pakilti

Sveiki!

Smagu, kad susidomėjote asmeninėmis konsultacijomis! Tai reiškia, kad ieškote atsakymų į rūpimus klausimus ar netenkinančių situacijų sprendimo. Ir galbūt aš galiu jums padėti.

Trumpai priminsiu: esu Ilona Tamošiūnienė, asmeninių pokyčių, savęs pažinimo konsultantė, sertifikuota koučingo specialistė (Professional Coach ICU), rašytoja, knygos “Drąsa gyventi” autorė, lektorė, identiteto instituto “iGrow” dėstytoja. O jeigu manęs nepažįstate visai, daugiau informacijos rasite ČIA>>>

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ ♥ 

Asmenines konsultacijas vedu nuo 2013 metų. Nuo to laiko jau teko dirbti daugiau nei su 300 moterų. Ir kiekvieną kartą įsitikinu, kad asmeninė sesija - tai puikus būdas geriau pažinti save, praplėsti suvokimą, priversti protą išbristi iš problemų pasaulio ir pereiti į sprendimų pasaulį.

 

Konsultacijų metu aš nemokau, kaip reikia gyventi. Mes drauge ieškome sprendimų tiems klausimams, kurie rūpi Jums.

 

Toks susitikimas yra saugus, jaukus, turintis tikslą pokalbis su Jumis, padėsiantis išspręsti įvairius darbinius ir gyvenimiškus klausimus, pradėti keisti tai, kas netenkina, ir augti. Tik supratęs save ir atradęs tai, kur jis kliūna, žmogus gali judėti pirmyn. Asmeninėse sesijose padėsiu Jums pamatyti tai, kur yra jūsų kliūtys ir ko iš įpročio nepastebite. Ir ieškosime būdų, kaip tas kliūtis pašalinti.

 

Kada galite kreiptis?

 

Jeigu netenkina taip, kaip yra, būtų tai darbas, santykiai, emocinė būsena.

Jeigu norite geriau suprasti savo elgesio modelius ir tuos scenarijus, kuriuos atkartojate, bet jie jūsų netenkina.

Jeigu tai, ką jūs darote, neduoda norimo rezultato.

Jeigu jaučiate vidinį konfliktą, kai širdis (jausmai) sako viena, o protas - kita.

Jeigu norite save išgirsti ir geriau suprasti savo motyvus.

Jeigu žinote, ko norite, bet kažkas viduje neleidžia jums judėti į priekį.

Jeigu nepasitikite savo jėgomis, nevertinate ir nemylite savęs.

Jeigu jaučiate, kad nepažįstate ir nesuvokiate savęs bei savo galimybių.

Jeigu nežinote, ko norite, jaučiatės pasimetusi ar įstrigusi.

Jeigu tam tikros situacijos vis kartojasi ir nerandate išėjimo iš jų.

A

Koks bebūtų Jūsų JEIGU, aš pasiruošusi Jums padėti tai išspręsti, jeigu tik pasiruošusi Jūs.

Darbas su Jumis sugrąžino mane į gyvenimą. Ačiū Jums labai už jūsų energiją. Nežinau iš kur pas jus tiek kantrybės. Kai prisimenu save pradžioj, tai lyg į kiekvieną klausimą atsakymas buvo "nežinau" ar "niekas", lydimas sunkių atodusių. Po truputį padėjot "atkasti" gyvybę manyje. Padėjote paprastai prisiminti, koks yra jausmas, kai randi tai, kas iš tikro yra mano noras, mano vertybė. Gavau įrankius stebėti ir matyti savo gyvenimą iš arčiau. Tarytum per padidinamąjį stiklą. Uždedi jį ant skaudamos ar neramios vietos ir matai, kaip pati kuri savo nelaimę ar laimę, kaip pati prisigalvoji ir tiki tais prisigalvojimais. Gyvenimas  mano kaip svogūnas dabar. Nulupus vieną sluoksnį, tikrai palengvėja ir vietos džiaugsmui širdy atsiranda. / KRISTINA (Čikaga) 

 

Man labiausiai patiko, kad galėjau kalbėti su Jumis, ypač apie tas situacijas, kurios kėlė klausimų, apie tai, kaip būti su žmonėmis, kai kyla pyktis ant jų ar kai norisi kovoti už tai, kas man atrodo teisinga. Buvote man kaip veidrodis, parodantis, kaip toje situacijoje gali jaustis kiti žmonės. Taip pat padėjote suprasti žmonių elgesio motyvus, tuo pačiu ir aš pati galėjau labiau įsivardinti, kodėl vienaip ar kitaip elgiuosi, kokie motyvai mane veda. O kai supratau motyvus, galėjau kitą kartą pasielgti kitaip, tokiu būdu man atsirado galimybė pradėti keisti elgesį. Buvo svarbu, kad net jei man kartais nebūdavo jėgų ar nuotaikos, vistiek išbuvote kartu, ieškojote kitų priemonių, kurios būtų man pagalba esančioje situacijoje. Tad ačiū už kantrybę išbūnant ir dirbant su manimi! / REDA (Malta)

Tikiu, kad:

 

Jūs esate savita asmenybė, todėl man rūpi ne bendri teoriniai dalykai, o konkreti Jūsų situacija. Todėl klausau ir GIRDŽIU, žiūriu ir MATAU. JAUČIU Jus – be išankstinių nuostatų, vertinimų ar nuomonių.

 

Su Jumis viskas yra tvarkoje, tik galbūt susipainiojote tarp svetimų nuomonių, reikalavimų, savo pačios įsitikinimų. Tad mano užduotis – padėti Jums atrasti AIŠKUMĄ, kuriame pamatysite sprendimus ir galimybes.

 

Jūs viską darote teisingai – taip, kaip mokate šią akimirką. O Jūsų viduje – neaprėpiamos vidinės gelmės, kurias pažinti aš Jums ir galiu padėti.

 

Jeigu įprasti elgesio ir mąstymo modeliai neduoda norimo rezultato, mano užduotis – padėti Jums pamatyti kitus variantus ir išeiti įprasto gyvenimo scenarijaus (ką dažniausiai tenka padaryti, jeigu norite gauti kitokius rezultatus).

 

Aš negaliu išmokyti Jūsų gyventi ir nemokau. Jūs puikiai tai žinote, tik dabar, galbūt, įstrigote ir nematote, KAIP galėtų būti kitaip. Tai padėti atrasti ir yra mano darbas.

 

Trumpalaikis darbas duoda trumpalaikius rezultatus, todėl dažnai tenka padirbėti kiek daugiau. Todėl man svarbu dirbti su žmonėmis, kurie iš tikrųjų pasiryžę dėti pastangas ir mokytis naujų dalykų. 

 

Nors nesu stebukladarė ir negaliu pažadėti, kad po vieno susitikimo Jūsų gyvenimas apsivers ir taps tokiu, kokio Jūs norite. Bet jeigu padirbėsime drauge - pokyčiai neišvengiami 🙂

Asmeninių konsultacijų trukmė ir eiga

 

Vienos konsultacijos trukmė – 1 - 1,5 valandos.

Prieš darbines sesijas vyksta pirmasis (papildomas) pokalbis, kurio tikslas - artimiau susipažinti, pabendrauti, išsiaiškinti Jūsų norus ir siekius bei suplanuoti tolimesnio darbo eigą.

Asmeninės konsultacijos vyksta tik internetu (Skype, Viber, WhatsApp, Messenger, Zoom ir kt.)

Užsiregistravus į konsultacijas, kelių valandų bėgyje atsiųsiu Jums visą reikalingą informaciją ir sutarsime pirmojo įvadinio pokalbio laiką. Jo metu sutarsime ir pirmosios darbinės sesijos laiką.

ABONEMENTŲ KAINOS

 
REGULIARI KAINA

1 SESIJA

VIENOS SESIJOS TRUKMĖ 1-1.5 val.

60 Eur

3 SESIJOS

VIENOS SESIJOS TRUKMĖ 1-1.5 val.

165 Eur

5 SESIJOS

VIENOS SESIJOS TRUKMĖ 1-1.5 val.

250 Eur

10 SESIJŲ

VIENOS SESIJOS TRUKMĖ 1-1.5 val.

450 Eur