pakilti

Labas,

esu Ilona Tamošiūnienė. Smagu, kad užsukote į erdvę, kurioje, tikiuosi, atrasite tai, ko ieškote. Ir dar daugiau!

Profesinė patirtis: 

  • asmeninių pokyčių, savęs pažinimo konsultantė;
  • sertifikuota koučingo specialistė (Professional Coach ICU);
  • rašytoja, knygos “Drąsa gyventi” autorė;
  • lektorė, identiteto instituto "iGrow" dėstytoja;
  • transformacijos kurso moterims "Drąsa gyventi" autorė.

A

Gyvenime esu mama, moteris, žmogus, draugė, sesuo, dukra, bičiulė. Mano savęs pažinimo kelionė prasidėjo jau senokai. Psichologija pradėjau domėtis drauge su pirmuoju darbu reklamos agentūroje.   O tai buvo beveik prieš 20 metų (oho, net pati nustebau!) Marketingas, reklama, rinkodara – sritys, kuriose be suvokimo, kas vyksta  žmogaus galvoje ir širdyje, nėra ką veikti. Todėl nagrinėjau, gilinausi, domėjausi, mokiausi ir tikrinau gyvenime. Ir tai darau iki šiol.

Nuo 2009 metų iki 2013 metų mokiausi individualiai pas Transerfingo mokyklos trenerį, transformacinių programų autorių ir vedantįjį J. Micharevą.  Tuo laikotarpiu savęs pažinimui, suvokimui, asmeninėms vidinėms transformacijoms ir mokymuisi skyriau daugiau nei 2000 valandų. Būtent šis transformacijų laikotarpis buvo esminis mano pokyčių kelyje.

2013 metais pradėjau praktikuoti seniausią Kinijoje žmogaus vystymosi sistemą Džun Juan Čigongą.

Tais pačiais metais įstojau į “Professional Coach ICU” mokyklą ir po septynių mėnesių kasdieninio mokymosi bei praktikavimo gavau koučingo (lietuviškai tai būtų ugdomojo vadovavimo) sertifikatą.

Tarp šių profesionalių mokslų – dar dešimtys seminarų, praktikumų. Fenotipologija, stipraus mąstymo technologija, efektyvaus vadovavimo kursas (ISM) ir t.t. Perskaitytų knygų aš jau nebeskaičiuoju. O visai neseniai nuo dukros “užsikrečiau” neurobiologijos tema...Hm...ir kas iš to išeis? 🙂

Su azartu ir atsidavimu tyrinėju gyvenimą, žmogų, ieškau atsakymų, o juos radusi - tikrinu, testuoju, nagrinėju, kaip tai veikia realiame gyvenime. Esu praktikė, todėl abstrakčios teorijos mane domina tik tiek, kiek jos yra pritaikomos tikrame tikro žmogaus gyvenime. Kai tai atrandu, tuomet ir dalinuos su jumis.

A

A

Mano gyvenimo istorija panaši į daugelio moterų istoriją, kurioje buvo daug “negalima”, dar daugiau “reikia” ir tik vienas kitas “noriu”. Žodžiu, gyvenimas buvo toks, kaip "turi būti", viską dariau taip "kaip reikia", nepaisydama savo jausmų ir širdies šauksmo. Bet vieną dieną įvyko taip, kad turėjau apsispręsti - nuleisti rankas ir atsiduoti bėdoms, skausmui, nesėkmėms, ar vis dėlto mėginti pakelti savo gyvenimą iš pelenų ir surizikuoti kardinaliai pasukant gyvenimo kryptį. Surizikavau. Ilgi metai mokymosi, darbo su savimi, ir kažkada gyvenimo nuskriausta mergaitė, patyrusi daugybę patyčių, ne vieną gyvenimo dramą, kitų žmonių pasmerkimą ir atstūmimą, padarė tai, apie ką žaisdavo vaikystėje. Tiesa, tuose žaidimuose dalyvavo tik trys lėlės ir pliušinis meškinas, po daugybės metų virtę šimtais žmonių...

 

2014 metais skaičiau pranešimą konferencijoje "Veikli" 500 konferencijos dalyvių.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 metais skaičiau pranešimą konferencijoje "NoLimits" 9000 žmonių auditorijai.

  

 

 

 

 

 

 

 

2016 metais leidykla "AlmaLittera"  išleido mano parašytą knygą "Drąsa gyventi", o jos atsiradimo istorija tik patvirtino, kaip viskas dėliojasi, kai eini savo keliu.

 

 

Dalyvauju radijo ir televizijos laidose, straipsnius skelbiu didžiuosiuose Lietuvos portaluose 15min.lt, delfi.lt, balarama.lt, psichika.eu ir kituose.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ar galėjau aš - baukšti, nelaiminga norinti nuo pasaulio pasislėpti mergaitė suaugusios moters kūne - kada patikėti, kad tai padarysiu? Ne, aš tiesiog surizikavau ir nusekiau paskui savo širdies šauksmą. Daug mokiausi, daug dirbau, daug domėjausi, tyrinėjau ir tikrinau gyvenime.

 

Iš tiesų, perkūriau (ir tebekuriu) save iš naujo…todėl nesutinku su mintimi, kad žmonės nesikeičia 🙂 Keičiasi, jeigu tik turi noro ir skiria tam bent vieną-kitą pastangą. Pati praėjusi šią ilgą gyvenimo atkarpą, dabar padedu kitiems eiti šiuo keliu - lengviau ir paprasčiau.

A

A

Manyje draugauja, rodos, nesuderinami dalykai – analitinis protas ir jaučianti širdis. Ir tame yra mano stiprybė, leidžianti tiek suprasti, tiek pajausti kitą žmogų.

Šiandien galiu save pavadinti savęs pažinimo eksperte. Įvairiuose aspektuose, įvairiose situacijose, skirtingais rakursais, kitais "kampais". Ir tai yra dar viena mano stiprybė. Vis giliau ir plačiau pažindama save, aš vis geriau suvokiu ir jaučiu kitus, o tai leidžia man padėti žmogui išsiaiškinti vidinę painiavą ir suvokti apie save labai svarbius dalykus, leisiančius išsilaisvinti iš svetimų stereotipų, atrakinti vidinę laisvę, sustiprinti pasitikėjimą, atskleisti meilę, apčiuopti vidinius resursus ir t.t.

Tai padeda man pamatyti ryšį tarp iš pirmo žvilgsnio nesusijusių dalykų.

Tai leidžia pamatyti įvairius situacijų aspektus ir juos atskleisti žmogui.

Tai leidžia pastebėti, ištirti, priimti priešingybes ir rasti būdą jas apjungti.

Tai padeda man išnarplioti susipainiojusius scenarijus, atrasti įvairias situacijas jungiančias priežastis ir pamatyti jų sprendimo būdus.

Tai kuria vidinį tvirtumą.

Tai veda iš kraštutinumų pasaulio į balanso erdves.

Ir visu tuo aš dalinuos su kiekvienu, kuriam to reikia ir kuris to nori.

A

Mano gebėjimai – Jūsų paslaugoms.

“Laba diena, Ilona. Tik nesenai Jus atradau. Esu nuoširdžiai maloniai nustebus. Linkiu Jums sėkmės šiame kelyje ir tęskite tai, ką pradėjote. Nuo vaikystės domiuosi ezoterika, saviugda, esu labai imli įvairiems tokio tipo mokymams, knygoms, seminarams ir t.t. Švelniai tariant - NUSTEBINOT, dar taip blaiviai mąstančios ir tvirtą savo kelią turinčios moters neteko sutikt ar skaityt, labiausia stebina tai, kad Jūs lietuvė, atrodytų tik užsienyje įmanomi tokie perlai. Paprasta, aišku. Linkiu tęsti ir stiprinti tai, ką darote, nes ir taip pakanka pseudo guru ir pseudo dvasinio nušvitimo bendruomenių, kur žmonės žaidžia savęs atradimą ar dvasingumą. Iš visos širdies dar kartą linkiu SĖKMĖS!”

“Pagalvojusi apie tave visada prisimenu dvi akimirkas. Pirma: kažkada garsiai ištariau 'niekada nesakyk niekada', į ką tu atitarei - 'nes vos pasakai 'niekada', tai būna ir kada, ir ne vieną kartą'. Anuomet tai labai prajuokino, o vėliau 'niekada nesakyk niekada, nes bus ir kada ir ne vieną kartą' tapo nebedalomu sakiniu. Antra: sustojus prie tavo namų, pakvietei užeiti arbatos. Atsisakiau, nes skubėjau namo. Bet tas skubėjimas baigėsi tuo, jog mes dvi valandas žvarbų žiemos vakarą prasėdėjom mašinoj ir negalėjom liautis kalbėjusios apie žmogaus sugebėjimus pačiam sau krėsti šunybes. Dar niekad nepavyko su tavimi pasikalbėt apie madas ar kotletų kepimą, už tai apie prasmės paieškas, žmogaus kelius ir klystkelius, sąmonę ir pasąmonę, neuronus ir sinapses esam praplepėjusios ne valandą ir ne dvi. Ne tiek jau daug žmonių, su kuriais gali žaisti minčių šachmatus - tam gabios tik gyvenimo aplamdytos, stiprios ir smalsios asmenybės. Ilona, esi graži ir elegantiška moteris, bet tikrasis tavo žavesys anaiptol ne paviršiuje: tu gilių vandenų žuvis. O šiandieniniam įvairiausio plauko guru pilname pasaulyje ypatingai vertinu tave už blaivų ir sveiką požiūrį į pasaulį. Už smalsų ir nerimstantį protą. Už kuklumą ir paprastumą. Vaiva.”

 

GYVENIMAS YRA NUOSTABI VIETA, JEIGU GYVENI IŠ TIKRŲJŲ, IR NIŪRI - JEIGU APIE JĮ TEGALVOJI...

 

A

A

Vedu atvirus ir internetinius mokymus. Šai veiklai skyriau jau daugiau nei 1000 valandų.

Dirbu su žmonėmis individualiai ir tam skyriau daugiau nei 500 valandų.

Kuriu ir vedu mokomąsias programas, palaikomąsias praktikas, tęstinius mokymus.

Rašau ir publikuoju straipsnius asmenybės ugdymo, savęs pažinimo temomis. Smagu, kad straipsniais dalinasi didieji Lietuvos dienraščiai, interneto portalai delfi.lt, 15min.lt, psichika.eu, balarama.lt ir kiti. Taip galiu prisidėti prie bendro sąmoningumo lygio kilimo, geresnių nuotaikų ir didesnio kiekio Jūsų šypsenų 🙂 Juk dabar nusišypsojote, tiesa?

Visa tai, ką galite rasti šiame puslapyje – nuoširdus mano darbas Jums.

A

Visuomet malonu gauti laiškus. Parašykite arba paskambinkite man dabar:

  • El.p.: ilona.tamosiuniene@108studija.lt
  • Tel.:  +370 624 66482

Jūsų vardas (*)

El.paštas (*)

Laiško tema

Jūsų mintys, klausimai, komentarai

Norėdami naudoti CAPTCHA, turite įdiegti įskiepį Really Simple CAPTCHA.

*Privalomi laukai

Sorry, the comment form is closed at this time.