Kursas SAVĘS PRIĖMIMAS: AŠ ir NE AŠ. Kaip priimti save su visais netobulumais ir trūkumais?

Kaip gyventi taikoje su savimi ir supančiu pasauliu?

Ir pagaliau leisti sau būti ta, kas esi…

a
5 savaičių internetinis kursas
SAVĘS PRIĖMIMAS: AŠ ir NE AŠ

Kurso pradžia 2021 m. liepos 29 d.

Šis kursas jums bus naudingas, jeigu:


 • Per mažai savimi pasitikite ir laukiate pritarimo iš kitų.
 • Lengvai pasiduodate kitų manipuliacijoms.
 • Stengiatės kitiems patikti ir išgyvenate, jeigu taip nevyksta.
 • Vengiate konfliktų ir stengiatės kitiems įtikti.
 • Dažnai save smerkiate ir kritikuojate. aaaaaaaaaaaa
 • Dažnai jaučiate įtampą, nepasitenkinimą savimi ir gyvenimu.
 • Nedrįstate apibrėžti savo ribų ir pasakyti NE tam, kas jus žeidžia.
 • Bijote suklysti.
 • Pataikaujate kitų poreikiams ir dėl jų atsisakote savo norų.
 • Bijote išsakyti savo nuomonę ir apginti ribas.
 • Pergyvenate dėl savo „trūkumų“ ir sunkiai matote privalumus.
 • Be pagrindo abejojate savimi.

Taip jaučiatės ne viena


Daugybė moterų jaučiasi panašiai kaip jūs. Todėl ir atsirado šis kursas, skirtas toms moterims, kurios pavargo nuolat dairytis, ką kiti galvoja apie jas ir jų sumanymus, kurioms nusibodo jaustis taip, lyg su jomis būtų „kažkas negerai“, kurios nebenori trypčioti vietoje ir laukti pritarimo iš kitų.

Kurse pateikiu konkrečias metodikas, patikrintas ir veikiančias praktikas. Moterys, kurios dalyvavo ir dalyvauja programose šiuo metu, džiaugiasi teigiamais pokyčiais, o tai reiškia, kad programa VEIKIA ir duoda REZULTATĄ.


Štai ką sako kurse SAVĘS PRIĖMIMAS: AŠ ir NE AŠ dalyvavusios moterys:


EDITA

Esu kažkokios (dar nesugebu įvardinti sau kokios) laimingos, pakylėtos būsenos, atradusi Jūsų kursą. Su atbundančiu pavasariu ir Jūsų išminties dėka pradedu gyventi tarsi iš naujo. Oj, kiek visokių spalvų ir atspalvių akinukų nukrito! Jūsų kursą sąžiningai  „praėjau“, bet suprantu, kad tai tik prisilietimas, pabandymas, ir prie daugelio dalykų reikėtų padirbėti daug kruopščiau. Tą ir padarysiu! Jūsų išmintis ir ramybė įkvepia. Ir visa tai norisi semti saujom! Ačiū!

VIOLETA

Man ši mokymo programa atėjo būtent tuo laiku, kai labiausiai reikėjo. Prisipažinsiu, jog ne viskas sekėsi puikiai, tačiau pasinaudojau kiekvienu Jūsų mokymu. Svarbiausia, kad protas pradėjo rimti, keitėsi ir visos keturios energijos, įsitikinimai. Labai patiko ir patinka vizualizacijos. Ačiū Jums, Ilona, didžiulis, kad esate ir ateinate tada, kai labiausiai reikia…o gal tam jau buvau pasiruošusi:) Žinau, kad praktikuosiu vėl viską iš naujo. Jūs nuostabi, charizmatiška, „sekiau“ Jus keletą metų, skaičiau, klausiau. Ir ši programa man davė pagrindinius pamatus Drąsai gyventi. Ačiū ir didžiulės sėkmės Jums bei visoms merginoms, moterims, kurios siekia pokyčių savo gyvenime.

AUŠRA

Programa nuostabi. Laikas prabėgo taip greitai. Meditacijos nuostabios ir efektyvios. Balsas tiesiog tobulas ir vedantis giliai į meditaciją. Iš lektorės sklindanti ramybė ir užtikrintumas žavi. Ieškančioms ir tyrinėjančioms savo vidinį pasaulį – puikus kursas. 

SILVIJA

Tai, ką jūs darot – nuostabu. Įkvėpti, pažadinti, sustiprinti moteris, kurios dažnai pavargusios, nusiminusios, praradusios viltį, o galbūt tiesiog pasimetusios. Niekada neturėjau mokytojo, nežinau, kas tai, bet tai, ką jūs darot ir kuo pasidalinat, veikia mano gyvenime, išlaisvina ir moko mylėti ne tik save, bet ir kiekvieną žmogų, atsiverti ir ištikrųjų pamatyti. Labai Jums ačiū.

INGA

Ačiū labai Ilona, už nerealiai naudingą kursą, jaučiuosi visai kitaip, laisvesnė, labiau mylinti save, drąsesnė.

ROSITA

Šis kursas – tai pati geriausia investicija mano gyvenime į pačios savęs analizavimą, supratimą, ir žengiant žingsnis po žingsnio tobulėjimo link. Nuoširdus ačiū Ilonai už tikrai suteiktas labai vertingas žinias. Rekomenduoju visoms Moterims, tikrai nenusivilsite, o gausite daug neįkainojamų žinių, kurių niekas mūsų vaikystėje nemokė.

IRMA

Kelios dienos po seminaro „AŠ IR NE AŠ“, esu apstulbusi nuo jame vykusių „burtų“. Supratau, kad esu visokia, turiu tai pripažinti, ta atmetama „blogoji“ dalis irgi reikalinga. Gavau pamąstymų ir praktinių metodų, kaip toliau pažindintis su savimi. Ačiū nuostabiai lektorei Ilonai. Jaučiau jos įsijautimą ir atsidavimą tam, ką ji daro. Tai žavinga.

ŽIVILĖ

Ačiū labai už seminarą. Man asmeniškai seminaras buvo neeilinis. Labai daug atradimų, naujų atsakymų, naujų minčių ir labai daug klausimų. Tiesą pasakius, paprastai po seminarų visada turiu ką pasakyti, o po jūsų liko kažkoks nepaaiškinamas vidinio praturtėjimo jausmas ir mažai žodžių. Mane nustebino jūsų įžvalga apie mane ir tai tik dar labiau pažadino mano norą domėtis savimi ir tuo, kas esu. Ir atrodo, kad tai tik pradžia…

JOLITA

Noriu labai padėkoti už Jūsų skirtą laiką!!! Ačiū labai už tokį puikų seminarą! Už gautas įžvalgas ir gausybę naujų žinių, kurios toliau padės einant savęs ieškojimo keliu. Po Jūsų seminaro atėjo suvokimas, kad iki šiol ieškojau savęs ir tas ieškojimas buvo toks paviršinis, o tikroji mano asmenybės esmė nematoma kitiems ir man pačiai nesuprantama. O vakar akys plačiai atsivėrė, nes buvo toks jausmas lyg kas būtų pažadinęs ‘miegančią gražuolę’ ir pasakęs ‘pasižiūrėk atidžiau į save’. Ir supratau, koks reikalingas buvo tas sukrėtimas – tikram darbui su savimi. Ačiū Jums labai!!!

LINA

Ačiū už Jūsų skirtą energiją mums. Seminaras buvo WOW…tiek daug naudingos informacijos. Jūs įvardijote dalykus, kurie buvo “ant liežuvio galo”, tačiau taip ir neturėjo “pavadinimo”. Labai daug naudingos praktikos, tikrai norėsiu sudalyvauti kitame Jūsų seminare. 

JOLANTA

Sveiki visi, skaitantys šį atsiliepimą! Į Ilonos vedamą seminarą atvykau be jokios išankstinės nuostatos ir visiškai nesusipažinusi su jos mintimis, sklandančiomis internetinėje erdvėje. Taip, man patinka iššūkiai! Likau labai nustebinta ir patenkinta tuo, ką gavau, o diena, kurią praleidau kartu su visiškai nepažįstamais man žmonėmis, tapo neeiline mano gyvenimo diena. Ilona atliko milžinišką darbą: apjungė mus visus ir, tuo pat metu, kiekvieną atskirai panardino į savo vidinį pasaulį, kad galėtume atrasti savo šviesą ir savo šešėlius, slenkančius greta. Ačiū Jums, Ilona, labai už šią patirtį ir neeilinius atradimus! Tikiu, kad Jūsų darbas daro stebuklus – juk pažinti ir pripažinti save taip sunku…Su gražiausiais linkėjimais visiems. 

RASA

Wow wow wow! Šiandien atlikau praktiką…kai susimaišė abi energijos, tai upeliais ašaros bėgo prisilietus, pajautus savo prigimtinę energiją!!! Lengvumas, energija su tokiu tvirtu stuburu! AČIŪ, Ilona, už praktiką.

Kursas tikrai naudingas, ypač esu patenkinta energijų sujungimo praktika, kad kasdien galiu praktikuoti ir pajusti, prisiminti prigimtinę būseną, ačiū ačiū ačiū. Anksčiau tai patirdavau tik eidama į asmenines konsultacijas, o dabar turiu įrankį pati! Jaučiu didesnį savęs, savo emocijų priėmimą, daugiau meilės sau 🙂 Patiko rašto darbai, padėjo pažinti save, skirti laiko sau, pažvelgti į savo vidų. Tiek žinių, praktikų suteikėt! 


Jeigu ir jūs norite jaustis tvirčiau, labiau pasitikėti ir leisti sau būti savimi, prisijunkite prie moterų, kurios jau tai padarė!

Kas bus kurse?


ATRASITE

Išanalizuosite savo AŠ koncepciją ir identifikuosite tas dalis, iš kurių kyla trūkumo, nepasitenkinimo savimi pojūtis. Sužinosite sveikos AŠ koncepcijos požymius ir gausite konkrečius metodus, kaip tvarkytis su tais aspektais, kurie jums kenkia.

PRIIMSITE

Paprastų ir efektyvių metodų-pratimų pagalba priimsite kiekvieną savo „trūkumą“, leisite sau būti ta, kas esate, turėsite mažiau pretenzijų tiek sau, tiek ir šalia esantiems. Išmoksite daug greičiau išeiti iš slegiančių emocinių būsenų ir jausitės gerokai tvirčiau.

ATLEISITE

Atleisite sau už visą praeitį ir savo netobulumus, paleisite visas kaltes, suprasite, kad jūsų gyvenime nėra klaidų, pradėsite labiau pasitikėti savimi ir savo pasirinkimu. Būsite drąsesnė ir dugiau nuveiksite savo bei kitų žmonių labui.

PRIPAŽINSITE

Aiškiai pamatysite, kokią dalį savęs atmetate ir suvoksite, kad ji taip pat gali būti naudinga. Pripažinusios tas savo savybes, kurias neigiate, jūs pasijusite tvirčiau ir jums mažiau įtakos turės kitų žmonių nuomonė. Jūs pasijusite laisvesnės santykiuose, negriaudamos jų.

SUSTIPRINSITE

Identifikuosite savo poliariškumus, kurie verčia jus mėtytis iš kraštutinumo į kraštutinumą. Suvoksite tas savo dalis, kurioms kažkada pasakėte NE. Susijungsite su savo visuma ir pažadinsite vidinę galią. Sustiprinsite vidinę atramą ir pradėsite labiau pasikliauti savimi.

SUSIJUNGSITE

Atliksite UNIKALIĄ praktiką, padėsiančią susijungti su savo prigimtine jėga ir suvokti, kas jūs esate iš tikrųjų.

Pajauskite vidinę laisvę reikštis taip, kaip nori jūsų širdis, ir būti ta, kuo esate iš tikrųjų!


Kaip kursas vyks?

Kursą pradedame liepos 29 d.

Viskas vyks nuotoliniu būdu (internetu) | trukmė – 5 savaitės

A

6 INTERNETINIAI SEMINARAI, kurių metu gausite esminę teoriją, rekomendacijas dėl jos praktinio pritaikymo, galėsite užduoti jums svarbius klausimus.

 • Pirmasis internetinis seminaras vyks liepos 29 d. (ketvirtadienį) nuo 19:30 val. iki 21:00 val.
 • Kievieną savaitę ketvirtadieniais 19:30 val. vyks internetiniai seminarai, kurių metu aptarsime praėjusios savaitės darbus, bus išdėstyta nauja savaitės medžiaga, galėsite užduoti jums rūpimus klausimus.
 • Jeigu tą dieną seminare dalyvauti negalėsite, įrašą galėsite peržiūrėti jums patogiu laiku.
 • Klausimus ar situacijas, kurias norėtumėte išsiaiškinti ir spręsti, galėsite pateikti tiek seminaro metu, tiek ir iš anksto el.paštu.
 • Internetiniai seminarai vyks naudojant ZOOM programėlę. Kiekvienas seminaras turės savo nuorodą, kurią gausite el.paštu seminaro dieną.

〉SAVAITINĖS UŽDUOTYS. Drauge su teorine medžiaga jūs gausite teminę užduotį (pagal savaitės temą). Užduotys pateikiamas audio arba PDF formatu. Tai yra pratimai, efektyvūs metodai, specialios technikos, vizualizacijos, skirtos vienam ar kitam klausimui spręsti. Užduotis, praktikas, vizualizacijas jūs galėsite išsisaugoti savo kompiuteryje ar telefone ir naudoti neribotą laiką. Užduotis galėsite atlikti jums patogiu laiku.

TEMOS. Medžiaga suskirstyta pagal savaites, bet jūs galėsite darbuotis savo tempu ir taip, kaip jums bus patogu.

 • Pirmoji savaitė. AŠ koncepcija. Kas ją sudaro? Kokia jūsų asmeninė AŠ koncepcija? Kurie koncepcijos elementai kelia nepasitenkinimą? Kas AŠ esu? Analizė ir identifikavimas.
 • Antroji savaitė. Vidiniai paveikslai „Aš ideali“ ir Aš reali“. Kaip jie formuojasi, kuo skiriasi ir kur didžiausi nesutapimai? Ką daryti, kad šių paveikslų atsiskyrimas nebekeltų vidinio konflikto?
 • Trečioji savaitė. Atleidimas ir priėmimas. Kaip atleisti sau dėl kažkada padarytų klaidų? Kaip liautis save kaltinti ir išsilaisvinti iš kaltės rato? Kaip leisti sau daryti tai, ko norisi, nebekaltinant ir nebegraužiant nei savęs, nei kitų?
 • Ketvirtoji savaitė. Savęs priėmimo praktikos. Ką reiškia priimti ir pamilti save? Kaip priimti visus savo netobulumus ir trūkumus? Kaip tvarkytis su kitų žmonių nuomone ir kritika?  
 • Penktoji savaitė. AŠ ir NE AŠ. Kaip formuojasi poliariškumai? Kas tai yra – AŠ ir NE AŠ? Kur dingsta vidinė galia ir kaip ją susigrąžinti? Kaip susijungti su savo atmestomis dalimis ir liautis neigti savo esmę?

〉KLAUSIMAI – ATSAKYMAI. Kylančius klausimus galėsite užduoti uždaroje mokymų platformos grupėje, prie kurios prisijungti galės tik šios grupės dalyvės. Į klausimus atsakinėsiu tiek raštu, tiek ir papildomuose vaizdo įrašuose. Klausimus galėsite pateikti tiek mokymų platformoje, tiek ir tiesiogiai el.paštu.

〉Jūsų paskyra mokymų platformoje galios dar 6 mėnesius po programos pabaigos.


Ar jūs norite…?


 • Jaustis ramiau ir laisviau bendraujant su kitais žmonėmis.
 • Liautis aukoti savo norus ir poreikius vardan kitų patogumo.
 • Drąsiau reikšti savo nuomonę ir kalbėti apie tai, kas svarbu yra jums.
 • Nustoti save kritikuoti ir „graužtis“ dėl nesėkmių, klaidų bei „netobulumų“.
 • Pradėti jausti savo vertę ir nustoti taikytis su dalykais, kurie jus žeidžia.
 • Lengvai atpažinti manipuliacijas ir tvirtai pasakyti NE tada, kai to reikia.
 • Sukurti sveikesnius santykius su savimi, artimaisiais ar mažiau pažįstamais žmonėmis.
 • Išsilaisvinti iš kaltės jausmo ir nuolat lydinčio pojūčio, kad su jumis „kažkas ne taip“.
 • Liautis būti „patogia“ ir aukoti savo norus bei poreikius, kad tik jie atkreiptų į jus dėmesį.

Būti taikoje su savimi! Būti laisva!


LAISVA nuo nepagrįstų reikalavimų, svetimų taisyklių ir stereotipų.

LAISVA nuo svetimų nuomonių, sprendimų ir manipuliacijų.

LAISVA nuo svetimo ribotumo, pagiežos ir negatyvo.

Kiek jūs sumokėtumėt už tokią laisvę?

Man ji kainavo labai daug. Dešimtmetis mokymosi, darbo su savimi, dešimtys mokymų, perskaitytų knygų, paieškos, bandymai, klaidos ir nepavykę eksperimentai.

Patirtys ir neįkainojami ATRADIMAI.

Tūkstančiai eurų ir pinigais neįvertinami resursai – laikas bei energija.

Dabar dalinuosi su jumis tuo, kas padės ir jums apkabinti visą save, išlaisvinti vidinę jėgą ir drąsą gyventi remiantis savo vertybėmis, daryti tai, kas svarbu jums, kurti, mylėti, o kartais ir krėsti pokštus. Kad liktų mažiau išsigalvotų pretenzijų ir bereikalingų apmąstymų. Kad atsirastų daugiau laisvės bei spontaniškumo. Kad jūsų gyvenimas suspindėtų kitokiomis spalvomis, pradėtų žaisti švelniais blyksniais, skleisti fantastiškus aromatus. Ir atsirastų daugiau energijos, kuri leis nuversti kalnus ir įkopti į neįveikiamas viršukalnes. Nes aš noriu, kad mano pasaulyje būtų kuo daugiau laimingų žmonių!

Todėl tai, kiek kainuoja šis kursas palyginti su jo VERTE, yra tik simbolinė kaina.


Jūs galite padovanoti sau tokią laisvę ir jėgą jau šiandien! Ir visiems laikams! 

Išankstinės registracijos kaina vietoje 147 Eur

97 Eur*

*galima mokėti dalimis (2 x 55 Eur)


Užpildykite žemiau esančią formą dabar ir kelių valandų bėgyje atsiųsiu Jums visą informaciją. Jeigu laiško negausite, būtinai patikrinkite kitus el.pašto skyrius (naujiniai, reklama, spam’as)

  Jūsų vardas, pavardė (*)

  El.paštas (*)

  Telefono numeris (*)

  REGISTRACIJA Į KURSĄ "SAVĘS PRIĖMIMAS: AŠ IR NE AŠ" | nuo 2021 m. liepos 29 d.

  PASIRINKITE APMOKĖJIMO VARIANTĄ:

  *Privalomi laukai


  Kas veda kursą?  Labas! Man garbė būti Jūsų kelyje!

  Esu Ilona Tamošiūnienė. Konsultantė (psichologinis konsultavimas „Counselling & Psychology“ International Career Institute, Londonas), sertifikuota asmeninio ugdymo specialistė (Professional Coach ICU), rašytoja, knygos ir projekto “Drąsa gyventi” autorė, lektorė, identiteto instituto „iGrow“ dėstytoja, seniausios Kinijoje žmogaus vystymosi sistemos Džun Juan Čigongo praktikė.

  Jau daugiau nei aštuonis metus padedu moterims sutvirtėti, įsikvėpti, išspręsti joms rūpimus klausimus. Profesinės veiklos „lagaminėlyje“ šiandien esu sukaupusi:

  • daugiau nei 20 metų domėjimosi žmogaus psichologija,
  • 10 metų mokymosi, darbo su savimi ir gaunamų žinių taikymo praktikoje,
  • 8 metai praktinio darbo su klientėmis,
  • daugiau nei 1000 pravestų asmeninių konsultacijų,
  • daugiau nei 200 pravestų seminarų ir programų, kuriose dalyvavo daugiau nei 2000 moterų.

  A

  Myliu tai, ką darau, ir darau tai, ką myliu!

  Esu praktikė, todėl abstrakčios teorijos mane domina tik tiek, kiek jos yra pritaikomos tikrame tikro žmogaus gyvenime. Mano kuriamos programos – tai 20-ies metų domėjimosi žmogaus psichologija ir 10-ies metų intensyvaus mokymosi, tyrinėjimo bei darbo rezultatas. Kaip dėlionę sudėliojau iš įvairių praktikų, metodų, patyrimų. Visas programos turinys – asmeniškai išgyventas, išmėgintas, patirtas ir veikiantis. Su azartu ir atsidavimu tyrinėju gyvenimą, žmogų, ieškau atsakymų, o juos radusi – tikrinu, testuoju, nagrinėju, kaip tai veikia realiame gyvenime. Kai tai atrandu, tuomet ir dalinuos su jumis. Visas naudingas ir rezultatus duodančias žinias, metodikas, technikas sudedu į kuriamas programas tam, kad ir kiekviena moteris galėtų jomis pasinaudoti per gerokai trumpesnį laiką ir už dešimtis kartų mažesnes sumas, nei skyriau aš.


  Programoje pateikiu konkrečias metodikas, patikrintas ir veikiančias praktikas. Moterys, kurios dalyvavo ir dalyvauja programose šiuo metu, džiaugiasi teigiamais pokyčiais, o tai reiškia, kad programa VEIKIA ir duoda REZULTATĄ.


  LAIMA

  Seminaras buvo labai naudingas, verčiantis susimąstyti, pažiūrėti į save giliau. Labai nustebino tai, kad jūs jau po kelių valandų bendravimo apie mane galėjot pasakyti tai, ką, rodos, žinau (bet dar ne taip seniai sau pripažinau…) tik aš ir nuo visų slepiu. Rodos, to niekas nemato! O jūs pamatėt. Maniau, kad aplinkiniams transliuoju viena, o pasirodo – visai ką kita…Tai rodo, kad jūsų darbas yra naudingas ir esat gera specialistė, o man dar reikia su savimi padirbėti… 

  INGRIDA

  Žinia apie seminarą tarytum pati mane susirado, kai man to labiausiai reikėjo. Akimirksniu, ryte prarijau akimis informaciją – užkabino, rezonavo – užsiregistravau! Viskas vyko impulsyviai ir iš “dūšios” – viskas vyko taip, kaip turėjo vykti – tai supratau po seminaro… Ačiū miela Ilona, už “pamątymus”, “burtus”, “sau klausimus – atsakymus”, “baimių iškėlimą į viršų” ir nebebijojimą – už visą Didelę Dieną su didžiuliu antplūdžiu energijos! Ši Diena įnešė kaitos – judėjimo, kaip naujo tyro pavasarinio oro gūsis – tikėjimo ir pasitikėjimo kaip prasimušęs šaltinėlis – sruvenimo, bėgimo ir skaidrumo mano kasdienybėje. Dabar aš žinau ir tikiu! 

  AUŠRA

  Į seminarą atėjau vedina intuicijos ir smalsumo. Suintrigavo jo pavadinimas ir klausimas sau: ko dar apie save nežinau? Pasirodo, daug ko… Ačiū lektorei už taiklias įžvalgas, labai įdomias ir veiksmingas praktikas, aiškų dėstymą bei puikią nuotaiką. Po seminaro lydėjo šypsena ir laimės pojūtis. Ačiū Jums dar kartą ir iki pasimatymo tolimesniuose seminaruose. 

  JURGITA

  Seminaro metu lektorė sugebėjo atitraukti ilgai ant akių užtrauktą širmą ir parodyti man save, savo baimes ir už jų slypinčius motyvus. Po šio seminaro supratau, kad laimės ieškojau visai ne tuose dalykuose, kuriuose reikėtų ir kad baimės mus stabdo gyventi. Ačiū lektorei už nuostabią ir įsimintiną dieną.

  EGLĖ

  Prieš ateidama į seminarą, ėjau su mintim, su bėda: kaip man jaustis laisvai, kodėl aš suvaržyta, kodėl bijau…Bet seminaro eigoje paaiškėjo, kad tai – tik “šakelės”…ir aš radau “šaknis”…atsirado ir sprendimas, tiksliau – įrankis, kuriuo naudojantis aš siekiu save išlaisvinti, kad būtų lengviau kvėpuoti tolimesniam kely. Pamenat, Ilona, mes kalbėjom apie mano tėvus, apie mamą…anksčiau man buvo sunku bendrauti su ja, praeitis vis kišdavo koją…aš tiesiog guvenau praeityje…manęs nebuvo ČIA…va ką aš tikrai supratau ir įsisavinau. Tai man be galo didelis pasiekimas. Man dabar lengviau…aš pradėjau kvėpuoti…aš pajaučiau save. Aš supratau, ką visa tą laiką dariau su savimi…gręžiojausi į praeitį…o dabar aš pakėliau akis! Atsimerkiau! Su dėkingumu ir meile.

  JANINA

  Tai tikrai buvo super seminaras. Daugiau tokių seminarų. Sužavėjo praktiniai užsiėmimai, kurių metu taip akivaizdžiai pamačiau save, kaip tai atsispindi išorėje, tarsi veidrodyje. Sėkmės Jums!

  ANDŽELA

  Kalbant apie mokymus, jie tikrai buvo man vertingi. Esu dalyvavusi ne vienuose saviugdos mokymuose, tačiau motyvų tema šį kartą man pasirodė pateikta kitaip ir svarbiausia, prasmingai. Geriau suprantu savo tikruosius motyvus, į savo kasdieninį elgesį žiūriu šiek tiek kitaip. Tiksliau tariant, kitus dalykus įžvelgiu, tuo pačiu ir geriau suprantu ko noriu ir į ką reaguoju. Kitas man svarbus dalykas buvo – darbas su baimėmis. Buvo sunku, bet veiksminga. Nepaisant to, kad gyvenimo įvykiai liko tokie patys, mano santykis su baime pasikeitė. Bent jau šiuo metu ji tarsi kažkur dingo. Dėkoju Jums labai už pagalbą. 

  ASTA

  Ačiū, kad seminare įkvėpėte pažiūrėti į save iš šalies, kad parodėte, jog nėra blogų savybių – visos jos geros, nes iš visų jų susidedu AŠ. Ypač vertinu, jog parodėte, kad baimės nėra tokios didelės, kai jas įvardini. Įkvėpimo kitiems seminarams!

  REDA

  Galvoju apie seminarą, perkratau – žinokit jėga – girdėdama kiekvieną dalyvę ir radau dalį savęs, atrodo visą laiką kalbėjom apie jau gerai žinomus dalykus, bet visai kitu kampu. Aš pati dar sykį supratau, kad jau esu nemažai su savimi padirbėjusi, bet po seminaro (ne iš karto) dar labiau į viską pradėjau žiūrėti daug paprasčiau (kaip sakoma praleidžiu ‘per pirštus’). Ir niekas čia nevyksta šiaip sau. Žodžiu, lengvinuosi sau gyvenimą. Pačios seminarą rekomendavau keliems žmonėms – ne dėl reklamos, o dėl to, kad jis turi prasmę.

  IEVA

  Savaitė po seminaro buvo labai įdomi. Tiesą sakant apibūdint ją kaip įdomią, tai beveik nieko nepasakyt. Toks jausmas, kad per tas kelias dienas išgyvenau iš naujo dalį savo gyvenimo.Tai seminaras, kuriame tu pats pradedi matyti ir suvokti, kodėl gyveni taip kaip gyveni, kodėl gauni tokius rezultatus, kuriuos gauni, kodėl esi ten kur esi ir toks, koks esi. Bet turi eiti atvira širdim ir protu. Kitu atveju liksi virti tose pačiose sultyse, kuriose plaukiojai iki šiol. Tad jei esi pasirengęs būti nuoširdus ir atviras su savimi iki pačių tamsiausių savo kampelių, tai Ilona yra tas žmogus, kuris turi stiprybės ir gebėjimo vesti tave saugiai per tai.

  IRENA

  Ačiū Jums už atsidavimą daryti tai, kas keičia žmonių gyvenimus. Ačiū už puikų savaitgalį. Ačiū už puikias teorines žinias ir unikalias praktikas. Ačiū už atsiųstą medžiagą. Jūsų seminare jaučiausi labai gerai, lengvai, laisvai, nes visą tą laiką buvote su mumis kiekviena, kiekvienos suvokimo lygyje (aš taip jaučiau). Gavau dar aiškesnius atsakymus į tuos klausimus, dėl kurių ir atėjau. Man tai parodė praktiniai užsiėmimai. Šiandien jaučiu dar didesnę vidinę ramybę, tikėjimą savo žiniomis, lengviau jomis dalintis. Gimsta naujos idėjos, jas lengva išjausti. Anksčiau to nebuvo arba nesupratau. Dar kartą DIDELIS AČIŪ už puikiai ir prasmingai praleistą laiką. Dėkoju už leidimą kreiptis pagalbos. Linkiu Jums vidinės, moteriškos išminties, ramybės stiprybėje bei nuostabaus laiko sau. Iki malonaus… 

  DAIVA

  Seniai jau buvau seminaruose, vis ieškodavau kažko, kas būtų įdomu ir tikslinga man. Netyčia užkliuvo seminaro pavadinimas ir nesuabejojau, kad tai man. Seminaras labai patiko. Esu giliuose apmąstymuose, klausimuose. Antra diena man paliko daug įspūdžių, pabaigoje vos tvardžiausi, o namie tai upės pasipylė :). Nenorėjau labai atvirauti, bet buvau išgryninta, supratau, kad esu kažkur ne ta linkme, o gal ta, bet viskas giliai ir per ilgai užsibuvę, esu įstrigusi kažkokiame rate. O aš stebėjausi jūsų ta paslaptinga harmonija, ramybe, paprastumu, įsiklausymu, gražia šypsena :). Seminaras davė naudos, ačiū.

  NIJOLĖ

  Seminaro metu jums pavyko atrasti ir parodyti man svarbius dalykus. Jeigu nori susivokti savyje, pamatyti tai, kas tave gyvenime labiausiai trikdo, sukelia daug problemų, jausmų, bereikalingų veiksmų, pasirinkimų. Gana netradicinis priėjimas prie susivokimo. Geros praktikos, konkretūs patarimai. Jūsų seminaro metu pateikta medžiaga ir suvokimas padėjo man lengviau pažvelgti į gyvenimą. Šį seminarą rekomenduočiau tam, kuris yra savęs pažinimo kelyje. Arba tam, kuris visiškai nesigilino į save.

  VIDMANTĖ

  Atėjau į seminarą vedina smalsumo, tačiau jame atradau daug informacijos apie save, į kurią anksčiau nekreipdavau dėmesio. Ilona atvėrė man akis ir dar kartą įsitikinau, kad jokiu būdu niekada negalima pamiršti savęs. Ačiū, Ilona, už tikrai reikalingą ir naudingą darbą, kurį atliekate. Būtinai apsilankysiu kituose seminaruose.


  Dar turite abejonių, ar ši programa yra jums? Išsklaidykime jas!


  〉Ar man tiks ši programa? 

  Jeigu esate čia, greičiausiai, kažko ieškote – žinių, sprendimų, variantų pagerinti savijautą, jūsų gyvenime yra tai, ką jūs atidėliojate ateičiai ir nedrįstate padaryti. Jūs jau suvokiate, kad reikia kažko imtis, nes kitaip įkrisite į dar didesnę “pelkę”, pilkumą, nuobodulį, o savaime niekas nepasikeis. Kitos pasieks tikslus, įgyvendins svajones, o jūs taip ir liksite ten, kur esate. Ir jūs šito nenorite. Jūs norite augti, tobulėti, mokytis geriau pažinti save ir kitus žmones, kasdieną kurti vis gražesnį gyvenimą. O jeigu taip yra, šio kurso eigoje gaunama medžiaga, užduotys ir praktikos būtinai jums padės tai padaryti.

  〉O jeigu aš neturėsiu laiko užsiėmimams? 

  Jeigu ieškote priežasčių, kodėl nereikia nieko daryti ir keisti, ši priežastis yra labai tinkama. Realybėje nerasti sau 15-30 minučių per dieną tiesiog neįmanoma. Juo labiau, kad tai minutės, kurios gali padaryti didelę teigiamą įtaką jūsų būsenai, savijautai ir gyvenimui. O tol, kol neatrasite laiko sau ir tiems dalykams, kurie jums svarbūs, niekas nesikeis. Na, nebent jūsų gyvenime yra svarbesnių dalykų, nei jūsų gyvenimas.

  〉Man nejauku dalyvauti grupėje, atvirauti ir dalintis išgyvenimais. 

  Jeigu taip yra, sprendimas dalyvauti grupėje bus pirmasis svarbus žingsnis į  stipresnę save. Juo labiau, tam, kad pradžioje būtų paprasčiau, jūs galėsite susikurti pseudonimą ir juo prisistatyti, niekas nereikalaus atskleisti jokių asmeninių duomenų ar parodyti nuotraukų. Niekas nevers jūsų kalbėti, reikšti nuomonę, užduoti klausimus ar dalintis įžvalgomis. Dalinsitės tik tuo, kuo norėsite ir išdrįsite. O programos eigoje, pajutusi bendrą draugišką atmosferą, supratimą ir palaikymą, atsiskleisite labiau ir išlaisvėsite. O iš kitos pusės – jeigu gyvenime sunku atsiverti, ši grupė gali tapti saugia eksperimentų ir naujų gebėjimų lavinimo erdve.

  〉Ar efektyvus yra darbas internetu? 

  Vienareikšmiškai – taip. Ir efektyvus, ir patogus. Šiuolaikiniame technologijų amžiuje būtų neteisinga nesinaudoti jų teikiamais privalumais. Dalyvaujant užsiėmimuose internetu tauposi laikas, nereikia niekur važiuoti, skubėti, strigti kamščiuose. Įsisavinti pateiktą medžiagą galite bet kuriuo jums patogiu laiku ir būdamos bet kurioje pasaulio vietoje.  Be to, stiprėja savarankiškumas, disciplina, įgūdis darbuotis nuosekliai ir sistemingai – įgūdžiai, kurie labai pasitarnaus bendrai gyvenime. O programoje pateikiamų metodų ir praktikų efektyvumas niekaip nepriklauso nuo jų pateikimo būdo. Ir dar – visos programos metu jūs turėsite palaikymą ir tomis akimirkomis, kai norėsis “nusiplauti”, jums tereikės brūkštelt žinutę į palaikymo grupę ar man asmeniškai – ir vėl pirmyn.

  〉Ar yra kokios garantijos, kad ne veltui sumokėsiu ir gausiu rezultatą? 

  Labai daug šiame procese priklausys nuo jūsų. Jeigu stengsitės, laikysitės rekomendacijų, atliksite užduotis ir praktikas, rezultatas būtinai bus. Bet jeigu turėsite svarbesnių reikalų, puokštę pasiteisinimų, kodėl negalite kažko atlikti, neskirsite dėmesio programos medžiagai – rezultatas mažai tikėtinas. Todėl aš negaliu jums garantuoti 100% rezultato, nors taip rekomenduoja daryti marketingo guru. Aš nedalinu stebuklingų receptų ir savaime veikiančių laimės piliulių. Pasakysiu nuoširdžiai – be jūsų visa programa neturės naudos, kad ir kokia puiki medžiaga joje yra sudėta. Tačiau! Jeigu laikysitės rekomendacijų, atliksite visas užduotis bei praktikas, aktyviai dalyvausite ir programos pabaigoje suprasite, kad ji jums nedavė jokios naudos – aš prisiimu atsakomybę grąžinti jums visus už programą sumokėtus pinigus. Jums tereikės parašyti man el. laišką.

  〉Galėčiau pinigus išleisti ir kitoms reikmėms. 

  Kas jūsų gyvenime yra naudingesnio ir svarbesnio, nei jūs?  Pamėginkite įvertinti tą kainą, kurią jūs mokate už atidėliojimą, baimes, delsimą, už tai, kad nepasitikite savimi ir savęs nevertinate. Kokia suma galėtumėte tai įvertinti? Sudėtinga, nes kaina, kurią jūs už tai mokate yra jūsų gyvenimas. O ši programa yra skirta būtent jums ir yra apie jus. Joje sudėtos žinios, metodai, technikos jau padėjo išspręsti rūpimus klausimus tiek man asmeniškai, tiek ir daugeliui programoje dalyvavusių moterų. Čia jūs gausite aiškius, praktiškai išmėgintus žingsnius ir įrankius, padėsiančius jums augti ir keisti tai, kas netenkina. Nes tik augindamos save, mes galime išauginti gyvenimą. Pasirinkimas labai paprastas.

  〉Man atrodo labai brangu. 

  Žiūrint, su kuo lyginsime. Jeigu paskaičiuosite nuoširdžiai, per šešias savaites išleisite tikrai gerokai didesnes sumas įvairiems menkniekiams, kurie iš esmės nieko neduoda. Na, gal tik penkias minutes šypsenos. Ką galite įsigyti už 2.30 euro per dieną? Ne tiek ir daug, tiesa? O būtent už tokią kainą programoje jūs gausite žinias ir įrankius, padėsiančius jums gyventi paprasčiau, lengviau ir pradėti daryti tai, ką norite padaryti jau seniai. O jeigu iš tiesų gyvenimo situacija yra tokia, kad niekaip negalite skirti lėšų programai, bet viduje jaučiate stiprų norą joje dalyvauti, parašykite man el.paštu ilona.tamosiuniene@drasagyventi.lt ir mes būtinai rasime sprendimą.


  Jeigu ir jūs norite priimti save su visais savo trūkumais ir netobulumais, liautis kaltinti save dėl nepavykusių dalykų ir pradėti džiaugtis savimi, užpildykite žemiau esančią formą, registruokitės ir susitikime įdomioje bei naudingoje kelionėje!


  Išankstinės registracijos kaina vietoje 147 Eur

  97 Eur*

  *galima mokėti dalimis (2 x 55 Eur)


   Jūsų vardas, pavardė (*)

   El.paštas (*)

   Telefono numeris (*)

   REGISTRACIJA Į KURSĄ "SAVĘS PRIĖMIMAS: AŠ IR NE AŠ" | nuo 2021 m. liepos 29 d.

   PASIRINKITE APMOKĖJIMO VARIANTĄ:

   *Privalomi laukai


   O jeigu turite klausimų ar norite pasikalbėti, visuomet galite man parašyti el. paštu ilona.tamosiuniene@drasagyventi.lt arba paskambinti telefonu +370 624 66482

   A

   signature
   Ankstesnis
   Kursas GYVENIMAS BE NUOSKAUDŲ. Kaip susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą?
   Kursas SAVĘS PRIĖMIMAS: AŠ ir NE AŠ. Kaip priimti save su visais netobulumais ir trūkumais?