Išskirtinis Jūsų pokyčių projektas DRĄSA GYVENTI!

Moterims, kurios nori GERIAU!

A

180 dienų, kurios padarys teigiamą įtaką Jūsų savijautai, santykiams ir bendrai gyvenimui!


Jau nuo liepos 05 d. | projektas vyksta tik VIENĄ kartą per metus


Gali būti, kad…

a

Pavargote būti stipri, laikyti visą pasaulį ant savo pečių ir norėtumėte daugiau lengvumo, bet dėl nuolatinio nerimo ir įtampos jau nebegalite atsipalaiduoti, neleidžiate sau stabtelėti ir atsipūsti.

a

Norėtumėte būti pripažinta ir įvertinta, bet gėda užkloja gyvybingumą sunkiu apklotu ir jūs n-tąjį kartą viską atidedate ir pasirenkate tą patį, ne patį maloniausią, bet įprastą ir gerai pažįstamą gyvenimo kampelį.

a

Norėtumėte gyvenime nuveikti kažką prasmingo ir palikti pėdsaką, bet vis pritrūksta valios, motyvacijos, todėl greitai metate savo sumanymus.

a

Norėtumėte santykių, paremtų meile ir pagarba, bet taip bijote jau ne kartą išgyvento atstūmimo, išdavystės ir palikimo skausmo, kad atsisakote savo poreikių, pasirenkate sakyti „ne“ savo norams, nustumdama save į antrą planą.

a

Norėtumėte būti tiesiog LAIMINGA, bet jaučiate daug nerimo, įtampos, baimės dėl ateities, nepasitikite savimi ir pasauliu, ir vis siūbuojate emocinėse savivertės sūpuoklėse.

A

Pasinaudokite šia unikalia proga ir drauge su kitomis nuostabiomis Moterimis pakeiskite šias istorijas!

A

Ir tai padaryti Jums padės išskirtinis 6 mėnesių Jūsų pokyčių projektas

DRĄSA GYVENTI


PROJEKTO METU:


 • Sukursite savo gyvenimo HEROJĖS paveikslą ir motyvuosite save savirealizacijai.
 • Nagrinėsite, kokie yra tikrieji Jūsų norai, siekiai ir tikslai.
 • Paprastų metodų pagalba išsigryninsite savo vertybes ir suprasite, kurios yra tikrai Jūsų, o kurios – primestos iš šalies.
 • Išnagrinėsite savo savybes, apčiuopsite stiprybes ir suprasite, kaip silpnybes paversti savo jėga.
 • Išmoksite deklaruoti savo interesus ir apginti poziciją.
 • Suvoksite, kas Jus motyvuoja iš tikrųjų, ir sukursite savo asmeninę motyvacijos strategiją.
 • Sukursite palaikymo planą toms akimirkoms, kai norėsis nuleisti rankas, pasiduoti ir viską mesti.
 • Aptiksite tas „tiesas“, kurios Jus stabdo ir verčia atidėlioti norimus dalykus, ir pradėsite jas keisti Jus palaikančiomis tiesomis.
 • Pamatysite emocinius blokus, kurie neleidžia Jums laisvai realizuoti savo sumanymų, norų, idėjų ir pradėsite iš jų laisvintis.
 • Išmoksite susitarti su Vidiniu kritiku, atsiversite pasauliui ir naujiems ryšiams.
 • Išaugs jūsų savivertė, drąsiau priimsite sprendimus.
 • Atkursite vidinę ašį, susigrąžinsite pagarbą ir meilę sau.
 • Išaugs savarankiškumas, drąsa, sustiprės asmeninės vertės pojūtis.
 • Pasijausite nuostabi ir žinosite, kad Jums viskas pavyks.

Ir tai tik maža dalis to, ką jis gali duoti! Tai gali būti laikas, kuris iš esmės pakeis Jūsų gyvenimo kryptį! 


Šioje kelionėje Jūs būsite ne viena! Programoje jau dalyvavo ne viena dešimtis moterų. Paskaitykite, ką jos sako programos pabaigoje:

A

Noriu padėkoti už kartu praleistą laiką, už kursą. Atėjau į šį kursą, norėdama gauti daugiau žinių ir praktikos, kaip pakeisti savo gyvenimą, atrasti savo svajonių darbą, taip pat, kad gyvenime būtų daugiau spalvų ir „prieskonių“.

Kurso dėka labai daug padirbėjau su savo baimėmis, sužinojau, kokios mano tikros vertybės, kaip reikia būti savimi,  o ne atrodyti. Labai nustebau suvokusi, kad mano darbas ir yra mano svajonių  darbas, reikėjo tik patraukti savo baimes, suprasti savo scenarijų ir kitaip pažvelgti.

Dabar matau daugiau spalvų ir tikrai turiu daug iššūkių, tai ir yra mano „prieskoniai“. Didelis AČIŪ!

RENATA

Programos metu aš labai pasikeičiau. Nustojau atidėlioti, sustiprėjo pasitikėjimas savimi. Nebegalvoju, kad gal padarysiu vėliau, ar rytoj. Nusprendžiau ir darau. Sustiprėjo disciplina ir išmokau atsitraukti nuo „pagundų“ – facebook’o ar betikslio naršymo internete. Viską išjungiu ir einu daryti. Žodžiu, išmokau labiau kontroliuoti ne kitus, o save 🙂 Supratau, kad per šiuos mėnesius padariau daug daugiau, nei per keletą paskutinių metų. Aš iš tikrųjų išmokau pasiekti užsibrėžto tikslo. Be to, daug paprasčiau žiūriu į gyvenimą, į tas situacijas, kurias anksčiau vadinau problemomis. Dabar aš nebeturiu problemų ir viskas yra gerai. Per tuos tris mėnesius tiek visko pasiekiau, kad net pačiai smagu į tai žiūrėti. O dar išmokau derinti darbą su poilsiu ir tai man labai padeda. Gavau didžiulę naudą! Ačiū, Ilona, kad sugalvojote šį projektą, be jo dar ilgai nebūčiau prdaėjusi savo veiklos ir tiek pasiekusi! 

AUŠRA

Esu labai patenkinta programa: tiek teorinėmis žiniomis, kurias gavau, tiek praktika, kai bendraudavome internetiniuose susitikimuose. Patiko užduodami klausimai, kurie motyvuodavo gilintis į viską, kas ilgą laiką buvo skaudu, tik labai neaišku. Programa man primena prabangų darbui su savim įrankių rinkinį ir visą šį laiką aš mokiausi kaip jais naudotis, kad galėčiau klausytis savo vidaus ir jį išgirsti. Gavau žinių, kurias taikant atpažįstu savo tikruosius motyvus ir emocijų priežastis, įrankių ir būdų, kaip valyti, tvarkyti ir atkurti ar naujai sukurti reikiamus įpročius ar įgūdžius, kurių reikia laimingam ir visokeriopai turtingam gyvenimui.

Visa programa sukurta taip, kad duotų efektyviausią rezultatą, todėl man patiko tas derinys. Be teorijos pradžioje, vargu ar būtų pavykę suprasti save ir kitus svarbius gyvenimo aspektus jos pabaigoje. Mano mėgstamiausi dalykai buvo internetiniai susitikimai, kur praktiškai aptardavome viską, kas pavyko ar dar nepavyko, išgirsti kaip sekasi kitoms ir suvokti vidumi, kad viskas yra tik požiūrio klausimas.

Rekomenduoju visoms, kurios nori pačios paimti gyvenimą į savo rankas.

Noriu padėkoti už programą, kuri suteikė žinių ir priminė svarbią informaciją, kurios reikia kiekvieną dieną, norint gyventi laimingą gyvenimą lengva širdimi. Žinant praktikas, kurios padeda greičiau atpažinti nuoskaudas, pretenzijas ar baimes, sumažėja noras murgdytis tame visame ir jaustis nelaiminga. Aiškumas rodo kitas galimybes ir pasirinkimus, vedančius į gyvenimą, kurio aš noriu. Atsiranda ir įsitvirtina suvokimas, kad visi mokytojai man suteikia įrankius, o pokyčius gyvenime įvykdau aš pati, tada esu laisva ir laiminga, nes gebu lanksčiai ir kūrybiškai žvelgti į gyvenimą ir kurti jį tokį, kuriame gera man pačiai.

AURELIJA

Puikiai atsimenu tą dieną, kai  pradėjau domėtis kitokiu gyvenimu, visi kursai teigė, būsim kitokios. Taip, tuos žodžius girdėjau, bet netikėjau. Kad išsipildys svajonės, kad save mylėsiu su kiekviena diena vis labiau, kad viskas yra įmanoma, kad pragyvenus dieną jai dėkosiu, o nelauksiu kitos, ir nepeiksiu vakarykščios. Sutikau daug mokytojų, kurių dėka  aš tapau atsakinga už savo gyvenimą.Dabar tikiu savo gyvenimo sėkme Jūsų, Ilona, dėka. Jūsų paprastumas ir nuoširdumas  per Jūsų  žinias persiduoda mums. Buvo nuostabi programa. O dar nuostabiau, kad ir toliau galėsime bendrauti klube.Kursų kaina pradžioje atrodė didoka, nes su jumis nebuvau dirbusi ir nežinojau, ką gausiu. O gavau su kaupu, tiek  daug informacijos, paprastai, aiškiai, tik savo darbo turėjau įdėti ir va – programos pasekmės…Mintyse piešiu  naujo gyvenimo kelią – bet matau ir  paslydimus, bet  priimu tai, kaip pamokas ir naujus iššūkius, kad galėčiau augti. Mokausi, kad  galėčiau apsaugoti save nuo to, kas pritvindytų mano akis ašarų, nuo to, dėl ko aš nemiegočiau naktimis, nuo to, dėl ko man skaudėtų… Gyvenimas  akimirka,  laiko švaistyti negalima…Ilona Jums pavyko perteikti žinias… Pavyko ir man, sugauti…. Aš gyvenu šia akimirka …o šalia rašau savo idealios dienos dienoraštį…..o ji ateis aš tikrai žinau ji ateis ir aš jos nelauksiu , o ji suras mane. Iš visos širdies tariu Ačiū Ilonai, kurios dėka aš  papildžiau savo vidų turtais. ESU LAIMINGA, NES esu savo gyvenimo medžio šaknys – mokančios atsigaivinti žemės vandenio čiurkšle…meditacija, dovanomis, ramybe, meile sau, esu savo gyvenimo paukščio snapas – galintis iš laimės susikrauti lizdą po žydra žvaigžde. . svajonės pildosi tik kiekvieną dieną reikia jos siekti, esu  savo gyvenimo vilko iltys- mokančios save apsaugoti ir paguosti…atsirenku žmones kurie man suteikia sparnus ir įkvėpimuso kitiems palinkiu laimės, esu savo gyvenimo – kūrinys iš jausmo nulipdytas, nežinomų pasauliui skulptorių ranka….. tik dėkingumo ir maldos jausmai yra tyri. Aš  esu laiminga, nes pasauliui reikia manęs, o man jo.

RASA

Aš pasiekiau savo tikslą! Nutirpo tai, ką norėjau nutirpinti. Ir tai padariau ramiai, atsipalaidavusi, be jokios įtampos. Taip pat išmokau sustabdyti neigiamas mintis, išeiti iš stresą keliančių situacijų ir pažvelgti į jas iš šono, neįsitraukiant visa galva. Dabar ieškau ne problemų, o sprendimų. Priėmiau save ir pradėjau savimi didžiuotis. Projektą laikau pavykusiu 100%. Išmokta daug pamokų, sužinota daug atsakymų apie save ir tai yra puiku. Esu labai patenkinta darbu su jumis! Ilona, jūs esate ta moteris, kuri manyje pabudino gyvenimo džiaugsmą ir pačias nuostabiausias akimirkas. Ačiū! 

RASA

Noriu labai padėkoti už šį projektą. Tie trys mėnesiai davė rezultatus. Net vyras ir dukra sako, kad tapau geresniu žmogumi 🙂 Ir užsibrėžtus tikslus įgyvendinau, ir jaučiu, kad viduje sušilau, o tuo pačiu sušilo santykiai su artimais žmonėmis. Labai džiaugiuosi savo pasirinkimu dalyvauti čia, nes man pavyko. Išmokau ir su emocijomis tvarkytis, ir iš šalies į situacijas pažvelgti. Iš mano gyvenimo pasitraukė nemažai įtampos ir streso. Nors pradžioje abejojau, ar šis projektas bus man naudingas, bet jam pasibaigus drąsiai sakau, kad nauda neabejotina. Ir labai džiaugiuosi, kad papuoliau pas jus 🙂 Esu dėkinga ir visoms dalyvėms, iš kurių galėjau daug pasimokyti. 

AGNĖ

Programa nuosekli ir išsami, profesionali mokytoja. Jau programos pradžioje radau atsakymus, kurių ieškojau! Žodžiai ir įžvalgos buvo taiklios!

Tai veikia!

Linkiu ir toliau padėti žmonėms surasti save! Nuo to pasaulis taps tik gražesnis! Ir tariu nuoširdų ačiū už žodžius, kurie man padėjo atrasti save ir dabar aš jauciuosi viduje rami ir saugi, kokia visada norėjau būti, ir visada žinojau kad būsiu, tik va protas gesino širdies balsą ir trukdė būti savimi. O mano vyras, nors ir negalėdamas įvardinti kodėl, bet pasakė, kad aš labai pasikeičiau ir kad pati nuo to kaifuoju, o taip ir yra!!!!

LAURA

Programa man davė supratimą savęs ir savo emocijų, daugiau pasitikėjimo ir drąsos. Labai patiko meditacijos ir vizualizacijos, patiko kaip buvo pateikta medžiaga ir malonu buvo klausyti visų jūsų įrašų, Ilona.

Nuoširdžiai labai rekomenduoju šią programą, nes tai neįtikėtinas savęs pažinimas ir kelionė į save, suteikianti supratimą apie save ir savo emocijas, analizuojant save, įgyjant pasitikėjimo ir drąsos bei vidinės laisvės.

Didelis nuoširdus ačiū, Ilona, kad esate, dalinatės, įkvėpiate, motyvuojate ir padedate dvasiškai iš vidaus augti ir stiprėti. Esate nuostabi, linkiu jums didžiulės sėkmės šiame kelyje ir tikiuosi kad jūsų pasekėjų ratas tik didės. Aš jame visada būsiu 🙂 Be galo džiaugiuosi, kad dalyvavau jūsų programoje 🙂

RAMUNĖ

…su kiekvienais metais mano savivertė vis niaukėsi, mažėjo, kol visai nežinojau, ko aš noriu, kas man patinka, kas gerai, kas blogai, tapau tarsi įrankiu tų, kurie geriau žinojo, kas su manimi vysta, ką man reikia jausti ir pan. Dabar suprantu, kaip buvau visą atsakomybę atidavusi į kitų rankas. Na, bet labai džiaugiuosi, kad sutikau Jus, ir kad tą pusmetį buvau su Jumis, būdama tame kurse aš gėriau naują informaciją ir stačiausi naujus savo namus. 

Ilona, labai Jums dėkoju, kad ESATE, kad dalinatės, kad padrąsinate , kad įkvėpiate, kai Jūsų klausausi, jaučiu didžiulę atjautą ir palaikymą, darosi DRĄSIAU GYVENTI. DĖKOJU! VAIDA


Jeigu ir Jūs norite tokių ar dar gražesnių rezultatų, junkitės prie kurso

DRĄSA GYVENTI

Jau nuo liepos 05 d.


Šis kursas – tai 20-ies metų domėjimosi žmogaus psichologija ir 10-ies metų intensyvaus mokymosi, tyrinėjimo bei darbo rezultatas. Kaip dėlionę sudėliojau iš įvairių praktikų, metodų, patyrimų. Visas programos turinys – asmeniškai išgyventas, išmėgintas, patirtas ir veikiantis. Su azartu ir atsidavimu tyrinėju gyvenimą, žmogų, ieškau atsakymų, o juos radusi – nagrinėju, gilinuos, domiuosi, mokausi ir tikrinu gyvenime. Visas naudingas ir rezultatus duodančias žinias, metodikas, technikas sudėjau į šią programą tam, kad ir kiekviena moteris galėtų jomis pasinaudoti per gerokai trumpesnį laiką ir už dešimtis kartų mažesnes sumas, nei skyriau aš.

Programoje pateikiu konkrečias metodikas, patikrintas ir veikiančias praktikas. Moterys, kurios dalyvavo programoje, džiaugiasi, kad programa VEIKIA ir duoda REZULTATUS.


24 užsiėmimai, kuriuose bus 30% teorijos ir 70% praktikos!

Pagrindinės temos:


 • Tavo gyvenimo HEROJĖ: kas ji? Vizija, tikslai ir ketinimas.
 • Vardan ko esu šiame pasaulyje? Pašaukimas ir misija.
 • Kas man iš tikrųjų svarbu? Vertybių matrica.
 • Ką aš moku ir galiu? Savybės ir stiprybės.
 • Neturiu jėgų… Kaip atstatyti resursus?
 • Negaliu pradėti… Kaip įveikti pasipriešinimą?
 • Dėmesio: nerimas! Kaip jį suvaldyti?
 • Ne taip, kaip turėjo būti… Viskas apie lūkesčius.
 • O kas bus? Nežinomybė. Kaip susidraugauti su pasauliu?
 • Introjektų gniaužtuose. Iš kur atsiranda introjektai, kaip jie veikia ir kaip pakeisti?
 • Daryčiau, bet… Kaip šsilaisvinti iš baimės spąstų?
 • Tu save matei?… Kaip išsilaisvinti iš gėdos pinklių?
 • Kaip tu taip galėjai? Kaip nustoti save graužti?
 • Kiek gi galima?!… Pyktis. Kaip su juo tvarkytis?
 • Man skauda… Kaip paleisti nuoskaudas?
 • Kodėl ji, o ne aš?… Pavydas. Kaip nepasiduoti jo melui?
 • Jeigu tu… Kaip nepasiduoti manipuliacijoms?
 • Tu neteisi! Konfliktai ir jų sprendimo būdai.
 • Su manim kažkas ne taip… Kaip susitarti su vidiniu kritiku?
 • O jeigu jiems nepatiks? Kaip tvarkytis su kritika ir kitų nuomone?
 • Daugiau taip nebegaliu… Bejėgiškumas ir aukos pozicija.
 • Galėjau ir geriau… Perfekcionizmas.
 • Kas aš tokia, kad… Apsišaukėlio sindromas.
 • Aš esu… Priimti ir pamilti save su visais netobulumais ir trūkumais.

Ką tai gali reikšti Jums?


Labai draugiškom sąlygom, kurias rasite žemiau, Jūs galite turėti efektyvią saviugdos programą ir daugybę atsakymų į Jums rūpimus klausimus, kurių pagalba:

 • Sukursite savo norimo gyvenimo viziją ir aiškiai suvoksite, kam Jums to reikia.
 • Išlaikysite motyvaciją, kuri palaikys Jus pakeliui į norus, svajones, tikslus.
 • Vėl atgausite prigimtinį pasitikėjimą savimi ir atstatysite vidinės taikos būseną.
 • Sustiprinsite savivertę ir pradėsite realizuoti savo siekius.
 • Išsilaisvinsite iš pasikartojančių scenarijų ir pradėsite kurti naujus.
 • Labiau save mylėsite ir patikėsite, kad esate verta pačių nuostabiausių dalykų.
 • Išauginsite drąsą atsiverti gyvenimui ir eiti savo keliu.
 • Sustiprinsite vidinę komandą ir vis rečiau ieškosite atramos išorėje.
 • Nebelauksite palankesnių aplinkybių, sąlygų ar stebuklų, o imsitės iniciatyvos.
 • Pajausite daugiau vidinės ramybės ir lengvumo.
 • Užkursite vidinę ugnį ir atrastite motyvacijos šaltinį.
 • Liausitės save kaltinti ir graužti dėl nesėkmių.
 • Smalsiai ir su įkvėpimu pradėsite kurti naujas patirtis.
 • Kiekvieną dieną jausitės vis tvirtesnė ir laisvesnė!

Visa tai ir dar daugiau – šiame išskirtiniame Jūsų pokyčių projekte!


Kokia programos apimtis ir kaip viskas vyks?


 • PROGRAMOS TRUKMĖ 6 mėnesiai: pradžia liepos 05 d., pabaiga gruodžio 20 d.
 • 24 UŽSIĖMIMAI internetu. Užsiėmimai vyks antradieniais nuo 19:00 val. Vieno užsiėmimo trukmė 2 – 2.5 val. Jų metu nagrinėsime bazinę teoriją, drauge atliksime užduotis ir praktikas, kalbėsime apie konkrečias būtent Jums rūpinčias situacijas, gausite asmenines rekomendacijas. Jeigu gyvoje transliacijoje dalyvauti negalėsite, susitikimų įrašus galėsite peržiūrėti mokymų platformoje.
 • SAVAITINĖS PRAKTIKOS. Kiekvieną savaitę gausite tiek BENDRAS, tiek ir ASMENINES užduotis ir efektyvius pratimus, gerinančius savijautą, keliančius nuotaiką, padedančius atsipalaiduoti ar susikaupti, lengviau išeiti iš stresinių situacijų ir panašiai.
 • BENDRAVIMAS GRUPĖJE. Šio kurso dalyvėms bus sukurta atskira grupė pokalbių programėlėje (Messenger arba WhatsApp), kur galėsite bendrauti, užduoti Jums rūpimus klausimus, gauti rekomendacijas, dalintis potyriais, gauti ir duoti palaikymą vienos kitoms.

DRĄSA GYVENTI – tai projektas, kuri padės Jums sustiprinti pasitikėjimą savimi, augins savivertę, įkvėps realizuoti norus, siekius ar idėjas, sukurti vidinę palaikymo komandą, kuri bet kokioje situacijoje jums sakys „Aš su tavimi!“

Aš skyriau beveik 10 metų ir išleidau ne vieną tūkstantį eurų tam, kad sužinočiau ir patikrinčiau visą informaciją bei praktikas, kurias sudėjau į šią programą. O jūs visa tai gausite vienu metu ir galėsite naudotis tiek, kiek norėsite.

Jeigu tikrai norite teigiamo pokyčio gyvenime – projektas

DRĄSA GYVENTI

bus stiprus impulsas ir palaikymas Jūsų kelyje!


Toks projektas galėtų kainuoti 1097 Еur, bet Jums jis nekainuos ir 597 Eur  Tai kainuos net ne 347 Eur

Visa tai Jums kainuos TIK

 199 Eur*

*galimas mokėjimas dalimis (žr. registracijos formoje)


Užpildykite žemiau esančią registacijos formą ir spauskite REGISTRUOTIS. Gavusi Jūsų registraciją, atsiųsiu laišką su visa informacija. Jeigu laiško negausite, būtinai patikrinkite kitus el.pašto skyrius (reklama, naujiniai, spam) arba susisiekite el.paštu ilona.tamosiuniene@drasagyventi.lt bei telefonu +370 624 66482

  Jūsų vardas, pavardė (*)

  El.paštas (*)

  Telefono numeris (*)

  REGISTRACIJA Į PROJEKTĄ "DRĄSA GYVENTI" | nuo 2022 m. liepos 05 d.

  PASIRINKITE APMOKĖJIMO VARIANTĄ

  *Privalomi laukai


  Kas veda kursą?  Esu Ilona Tamošiūnienė, konsultantė (psichologinis konsultavimas International Career Institute, Londonas), ugdančioji vadovė (Professional Coach ICU), rašytoja, knygos ir projekto “Drąsa gyventi” autorė, lektorė, identiteto instituto „iGrow“ dėstytoja, seniausios Kinijoje žmogaus vystymosi sistemos Džun Juan Čigongo praktikė.

  Jau daugiau nei aštuonis metus padedu moterims sutvirtėti, įsikvėpti, išspręsti joms rūpimus klausimus. Profesinės veiklos „lagaminėlyje“ šiandien esu sukaupusi:

  • daugiau nei 20 metų domėjimosi žmogaus psichologija,
  • 10 metų mokymosi, darbo su savimi ir gaunamų žinių taikymo praktikoje,
  • 8 metai praktinio darbo su klientėmis,
  • daugiau nei 1000 pravestų asmeninių konsultacijų,
  • daugiau nei 200 pravestų seminarų ir programų, kuriose dalyvavo daugiau nei 2000 moterų.

  A

  signature

  Komentarai

  Ankstesnis
  20 svajones griaunančių minčių
  Išskirtinis Jūsų pokyčių projektas DRĄSA GYVENTI!