Kursas GYVENIMAS BE NUOSKAUDŲ. Kaip susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą?

Kaip pajausti lengvumą ir vidinę laisvę?

Kaip išlaisvinti savo Širdies erdvę ir

užpildyti ją džiaugsmu bei meile?

A

Apie tai ir daug daugiau…

4 savaičių internetiniame kurse
GYVENIMAS BE NUOSKAUDŲ

Kursas skirtas savarankiškam darbui, todėl dalyvauti galite bet kuriuo metu

A

Nepriklausomai nuo socialinio statuso, amžiaus ar piniginės storio, kiekvienos gyvenime būna situacijų, kai galvojame, kad su mumis pasielgė neteisingai, mus nuskriaudė, įskaudino ar pažemino, o kiekvienoje situacijoje išgyventas skausmas palieka savo pėdsaką – nuoskaudą. Ir kas žino, kiek tų pėdsakų esam sukaupusios. Gali būti, kad pripėduota visai nemažai…

Nuoskaudos – tai gilios žaizdos mūsų jausmuose, kurios neišnyksta savaime. Jos gali gyvuoti labai ilgai, teršti gyvenimą, atimti gyvenimo džiaugsmą ir būties lengvumą. Todėl verta – tikrai verta – susipažinti su jomis, išgirsti jas ir pagaliau paleisti.

Ir labai dažnai tuos pėdsakus metų metais nešamės savo viduje, kaltindamos aplinką, tėvus, brolius ar seseris, kolegas, draugus, pažįstamus. Ir taip, ne visada net pačios jausdamos, gyvename lydimos nuolatinio susierzinimo, pykčio, neapykantos ar net keršto būvyje.  

Pasislėpt ar apsimesti – nepavyks, nes jeigu jau skausmas paliko parašą, jis nepradings savaime taip, kaip, vaikštant pajūriu bangos nepastebimai ištrina smėlyje įspaustus pėdsakus. „Paslėptos“ nuoskaudos terš akimirkos gėrį, žadins norą grąžinti skausmą skriaudikui ar tik einančiam pro šalį, tirpdys džiaugsmą, lyg rūdys grauš santykius, augins nepasitenkinimą pasauliu, skandins gyvenimą tulžyje. Ir joms neįrodysi, kad taip elgtis negalima. Todėl, belieka su jomis susitvarkyti ir atleisti tiems, kurie pripėdavo. Bet… O kodėl turėčiau jiems atleisti?…


Tą patį klausimą kažkada uždaviau ir aš.


Nuoskaudų tema man pažįstama tikrai ne iš knygų ar svetimų pasakojimų. Kadaise pėdsakų buvau prikaupusi tiek, kad ir kvėpuoti nebuvo lengva. Pykau ant Tėvų, skaudinausi ant brolio, niršau dėl kitų „neteisingo“ elgesio su manimi. O kai girdėdavau pasiūlymą „atleisk“, viduje viskas tiesiog sukildavo. “O kodėl aš turėčiau kažkam kažką atleisti? Jie juk iš tiesų pasielgė bjauriai, o aš – ne Motina Teresė, kad visiems viską atleisčiau.” Viduje gyvenanti maža sužeista mergaitė niekaip negalėjo sutikti su tokia mintimi. “Kaip galima atleisti tai, kas buvo? Kaip galima atleisti žodžius “geriau tu būtum negimus”? Kaip galima atleisti už tai, ką esi girdėjusi, ir už tai, kaip su tavim elgėsi?”, – svarstė ji ir visomis jėgomis priešinosi pačiai atleidimo idėjai.


Labas! Man garbė, būti Jūsų kelyje!

Esu Ilona Tamošiūnienė.

Konsultantė (psichologinis konsultavimas „Counselling & Psychology“ International Career Institute, Londonas), sertifikuota asmeninio ugdymo specialistė (Professional Coach ICU), rašytoja, knygos ir projekto “Drąsa gyventi” autorė, lektorė, identiteto instituto „iGrow“ dėstytoja, seniausios Kinijoje žmogaus vystymosi sistemos Džun Juan Čigongo praktikė. Jau daugiau nei aštuonis metus padedu moterims sutvirtėti, įsikvėpti, išspręsti joms rūpimus klausimus. Ir viena iš dažnų temų, su kuria tenka darbuotis – prikauptos nuoskaudos ir atleidimas.

Ir beveik visoms tenka praeiti pasipriešinimo etapą „Jie elgėsi bjauriai, tai kodėl aš jiems turėčiau atleisti?“ Bet jis baigiasi ir ateina suvokimas, kad tai – ne dėl jų, o dėl savęs, o jau tada prasideda tikrasis darbas. Pamenu, kai vieną dieną ir aš supratau, kad pasirinkimo nebėra ir jeigu noriu judėti pirmyn – teks nusimesti tą sunkų akmenų maišą, kurį ant pečių velkuosi per gyvenimą. Prisipažinsiu, asmeniškai man procesas nebuvo nei malonus, nei lengvas. Tačiau šiandien aš tvirtai žinau, kad tai VERTĖJO padaryti.


Vertėjo dėl to jausmo, kuris atsirado, kai tai įvyko IŠ TIKRŲJŲ. Vertėjo, nes atleisti – tai:


Nusimesti svetimų kalčių nešulį ir susigrąžinti savo gyvenimą.

Gyvenime matyti ne tik penkiasdešimt niūrių atspalvių, bet visas gyvenimo spalvas.

Nustoti amžinai kentėti, kaltinti kitus ir save.

Turėti daugiau jėgų ir energijos gyvenimo kūrimui.

Jausti daugiau lengvumo, daugiau meilės sau ir pasauliui.

Nustoti kiurksoti prie gyvenimo lango laukimo režime ir pavydėti toms, kurios gyvena savo gyvenimus.

Atsisveikinti su praeitimi, liautis ją gaivinti, diena iš dienos darant dirbtinį kvėpavimą.

Nukreipti žvilgsnį į ateitį ir apsaugoti ją nuo besikartojančių praeities skriaudų.

Išlaisvinti energiją ir pakelti sparnus gyvenimo skrydžiui!


Jeigu to norite ir Jūs, kviečiu prisijungti prie kurso GYVENIMAS BE NUOSKAUDŲ, kuriame dalinuos visomis atleidimo paslaptimis, padėjusiomis man ir daugybei kitų moterų įveikti šį kelią!


Atleisti – verta. Vardan savęs ir savo gyvenimo, aiškiai suprantant, kad jiems visiškai nesvarbu, ar jiems bus atleista.

Atleisti verta tam, kad aplankytų neapsakomas lengvumo pojūtis, sustiprėtų vidinė ramybė, būtų daugiau džiugių akimirkų, nebeliktų skausmingų reakcijų į praeities įvykius ar žmones ir pasikeistų reakcijos į dabarties įvykius.

Atleisti už viską, kas gyvenime įvyko.

Ir už tai, kas neįvyko.

Atleisti jiems.

Ir atleisti sau.


Kas bus kurse?


I modulis. ĮVADAS.

 • Medžiagos įkėlimo data: kovo 22 d.
 • Nuoskauda – kas tai? Kaip formuojasi nuoskauda?
 • Pagrindiniai nuoskaudos aspektai.
 • Įsitikinimai, kurie trukdo atleisti. Kaip juos pakeisti?
 • Atleidimo procesas ir nauda.
 • Teorinė dalis (video formatu) + namų darbai (PDF formatu) + būsenų keitimo praktika (PDF ir audio formatu).

II modulis. AŠ IR KITI.

 • Medžiagos įkėlimo data: kovo 29 d.
 • Nuoskaudos ir nuostatos. Kodėl mes skaudinamės?
 • Nuoskaudų identifikavimas.
 • Kaip susitvarkyti su nuoskaudomis kitiems žmonėms?
 • Atleisti ir paleisti.
 • Teorinė dalis (video formatu) + namų darbai (PDF formatu) + meditacijos (audio formatu).

III modulis. TĖVAI IR VAIKAI.

 • Medžiagos įkėlimo data: balandžio 05 d.
 • Tėvai ir vaikai: svarbiausi santykio aspektai.
 • Šeima – kaip sistema.
 • Tėvų įtaka vaiko raidai.
 • Vaikystės pėdsakai: kur skauda?
 • Tėvai: atleisti ar priimti?
 • Teorinė dalis (video formatu) + namų darbai (PDF formatu) + meditacijos (audio formatu).

IV modulis. TAIKA SU SAVIMI.

 • Medžiagos įkėlimo data: balandžio 12 d.
 • Nematoma nuoskaudos pusė.
 • Pretenzijų prigimtis.
 • Atleidimo sau ypatumai.
 • Kaltė ir klaidos.
 • Susitaikymas su savimi.
 • Teorinė dalis (video formatu) + namų darbai (PDF formatu) + meditacijos (audio formatu).

❗️IŠ VISO KURSE: 6 video paskaitos (bendra trukmė ~6 val.) + 4 komplektai namų darbų su pratimais, technikomis + 4 savaičių būsenos keitimo praktika + 4 atleidimo meditacijos.

+ DOVANA: 7 anti-stresinės meditacijos + 10 stiprinančių pratimų kasdieniam naudojimui


❗️Visa medžiaga bus talpinama mokymų platformoje, kurioje turėsite asmeninę paskyrą. Prieiga prie medžiagos galios 3 mėnesius nuo prisijungimo dienos.


❗️Visos programos eigoje galėsite užduoti klausimus, tartis, bendrauti su kitomis dalyvėmis (bendravimas vyks mokymų platformos erdvėje ir bus matomas TIK šio kurso dalyvėms).


Kadangi programa pirmą kartą paruošta kaip atskiras kursas, o ne kitų programų dalis, kviečiu Jus prisijungti už draugišką kainą

tik 47 Eur!


Apmokėti galite dviem būdais: kortele arba banko pavedimu


Apmokėti kortele | PRISIJUNGSITE IŠ KARTO

Spauskite žemiau esantį mygtuką, atsidarius naujam langui spauskite pirkimo mygtuką, įveskite reikiamus duomenis, apmokėkite ir kursą pradėkite IŠ KARTO!

Apmokėti pavedimu | PRISIJUNGSITE PO APMOKĖJIMO

Užpildykite žemiau esančią registracijos formą ir kelių valandų bėgyje atsiųsiu Jums visą informaciją. Prieiga prie medžiagos bus atidaryta po apmokėjimo.

Jeigu laiško negausite, būtinai patikrinkite kitus el.pašto skyrius (naujiniai, reklama, spam’as)

Registracijos forma mokant pavedimu:

  Jūsų vardas, pavardė (*)

  El.paštas (*)

  Telefono numeris (*)

  REGISTRACIJA Į KURSĄ "GYVENIMAS BE NUOSKAUDŲ"

  *Privalomi laukai


  Ir dar – keli atsiliepimai apie bendrą darbą tų Moterų, su kuriomis dirbome kitose programose:

  A

  NATALIJA

  Laba diena, Ilona. Jau kurį laiką planuoju parašyti laišką ir padėkoti už Jūsų SVARBŲ DARBĄ, kuris apvertė mano gyvenimą aukštyn kojomis, gerąja to žodžio prasme.
  Dabar pasaulį matau visiškai kitomis spalvomis, nėra vien tik balta arba juoda, nėra blogo arba gero žmogaus. Jei jaučiuosi negerai ar  turiu konfliktą, atsigręžiu į save ir analizuoju savo veiksmus, savo poziciją ir pasinaudodama Jūsų duotais įrankiais dirbu su emocijomis, įsitikinimais ir kt. Stebuklingai išgaravo poreikis kaltinti kitus ir neprisiimti atsakomybės už tai kas vyksta mano gyvenime ( anksčiau buvo kiti kalti, o aš balta ir pukuota:)).

  Nuo programos „Drąsa gyventi“ pabaigos dirbau su savimi toliau, kiekvieną dieną.  Atsirado daug energijos, buities darbai tapo malonūs ir lengvi, iš namų išnešiau n – daiktų, kurie tiesiog buvo nenaudojami ir užėmė vietą, tarsi išsilaisvinu iš gniaužtų kažkokių. Su tėčiu, su broliu tapome artimesni, pajūtau jų vyrišką rūpestį, pagalbą, pasikeitė į gerą požiūris į vyrus, kitaip pamačiau savo tėtį, kuriame tiek daug ŽMOGIŠKUMO. Su vyru pasikeitė santykis, mes susikalbame, klausome ir girdime vienas kitą, jo santykis su vaikais kitoks, dingo kontrolė, atsirado šiluma.

  Pradėjau jausti…prisimenu pasakojote apie būseną, kurios negalėjote apibūdinti žodžiais, pasakėte jūs tai pajausite, nustebau, kaip tai negalima žodžiais apibūdinti 🙂 Dabar žinau, kad galima jausti tai, ko negali apibūdinti…Išeinu į lauką ir matau begalinį grožį: pievos, upeliai, medžiai, gėlės, dangus, saulė, vėjas, mėnulis…matau visą tai tarsi kitomis akimis.

  Dar kartą, AČIŪ, ILONA. JŪSŲ DARBAS LABAI SVARBUS!

  RASA

  Mano gyvenimas keičiasi. Ryškėja vaivorykštės spalvos, saulė šviečia bet kokiu oru, šeima mane myli ir esu dovana šiam pasauliui! Šiai dienai yra didelė mokymų pasiūla internete apie meilę sau, todėl labai svarbu atrasti sau tinkamą mokytoją,  kurio žinias pasidovanotum sau. Po ilgo ieškojimo galų gale radau tai, ko ieškojau. Kai pradėjau draugauti su Ilona, spalvos buvo „balta ir juoda“, „gerai arba blogai“, „taip ir ne arba dar nežinau“. Pradėjau suvokti ir keistis. Mano gyvenimas tapo visavertis. Jos mokymuose  gavau atsakymus į savo gyvenimo pilnatvę,  praturtinau save vidiniais resursais. Išmokau nekontroliuoti kitų, nemanipuliuoti, gyvenimas įgijo greitį, išmokau gyventi čia ir dabar…labai, labai, labai daug žinių ir praktikos. Džiaugiuosi gyvenimo dovanojamomis akimirkomis ir mėgaujuosi juo, keičiuosi aš – keičiasi ir mano aplinka…Ačiū gyvenimui už sutiktus žmones mano kelyje!

  RENATA

  Noriu padėkoti už kartu praleistą laiką, už kursą. Atėjau į šį kursą, norėdama gauti daugiau žinių ir praktikos, kaip pakeisti savo gyvenimą, atrasti savo svajonių darbą, taip pat, kad gyvenime būtų daugiau spalvų ir „prieskonių“. Kurso dėka labai daug padirbėjau su savo baimėmis, sužinojau, kokios mano tikros vertybės, kaip reikia būti savimi,  o ne atrodyti. Labai nustebau suvokusi, kad mano darbas ir yra mano svajonių  darbas, reikėjo tik patraukti savo baimes, suprasti savo scenarijų ir kitaip pažvelgti. Dabar matau daugiau spalvų ir tikrai turiu daug iššūkių, tai ir yra mano „prieskoniai“. Didelis AČIŪ!

  VILMA

  Kursas tikrai nerealus! Labai aiškiai, nuosekliai ir konkrečiai sudėliota medžiaga, išgryninti esminiai dalykai, kurie atvedė mus į tai, ką turime (tiksliau – nenorime turėti). Ir visas kursas vedamas su toookia Ilonos ramybe, leidžiant kiekvienai pačiai susivokti savo emocijose, įsitikinimuose, ir rasti būdus, kaip išeiti iš savo susikurtų kankinančių situacijų.
  Tiksliai, konkrečiai, aiškiai ir labai švelniai veda į tuos mūsų kiekvienos, ir visų kartu susivokimus ir duoda konkrečias praktikas. Labai aiškiai suvoki, kodėl nepavyksta pasiekti savo tikslų – kur dingsta Tavo dėmesys ir energija siekiant savo tikrųjų tikslų. Juk mes paprastai nepasiekiame savo tikslų, kuriuos užsibrėžėme ir norime pasiekti (kiekvienais metais vyksta tas pats….). Išsiaiškini priežastis, kodėl atsidūrei tokioje situacijoje, kuri tavęs netenkina, kodėl jauti emocijas, kurių nenorėtum jausti.
  Ir – gauni įrankius, kaip iš to nepasitenkinimo savo gyvenimu išeiti !!! Tai – jėga !!! Labai gražu ir smagu stebėti, kaip kurso dalyvės su kiekvienu užsiėmimu drąsėja, laisvėja – tai nerealu – taip pat kaip ir tu pati – tik kituose žmonėse tai mes dažniausiai pastebime greičiau. 

  Tūkstantis ačiūūū Ilonai už kursą! Abejojate ar verta dalyvauti kurse? Tikrai verta – sakau tai drąsiai, nes rezultatai tikrai pranoko visus mano lūkesčius. Kursas nėra tabletė, kur išgėrus ją viskas ateis savaime – reikės ir padirbėti. Tik gerai žinau, kad visos galime turėti norimus rezultatus – jei nuoširdžiai ir sąžiningai dirbsime kurso metu, o vėliau gautas žinias taikysime savo gyvenime. Jei to norite – drąsiai į kursą „Drąsa gyventi“!!! Su nuoširdžia pagarba ir dėkingumu Ilonai už jos nuostabų kūrinį – kursą „Drąsa gyventi“, o ir visus kitus jos mokymus. 

  KRISTINA

  Darbas su Jumis sugrąžino mane į gyvenimą. Ačiū Jums labai už jūsų energiją. Nežinau iš kur pas jus tiek kantrybės. Kai prisimenu save pradžioj, tai lyg į kiekvieną klausimą atsakymas buvo “nežinau” ar “niekas”, lydimas sunkių atodusių. Po truputį padėjot “atkasti” gyvybę manyje. Padėjote paprastai prisiminti, koks yra jausmas, kai randi tai, kas iš tikro yra mano noras, mano vertybė. Gavau įrankius stebėti ir matyti savo gyvenimą iš arčiau. Tarytum per padidinamąjį stiklą. Uždedi jį ant skaudamos ar neramios vietos ir matai, kaip pati kuri savo nelaimę ar laimę, kaip pati prisigalvoji ir tiki tais prisigalvojimais. Gyvenimas  mano kaip svogūnas dabar. Nulupus vieną sluoksnį, tikrai palengvėja ir vietos džiaugsmui širdy atsiranda.

  O jeigu turite klausimų ar norite pasikalbėti, visuomet galite man parašyti el. paštu ilona.tamosiuniene@drasagyventi.lt arba paskambinti telefonu +370 624 66482


  signature
  Ankstesnis
  Kai skausmas palieka pėdsaką. Apie nuoskaudas.
  Kursas GYVENIMAS BE NUOSKAUDŲ. Kaip susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą?