbu, kuriame nesate vertinama ir nerealizuojate savo gebėjimų?

  Toliau leistumėte kitiems peržengti jūsų ribas ir nepaisyti jūsų poreikių?

  Ir toliau klausytumėte tų, kurie sako „gyvenk kaip visi normalūs žmonės…nenorėk daugiau, nei turi…nesvaik, tai ne tau…“?

  Ar ir toliau sutiktumėte nustumti savo siekius, norus, svajones į nežinia kada įvyksiančią ateitį?

  Jeigu bent į vieną klausimą atsakėte NE, jūs NORITE išsipainioti iš šio klastingo žaidimo, svetimų nuomonių ir reikalavimų voratinklio, kaustančių abejonių ir baimių. Jūs norite tikėti savimi ir savo jėgomis, ir liautis meluoti sau, kad rytoj viskas bus kitaip.

  Jūs NORITE gyventi SAVO gyvenimą!


  Dar turite abejonių, ar ši programa yra jums? Išsklaidykime jas!


  Jeigu turite klausimų, užsiregistruokite į nemokamą 30 min. konsultaciją telefonu ir pabendraukime!

  〉Ar man tiks ši programa? 

  Jeigu esate čia, greičiausiai, kažko ieškote – žinių, sprendimų, variantų pagerinti savijautą, jūsų gyvenime yra tai, ką jūs atidėliojate ateičiai ir nedrįstate padaryti. Jūs jau suvokiate, kad reikia kažko imtis, nes kitaip įkrisite į dar didesnę “pelkę”, pilkumą, nuobodulį, o savaime niekas nepasikeis. Kitos pasieks tikslus, įgyvendins svajones, o jūs taip ir liksite ten, kur esate. Ir jūs šito nenorite. Jūs norite augti, tobulėti, mokytis geriau pažinti save ir kitus žmones, kasdieną kurti vis gražesnį gyvenimą. O jeigu taip yra, šio kurso eigoje gaunama medžiaga, užduotys ir praktikos būtinai jums padės tai padaryti.

  〉O jeigu aš neturėsiu laiko užsiėmimams? 

  Jeigu ieškote priežasčių, kodėl nereikia nieko daryti ir keisti, ši priežastis yra labai tinkama. Realybėje nerasti sau 15-30 minučių per dieną tiesiog neįmanoma. Juo labiau, kad tai minutės, kurios gali padaryti didelę teigiamą įtaką jūsų būsenai, savijautai ir gyvenimui. O tol, kol neatrasite laiko sau ir tiems dalykams, kurie jums svarbūs, niekas nesikeis. Na, nebent jūsų gyvenime yra svarbesnių dalykų, nei jūsų gyvenimas.

  〉Man nejauku dalyvauti grupėje, atvirauti ir dalintis išgyvenimais. 

  Jeigu taip yra, sprendimas dalyvauti grupėje bus pirmasis svarbus žingsnis į  stipresnę save. Juo labiau, tam, kad pradžioje būtų paprasčiau, jūs galėsite susikurti pseudonimą ir juo prisistatyti, niekas nereikalaus atskleisti jokių asmeninių duomenų ar parodyti nuotraukų. Niekas nevers jūsų kalbėti, reikšti nuomonę, užduoti klausimus ar dalintis įžvalgomis. Dalinsitės tik tuo, kuo norėsite ir išdrįsite. O programos eigoje, pajutusi bendrą draugišką atmosferą, supratimą ir palaikymą, atsiskleisite labiau ir išlaisvėsite. O iš kitos pusės – jeigu gyvenime sunku atsiverti, ši grupė gali tapti saugia eksperimentų ir naujų gebėjimų lavinimo erdve.

  〉Ar efektyvus yra darbas internetu? 

  Vienareikšmiškai – taip. Ir efektyvus, ir patogus. Šiuolaikiniame technologijų amžiuje būtų neteisinga nesinaudoti jų teikiamais privalumais. Dalyvaujant užsiėmimuose internetu tauposi laikas, nereikia niekur važiuoti, skubėti, strigti kamščiuose. Įsisavinti pateiktą medžiagą galite bet kuriuo jums patogiu laiku ir būdamos bet kurioje pasaulio vietoje.  Be to, stiprėja savarankiškumas, disciplina, įgūdis darbuotis nuosekliai ir sistemingai – įgūdžiai, kurie labai pasitarnaus bendrai gyvenime. O programoje pateikiamų metodų ir praktikų efektyvumas niekaip nepriklauso nuo jų pateikimo būdo. Ir dar – visos programos metu jūs turėsite palaikymą ir tomis akimirkomis, kai norėsis “nusiplauti”, jums tereikės brūkštelt žinutę į palaikymo grupę ar man asmeniškai – ir vėl pirmyn.

  〉Ar yra kokios garantijos, kad ne veltui sumokėsiu ir gausiu rezultatą? 

  Labai daug šiame procese priklausys nuo jūsų. Jeigu stengsitės, laikysitės rekomendacijų, atliksite užduotis ir praktikas, rezultatas būtinai bus. Bet jeigu turėsite svarbesnių reikalų, puokštę pasiteisinimų, kodėl negalite kažko atlikti, neskirsite dėmesio programos medžiagai – rezultatas mažai tikėtinas. Todėl aš negaliu jums garantuoti 100% rezultato, nors taip rekomenduoja daryti marketingo guru. Aš nedalinu stebuklingų receptų ir savaime veikiančių laimės piliulių. Pasakysiu nuoširdžiai – be jūsų visa programa neturės naudos, kad ir kokia puiki medžiaga joje yra sudėta. Tačiau! Jeigu laikysitės rekomendacijų, atliksite visas užduotis bei praktikas, aktyviai dalyvausite ir programos pabaigoje suprasite, kad ji jums nedavė jokios naudos – aš prisiimu atsakomybę grąžinti jums visus už programą sumokėtus pinigus. Jums tereikės parašyti man el. laišką.

  〉Galėčiau pinigus išleisti ir kitoms reikmėms. 

  Kas jūsų gyvenime yra naudingesnio ir svarbesnio, nei jūs?  Pamėginkite įvertinti tą kainą, kurią jūs mokate už atidėliojimą, baimes, delsimą, už tai, kad nepasitikite savimi ir savęs nevertinate. Kokia suma galėtumėte tai įvertinti? Sudėtinga, nes kaina, kurią jūs už tai mokate yra jūsų gyvenimas. O ši programa yra skirta būtent jums ir yra apie jus. Joje sudėtos žinios, metodai, technikos jau padėjo išspręsti rūpimus klausimus tiek man asmeniškai, tiek ir daugeliui programoje dalyvavusių moterų. Čia jūs gausite aiškius, praktiškai išmėgintus žingsnius ir įrankius, padėsiančius jums augti ir keisti tai, kas netenkina. Nes tik augindamos save, mes galime išauginti gyvenimą. Pasirinkimas labai paprastas.

  〉Man atrodo labai brangu. 

  Žiūrint, su kuo lyginsime. Jeigu paskaičiuosite nuoširdžiai, per dvylika savaičių išleisite tikrai gerokai didesnes sumas įvairiems menkniekiams, kurie iš esmės nieko neduoda. Na, gal tik penkias minutes šypsenos. Ką galite įsigyti už 1.60 euro per dieną? Ne tiek ir daug, tiesa? O būtent už tokią kainą programoje jūs gausite žinias ir įrankius, padėsiančius jums gyventi paprasčiau, lengviau ir pradėti daryti tai, ką norite padaryti jau seniai. O jeigu iš tiesų gyvenimo situacija yra tokia, kad niekaip negalite skirti lėšų programai, bet viduje jaučiate stiprų norą joje dalyvauti, parašykite man el.paštu ilona.tamosiuniene@drasagyventi.lt ir mes būtinai rasime sprendimą.


  Prisijunkite prie tų, kurios iš gyvenimo nori daugiau!

  Reguliari programos kaina 297 Eur | Šios dienos kaina

   167 Eur*

    *galimas mokėjimas dalimis (žr. registracijos formoje)


  Užpildykite žemiau esančią formą dabar ir kelių valandų bėgyje atsiųsiu Jums visą informaciją. Jeigu laiško negausite, būtinai patikrinkite kitus el.pašto skyrius (naujiniai, reklama, spam’as)

   Jūsų vardas, pavardė (*)

   El.paštas (*)

   Telefono numeris (*)

   REGISTRACIJA Į KURSĄ "VERTA! DRĄSI! LAISVA!" | nuo 2021 m. kovo 10 d.

   PASIRINKITE APMOKĖJIMO VARIANTĄ

   KOMENTARAI, PAGEIDAVIMAI, PASTABOS

   *Privalomi laukai

   O jeigu turite klausimų ar norite pasikalbėti, visuomet galite man parašyti el. paštu ilona.tamosiuniene@drasagyventi.lt arba paskambinti telefonu +370 624 66482, arba užsiregistruoti į nemokamą 30 min. konsultaciją telefonu

   signature
   Ankstesnis
   Noriu, bet negaliu. Apie pokyčius.
   12 savaičių programa VERTA! DRĄSI! LAISVA!