fbpx
drasi-11

 

KAIP LIAUTIS ATEIČIAI ATIDĖLIOTI SAVO PLANUS BEI NORUS,

IR IŠDRĮSTI JUOS REALIZUOTI ?

 

IŠSILAISVINKITE IŠ ATIDĖTO GYVENIMO ISTORIJOS

INTERNETINIAME KURSE "DRĄSI!"

 

Kurso pradžia lapkričio 14 d. / maksimalus grupės dydis 12 dalyvių (liko 8 vietos)

 

Visos mes šiek tiek "atidėliotojos", tik atidėliojame skirtingus dalykus.

Bet darome tai labai panašiai: turime idėją, sumanymą, norą,

susiplanuojame kažką daryti, bet būtinai atrandame svarbią priežastį,

dėl kurios negalime viso to įgyvendinti DABAR.

 

Pavyzdžiui, noriu pakeisti darbą, BET...dar ne viską moku ir kam tokios reikia, arba dabar "krizė" ir niekas neieško tokių darbuotojų kaip aš, arba užsiimčiau savo veikla, bet nežinau ko noriu, o jeigu žinau, tai pajamos bus nestabilios, o man vaikus auginti...arba...čia gali būti dar dešimtys pačių įvairiausių priežasčių.

 

Arba noriu sukurti santykius, BET...dabar turiu daug kitų rūpesčių, arba dirbu nemielam darbe, dėl to jaučiuos nelabai gerai, arba vaikai dar nesuaugę, arba nėra normalių vyrų, arba trūksta laiko, arba...galite įrašyti savo variantą.

 

Noriu pasimokyti ir daugiau laiko skirti sau, BET...turiu labai mažai laiko, arba reikia rūpintis kitais, nes jie be manęs prapuls, arba vyras nepatenkintas mano užsiėmimais, arba vaikai reikalauja daug dėmesio, arba...dar dešimtys BET, dėl kurių negalite to padaryti dabar.

 

Pažįstama? Pažįstama!

 

Jeigu pasižiūrėsite į visus atidėtus planus, sumanymus, norus visiškai nuoširdžiai,

galite aptikti, kad daugumą jų atidėliojate jau ne vienerius metus, ir jie niekaip neįvyksta.

Laikas eina, o dauguma tų "rytoj, kada nors, vėliau, kai"

palengva pavirsta NIEKADA...

 

Ir nors jūs tai jau žinote, bet kažkodėl ir toliau šventai tikite, kad tai nebeilgam, jau tuoj-tuoj ir tie BET išnyks. Tačiau dienos virsta savaitėmis, savaitės - mėnesiais, mėnesiai - metais, o jūs taip ir liekate su tuo, kas jūsų netenkina ir, susikibusios už parankių su visais BET, minate tą patį taką. Savaime niekas neįvyksta ir įvykti negali. Tačiau kas vyksta tikrai - kaupiasi vis daugiau nepasitenkinimo savimi, vis dažniau aplanko prastos nuotaikos, užplūsta savigraužos pliūpsniai, gilėja apatijos būsenos ir pagaliau - gali ištikti net fizinės sveikatos sutrikimai.

 

Kuo daugiau atidėtų planų ir norų, tuo daugiau nepasitenkinimo savimi

ir tuo mažiau jėgų kažką pradėti. 

 

Visi tie kartai, kai pameluojate sau ir atsisakote tikrųjų savo poreikių, visi ateičiai atidėti smulkūs reikalai, nepriimti ir "ore pakibę” svarbūs sprendimai palengva griauna jus iš vidaus, eikvoja be galo daug energijos, sekina jėgas ir atima gyvenimo džiaugsmą.

 

O jūs norite, kad būtų kitaip!

Todėl, jeigu jums pažįstamos atidėliojimo istorijos, kviečiu susipažinti su programa,

kurios tikslas - padėti jums drąsiau įgyvendinti tai, ką planuojate,

ir liautis atidėlioti savo gyvenimą!

ŠI PROGRAMA BUS JUMS NAUDINGA, JEIGU:

Jūs abejojate savo jėgomis, norais bei galimybėmis.

Lengvai pasiduodate kitų manipuliacijoms ir stengiatės, kad jiems būtų patogu.

Nuolat nerimaujate dėl savo sprendimų ir patiriate įtampą.

Jaučiatės neverta geresnio gyvenimo ir taikotės su nuomone "čia ne tau, čia kitoms".

Jaučiatės neįvertinta, nesuprasta ir negaunate palaikymo iš kitų savo norams bei idėjoms.

Jums svarbu yra tai, ką apie jus galvoja kiti.

Vengiate konfliktų ir negalite griežtai pasakyti NE tiems, kurie priešinasi jūsų siekiams ir norams.

Jaučiatės taip, lyg gyventumėte kitų, o ne savo gyvenimą.

Nesijaučiate tvirta vidumi, nepasitikite savimi ir vis atrodo, kad esate dar "nepakankamai...". 

Bijote reikšti savo nuomonę, išsakyti savo poreikius ir apibrėžti asmenines ribas.

Šlubuoja jūsų savivertė ir pasitikėjimas savimi.

Dažnai jaučiate bejėgiškumą, energijos trūkumą, slegiančias būsenas ir nežinote, ką daryti.

"Graužiate" save dėl klaidų, nesėkmių ir savo "netobulumo".

Turite daugybę baimių, kurios stabdo jus ir neleidžia gauti to, kas jums priklauso.

Dažnai jaučiate liūdesį ir apgailestaujate, kad negyvenate taip, kaip norėtumėte.

JŪS ESATE NE VIENA!

 

Šioje programoje jau dalyvavo ne viena dešimtis moterų, kurios jautėsi taip, kaip jūs. Paskaitykite, ką jos sako programos pabaigoje:

 

 

AURELIJA

Esu labai patenkinta programa: tiek teorinėmis žiniomis, kurias gavau, tiek praktika, kai bendraudavome internetiniuose susitikimuose. Patiko užduodami klausimai, kurie motyvuodavo gilintis į viską, kas ilgą laiką buvo skaudu, tik labai neaišku. Programa man primena prabangų darbui su savim įrankių rinkinį ir visą šį laiką aš mokiausi kaip jais naudotis, kad galėčiau klausytis savo vidaus ir jį išgirsti. Kai kurie įrankiai skirti atpažinti savo dalis, kurios buvo apklotos storu sluoksniu nežinojimo, baimių, pretenzijų, nuoskaudų ir kitų dalykų, į kuriuos taip nesmagu žiūrėti, todėl jie kaupėsi metų metus viduje, kaip sunkus balastas, neleidžiantis lengvai eiti pirmyn. Kiti įrankiai skirti valyti tai, kas maišo ir atkurti tas tikrąsias dalis, kurios yra manyje, bet ilgą laiką buvo nenaudotos. Treti įrankiai yra tam, kad sukurčiau naujas dalis, kurių reikia, kad gyvenčiau laimingą ir įvairų gyvenimą, kuriuo galiu džiaugtis ir dalintis su man artimais žmonėmis. Visa visuma įrankių yra tam, kad išmokčiau būti laiminga čia ir dabar <3

Gavau žinių, kurias taikant atpažįstu savo tikruosius motyvus ir emocijų priežastis, įrankių ir būdų, kaip valyti, tvarkyti ir atkurti ar naujai sukurti reikiamus įpročius ar įgūdžius, kurių reikia laimingam ir visokeriopai turtingam gyvenimui.

Visa programa sukurta taip, kad duotų efektyviausią rezultatą, todėl man patiko tas derinys. Be teorijos pradžioje, vargu ar būtų pavykę suprasti save ir kitus svarbius gyvenimo aspektus jos pabaigoje. Mano mėgstamiausi dalykai buvo internetiniai susitikimai, kur praktiškai aptardavome viską, kas pavyko ar dar nepavyko, išgirsti kaip sekasi kitoms ir suvokti vidumi, kad viskas yra tik požiūrio klausimas.

Rekomenduoju visoms, kurios nori pačios paimti gyvenimą į savo rankas.

Noriu padėkoti už programą, kuri suteikė žinių ir priminė svarbią informaciją, kurios reikia kiekvieną dieną, norint gyventi laimingą gyvenimą lengva širdimi. Žinant praktikas, kurios padeda greičiau atpažinti nuoskaudas, pretenzijas ar baimes, sumažėja noras murgdytis tame visame ir jaustis nelaiminga. Aiškumas rodo kitas galimybes ir pasirinkimus, vedančius į gyvenimą, kurio aš noriu. Atsiranda ir įsitvirtina suvokimas, kad visi mokytojai man suteikia įrankius, o pokyčius gyvenime įvykdau aš pati, tada esu laisva ir laiminga, nes gebu lanksčiai ir kūrybiškai žvelgti į gyvenimą ir kurti jį tokį, kuriame gera man pačiai.

RASA

Puikiai atsimenu tą dieną, kai  pradėjau domėtis kitokiu gyvenimu, visi kursai teigė, būsim kitokios. Taip, tuos žodžius girdėjau, bet netikėjau. Kad išsipildys svajonės, kad save mylėsiu su kiekviena diena vis labiau, kad viskas yra įmanoma, kad pragyvenus dieną jai dėkosiu, o nelauksiu kitos, ir nepeiksiu vakarykščios. Sutikau daug mokytojų, kurių dėka  aš tapau atsakinga už savo gyvenimą.

Dabar tikiu savo gyvenimo sėkme Jūsų, Ilona, dėka. Jūsų paprastumas ir nuoširdumas  per Jūsų  žinias persiduoda mums. Buvo nuostabi programa. O dar nuostabiau, kad ir toliau galėsime bendrauti klube.

Kursų kaina pradžioje atrodė didoka, nes su jumis nebuvau dirbusi ir nežinojau, ką gausiu. O gavau su kaupu, tiek  daug informacijos, paprastai, aiškiai, tik savo darbo turėjau įdėti ir va - programos pasekmės...Mintyse piešiu  naujo gyvenimo kelią – bet matau ir  paslydimus, bet  priimu tai, kaip pamokas ir naujus iššūkius, kad galėčiau augti. Mokausi, kad  galėčiau apsaugoti save nuo to, kas pritvindytų mano akis ašarų, nuo to, dėl ko aš nemiegočiau naktimis, nuo to, dėl ko man skaudėtų... 

Gyvenimas  akimirka,  laiko švaistyti negalima...Ilona Jums pavyko perteikti žinias... Pavyko ir man, sugauti.... Aš gyvenu šia akimirka ...o šalia rašau savo idealios dienos dienoraštį.....o ji ateis aš tikrai žinau ji ateis ir aš jos nelauksiu , o ji suras mane. Iš visos širdies tariu Ačiū Ilonai, kurios dėka aš  papildžiau savo vidų turtais.

ESU LAIMINGA, NES esu savo gyvenimo medžio šaknys - mokančios atsigaivinti žemės vandenio čiurkšle...meditacija, dovanomis, ramybe, meile sau, esu savo gyvenimo paukščio snapas - galintis iš laimės susikrauti lizdą po žydra žvaigžde. . svajonės pildosi tik kiekvieną dieną reikia jos siekti, esu  savo gyvenimo vilko iltys- mokančios save apsaugoti ir paguosti...atsirenku žmones kurie man suteikia sparnus ir įkvėpimuso kitiems palinkiu laimės, esu savo gyvenimo - kūrinys iš jausmo nulipdytas, nežinomų pasauliui skulptorių ranka..... tik dėkingumo ir maldos jausmai yra tyri. Aš  esu laiminga, nes pasauliui reikia manęs, o man jo.

SIBILĖ

Kiek spėjau sudalyvauti, esu labai patenkinta. Sužinojau daug naujų dalykų, kuriuos taikau ir taikysiu kasdienybėje. Vedančioji visada pasiruošusi padėti ir aiškiai išdėsto esamą temą bei išsamiai atsako į klausimus.

Programa stiprina mano pasitikėjimą savimi. Pradėjau jausti, kad vis greičiau susidarau nuomonę ir vis drąsiau ją reiškiu. Ir vis labiau pažįstu save ir tai džiugina. Patiko užduočių išdėstymas audio ir video įrašuose, nes tada gerai įsimeni ir suvoki informaciją. Patiko programos temos vidinės vertybės, įsitikinimai, per kurias pradedi pažinti save. Ir visas programos formatas, nes jis patrauklus užimtiems žmomėms. Programą rekomenduoju, nes ji padeda pažvelgti į save ir geriau save pažinti. 

Programa esu labai patenkinta. Ačiū kad esate ir suteikiate pažinimo džiaugsmą.

RENATA

Programa man suteikė išlaisvinimą, atsivėrimą pačiai sau. Patiko viskas, užduotys, pateikimo forma, vizualizacijos, vebinarai. Jokio spaudimo, esi pats prieš save atsakingas.

Bendravimo formatas per vebinarus - nori bendrauji su kamera, nori - ne. Pasirinkimo laisvė, kad jaustumeisi gerai. 

Atrandi laiko tik sau. O svarbiausias dalykas - geriau susipažįsti su pačia savim, savo emocijomis, nebūtinai tik geromis, ir išmoksti ką su jomis daryti gyvenime.

Palinkėčiau būsimoms programos dalyvėms - pasiimti informacijos ne po trupinuką, pasiimti viską ir daug. Bandyti, analizuoti, klausytis, išgirsti, taikyti praktikoje. Tai taip smagu - susipažinti su savimi tarsi iš naujo.

LAURA

Programa nuosekli ir išsami, profesionali mokytoja. Jau programos pradžioje radau atsakymus, kurių ieškojau! Žodžiai ir įžvalgos buvo taiklios!

Tai veikia!

Linkiu ir toliau padėti žmonėms surasti save! Nuo to pasaulis taps tik gražesnis! Ir tariu nuoširdų ačiū už žodžius, kurie man padėjo atrasti save ir dabar aš jauciuosi viduje rami ir saugi, kokia visada norėjau būti, ir visada žinojau kad būsiu, tik va protas gesino širdies balsą ir trukdė būti savimi. O mano vyras, nors ir negalėdamas įvardinti kodėl, bet pasakė, kad aš labai pasikeičiau ir kad pati nuo to kaifuoju, o taip ir yra!!!!

RAMUNĖ

Programa man davė supratimą savęs ir savo emocijų, daugiau pasitikėjimo ir drąsos. Labai patiko meditacijos ir vizualizacijos, patiko kaip buvo pateikta medžiaga ir malonu buvo klausyti visų jūsų įrašų, Ilona.

Nuoširdžiai labai rekomenduoju šią programą, nes tai neįtikėtinas savęs pažinimas ir kelionė į save, suteikianti supratimą apie save ir savo emocijas, analizuojant save, įgyjant pasitikėjimo ir drąsos bei vidinės laisvės.

Didelis nuoširdus ačiū, Ilona, kad esate, dalinatės, įkvėpiate, motyvuojate ir padedate dvasiškai iš vidaus augti ir stiprėti. Esate nuostabi, linkiu jums didžiulės sėkmės šiame kelyje ir tikiuosi kad jūsų pasekėjų ratas tik didės. Aš jame visada būsiu 🙂 Be galo džiaugiuosi, kad dalyvavau jūsų programoje 🙂

Jeigu jūs norite liautis atidėlioti ir pradėti drąsiai įgyvendinti savo sumanymus, kviečiu prisijungti prie programos “DRĄSI!” bendruomenės ir sukurti asmeninį proveržį!

Cannot find required Table

KAS BUS PROGRAMOJE?

 

Programoje šalinsite tas priežastis, kurios verčia jus atidėlioti,

ir pradėsite daryti konkrečius žingsnius!

 

 

Jūs atidėliojate, nes abejojate savimi, savo norais ir galimybėmis.

Jūs jaučiatės taip, lyg neturėtumėte tvirto pagrindo po kojomis. Jūs nežinote tikrųjų savo vertybių ir to, kas svarbu yra būtent jums. Taip, jūs žinote tai, ką jums sakė kiti, tai, "kaip turi būti", tai, ko jūs turite norėti, kokia jūs turėtumėte būti ir kaip gyventi. Tačiau tai, kas yra gerai kitiems, nebūtinai bus gerai jums. Ir nuolatinis konfliktas tarp svetimų stereotipų, šablonų, reikalavimų ir jūsų tikrųjų, giluminių poreikių verčia jus atidėlioti ir neleidžia jums įgyvendinti tų sumanymų, kurie gimsta mintyse. 

Jūs atidėliojate, nes tikite tuo, ką jums pasakojo aplinka, įvykiai ir jūsų patirtys.

Jūs matėte tai, kaip gyveno tėvai ir kiti jums svarbūs žmonės. Jūsų gyvenime buvo daugybė įvykių ir patirčių. Ir visa tai suformavo tam tikras "tiesas", kuriomis jūs tikite ir kurių rėmuose gyvenate. “Jau per vėlu…aš dar nepasiruošus…aš negaliu nieko padaryti…aš neverta…man nepavyks…ar čia tau...” – tokie ir panašūs įsitikinimai diktuoja jūsų elgesį, pasaulėžiūrą, jų pagrindu kuriate savo gyvenimą. Jūs tarsi “pritempinėjate” pasaulį iki savo tikėjimo. O pasaulis – jis toks – jis nesipriešina ir duoda tai, kuo tikime. Ir kai tik pamėginate žengti į tai, ko jūs norite, tuoj pat į paviršių iškyla visas šis "avilys" ir jus sustabdo.

Jūs atidėliojate, nes kol kas tai, kaip yra, jums yra naudingiau nei tai, kaip galėtų būti. 

Jūs sakote, kad kažką norėtumėte padaryti, pakeisti, tačiau laikas eina, o viskas lieka taip, kaip buvę. Norite su žmogum gražių santykių, bet kažkodėl nuolat konfliktuojate ir tikite, kad kada nors tai tikrai pasikeis. Norite padėti žmogui ir parodyti, kad jis klysta, o vietoje padėkos gaunate "per nosį". Norite didesnio atlygio, o gaunate tą patį tik su priekaištų prieskoniu. Kovojate už teisybę, o gaunate laviną kaltinimų. Ir pagaliau nuleidžiate rankas, patikėdamos, jog su jumis kažkas negerai, pradedate savęs gailėti, graužtis dėl nesėkmių ir numojate ranka į tai, ko norėjote. Ir nebetikite, kad galėtų būti kitaip. Vis vien kaip "užburtame rate", o gal likimas toks...

Jūs atidėliojate, nes išmokote, kad gyvenimas dažnai su jumis nutinka ir jūs nieko su tuo negalite padaryti.

“Ir tikslus turiu, ir žingsnius žinau, bet…vis atidedu ir nedarau. Ir suprantu, kad gyvenimas manęs nedžiugina, bet motyvacijos nėra, rankos vis nusvyra. Susikaupiu, susirenku save ir vėl atidedu. Ir taip lyg uždarame rate sukuos…Ir nebežinau, ką daryti, jau jėgų nebėra taip gyventi, bet...” Taip ir panašiai mąstote apie tai, ko norėtumėte. Ir tiesiog trypčiojate vietoje. Nuliūdusi, nepatenkinta, silpna ir bejėgė, pasyviai laukdama pagalbos, rūpesčio, apsaugos iš kitų žmonių. 

Jūs atidėliojate, nes turite labai stiprų vidinį kritiką.

Kai tik nusprendžiate pradėti kažką daryti, tuoj viduje "prabyla" balsas, pasakojantis, kad jūsų sumanymas - blogas, kad tai visai ne jums, kad jau bandėte daug kartų ir nieko nesigavo, kad... Vidinis kritikas geba per akimirką sugriauti tai, ką jūs visai neseniai planavote, įrodydamas jums, kad net pradėti to neverta. Ir jūs sustojate, nes tikite, kad visos tos mintys yra realios. O jeigu ką nors nuveikiate, "nurašote" to vertę ir sakote, kad "ai, netyčia išėjo". O jeigu išgirstate savo atžvilgiu kritiką, tuoj įkrentate į liūdesį, savigraužą ir patikite, kad su jumis kažkas negerai.

Jūs atidėliojate, nes bijote: nesėkmės, klaidų, atstūmimo, pažeminimo, o kartais - ir sėkmės.

Taip, niekas negali garantuoti, kad viskas pavyks ir bus taip, kaip suplanuota, todėl jūs geriau pasirenkate nieko nedaryti, nei padaryti ir patirti visą tą spiečių strėlių iš aplinkos. Kurdamos galvoje visas įmanomas, neįmanomas, galimas ir tariamai įvyksiančias katastrofas, trypčiojate vietoje, iš anksto išgyvenate ir ateičiai atidedate tai, ką širdyje norėtumėte padaryti.

Todėl programoje:

 

Susikursite tą gyvenimo paveikslą, kurio norėtumėte. Aiškiai pamatysite, pagal kokį scenarijų jūs atidėliojate. Iškelsite į paviršių pagrindines atidėliojimo priežastis ir pradėsite jas šalinti.

 

 

Išanalizuosite savo vertybes, kuriomis jūs remiatės. Praktikų pagalba atskirsite, kurios vertybės yra JŪSŲ, o kurios primestos kitų žmonių. Įsileisite į savo gyvenimą tai, kas svarbu būtent jums, taip sustiprindamos savo gyvenimo pamatus. Tik jūs žinote, ko norite ir ko jums reikia. Ir kai nuspręsite siekti savo švyturio, svarbu bus tik tai, kiek žingsnių jūs iki jo nueisite.

 

 

Atrasite tas "tiesas", kurios jums kaišioja "pagalius į ratus". Nustatysite tuos klaidingus mąstymo šablonus, kurie jus verčia atidėlioti ir specialių užduočių pagalba pradėsite juos keisti, sukurdamos naujus. Iškelsite ribojančius įsitikinimus ir kažkada priimtus sprendimus, kurie jums daro įtaką ir neleidžia įgyvendinti planų. Specialių praktikų pagalba pradėsite juos keisti.

 

 

Sužinosite tikruosius savo motyvus ir tą naudą, kurią jūs gaunate, vėl ir vėl kurdamos tas pačias situacijas. Išmoksite tai atpažinti ir nebeįsitraukti į tas istorijas, kurioms išeikvojate daugybę energijos. Vien tam, kad iš jų gautumėte tai, ką gaunate. Aiškiai pamatysite tuos tikslus, kurių jūs siekiate iš tikrųjų, atidėliodamos tai, ką suplanuojate ir ko norėtumėte. Ir pradėsite juos transformuoti.

 

 

Susipažinsite su savo "aukos" pozicija, išsiaiškinsite, kaip įkrentate į ją ir gausite konkrečius metodus keisti šią būseną. Iš "aukos" pasaulio pereisite į "kūrėjos" pasaulį. 

 

 

Dirbsite su vidiniu kritiku, kuris jus gąsdina, "į miltus sumala" kiekvieną jūsų sumanymą ir laiko jus tenai, kur esate. Mokysitės su juo susitarti ir stiprinsite palaikančią asmenybės dalį. Be to, sužinosite visą tiesą apie kritiką, kas tai yra ir kas nėra, praktikuosite įgūdi teikti konstruktyvią kritiką.

 

 

Susipažinsite su manipuliacijų esme, priežastimis, sužinosite manipuliatorių tipus, identifikuosite savo "mygtukus", kuriuos spaudant jumis labai lengva manipuliuoti. Praktikuosite įgūdį nepasiduoti manipuliacijoms.

 

 

Specialaus algoritmo pagalba nustatysite savo reikšmingumą - "drakoną", sunaudojantį didžiulę jūsų energijos dalį ir kuriantį visas įmanomas, galimai įvyksiančias, tikėtinas baimes bei katastrofas. Pradėsite jį mažinti.

 

 

Pamatysite, kaip gėda jus sulaiko nuo to, ko jūs norite, identifikuosite pagrindinį jos šaltinį ir mažinsite gėdos įtaką jūsų sprendimams bei veiksmams.

 

 

Pamatysite, kaip atidėliodamos įkliūnate į kaltės ratą, pradedate save bausti ir vėl nedarote to, ką norėtumėte padaryti. Nutrauksite šį jus griaunantį modelį.

 

 

Į visumą apjungsite programos metu gautas žinias ir turėsite aiškią schemą, kuri jums padės daryti tai, ko norėtumėte, neatidėliojant ir netrypčiojant vietoje.

KOKIA PROGRAMOS APIMTIS?

 

Programa prasideda lapkričio 14 d. / maksimalus grupės dydis 12 dalyvių (liko 8 vietos)

Programa vyksta internetu

 

 

INTERNETINIAI  SEMINARAI, kurių metu gausite esminę teoriją, rekomendacijas dėl jos praktinio pritaikymo, galėsite užduoti jums svarbius klausimus.

 

 • Programa prasidės paruošiamąja savaite. Lapkričio 14 d. į savo el.pašto dėžutę gausite nuorodą į mokymų platformą ir instrukciją, kaip prie jos prisijungti. Tą dieną platformoje jūsų lauks paruošiamosios savaitės užduotis.
 • Pirmasis internetinis seminaras vyks 2019 m. lapkričio 21 d. (ketvirtadienį) nuo 20:00 val. iki 21:30 - 22:00 val.
 • Kievieną savaitę ketvirtadieniais 20:00 val. vyks internetiniai seminarai, kurių metu aptarsime praėjusios savaitės darbus, bus išdėstyta nauja savaitės medžiaga, galėsite užduoti jums rūpimus klausimus. Seminarų skaičius priklausys nuo plano, kurį pasirinksite.
 • Jeigu tą dieną seminare dalyvauti negalėsite, įrašą galėsite peržiūrėti jums patogiu laiku.
 • Klausimus ar situacijas, kurias norėtumėte išsiaiškinti ir spręsti, galėsite pateikti tiek seminaro metu, tiek ir iš anksto el.paštu.
 • Internetiniai seminarai vyks naudojant ZOOM programėlę. Kiekvienas seminaras turės savo nuorodą, kurią gausite el.paštu seminaro dieną.

 

SAVAITINĖS UŽDUOTYS. Kurso eigoje kiekvieną savaitę gausite trumpas užduotis. Apie naują užduotį pranešiu el.paštu. 

 

 • Užduotys bus pateikiamos audio arba PDF formatu.
 • Visos užduotys bus talpinamos itin patogioje internetinėje mokymų platformoje.
 • Užduotis, praktikas, vizualizacijas jūs galėsite išsisaugoti savo kompiuteryje ar telefone ir naudoti neribotą laiką.

 

GAUSITE 10 PAPILDOMŲ MEDITACINIŲ / VIZUALIZACINIŲ PRAKTIKŲ. Šių praktikų pagalba jūs galėsite padidinti energijos kiekį, greitai pakeisti slegiančią būseną, sustiprinti pasitikėjimą savimi, nuraminti protą ar atsipalaiduoti.

 

Visų seminarų įrašai, vizualizacijos, užduotys bus talpinami asmeninėje mokymų platformos paskyroje, prie kurios jungtis galėsite neribotą laiką.

 

UŽDARA FB GRUPĖ, kurioje galėsite bendrauti su dalyvėmis, dalintis savo įžvalgomis, užduoti klausimus, gauti atgalinį ryšį, asmenines rekomendacijas. Dalyvavimas grupėje nėra privalomas.

 

 

DRĄSI - tai programa, kuri padės jums sustiprinti pasitikėjimą savimi, įkvėps realizuoti norus bei siekius, bei sukurti vidinę palaikymo komandą, kuri bet kokioje situacijoje jums sakys "Aš su tavimi!"

Aš skyriau beveik 10 metų ir išleidau ne vieną tūkstantį eurų tam, kad sužinočiau ir patikrinčiau visą informaciją bei praktikas, kurias sudėjau į šią programą. O jūs visa tai gausite vienu metu ir galėsite naudotis tiek, kiek norėsite.

KĄ ŠI PROGRAMA GALI REIKŠTI JUMS?

Sutvirtėsite vidumi, pradėsite labiau remtis savimi ir mažiau dairysitės į kitas.

Pajausite daugiau vidinės ramybės ir lengvumo.

Liausitės save kaltinti ir graužtis dėl nesėkmių.

Lengvai nebepasiduosite kitų manipuliacijoms.

 

Nebelauksite palankesnių aplinkybių, sąlygų ar stebuklų, ir imsitės iniciatyvos.

Išlaisvinsite didelį energijos kiekį tam, kas jums iš tiesų yra svarbu.

Smalsiai ir su įkvėpimu pradėsite kurti naujas patirtis.

Pradėsite labiau pasitikėti savimi ir savo sprendimais.

Pasaulį ir save jūs pamatysite kitomis akimis, ir suvoksite, kad realių priežasčių atidėlioti - nėra.

Užkursite vidinę ugnį ir atrasite motyvacijos šaltinį.

Nustosite tikėti tomis "tiesomis", kurios jus stabdo.

Sukursite jus palaikančią vidinę komandą.

Kiekvieną dieną jūs jausitės ramesnė, stipresnė ir laisvesnė.

Paimkite tai, kas jums padės išsilaisvinti iš atidėto gyvenimo istorijų ir liks su jumis visam laikui. 

PASIRINKITE PROGRAMOS PLANĄ

 

Į bazinį programos variantą yra sudėta visa tai, kas padės sistemingai

stiprinti pasitikėjimą savimi, tvarkytis su stabdančiomis emocijomis,

šalinti kliūtis ir liautis atidėlioti savo gyvenimą.

Tai - pagrindas (must have!) 

Spauskite "Registruotis", užpildykite naujame lange atsidariusią formą ir spauskite SIŲSTI. Gavusi jūsų registraciją kelių valandų bėgyje atsiųsiu laišką su visa programos informacija.

Jeigu laiško negausite, būtinai patikrinkite kitus el.pašto skyrius (reklama, naujiniai, spam) arba susisiekite el.paštu ilona.tamosiuniene@drasagyventi.lt bei telefonu +370 624 66482

Cannot find required Table

PROGRAMOS AUTORĖ IR VEDANČIOJI

 

 

Jeigu jau mane pažįstate, priminsiu trumpai. Esu Ilona Tamošiūnienė. Asmeninių pokyčių, savęs pažinimo konsultantė, sertifikuota koučingo specialistė (Professional Coach ICU), rašytoja, knygos “Drąsa gyventi” autorė, lektorė, identiteto instituto „iGrow“ dėstytoja, pasitikėjimo savimi stiprinimo programos "DRĄSI!" autorė.

Profesinės veiklos "lagaminėlyje" šiandien jau esu sukaupusi:

 • daugiau nei 20 metų domėjimosi žmogaus psichologija,
 • 10 metų darbo su savimi ir gaunamų žinių taikymo praktikoje,
 • 6 metai praktinio darbo su klientėmis,
 • daugiau nei 500 pravestų asmeninių konsultacijų,
 • daugiau nei 100 pravestų seminarų ir programų, kuriose dalyvavo daugiau nei 1000 moterų.

O jeigu dar manęs nepažįstate - susipažinkime! Kaip ir daugybė kitų moterų, kažkada ir pati gyvenau pilną baimių ir nepasitikėjimo savimi gyvenimą.

Kažkada mano gyvenimas buvo toks, kaip „turi būti“, viską dariau taip „kaip reikia“, nepaisydama savo jausmų ir širdies šauksmo. Taip jau susiklostė, kad niekada nepasitikėjau savimi, vis galvojau, kad esu nepakankamai graži, protinga ar verta net to, ką turėjau. Nuo vaikystės buvau išmokusi, kad tokia, kokia esu, nebūsiu mylima, ir todėl labai stengiausi įtikti kitiems, vis dairiausi į šonus ir laukiau, kad kas įvertintų, pagirtų, o nesulaukusi - greitai įkrisdavau į liūdesio ir savigailos liūną, iš kurio išbristi pavykdavo tik trumpam. Ir todėl gyvenimas man atrodė gan niūri ir pilka vieta. Gyvenau štai tokiame pasaulyje, kuriame be viso to, buvo ir kitų “perliukų”.

 

Na, pavyzdžiui, žodžius „aš tave myliu“ pirmą kartą išgirdau jau studijuodama universitete. Ir juos pasakė vyras, už kurio vėliau ir ištekėjau. Iki tol aš net neįsivaizdavau, kad mane kas nors gali mylėti, juk visada buvau vaiščiojanti problema, gadinanti kitiems sveikatą, nervus ir gyvenimą. Nežinojau ir to, kad mylėti galiu aš. Meilė man tebuvo žodis iš pasakos – nepažįstamas, bet viliojantis ir dėl to dar labiau bauginantis, o žmogus, pasakęs „aš tave myliu“, – lyg ateivis iš kitos planetos, niekaip negalintis suvokti mano tariamų žodžių „aš nemoku mylėti, aš nežinau, kas tai yra“. Todėl pirmą kartą išgirdusi frazę “mylėti save”, aš sustingau iš nuostabos…

 

"Svajonės ir tikslai? Apie ką jūs, ponai? Ar tai man? Kam kažką pradėti, jeigu vistiek nepavyks. Juk aš visiška nevykėlė...", - tokiomis ir panašiomis mintimis maitindavau savo kasdienybę.

 

Atsipeikėjau tik tada, kai gyvenimas iš visų jėgų vožtelėjo per galvą.

 

O vožtelėjo taip, kaip, prisipažįstant nuoširdžiai, buvo momentas, kai nebetikėjau, kad po visų, per gan trumpą laiką gyvenimą supurčiusių įvykių, man pavyks apskritai pakilti. Visiškas nusyvilimas savimi, neviltis, nepakeliamu svoriu užgriuvusi gėda ir kaltė, kiekvieną akimirką lydintis jausmas, kad esi, moterie, niekas ir vardas tavo joks...O pakilti teko.

 

Ir tada prasidėjo mano kelias. Ko aš tik neišbandžiau, mėgindama atsigauti, sustiprinti pasitikėjimą savimi ir save pamilti. Pradėjusi nuo elementariausių ir populiariausių patarimų, atėjau iki labai rimtų meditacinių praktikų.

 

Mėginau pradėti nuo išvaizdos pokyčių, bet pasiekusi norimą rezultatą supratau, kad labiau pasitikėti savimi nepavyko. Vėliau tai patvirtino ir netyčia aptiktas tyrimas, įrodantis, kad net kardinalūs išorės pokyčiai sustiprina pasitikėjimą tik tai akimirkai.

 

Patarė: baik save kritikuoti. Visaip stengiausi, bet kritikas buvo labai atsparus. Sustiprintas išgyventų patirčių ir praradimų, kiekvieną sumanymą sumaldavo į miltus "Kas tu tokia, kad to norėtum? Dar mažai pridirbai? Tik sėdėk ir nekišk nosies, nevykėle tu. Jau vieną kartą pabandei, matai, kas gavosi? Kam tu reikalinga?" 

 

Ir vėl patarė: liaukis lyginti save su kitais. Ir taip bandžiau, ir anaip bandžiau, bet gražūs kitų gyvenimo epizodai vis vien “kabino” ir kėlė liūdesį bei keistas mintis apie save.

 

Įsigijusi puokštę vizualizacijų tikėjausi, kad va dabar tai jau viskas pasikeis. Nesikeitė, bet kol dariau, buvo labai gera.

 

Skaičiau daug knygų. Skaitymas padėjo sukaupti labai daug žinių ir pasijausti daug žinančia.

 

Lankiau "būrelius", kuriuose susikibusios už rankų labai mylėjom pasaulį. Bet susidūrus su realiai sudėtinga situacija, visi anksčiau aprašyti punktai užgriuvo iš naujo.

 

Meditavau po tris valandas per dieną. Buvo gera, bet kol klaidžiojau kosmoso erdvėse, vaiko batai patys nesusisiuvo, o pasitikėjimas savimi ir meilė sau tik įžūliai šypsojosi, pasislėpę už kampo.

 

Bet būtent toks praeitas kelias ir leido man suprasti vieną labai svarbų dalyką: 

 

pasitikėjimas savimi, savivertė ir meilė sau sugrįžta tada, kai nustoji tikėti kažkieno sukurtu melu apie tave (tu negali...tau nieko neišeis...čia ne tau...) ir matuotis kitiems patrauklius vaidmenis (turi būti tokia...anokia ir dar kažkokia...).

 

O tai reiškia - nustoji meluoti sau. Ir aš surizikavau. Iš tikrųjų save pažinti su visomis keistenybėmis ir nepanašumais. Papasakoti apie tikruosius savo norus, interesus, vertybes, svajones, idėjas. Sukurti savo taisykles ir į šalį mesti pastangas būti tuo, kuo nesu. Nebesistengiu įsisprausti į svetimą rūbą, kad ir koks gražus jis būtų, nes vaidmuo – išdavikas. Ir anksčiau ar vėliau spektaklis baigsis, žiūrovai išsiskirstys, rampų šviesos užges ir tu liksi vienumoje, kurioje tau teks priimti visą tiesą apie save. Ir tada tu išgyvensi tą neapsakomą jausmą, kai...

 

...priimdama visą tiesą apie save, įgauni didingą jėgą ir drąsą. 

 

Drąsą gyventi remiantis savo vertybėmis, daryti tai, kas tau svarbu, kurti, mylėti, o kartais ir krėsti pokštus.

Lieka mažiau išsigalvotų pretenzijų ir bereikalingų apmąstymų. Ir atsiranda daugiau laisvės bei spontaniškumo. Ir tada gyvenimas suspindi kitokiomis spalvomis, pradeda žaisti švelniais blyksniais, skleisti fantastiškus aromatus. Ir atsiranda daugiau energijos, kuri leidžia nuversti kalnus ir įkopti į neįveikiamas viršukalnes. Kai apkabini viską, kas tavyje yra, viduje išsiskleidžia tikra žmogiška šiluma, kurios taip pasiilgo pasaulis. Nes jėga slypi ne vaidmenyje. JĖGA SLYPI TIKRUME!

 

Ir tada aš, gyvenimo nuskriausta mergaitė, patyrusi daugybę patyčių, ne vieną gyvenimo dramą, artimiausių žmonių pasmerkimą ir atstūmimą, pradėjau daryti tai, apie ką žaisdavau vaikystėje.

 

Tiesa, tuose žaidimuose dalyvavo tik trys lėlės ir pliušinis meškinas, po daugybės metų virtę šimtais žmonių…

 

2014 metais skaičiau pranešimą konferencijoje „Veikli“ 500 konferencijos dalyvių.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 metais skaičiau pranešimą konferencijoje „NoLimits“ 9000 žmonių auditorijai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 metais leidykla „AlmaLittera“ išleido mano parašytą knygą „Drąsa gyventi“, o jos atsiradimo istorija tik patvirtino, kaip viskas dėliojasi, kai eini savo keliu.

 

 

Dalyvauju radijo ir televizijos laidose, straipsnius skelbiu didžiuosiuose Lietuvos portaluose 15min.lt, delfi.lt, balarama.lt, psichika.eu ir kituose.

 

Jau seniai turėjau svajonę pagyventi kitose šalyse, pažinti jų kultūrą, tenai gyvenančius žmones, o prieš keletą metų dukrai išvykus studijuoti į užsienį, mintyse nusprendžiau, kad vieną dieną keliausiu ir aš. Prisipažinsiu, sprendimo įgyvendinimas buvo atidėtas keletui metų, bet ne taip seniai pasiryžau, susikroviau lagaminus ir išvykau artyn paties svarbiausio mano gyvenimo žmogaus. Kur toliau? Kol kas be planų, ten, kur pakvies širdis. Kada? Tada, kai pakvies. O kol kas džiaugiuosi galėdama užsiimti ne tik mėgiama veikla, naujų dalykų ir žmonių pažinimu, bet ir dar pabūti mama ne per atstumą.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ar galėjau aš – baikšti, nelaiminga, savimi nepasitikinti ir norinti nuo pasaulio pasislėpti mergaitė suaugusios moters kūne – kada patikėti, kad aš tai padarysiu?

 

Ne, aš tiesiog surizikavau ir nusekiau paskui savo širdies šauksmą. Daug mokiausi, daug dirbau, daug domėjausi, tyrinėjau ir tikrinau gyvenime.

 

Esu praktikė, todėl abstrakčios teorijos mane domina tik tiek, kiek jos yra pritaikomos tikrame tikro žmogaus gyvenime. Mano kuriamos programos – tai 20-ies metų domėjimosi žmogaus psichologija ir 10-ies metų intensyvaus mokymosi, tyrinėjimo bei darbo rezultatas. Kaip dėlionę sudėliojau iš įvairių praktikų, metodų, patyrimų. Visas programos turinys – asmeniškai išgyventas, išmėgintas, patirtas ir veikiantis. Su azartu ir atsidavimu tyrinėju gyvenimą, žmogų, ieškau atsakymų, o juos radusi – tikrinu, testuoju, nagrinėju, kaip tai veikia realiame gyvenime. Kai tai atrandu, tuomet ir dalinuos su jumis. Visas naudingas ir rezultatus duodančias žinias, metodikas, technikas sudedu į kuriamas programas tam, kad ir kiekviena moteris galėtų jomis pasinaudoti per gerokai trumpesnį laiką ir už dešimtis kartų mažesnes sumas, nei skyriau aš.

Programoje gausite konkrečias metodikas, patikrintas ir veikiančias praktikas. Moterys, kurios dalyvavo ir dalyvauja programose šiuo metu, džiaugiasi teigiamais pokyčiais, o tai reiškia, kad programa VEIKIA ir duoda REZULTATĄ. 

Cannot find required Table

ŠTAI KĄ SAKO MOTERYS, JAU DALYVAVUSIOS PROGRAMOJE:

 

 

JELENA

Tinkamos temos, pakankamai giliai gvildenamos, įdomios vizualizacijos bei kiti pratimai, adekvatus ir šiltas Ilonos bendravimas. Pastebimai sumažėjo nerimastingumas, beveik nebejaučiu nerimo. Jaučiuosi dar labiau pasitikinti savimi bei pasauliu, ramesnė, tvirtesnė, atlaidesnė. Įtraukiau į savo darbotvarkę užsiėmimus SAU. Absoliučiai išsigrynino suvokimas, jog reikia gyventi ir džiaugtis ČIA ir DABAR. Tapo ne tik lengva, bet ir džiugu dalintis gyvenimo džiaugsmais.

Pavadinimas „užkabino” ir programos eigoje manyje išsiskleidė tarsi gėlė. Patiko vizualizacijos ir kiti pratimai, bei šiltas, padrąsinantis, draugiškas Ilonos bendravimas. Miela Ilona, linkiu Jums stiprybės, atkaklumo, kūrybiškumo - tęsiant ir plečiant šią teisingą Jūsų veiklą, darnos su savimi ir pasauliu - siekiant Jūsų tikslų.

DANGUOLĖ

Viskas labai taiklu, tiesiai į širdį, į protą - viskas tarsi apie mane. Ir be galo įdomu. Daug atradimų apie save, kurie nustebino.

Programoje gavau žinojimą, kad yra raktas, kuriuo galiu atrakinti duris į savo vidinį aš. Man patiko ši programa apskritai kaip reiškinys, nes tiek daug informacijos, tokios gilios ir taiklios. Ir akivaizdu, kad ją pritaikant galima transformuotis ir pradėti gyventi tokį gyvenimą, kokio nori apie kokį svajoji, o kokį tau primeta kiti.

Rekomenduoju, labai įdomu. Ir linkiu Jums sėkmės:)

DAIVA

Daug įdomios medžiagos. Stengiausi, dariau pagal savo galimybes. Pradėjau save stebėti ir jausti. Į kai kuriuos dalykus jau žiūriu kitaip. Patiko meditacijos, aiškumas ir daug naudingos medžiagos. Darydama užduotis ir meditacijas išmokau skirti laiko sau. Ir skiriu dabar.

Rekomenduoju. Daugiau ar mažiau rezultatą pajusime, viskas priklauso nuo žmogaus, kuris daro užduotis.

Džiaugiuosi, kad dalyvavau šioje programoje, malonu buvo klausytis, stebėti ir daryti. Ačiū už kantrybę ir gerus žodžius. Linkiu Jums malonių akimirkų čia ir dabar.☺

Visą savaitę nuo įstojimo į šią programą su didžiuliu džiaugsmu ir dėkingumu Ilonai klausiausi paskaitų, dariau užduotis. Būdavo, kad labai pavargdavau, nes per dienas kasdavau kasdavau kasdavau ir galų gale atkasdavau atsakymus. Tas "puzzlas" neįtikėtinai dėliojasi. Su nekantrumu laukiu kiekvienos naujos pamokos.  Ačiū Jums Ilona! Ačiū, kad esate. / Vilė

 

Ši programa man labai patinka ir padeda. Jaučiasi dideli vidiniai pokyčiai. Džiaugiuosi, kad nusprendžiau prie jos prisijungti. Į viską labai įsigilinu, klausausi susikaupusi, kai ką pasižymiu sąsiuvinyje, atlieku visus pratimus. Medžiagos labai daug ir ji įdomi, įtraukianti ir, svarbiausia, naudinga bei efektyvi. Ačiū Jums 🙂 / Deimantė

 

Visų pirma, labai džiaugiuosi, kad teko susipažinti su nuostabiu žmogumi, programos mokytoja Ilona prieš pat prasidedant programai. Buvau įstrigus giliai savo jausmuose, emocijose, kurios mane valdė ir su kuriomis nemokėjau susitvarkyti pati. Kai Ilona pasiūlė dalyvauti programoje labai apsidžiaugiau, kad pagaliau galėsiu kažką pakeisti, bet net neįsivaizdavau, kad tai padės tiek pasistūmėti į priekį. Ar norėčiau vėl dalyvauti programoje? Net nesuabejojus galiu pasakyti TAIP. Per visus praėjusius mėnesius programoje niekada nesuabejojau tuo ir nepamąsčiau, kad tas tris valandas, skirtas programai, galėčiau skirti kažkam naudingesniam ar įdomesniam. / Lina

 

Programos metu išmokau ne tik nusiraminti, atpažinti tinkamiausią, širdžiai patraukliausią sprendimą, bet ir išryškinti tikrąsias SAVO gyvenimo vertybes, “paleidau” ir “tebepaleidinėju” įsižeidimus, nuoskaudas, liūdesį, kurie veda tik prie galvos skausmo. (Ypač ilgai “virškintas” faktas, kad niekas nieko neprivalo man buvo svarbus atradimas, keitęs požiūrį į aplinką, savo pačios veiksmus.) Dar supratau, kokia noriu-turiu (“privalau”??? :D) būti, kaip atrodo širdies, kūno ir proto dialogas. Išvada paprasta: kursai duos daug naudos, keis gyvenimą iš esmės, bus veiksmingi, jei yra užsispyrimo dirbti su savimi ir drąsos pamatyti save tokį, koks esi. Ačiū Tau, Ilona, už tavo laiką, individualiai taikytas ir įrašytas meditacijas ir, žinoma, gerą spyrį į ten, kur jo reikia. / Aura 

 

Esu išbandžiusi keletą savęs pažinimo programų / užsiėmimų, bet jūs pranokstate juos visus ir mano lūkesčius. Informatyvu, tikslu ir aišku. Logiška taip pat. Ačiū. / Ieva

 

Ši programa – tai viena geriausių mano patirtų investicijų į save. Gilus vidinės tvarkos įvedinėjimas per nuoseklų darbą su savimi. Sluoksnis po sluoksnio lukštenausi iš aukos vaidmens, atradau tikrąsias savo vertybes, kurių net neįtariau esant, ravėjau, regis, neišravimus įsitikinimus, tirpinau emocines sankaupas – darbavausi tarsi speleologė savo pačios viduje. Penkis mėnesius trukusioje kelionėje žingsnis po žingsnio, užduotis po užduotis, praktika po praktikos lengvėjo mintys, aiškėjo sprendimai ir (netgi!) stebuklingai greitai pildėsi norai. / Eglė M.

 

Mane ši programa labai išlaisvina – pirmiausia nuo savęs pačios. Išblukina ribas, atpalaiduoja nuo stereotipų ir normų. Kiek tai įmanoma, kai viskas giliai užcementuota ir įsisenėję. Būna dienų, kai gyvenu be griežtų reikalavimų sau ir tuo pačiu kitiems, kai galiu ramiai ir paprastai priimti tai kas vyksta be nuostatų, reikalavimų ar kontrolės poreikio. Tai dar ne nuolatinė būsena, bet jau žinau – kad ir aš galiu taip gyventi. Ačiū už viską. / Ieva J.

 

Programa buvo geriausia mano dovana sau. Tie penki mėnesiai prabėgo nejučia, lauktas kiekvienas susitikimas, kupinas įdomios ir naudingos informacijos, patirties, įžvalgų, praktikų, atsakymų. Viskas suprantamai ir paprastai, be jokių burtų, mistikų. Iki programos atrodė, lyg gyvenčiau tarp dangaus ir bedugnės, nesijaučiau esanti tvirta. Programos metu atsirado ir žemė po kojomis, ir dangų žydrą pamačiau. Be jokių drastiškų priemonių ar kardinalių sprendimų, ir tam neteko nei darbo keisti, nei vyro, namų ar draugų. Pasikeičiau aš. Nelabai įmanoma keliais sakiniais parašyti, kas įvyko mano gyvenime, bet tikrai įvyko kažkas TOKIO. Programa tikrai verta didelio dėmesio. / Kristina Z.

KĄ DAR ŠI PROGRAMA JUMS GALI DUOTI?

Paprastesnį gyvenimą.

Kai pasitikime savimi, mažiau abejojame, greičiau ir lengviau randame sprendimus bet kokiai situacijai.

 

Mažiau nerimo.

Kai pasitikime savimi, lengviau reaguojame į kitų nuomones ir mažiau galvojame apie tai, ką pasakys kiti.

Nuoširdesnius santykius.

Kai pasitikime savimi, lengviau kuriame santykius, labiau priimame save ir kitus, kitiems gera būti su mumis.

Lengvesnį bendravimą.

Kai pasitikime savimi, drąsiau išsakome savo nuomonę ir geriau suvokiame kitus žmones.

 

Daugiau ramybės.

Pasitikėjimas savimi padeda jaustis tvirčiau, susidūrus su baimę keliančiomis situacijomis ir nežinomybe.

Geresnę nuotaiką.

Kai pasitikime savimi, mažiau save graužiame, lengviau sprendžiame konfliktus ir dažniau mėgaujamės akimirkomis.

Daugiau veiksmų.

Pasitikėdamos savimi mes drąsiau imamės įgyvendinti svajones, norus ir siekti tikslų. Sumažėja abejonės ir baimė priimti sprendimus. Drąsiau imamės naujų dalykų.

Stipresnę motyvaciją.

Pasitikėjimas savimi stiprina entuziazmą, norą veikti ir motyvuoja siekti norimų dalykų. Kuo daugiau padarome, tuo labiau stiprėja motyvacija eiti pirmyn.

Geresnius rezulatus.

Kai pasitikime savimi, savo dėmesį nukreipiame į tai, ko norime, daugiau padarome nei tada, kai savimi abejojame ir išgyvename dėl kitų nuomonės.

 

Jeigu vis dar skaitote, atsakykite nuoširdžiai...

 

Ar gyventumėte taip pat, jeigu kiekvieną akimirką prisimintumėt, kad gyvenimas yra vienas ir jūsų laikas ribotas?

 

Dirbtumėte tą patį darbą?

Būtumėte tuose pačiuose santykiuose?

Bendrautumėte su tais pačiais žmonėmis?

Taip pat leistumėte laisvalaikį?

 

O jeigu tvirtai žinotumėte, kad esate verta visko, ko norite, ir visa tai, ko imsitės, jums būtinai pavyks?

 

Ar ir toliau darytumėte tai, ką darote dabar?

Toliau taikytumėtės su darbu, kuriame nesate vertinama ir nerealizuojate savo gebėjimų?

Toliau leistumėte kitiems peržengti jūsų ribas ir nepaisyti jūsų poreikių?

Ir toliau klausytumėte tų, kurie sako "gyvenk kaip visi normalūs žmonės...nenorėk daugiau, nei turi...nesvaik, tai ne tau..."?

 

Ar ir toliau sutiktumėte nustumti savo siekius, norus, svajones į nežinia kada įvyksiančią ateitį?

 

Jeigu bent į vieną klausimą atsakėte NE, jūs NORITE išsipainioti iš šio klastingo žaidimo, svetimų nuomonių ir reikalavimų voratinklio, kaustančių abejonių ir baimių. Jūs norite tikėti savimi ir savo jėgomis, ir liautis meluoti sau, kad rytoj viskas bus kitaip.

 

Jūs NORITE gyventi SAVO gyvenimą!

Dar turite abejonių, ar ši programa yra jums?

Išsklaidykime jas!

 

Ar man tiks ši programa? 

Jeigu esate čia, greičiausiai, kažko ieškote – žinių, sprendimų, variantų pagerinti gyvenimą, jūsų gyvenime yra tai, ką jūs atidėliojate ateičiai ir nedrįstate padaryti. Jūs jau suvokiate, kad reikia kažko imtis, nes kitaip įkrisite į dar didesnę “pelkę”, pilkumą, nuobodulį, o savaime niekas nepasikeis. Kitos pasieks tikslus, įgyvendins svajones, o jūs taip ir liksite ten, kur esate. Ir jūs šito nenorite. Jūs norite augti, tobulėti, mokytis geriau pažinti save ir kitus žmones, kasdieną kurti vis gražesnį gyvenimą. O jeigu taip yra, šio kurso eigoje gaunama medžiaga, užduotys ir praktikos būtinai jums padės tai padaryti.

 

O jeigu aš neturėsiu laiko užsiėmimams? 

Jeigu ieškote priežasčių, kodėl nereikia nieko daryti ir keisti, ši priežastis yra labai tinkama. Realybėje nerasti sau 15-30 minučių per dieną tiesiog neįmanoma. Juo labiau, kad tai minutės, kurios gali padaryti didelę teigiamą įtaką jūsų būsenai, savijautai ir gyvenimui. O tol, kol neatrasite laiko sau ir tiems dalykams, kurie jums svarbūs, niekas nesikeis. Na, nebent jūsų gyvenime yra svarbesnių dalykų, nei jūsų gyvenimas.

 

Man nejauku dalyvauti grupėje, atvirauti ir dalintis išgyvenimais. 

Jeigu taip yra, sprendimas dalyvauti grupėje bus pirmasis svarbus žingsnis į  stipresnę save. Juo labiau, tam, kad pradžioje būtų paprasčiau, jūs galėsite susikurti pseudonimą ir juo prisistatyti, niekas nereikalaus atskleisti jokių asmeninių duomenų ar parodyti nuotraukų. Niekas nevers jūsų kalbėti, reikšti nuomonę, užduoti klausimus ar dalintis įžvalgomis. Dalinsitės tik tuo, kuo norėsite ir išdrįsite. O programos eigoje, pajutusi bendrą draugišką atmosferą, supratimą ir palaikymą, atsiskleisite labiau ir išlaisvėsite. O iš kitos pusės - jeigu gyvenime sunku atsiverti, ši grupė gali tapti saugia eksperimentų ir naujų gebėjimų lavinimo erdve.

 

Ar efektyvus yra darbas internetu? 

Vienareikšmiškai - TAIP. Ir efektyvus, ir patogus. Šiuolaikiniame technologijų amžiuje būtų neteisinga nesinaudoti jų teikiamais privalumais. Dalyvaujant užsiėmimuose internetu tauposi laikas, nereikia niekur važiuoti, skubėti, strigti kamščiuose. Įsisavinti pateiktą medžiagą galite bet kuriuo jums patogiu laiku ir būdamos bet kurioje pasaulio vietoje.  Be to, stiprėja savarankiškumas, disciplina, įgūdis darbuotis nuosekliai ir sistemingai – įgūdžiai, kurie labai pasitarnaus bendrai gyvenime. O programoje pateikiamų metodų ir praktikų efektyvumas niekaip nepriklauso nuo jų pateikimo būdo. Ir dar - visos programos metu jūs turėsite palaikymą ir tomis akimirkomis, kai norėsis “nusiplauti”, jums tereikės brūkštelt žinutę į palaikymo grupę ar man asmeniškai – ir vėl pirmyn.

 

Ar yra kokios garantijos, kad ne veltui sumokėsiu ir gausiu rezultatą? 

Labai daug šiame procese priklausys nuo jūsų. Jeigu stengsitės, laikysitės rekomendacijų, atliksite užduotis ir praktikas, rezultatas būtinai bus. Bet jeigu turėsite svarbesnių reikalų, puokštę pasiteisinimų, kodėl negalite kažko atlikti, neskirsite dėmesio programos medžiagai - rezultatas mažai tikėtinas. Todėl aš negaliu jums garantuoti 100% rezultato, nors taip rekomenduoja daryti marketingo guru. Aš nedalinu stebuklingų receptų ir savaime veikiančių laimės piliulių. Pasakysiu nuoširdžiai - be jūsų visa programa neturės naudos, kad ir kokia puiki medžiaga joje yra sudėta. Tačiau! Jeigu laikysitės rekomendacijų, atliksite visas užduotis bei praktikas, aktyviai dalyvausite ir programos pabaigoje suprasite, kad ji jums nedavė jokios naudos - aš prisiimu atsakomybę grąžinti jums visus už programą sumokėtus pinigus. Jums tereikės parašyti man el. laišką.

 

Galėčiau pinigus išleisti ir kitoms reikmėms. 

Kas jūsų gyvenime yra naudingesnio ir svarbesnio, nei jūs?  Pamėginkite įvertinti tą kainą, kurią jūs mokate už atidėliojimą, baimes, delsimą, už tai, kad nepasitikite savimi ir savęs nevertinate. Kokia suma galėtumėte tai įvertinti? Sudėtinga, nes kaina, kurią jūs už tai mokate yra jūsų gyvenimas. O ši programa yra skirta būtent jums ir yra apie jus. Joje sudėtos žinios, metodai, technikos jau padėjo išspręsti rūpimus klausimus tiek man asmeniškai, tiek ir daugeliui programoje dalyvavusių moterų. Čia jūs gausite aiškius, praktiškai išmėgintus žingsnius ir įrankius, padėsiančius jums augti ir keisti tai, kas netenkina. Nes tik augindamos save, mes galime išauginti gyvenimą. Pasirinkimas labai paprastas.

 

Man atrodo labai brangu. 

Žiūrint, su kuo lyginsime. Jeigu paskaičiuosite nuoširdžiai, per tris mėnesius išleidžiate tikrai gerokai didesnes sumas įvairiems menkniekiams, kurie iš esmės nieko neduoda. Na, gal tik penkias minutes šypsenos. Ką galite įsigyti už 1.23 euro per dieną? Mmmmm, net sugalvoti nėra taip lengva...O būtent už tokią kainą programoje jūs gausite žinias ir įrankius, padėsiančius jums gyventi paprasčiau, lengviau ir pradėti daryti tai, ką norite padaryti jau seniai. O jeigu iš tiesų gyvenimo situacija yra tokia, kad niekaip neįmanoma skirti lėšų programai, bet viduje jaučiate stiprų norą joje dalyvauti, parašykite man el.paštu ilona.tamosiuniene@drasagyventi.lt ir mes būtinai rasime sprendimą.

Cannot find required Table

Jeigu perskaitėte iki šios vietos ir vis dar abejojate,

ir norite dalyvauti pasitikėjimo stiprinimo grupėje “DRĄSI!”,

tai reiškia, kad atidėliojimo scenarijus jus vėl nori atitraukti nuo to, kas jums svarbu...

 

Todėl kviečiu drąsiai registruotis į grupę ir paskambinti man jau dabar, artimiau susipažinti bei išsiaiškinti tai, kas kelia klausimų!

Mano telefono numeris +370 624 66482

Iki susitikimo!